عزیز مراقبت و تغذیه: شوهر من نمی خواهم بچه ها. چگونه می توانم بیش از این غم و اندوه?


Woman clutching a tissue and looking over her shoulder with a sad expression

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس fizkes/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم در اواخر 20s و ازدواج شده اند به مدت سه سال. من می دانم این است که یک ستون مشاوره کلیشه اما او واقعا کامل در هر راه به جز یکی: او نمی خواهید بچه ها* و من. به طور خاص, من می خواهم به بچه ها با او. او ممکن است ذهن خود را تغییر دهید (اما او به احتمال زیاد نمی خواهد). من نمی خواهم به ترک او بیش از این بنابراین سوال من این است که چگونه من آمد به نظر با از دست رفته زیادی در زندگی تجربه است ؟ من مطرح شد در یک دین که در آن مادری خود بود و سرنوشت ابدی و فکر برنامه ریزی کردن زندگی من و نه داشتن فرزند سردرگم.** من چندین برادرزاده ها و برادرزاده و dote بر آنها اما درد دل من در فکر داشتن فرزند خودم را. وجود دارد برخی از کلمات سحر و جادو را به این بهتر یا فقط یکی از زندگی غم?

—همیشه یک خاله, هرگز, یک, مامان

* اینها مشروع فکر کردن دلایل.

** انجمن لطفا انجام بهتر در مورد نشان دادن دختران زندگی بدون مادر. با انتخاب یا نه, بسیاری از ما نمی خواهد که مسیر زندگی.

عزیز AaANaM,

من هیچ کلمه سحر و جادو از دوره (هر چند من آرزو می کنم من برای شما و هر کس دیگری که می نویسد به من در مورد هر چیزی). بهترین توصیه من در این موضوع متاسفانه در حال رفتن به شما کمک کند در تمام. من آن را در اینجا به خاطر دیگران خواندن این ستون که در روابط مثل مال شما اما به که بر خلاف شما آنها هنوز به طور کامل متعهد برای مسافت های طولانی: آیا ازدواج با کسی که برنامه زندگی است در تضاد به شماست.

سی و یک سال پیش من با شکست یک مرد فوق العاده که من بسیار دوست داشت و برنامه ریزی برای ازدواج با بعد از ما قدمت شده بود به طور جدی برای چهار سال است. برای ما قطع بود که او می خواست به یک خانواده بزرگ و خواست بسیاری از فرزندان او به جلو نگاه به نیاز به مطرح کاتولیک و در یک محیط روستایی (در یک مزرعه به طور خاص). من یک dyed-in-the-wool نیویورکر مطمئن بود که من می خواستم فقط یک کودک وحشت زده شد توسط این ایده از زندگی در یک مزرعه و—به عنوان یک سکولار یهودی با یک حس قوی از هویت فرهنگی—می دانستم که من هرگز تبدیل به کلیسای کاتولیک. این اختلاف در سند چشم انداز از آینده هیچ راز; ما تا به حال در مورد آن صحبت کردیم ، اما یک شب که ما نشسته صحبت ما تا به حال همزمان دلخراش آیات: من تا به حال شده است که او احتمالا نمی تواند که متعهد به طرح خود و یا او نمی خواهد هنوز هم با من برنامه ریزی آینده با من و او شده بود فقط به عنوان مطمئن شوید که اگر من کاملا جدی در مورد جایی که من ایستاده بود و من هنوز هم با او بود. در لحظه ای که ما هر دو به طور ناگهانی درک است که ما در اشتباه بودند. ما به پایان رسید رابطه ما در آن وجود دارد و با حسرت و اشک ها. این یکی از غم انگیزترین روزهای زندگی من است.* اما ما هر دو می دانستیم که اگر ما پایان ندارد و سپس آن را—اگر ما جلو رفتم و ازدواج و امیدوار به حل و فصل این بعد—از آن خواهد شد بسیار بدتر است.

