عزیز مراقبت و تغذیه: شوهرم بطور غیر عادی و مرموز خشم شدید در مورد کار تبدیل شده است ترسناک تحت قرنطینه


Man yelling at a computer.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس stefanamer/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من واقعا می تواند استفاده از برخی از مشاوره! قبل از ما بودند در اجتماعی, مستند, من می خواهم جلوگیری از شوهرم P برای یک ساعت یا بیشتر بعد از او از سر کار آمد چرا که او معمولا نا امید در مورد چیزی که اتفاق افتاده است. من دختر ما را برای قدم زدن و به او اجازه دهید خنک کردن. پس از ما دختر به خواب رفت, او شروع به تخلیه و او انتخاب موضوع تا چندین بار در طول شب. پس از یک در حالی که من او را به محدود کردن این تخلیه به مدت پنج دقیقه. این هنوز هم یک مبارزه برای ما که همه گیر رسید.

ما در حال حاضر در انزوا در آپارتمان ما است. ما جایگزین مراقبت از ما نه کاملا 2-سال-کودک نو پا قدیمی و کار, اما ما می توانیم با شنیدن هر یک از دیگر. من نمی توانم نزدیک خودم با سر و صدا لغو هدفون هنگامی که او در حال کار چون من باید پاسخگو به دختر ما. در تمام طول روز, همه چیز در مورد P دودی چگونه او را عصبانی. نه تنها در بیان صورت خود, اما او اغلب سوگند تحت نفس خود را. زمانی که او صحبت می کند به من آن را در یک تن من درک نیست. پس از کار او می خواهد به بیرون ریختن اما من گوش نمی کنه حتی برای پنج دقیقه. آن را ترکیبی از منفی را در افراد از یک موقعیت اخلاقی برتری دارد. او می خواهد من را به موافقت با او و تصدیق مسائل او disapproves از. گاهی اوقات من با او موافقم اما معمولا من نمی فهمم که چرا او پس از جا در رفته.

او یک پدر و یک متفکر ، او تا به حال برخی از مسائل در گذشته هم در رابطه با خانواده و بسیار بد درمان از سرپرستان قبلی. او فقط نیاز دارد, درمان, اما این امکان پذیر نیست برای او به آن را هر زمان به زودی. پس چگونه من معامله ؟ او نشان داد که او نیاز به ادای سوگند در حالی که او در حال کار است. اما دختر ما این است که تکرار طوطی وار یک بسیاری از چیزهایی که پس از آن تنها یک ماده از زمان قبل از او شروع به فحش بیش از حد. هنگامی که ما بحث در مورد این موضوع او تمایل دارد به نقطه نسبت به حساس بودن مشکل است. این درست است که من یک فرد حساس به طوری که او احساس می کند که به معنی وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید برای تغییر این وضعیت است. من همیشه قادر به “احساس” خشم خود را است. من فکر می کنم او اجازه می دهد خودش را بیش از حد اتاق به بیان سرخوردگی خود را. ارتباط آن را آسان به نقطه در گیرنده و سرزنش حساسیت به این مشکل است. اقدامات فرستنده بی ربط نیست. افکار ؟ راهنمایی کنید ؟ کمک!?!

—بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به

عزیز TMtH,

او نه یک “پدر بزرگ” و او است نه یک “متفکر شوهر” و من فکر می کنم که هنگامی که آن را می شود از راه دور امکان پذیر است شما باید با مشاوره با یک وکیل طلاق است. اگر او rouses خود را برای ورود جدی مدیریت خشم, درمان, و شما می بینید که تغییرات معنی دار در رفتار خود ، شما می توانید بالا بردن یک کودک با کسی که شما باید به طور مداوم راه رفتن بر روی پوسته در اطراف. (من هم قبول که ممکن است شما را بسیار واقعی نگرانی در مورد چگونه او را به مقابله با خود وادار سازد زمان با توجه به عدم توانایی خود را به نسیم واکنش های خود را به جهان و به افراد دیگر است.)

