عزیز مراقبت و تغذیه: شوهر سابق چپ من یک دیوانه صوتی. باید من را نادیده بگیرد.


Distressed woman on the phone
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

شوهر و همسر سابق خود طلاق گرفته و پس از 12 سال به طور عمده با توجه به سابق خود را که مایل کودکان و شوهرم در مخالفت با آن. دو سال بعد هنگامی که او به من در صف مقابل که در 27 من مطمئن نیستید که آیا یا نه من می خواستم کودکان, اما من قصد ندارم برای تصمیم گیری من بر اساس تاریخ سوم. ما توافق کردیم به آدرس آن را هر زمان که وجود دارد یک تغییر در احساسات. سه سال به رابطه من تصمیم گرفتم من می خواستم یک بچه او تصمیم گرفت او می خواست یک بچه با من و در حال حاضر ما یک نوزاد پسر متولد شده در این بیماری همه گیر. شوهر من ساخته شده به طور کلی Facebook post—”نوزاد پسر متولد شده در 9 پوند 2 am مادر و نوزاد خوب” مرتب کردن بر اساس از چیزی. و در حال حاضر من یک پست صوتی از سابق خود را که در آن او در حال گریه و عصبانی که شوهر من “سرقت” توانایی او برای کودکان است.

ازدواج آنها در 20 و زمانی که آنها طلاق در اوایل 30s آن را در زمان برخی از زمان به تاریخ دوباره. چرا که او مذهبی او نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی یا یک نوزاد قبل از ازدواج و زمانی که او دوباره ازدواج کرد و در 37 آنها سعی راست دور اما در حال حاضر او نزدیک به 40 و او نکرده اند قادر به باردار شدن. او مقصر من و شوهرم برای او childlessness و خشمگین است در من برای گرفتن آنچه که او می خواست و همچنین برای اینکه زن جوان. همه این را من می دانم از پست صوتی. و در حال حاضر من نمی دانم چه باید بکنید. شوهرم فکر می کند او باید رسیدن به پدر و مادر خود را و از آنها بخواهید اگر او را از رفتن به هر نوع درمان برای این. من فکر می کنم شاید مهربانترین چیزی است که احتمالا به چشم پوشی از پست صوتی اما دریچه های شبکه ای در من. من نمی دانم اگر من می تواند به توقف فکر کردن در مورد آن به دلیل کلی جدید-پدر و مادر استرس محرومیت از خواب و یا همه گیر اضطراب, اما من می خواهم به تماس زن و بگو: “ازدواج من هیچ ربطی به شما و خانواده من هیچ ارتباطی به شماست.” من هیچ ایرادی نمی کنند! این تقصیر من نیست که من شوهر نمی خواهم فرزندان در ازدواج اول او و احساس متفاوت بعد با من! چه کار کنم ؟ چشم پوشی از پست صوتی او تماس بگیرید و به او یک قطعه از ذهن من و یا رفتن با شوهرم طرح از دیدن اگر او در درمان است ؟

—بیماری های همه گیر را احساسات عجیب و غریب

عزیز PMEW,

شوهر شما نباید تماس پدر و مادر خود را—که می تواند نفوذ به زندگی خود که من فکر می کنم خواهد بود بیشتر غیر قابل توجیه از پست صوتی بیهوده گویی. پس از او نشده به نام دوباره من فکر می کنم شما می توانید گچ آن را به یک لغزش در قضاوت اما تاسف بار: یک غم زده افراطی به یک Facebook پست که من بسیار امیدوارم که شوهر خود را به عهده گرفت سابق خود را هرگز. حق با شماست: مهربان ترین چیزی که برای انجام شده است به آن را نادیده بگیرد. حتی اگر او ادامه داد: بدون اطلاع شما به شما سرزنش و قهر نیست شوهر خود را از محل به سوالات در مورد بهداشت روان—او خود, شوهر, خود, دوستان خود, خانواده گسترده به نگاه کردن به او. و این امر می تواند آنقدر معنی روحیه را برای شما به تماس و فریاد زدن در او. او را از داشتن یک زمان به اندازه کافی. شما با خوشحالی ازدواج مناسب است ؟ شما باید یک نام تجاری جدید برای لذت بردن و از دست دادن خواب بیش از. را به جاده بالا در اینجا و انجام آنچه او لحظه ای قادر به انجام: تمرکز بر روی زندگی خود را. ترک زن فقیر به تنهایی.