پیشنهاد من این نیست که شما را ترک شوهر خود را, اما من می خواهم به آن را روشن است که سه دلیل وجود دارد که کسی ممکن است در نهایت در یک وضعیت شبیه به مال شما. یکی این است که اگر چه هر دو طرف به طور کامل آگاه از آنچه آنها به یک یا هر دو نیمه از زن و شوهر بودند مخفیانه و serenely برخی دیگر واقعا معنی آن یا ساخته شده می تواند به تغییر ذهن خود (وضعیت من دوست پسر سابق و من خوشبختانه به رسمیت شناخته شده قبل از ازدواج—این است آنچه برای شما اتفاق افتاده؟). یکی دیگر این است که موضوع داشتن فرزند با هم بود هرگز مورد بحث قبل از ازدواج از پس این بحران بین غیر این صورت زن و شوهر خوشحال می آید به عنوان یک شگفتی کامل (و یا این که چه اتفاقی برای شما افتاد؟). و سوم این است که هر دو در همان صفحه که تعهد مادام العمر ساخته شده بود, اما کسی تا به حال تغییر از قلب است. من حدس می زنم این مورد برای شما دو نفر, با توجه به اطلاعاتی که شما ارائه کرده ایم.

آیا ازدواج با کسی که برنامه زندگی است در تضاد به شماست.

با این حال این اتفاق افتاده من واقعا متاسفم شما به خودتان پیدا کنید در اینجا. اگر مادر بودن چیزی است که شما عمیقا می خواهید این است که در واقع رفتن به یکی از زندگی غم برای شما. اما زندگی به عنوان شما می دانید پر از غم. ما پیدا کردن راه هایی برای در رفتن حتی به عنوان ما در زندگی با ما عمیق ترین غم. من باید به شما بگویم که خاص این غم و اندوه می تواند بسیار سخت در یک ازدواج ، اگر شما در حال رفتن به رها کردن چیزی که مهم تا حد زیادی به شما برای به خاطر ماندن در ازدواج خود را به عنوان به شما می گویند شما قصد دارید به من می خواهم به انجام همه چیز ممکن است به جلو اجتناب ناپذیر است مشکل پیش رو است. من به مشاوره در حال حاضر. هر زمان که به چیزی مهم است به خاطر ما couplehood—داشتن یک کودک, مطمئن, اما همچنین یک حرفه و یک دین که در آن زندگی می کنیم, چگونه زندگی می کنیم دیگر روابط شده اند که برای ما مهم اما این است که همسران ما را پشتیبانی نمی کند (و این به هیچ وجه فراگیر لیست)—بزرگ وجود دارد احتمال است که خشم را در مجموعه چرک, رشد و در نهایت رسیدن به ازدواج است. آماده; فعال شود.

من وسوسه شد—چون من خوش طبیعت—به اشاره است که شوهر خود را مانند شما هنوز جوان است; او می تواند در عین حال ذهن خود را تغییر دهید. اما به عنوان شما را به خودتان توجه داشته باشید شما نمی توانید در آن است. شما به ذکر است در پاورقی که دلایل خود را برای عدم تمایل به کودکان بسیار خوب است. شاید آن است که بیشتر احتمال دارد که در طول زمان او قادر خواهد بود برای متقاعد کردن شما را به دیدن همه چیز راه خود را (اما من نمی خواهد تعداد که هر دو).

به جامعه نشان دادن دختران یک مسیر به زندگی بدون مادری حق با شما هستیم—ما می توانیم بهتر انجام دهید. ما در حال انجام است اما نه به اندازه کافی. من به شما بگویم که در سن پیشرفته—من 65 در هفته گذشته—من می دانم که بسیاری از زنانی که با انتخاب یا نه هرگز ، آنها را به حال غنی و انجام زندگی می کند. شما کاملا می تواند بیش از حد.

* من فکر کردم من می خواهم پیشنهاد خود من پاورقی. به عنوان خوانندگان به طور منظم می دانم که من فقط یک کودک که من عشق ورزیدن, با شوهر من نزدیک به 28 سال است. و من دوست پسر سابق رفت و در را به ازدواج با کسی که کاتولیک است کسی که با او تا به حال شش فرزند (من ملاقات آنها عالی هستند کودکان و نوجوانان). و بله, او و خانواده اش زندگی می کنند در یک مزرعه.

• اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من بسیار غیر معمول چشم انداز برای آینده من و من می خواهم مشاوره در مورد چگونه و چه زمانی به این را تا با شرکای آینده. من یک لزبین به طوری تصویب خواهد در حال حاضر بخشی از هر گونه گفتگو در مورد کودکان, اما زمانی که من 12 بود و برای اولین بار آموخته عمیق اختلال در ایالات متحده در تقویت سیستم مراقبت, من می خواستم به پدر و مادر رضاعی. من 24 در حال حاضر اگر هر چیزی من تصمیم به پرورش تنها رشد قوی تر است. من می دانم که من جوان را به فکر کردن در مورد این تا آنجا که من هستم (روزانه و خواندن پدر و مادر ستون احتمالا کمک). من نیز می دانم که در سن و سال من آن را بعید است که هر از چند بعدی شرکای خواهد که من شروع یک خانواده. هنوز هم آن را برای من مهم به روشنی در مورد اهداف من به طوری که من شریک آینده(ع) و من می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد روابط ما.