وجود دارد بسیاری از مادران و پدران که کاملا کافی والدین برای نوزادان و کودکان نوپا اما هنگامی که کودکان خود را تبدیل شد پیر به اندازه کافی پیچیده زندگی درونی و توانایی به مخالفت با آنها که بچه ها درست شد و دیگر چیزی به خورش و واکنش در برابر. آیا شما می خواهید خود را به می دانم که او برای جلوگیری از پدرش هنگامی که او به خانه می آید از کار ؟ آیا شما می خواهید او را به فکر می کنم طبیعی است که باید به عنوان خوانده شده خود را خلق و خو و تنظیم بسیار عادی رفتار درآمده? این است که این درس شما می خواهید او را به خود او بالغ روابط ؟

شما توصیف توهین آمیز شوهر به من در این مرحله از بازی, اما من فکر می کنم شما باید به عنوان خوانده شده Lundy Bancroft است چرا او انجام دهید ؟ و ببینید که اگر هر قسمت از آن را طنین انداز. او مقصر شما برای حساسیت خود را و شما در حال خرید به آن است. من نمی خواهم این. من نمی خواهم هر قسمت از این. شما شایسته بهتر است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من با داشتن یک زمان بسیار سخت اتصال با دختر خوانده من.

من در حال حاضر و شروع کردم به قدمت زمانی که دختر کوچک خود را سیندرلا بود فقط تبدیل 3. رابطه ما پیشرفت به سرعت و با ما ازدواج زمانی که او در مورد 4½. از آغاز او تا به حال بازداشت در هر آخر هفته. سیندرلا در حال حاضر 5 و ما در حال شروع به حرکت به سوی 50/50 بازداشت کرده است. آن را حق انتخاب. شوهر من فوق العاده است و من فکر می کنم سیندرلا واقعا سود با صرف زمان بیشتری را با او.

من مشکل است. هنگامی که ما شروع به آشنایی ما شده است می خواهم دوستان برای سال بود و من خیلی هیجان زده و در عشق با او را من خاموش من منطقی مغز و افتاده به من پایان خوش: حرکت شهرستانها تا با او بود و با فرض نامادری چیز را به محل سقوط چون من همیشه دوست داشتم و خوب بوده است با بچه ها.

آن را نه سقوط را به محل. من عاشق سیندرلا دلیل او را بخشی از او را اما من در تلاش برای برقراری ارتباط با او. بخشی از مشکل این است که من کاملا مخالف با اکثریت تصمیم گیری های مادرش می سازد و آنها نتیجه در مسائل رفتاری است که در بهترین رنده بر روی اعصاب و در بدترین حالت من نگران آن است که من ممکن است هرگز قادر به برقراری ارتباط با او.

در حال حاضر در تعطیلات آخر هفته که ما او را احساس می کنم مثل من رفتن را از طریق حرکات و فقط شمارش ساعت تا زمانی که او را در رختخواب و یا از بین رفته اند. وقتی که من صرف زمان با او یا یک در یک و یا با شوهر من و ما فراموش ویژه گردش و یا صنایع دستی و فعالیت ما از آن لذت ببرید در حال حاضر. اما به نظر نمی رسد به حمل و من خودم رنجش از وقت من صرف زمانی که او پس از آن ذوب می شود در طول زمان روی صفحه نمایش و یا حاضر به کمک به تمیز کردن اتاق خود ، وقتی که من انتخاب کردن به انجام چیزی که خود من در تعطیلات آخر هفته من احساس می کنم مثل یک interloper و خارج از محل در خانه خود من.

فکر کردم که این مرحله عبور خواهد و هنگامی که ما انجام شد با آموزش (90 درصد وجود دارد!) و روزانه بداخلاقی (اتفاق می افتد کمتر و کمتر!), آن را ساده تر خواهد بود اما من هنوز هم خودم را در تلاش برای اتصال. این مسخره است اما من احساس می کنم باید یک شخصیت در تضاد با 5 سال. من خودم در حال سقوط به مدعی الگوهای فکری و تفاوت مانند متضاد خودم به عنوان یک بچه در مقابل او. به عنوان مثال من از جان گذشته برای رشد و چیزهای جدید را امتحان کنید در حالی که او در پشت منحنی توسعه در بسیاری از چیزهایی است و اغلب unmotivated برای یادگیری است. من عاشق خواندن و بازی های ورزشی و او در بهترین حالت یک علاقه عبور در هر دو. من عاشق تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که بزرگسالان در زندگی من به من معرفی و او حاضر به تماشای هر چیزی که او را انتخاب نمی خودش (حتی فیلم های دیزنی).