• اگر شما از دست رفته روز پنج شنبه در این مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من می تواند استفاده از برخی از راهنمایی هر دو در کمک به مقابله با خود من اشتباه احساسات و چگونه به یک دوست خوب برای من دوست عزیز “کیت” را به عنوان او از عهده برخی از وحشتناک, وحشتناک اخبار در مورد نوزاد جدید که تشخیص داده شده است با نقص ژنتیکی با عواقب مخربی برای کودک توسعه (او به احتمال زیاد خواهد شد به شدت غیر فعال). من شخصا غم زده اما بسیار مهمتر از کیت به من نیاز دارد و خانواده او و دوستان دیگر خود را به مرحله. خانواده او است و نه دست زدن به این خوبی (طبعا من مطمئن هستم که از غم و اندوه خود را با ادعا) و من می خواهم به انجام بهتر. اما چه کار کنم/می گویند ؟ چگونه می توانم جلوگیری از انجام و گفت: این کاملا اشتباه هست ؟

—نگران و دل شکسته دوست مادر جدید

عزیز نگران

من فقط به پایان رسید خواندن یک کتاب است که کمک خواهد کرد که شما استفاده می شود را به دوستان خود. من فکر می کنم شما باید آن را بخوانید و نظر دادن یک کپی به دوست شما بیش از حد هنگامی که شما آن را بخوانید, اگر فکر می کنید او را برای آن آماده (خانواده او احتمالا می تواند با استفاده از یک کپی بیش از حد). بالا بردن نادر یک دختر, یک خاطره توسط هدر کیرن Lanier یک کتاب قابل توجه است که من تا به حال فرصتی برای خواندن یک پیشرفت کپی از این هفته (این دلیل در دو روز) و من آن را بخوانید, من پیدا کردم خودم فکر که همه باردار و پدر و مادر جدید باید آن را بخوانید. لنیر را متفکر و پیچیده و دوست داشتنی حساب بالا بردن دخترش فیونا—در حال حاضر 8—چه کسانی متولد شد و با حذف ژنتیکی بسیار نادر که در نتیجه در یک سندرم به نام گرگ-Hirschhorn است و کتاب امیدوار است که راسخ در مورد روز به روز با چالش های زندگی خانواده اش را. در حالی که هر خانواده تجربه بالا بردن یک کودک معلول را خاص خود را دارد چالش های Lanier نهایی تحقق است که این سوال به درخواست خودش نمی خواهد دختر من تا به حال راه رفتن و یا صحبت کنید ؟ اما چگونه می توانم بهترین عشق او فقط به عنوان او است ؟

خواندن Lanier را خاطرات من متوجه شدم که آن را مفید به من به عنوان یک مادر جدید, به عنوان من تلاش با ایده های در مورد کمال و با انتظارات من برای دختر من و برای خودم به عنوان یک مادر. انتظارات در مورد کسی که فرزندان ما باید باشد و آنچه را که آنها باید قادر به انجام (و هنگامی که) می تواند در خرد کردن—و این درست است برای همه ما نه تنها پدر و مادر از کودکان معلول است. اما واقعیت این است که جامعه ما به عنوان یک کل بی رحمانه است—اگر اغلب unthinkingly بنابراین به افراد معلول است. خود اشتیاق به یک منبع برای حمایت از دوستان خود را به عنوان او شروع می شود این سفر خود قصد کمک به یک معامله بزرگ اما خود را در مورد آموزش (و کمک به او آماده شدن برای خودش) آنچه پیش رو برای او و فرزند او بسیار مهم خواهد بود. به عنوان خواهد خود را در آغوش Lanier سوال: از خود بپرسید که چگونه شما می توانید بهترین عشق این کودک که به زندگی خود را. من ارسال من بهترین آرزوهای خود را به دوستان و خانواده خود را و به شما.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و شوهرم شده اند پناه در محل از اوایل ماه مارس در حالی که از دیدن و یا برقراری ارتباط با هر کسی بدون ماسک و یا اجتماعی مناسب فاصله. من در حال حاضر 20 هفته باردار و دلیل در اواسط نوامبر. پس از بیش از سه ماه از پناهگاه در محل ما می خواستم به دیدار من در قوانین در L. A. از آن است که شش ساعت رانندگی ما هر دو کار از راه دور و می تواند اقامت وجود دارد برای 10 روز. من در قوانین شده اند و سالم تا کنون. اما آنها از انجام برخی از چیزهایی که من در مورد چگونه مراقب آنها بوده است: بازدید از این سالن مو با ماسک ساخته شده برنامه ای برای بازدید دندانپزشک برای تمیز کردن روال رفتن به محل کار که در آن سه نفر را مجبور به گرفتن تست شده (همه منفی) گرفتن پیاده روی با دوستان و بدون هیچ ماسک یا اجتماعی فاصله و داشتن خانواده گسترده بیش از برای روز پدر بدون اجتماعی فاصله. پس از تفکر زیاد تصمیم گرفتیم که شوهرم از آنها بخواهید به انجام موارد زیر پیش از دیدار ما: آزمایش نمی بینم دوستان بدون هر کس با پوشیدن ماسک های برنامه ریزی مجدد مو در آینده (و دندانپزشک) قرار ملاقات و اجازه می دهد تا ما را به درستی فاصله اجتماعی در خانه (به عنوان مثال دو نفر از آنها غذا خوردن در صبحانه منطقه در حالی که ما غذا خوردن در ناهار خوری جدول). من در قوانین خودداری کردند در این; آنها گفت: هیچ به همه از بالا.