اگر من به ایده آل من, خانواده, آینده من شریک و من امر اول پرورش به اتخاذ یک کودک در هر نقطه از 7 تا 12 (به دلیل پرش مستقیم به سال های نوجوانی به نظر می رسد مانند یک تماس بد) و پس از آن ما خواهد فاستر به اتخاذ یک یا دو بیشتر در کودکان خردسال (مرجع 3). این برای من مهم برای پرورش یک کودک به دلیل این کودکان مشکل تر است به محل و یک زمان بسیار سخت تر پیدا کردن ثبات در زندگی خود را, اما آن نیز مهم است برای من برای پرورش یک جوان (در میان دلایل دیگر چرا که من یک زبانشناس و من هیجان زده در مورد شرکت در کودک رشد زبان). همانطور که می بینید من فکر کردم این طریق در جزئیات بزرگ.

من آگاه هستم که پرورش دشوار است و اغلب دلخراش. من می دانم آن را بعید است که فرزند اول ما پرورش خواهد بود که کودک ما اتخاذ و من می دانم که ما نمی قادر خواهد بود را انتخاب کنید و را انتخاب کنید هر آنچه کودک ما می خواهیم. من می دانم که بسیاری از کودکان در این سیستم نیاز به پیچیده تر مراقبت از یک نوزاد به تصویب رسید از طریق یک آژانس. و غیره. اما من می دانم که این فوق العاده است برای من مهم است. من نمی خواهم کودکان بیولوژیکی و من نمی خواهم به پرداخت هزینه های هنگفتی از بیشتر لحاظ اجتماعی قابل قبول سنتی تصویب هنگامی که وجود دارد بسیاری از کودکانی که نیاز به خانه.

در اینجا چیزی است: سلام من ارزش چین نیست با کسانی که از عموم مردم حتی در LGBTQ+ جامعه و در حالی که من می تواند انعطاف پذیر مورد سن و تعداد فرزندان من پرورش و در نهایت اتخاذ من نمی توانم خودم را در حال حرکت از این هدف من برای سال های بسیاری از. آنچه من به دنبال راهنمایی در زمانی است که در یک رابطه جدید من باید این را تا. و چگونه میتوانم آن را به ارمغان بیاورد ؟ من فکر می کنم استدلال من به اندازه کافی قوی است که بسیاری از زنان می آیند برای به اشتراک گذاشتن اهداف من اما اجتماعی وسواس کودکان بیولوژیکی است چنان ریشه دوانده است که من نمی دانم که چگونه به شروع گفتگو مولد و با بهترین شانس در واقع قانع کننده کسی است.

—پرورش برنامه ریزی خانواده

عزیز FFP,

بیایید شروع با پایان خود بسیار جالب نامه—با سوال چگونه شما بهترین شانس “قانع کننده کسی است.” من فکر نمی کنم این باید هدف خود را. و منظورم فقط زمانی که شما در مراحل اولیه یک رابطه است که شما فکر می کنم پتانسیل برای رفتن از راه دور. منظور من همیشه در یک رابطه است. اگر شما به طور کامل متعهد به ایجاد یک خانواده در راه شما را توصیف و من به طور کامل در هیئت مدیره با آن حتی اگر من یک کمی در مورد چگونه گوشیهای خود را برنامه ریزی است (حتی اگر به شما می گویند که شما “می تواند انعطاف پذیر” در این سطح از جزئیات نشان می دهد شما خودتان را راه اندازی دلخراش ناامیدی)—آنچه شما می خواهید برای پیدا کردن به عنوان شما به دنبال یک شریک زندگی است و کسی که نیازی به متقاعد شود اما چه کسی است که به عنوان اختصاص داده شده به این طرح به عنوان شما هستند. البته اگر شما در دوستیابی زنان سن خود را, آن را ممکن است بسیاری از آنها فکر نکرده طریق چگونه آنها می خواهند به کودکان (و یا احتمالا حتی این که آیا آنها می خواهند به من خودم نمی دهد آن را به هر فکر تا زمانی که من در گذشته 30). زمانی که شما صحبت کردن در مورد ایده های خود را در مورد آینده آن ممکن است اولین بار که آنها تا به حال به فکر کردن در مورد خود را. و آن را بسیار به احتمال زیاد به شما می گویند که حتی برخی از زنان که در فکر داشتن فرزندان هرگز در نظر گرفته ایده تبدیل شدن به پدر و مادر رضاعی یا پرورش در نهایت به اتخاذ. اما تفاوت بین متقاعد کردن کسی که این مسیر را دنبال کنید و از دیدن این نمایش بروید در سر کسی (“وای خدای من من عاشق این ایده!”) بسیار زیاد است. سازمان دیده بان نزدیک برای آن است. و شاید نمی پایمال کردن آنها را با جزئیات طرح خود را. (و شاید روشن کردن یک کمی خود را به خاطر بیش از حد در جزئیات. طرح کلی—من می خواهم به پدر و مادر رضاعی و شاید قادر به اتخاذ طریق این سیستم—که همه شما نیاز دارید در این نقطه است.)