زمانی که من اذیت داخلی در او (و یا با فرمت مادر) و یا به طور کلی تنفر وضعیت من پاره شده تا با گناه. من می خواهم ما را به یک رابطه بزرگ و من می خواهم به یک محبت و حمایت co-پدر و مادر به شوهر من. او مشتاق برای ما شروع به تلاش برای ما فرزند خود را, اما من می خواهم به واقعا عالی بنیاد با سیندرلا ، به علاوه من در حال حاضر سوال اگر من حتی یک کاندیدای خوب برای مادری داده شده چقدر من در تلاش هستم با نامادری نقش.

هر گونه مشاوره و یا راه حل های شما می تواند به اشتراک گذاری می تواند به شدت استقبال مینماید. من سعی کردم با صحبت کردن به دوستان من اما هیچ یک از آنها حتی به کودکان و در عین حال ذهن شما در برخورد با خانواده مخلوط نمائيد. من خار گذشته هر ستون در تلاش برای پیدا کردن یک وضعیت شبیه به معدن به من کمک کند کشف کردن آنچه که من می توانید انجام دهید.

امیدوارم که شما اقامت سالم و امن در حال حاضر

—Wicked Stepmother

عزیز WS

من می دانم که شما می دانید شما یک نامادری شریر. من نامه از ماهواره Stepmothers و من می توانم بگویم تفاوت. شما در حال تلاش به بهترین خود را و شما در حال مبارزه.

یک راه مشترک برای خاموش کردن هر گونه تلاش برای بیان مشکل در ارتباط با فرزند خوانده است “شما KNEW YOU WERE ازدواج یک مرد با یک کودک.” این است که گاهی اوقات بسیار واقعی! این است نه آنچه که شما توصیف. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما تمایل زیادی به یک رابطه بهتر و همچنین برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما را خوانده است و برخورد با برخی از طلاق ها مربوط به تروما و احتمالا برخی از تأخیر رشد که من می خواهم شما را تشویق به دنبال ارزیابی است. که یک محل سخت بود. من هیچ نشانه ای که به شما خواهد بود یک مادر بد به هر کودک اما من heartened به شنیدن این که شما می خواهید بهبود وضعیت قبل از اضافه شدن یک فرزند جدید به مخلوط.

برخی از توصیه های عملی در حال حاضر. شما می توانید هر چیزی در مورد همسر سابق خود را با پدر و مادر بد و من امیدوارم که 50/50 بازداشت خواهد شد کمک به کاهش رفتارهای شما در حال دیدن. شما می توانید انجام بهترین خود را برای جلوگیری از واکنش منفی به این واقعیت است که شما و دختر خود را در حال افراد متفاوت است. همه فعالیت ها نیاز به تهیه کردن به منافع او اما یادگیری بیشتر در مورد آنچه او می کند لذت بردن از انجام و انجام کارهایی که کسانی با او این است که یک استراتژی بهتر از تعجب که چرا او نمی خواهید به تماشای فیلم همان شما انجام دهد.

بسیاری از افرادی که stepparents از طریق فاز جایی که آنها پیدا کردن فرزند خود را دشوار و آزار دهنده است. هیچ چیز اشتباه با شور و نشاط به دنبال فرصت هایی را برای خود و شارژ. من خوشحالم که شما و همسرتان به اشتراک گذاری اساسی فلسفه پدر و مادر و که شما فکر می کنم او یک پدر خوب. واقعی ناقوس مرگ stepparenting است که شریک زندگی خود را و شما مخالفم در مورد اصول. احساس نمی مانند شما نمی تواند صادقانه با او در مورد احساسات خود را. تکرار است که شما عشق خود را خوانده و آن هدف شما این است که به یک رابطه بهتر.