شوهرم پشتیبانی از تشویش من و می گوید: او می داند اگر ما نمی توانیم. من احساس می کنم بد هستم و مطمئن نیستید اگر من در حال بی ارزش hypervigilant. من OB-GYN گفته است که اگر ما می توانیم اقدامات احتیاطی لازم است ما می تواند به. در غیر این صورت ما با افزایش خطر سطح توسط حدی است و آن را به طور کامل روشن نیست ، من خیلی دوست دارم به افکار خود را در مورد اینکه آیا درخواست عادلانه و آنچه که من باید انجام دهید.

—Hypervigilant یا عادی نگرانی ؟

عزیز Hypervigilant,

اول از همه هیچ کس نمی داند چه “بی ارزش” hypervigilant است. تمام آنچه که روشن است این است که شما (و خود را از حمایت شوهر خوب شوهر!) بسیار متفاوت سطح از هوشیاری از خود را در قوانین انجام دهد. آنچه که من آمده اند به درک این است که gradations راحتی سطح هستند تقریبا بی نهایت است. (حتی افرادی که سطح هوشیاری مشابه اغلب پیدا کردن که وجود دارد یک جنبه از آنچه به نظر می رسد امن آنها متفاوت است.) به استثنای کسانی که belligerently حاضر به پوشیدن ماسک در قرار دادن کسانی که در اطراف آنها در معرض خطر (من در فروشگاه مواد غذایی و سپس در ایستگاه گاز در اوایل صبح امروز و در اینجا در کلمبوس, اوهایو معناداری وجود دارد شما-نه-به-رئیس-از-من unmasked, حضور, تیراندازی نقاب من عصبانی به نظر می رسد) این تفاوت در شخصی هوشیاری هستند فقط خوب … تا تفاوتها را تبدیل به تضاد. در حالی که خود را در قوانین قطعا رایگان به ورزش خود قضاوت و انتخاب را که احساس حق به آنها اعتقاد دارم که افرادی که عاشق یکدیگر می خواهید به صرف زمان با هم آن را بیشتر نگران مردم سطح هوشیاری است که باید رعایت شود. من فکر نمی کنم خود را كه از خط درخواست از آنها برای ایجاد تغییرات شدید به طور موقت به خاطر شما; من فکر می کنم آنها در حال خودخواه (و بچه گانه) در امتناع خود را. (یا که یا آنها لازم نیست که خیلی از تمایل خود را برای دیدن پسر و همسر باردار خود را—بنابراین آن را به ارزش آن را به آنها را به این فداکاری. باشید چه اتفاقی می افتد بعد از نوه متولد شده است.)