این سوال از زمانی که آن را تا کامل nother چیز. من می گویم که من تقریبا می ترسم شوهرم زمانی که من ذکر معمولی ما تاریخ واقعی (ما می خواهم شناخته شده هر یک از دیگر برای چند ماه و بعد فورا رفت واز بود هم چند بار به عنوان دوستان اما او از من پرسید اگر من می خواهم در یک تاریخ مناسب با او بود و من موافقت کرده بود) که من می خواستم به یک کودک است. (آن را گاه به گاه; من می دانستم که دقیقا آنچه که من انجام شده بود. من 36 در آن نقطه و دو سال گذشته بود پس از فروپاشی با آینده پدر 6.) من متاسفم من به او گفتم پس زود ، او گفت: “من کاملا نمی” که می توانست پایان همه چیز بین ما. اما او در سمت چپ درب باز (بسیار عصبی, اجازه دهید من به شما بگویم).

شما جوان هستند و به خوبی آگاه است که آن را ممکن است در حالی که قبل از شما پیدا کردن شخص شما باید خانواده خود را با, بنابراین من فکر نمی کنم که هیچ دلیلی برای بهار آن کسی که شما فقط می دانم که. اما من می خواهم بگویم که به عنوان به زودی به عنوان شما احساس بالقوه در یک رابطه—و قبل از اینکه شما به تبادل “I love you”s—شما باید به اولین مراحل آزمایشی است. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد آینده شما چه تصور کنید برای خودتان است ؟ چه زندگی خود را مانند نگاه؟” من فکر می کنم پاسخ به این سوال آغاز خواهد شد به شما اجازه می دانم اگر وجود دارد یک محل را برای شما به معرفی خود و فکر کردن در مورد آنچه شما امیدوارم که در پیش روست برای شما. “من همیشه می خواستم به پدر و مادر رضاعی” بد نیست راه برای شروع است. شما می توانید قطره که مانند خرده نان و ببینید چه پاسخ می مانند. اگر شام خود را شریک shudders (“شوخی می کنی ؟ من می توانم هرگز فراموش که” یا حتی “شما را از ذهن خود را؟”), در حال حاضر زمان برای برش همه چیز خاموش است. اگر او می گوید: “واقعا ؟ مرسی. این چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم در مورد” وجود دارد بالقوه شما دنبال آن هستید. فراموش نکنید دنبال کنید تا با یک ضربه شما ارائه شده در اینجا. هنوز رتبهدهی نشده است. اما می دانم که این امکان را برای این نوع از آینده شما تصور کنید که ممکن است وجود داشته باشد با این فرد.

ببینید که در آن رابطه می رود و سپس اگر آن را در یک جهت است که نشان می دهد ممکن است در آینده هم آن را دوباره. آن را آهسته است. هیچ عجله. و اگر در جایی در امتداد راه آن روشن می شود که شخص شما در عشق با اشتراک نمی بینایی خود را از آینده نیست فرض کنید شما می توانید متقاعد کردن آنها به. این نقطه که در آن شما نیاز به ایجاد این نوع از تصمیم گیری من از سه دهه پیش است. بود عاقل تر از من بود و نمی تواند چهار سال قبل از آن است.

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

ما 5 سال دعوت می شود تا بسیاری از جشن تولد. شروع آن فقط به عنوان خوب است اما در حال حاضر در pre-K, او را دعوت به همه از همکلاسی احزاب است. ما در حال رفتن را از طریق مالی مبارزات و ما نمی توانیم این هدیه تولد. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>