من می دانم که شما احساس بد و من متاسفم که در مورد. و من متاسفم که شما در حال رفتن برای رسیدن به این سفر است که شما به نظر می رسید که به دنبال به جلو به. اما آیا خطرات شما احساس نمی راحت در مورد مصرف. مهم نیست که اگر افراد دیگر فکر نمی کنم شما در حال معقول است. حتی مهم نیست اگر شما می ترسند شما ممکن است مسمومیت است. چه احساس امن به شما این است که چه احساس امن برای شما می باشد. من بسیار متاسفم و خود را در قوانین آن را نمی بیند و در این راه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک مادر جدید سه روز قبل از خاموش کردن شروع شد که من زندگی می کنند. من می توانم ارسال در یک لیست بی پایان از سوالات جدید که والدین برانگیخته و همچنین به عنوان یک لیست بی پایان از سوالات است که باید بریدن مربوط به پدر و مادر در طول بیماری همه گیر. اما من برای حل و فصل فقط یک مسئله در حال حاضر است. پسر ما خواهد بود 4 ماه در یک زن و شوهر از هفته. وقتی اتفاق می افتد که شوهر من می خواهد به شروع به قرار دادن او در فاحشه خانه خود را برای خواب. او احساس می کند مانند 4 ماه است, زمان مناسب برای انتقال. من انقباض غیر ارادی ماهیچه در این ایده است. پسر ما هرگز در زمان به لگنچه شده است و خوابیدن در تخت خواب ما از او متولد شد. حتی اگر سرش این است که ما در اتاق کنار تخت ما, من نمی خواهم به او حرکت می کند به آن نشده است. من چند دلایل چرا از من می خواهید به صبر کنید: 1) من به راحتی می توانید در سمت موقعیت دروغ گفتن در شب; 2) من دوست دارم عزیزم من نزدیک من بعد از یک روز طولانی و من واقعا از دست مطابق با زمان; و 3) ما به اندازه کافی در ما صفحات مرور کار و زندگی در طول یک بیماری همه گیر و من خسته از فکر کردن در مورد تلاش این انتقال را (من می دانم که پسر ما را قرار داده تا مبارزه). اما این فقط سخت تر دیگر من قرار داده و آن را خاموش ؟ من نمی خواهم او را به یکی از این بچه ها که ماندن در تخت پدر و مادر برای همیشه, اما آیا ما باید به این تنظیم در حال حاضر!? من تنظیم خودم به شکست در اینجا با به تعویق انداختن اجتناب ناپذیر ؟

—گهواره-Despising Mama

عزیز استفاده از CDM,

اگر شما می خواهید به نگه داشتن نوزاد در تخت خواب با شما, من امیدوارم که شوهر خود را می توانید در هیئت مدیره. دلیل شماره 1 به تنهایی باعث می شود آن را به ارزش آن را در نظر من و پس از او نه کسی را مجبور به خارج شدن از تخت و پرستار او را در طول شب و سپس تلو تلو خوردن به رختخواب و سعی کنید به عقب بر گردیم به خواب من فکر می کنم تمایل خود را trumps خود را “احساس” که 4 ماه است, زمان مناسب برای قرار دادن نوزاد در گهواره. من درک می کنم که او می خواهد بستر خود (و همسر خود توجه کامل بدون شک) بازگشت. من حتی (کمی) دلسوز. اما 4 ماه هنوز جوان است—راه بیش از حد جوان برای شما به نگران است که او می تواند “یکی از آن کودکان و نوجوانان” که ماندن در تخت پدر و مادر برای همیشه لطفا برای (4 ماه و برای همیشه لطفا برای یک دنیای جدا از هم—اما من مصرانه از شما را به فکر می کنم و صحبت با شوهر خود در مورد آنچه برای همیشه به معنی هر یک از شما از آنجا که شما ممکن است شگفت زده می شود تفاوت در تفسیر). من به جرأت می گویم که خاص این استدلال است که احتمالا کد برای بزرگتر استدلال هر دو مورد شما و شوهر خود را انتظارات متفاوت برای فرزند شما و ایده های در مورد پدر و مادر و در مورد زمان مرحله ازدواج خود را. این امر می تواند یک ایده خوب برای بالا بردن هر دو موضوعات و شروع به صحبت کردن به یکدیگر است.

در ضمن من می توانم به شما اطمینان دهم که اجازه دادن به نوزاد به ادامه خواب با شما در حال حاضر نیست خود را راه اندازی به شکست است. هنگامی که شما قرار داده و او را در تخت خود را, آن را سخت خواهد بود (برای هر دو کودک و شما). اما مانند تقریبا همه فرزندان او را به آن استفاده می شود. و مانند تقریبا تمام مادران بنابراین شما خواهد شد.

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

من شده است با شوهر من نزدیک به 14 سال است. هنگامی که ما برای اولین بار مشغول, من مادر در قانون “باربارا” گفت: من به صورت من که او می شده است داشتن یک زمان سخت پذیرش است که پسر او بود به ازدواج با من است. چیزهایی که بدست هرگز بهتر است. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>