او بسیار جوان است. او پردازش زیادی است. من فکر نمی کنم شما را به مقصد هرگز واقعا ارتباط با این بچه. شما فقط باید برای دیدار با او که در آن او است و سعی کنید برای پیدا کردن فعالیت های است که اجازه خواهد داد که شما را به پیوند. من هم توصیه چیدن تا یک کپی از Stepfamiliesکه بسیار خوب تحقیق و چیزهای زیادی برای ارائه به شما در وضعیت فعلی خود را. آن نیز کمک خواهد کرد که شما کمتر احساس تنهایی. Stepmonster نیز یک کتاب است که ممکن است اجازه می دهد تا شما را به کمی خودخواه و لذت بردن از شنیدن اعتبار برای افکار شما احساس بد داشتن در وهله اول.

من امیدوارم و باید یک نمایشگاه درجه ای از اعتماد به نفس است که این بهتر خواهد شد. من برای شما آرزوی همه بهترین.

• اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من شده اند با همسرم به مدت چهار سال و ما شده اند از طریق رینگر. متوجه شدم در حالی که پشت او بود که پیام کوتاه بچه های دیگر بودند که هدف قرار دادن و گرفتن را از گفتگو. او به جای مخفی مکالمات و نمی به من بگویید هر چیزی در مورد آن و حتی به دروغ از من در مورد همه آنها را در حالی که در ادامه به صحبت کردن با این بچه ها. زمانی که من پیدا کردن در مورد آنها را من از او پرسید که در مورد آن, و او گفت: او در حال پخش بازی خود را به آنها نشان می دهد که او نه یک تکه گوشت.

من او را دوست دارم اما من احساس خیانت هستم و در حال حاضر در حال توسعه بسیاری از مسائل اعتماد به عنوان یک نتیجه از این وضعیت است. من می خواهم بدانید که چگونه برای رفتن در مورد رفع این, و اگر من باید به ادامه خواهید یک رابطه با همسر خود و یا فقط به نگرانی در مورد آنچه که من باید خوشحال بود. ما یک 3-year-old daughter.

—مبارزه شوهر

عزیز تلاش,شوهر

من فکر می کنم شما نیاز به “کارت” همسر خود را (یک ق بیان که ترجمه به “مشاوره ازدواج یا طلاق وکیل؟”) و به خودتان هدیه ای از دانستن اینکه شما می توانید یک روز می گویند به بچه خود را “من بهترین من برای نجات این ازدواج است.”

من فکر می کنم همسر شما احساسی سریال وفا در بهترینو با من خواهد بود بسیار شگفت زده در صورتی که به حد کامل آن است. من تقریبا هرگز بگویید هر یک از خوانندگان به پایان ازدواج خود را به خاطر آن چیزی که آسان به می گویند و زمین شناسی کابوس به واقع. اما شما نمی اعتماد همسر خود او پنهان شده است اطلاعات حیاتی از شما و توضیح خود را برای انجام مکالمات کاملا خنده دار. او را بر شما تقلب. این تقلب است.

هیچ کس می خواهد به طلاق گرفتن زمانی که آنها یک کودک خردسال. اما من فکر می کنم که طلاق هنگامی که شما 3 سال خواهد شد که تنها haziest خاطرات قبل از زمان است که یک میلیون بار بهتر از مدل سازی یک بی اعتقاد و بی احترامی ازدواج برای پنج تا هفت سال و سپس قرار دادن یک کودک از طریق مصیبت بسیار بالا-درگیری طلاق بعد از اینکه شما در نهایت راه رفتن در ساحل با مربی کاراته دلیل این که شما به خانه آمد کمی زودتر از معمول است. من معتقدم که این درست باشد.

من هنوز هم فکر می کنم شما نیاز به سعی کنید ارتباط جنسی, مشاوره عمدتا برای صلح خود را از ذهن. دانستن اینکه شما آیا بهترین خود را به معنی یک معامله بزرگ است. من همچنین می خواهم شما را به, اگر در همه ممکن است شرکت در مشاوره فردی. اگر شما فقط می توانید استطاعت یکی رفتن به مشاوره فردی. درگیر شدن در مشاوره با یک دروغگو است برای رفتن به مراتب کمتر از صحبت کردن به یک دلسوز و در عین حال بی طرفانه و شخص ثالث است که به طور فعال تلاش برای gaslight شما.

من بسیار متاسفم و من می خواهم به شنیدن از شما در ماه های آینده اگر در همه ممکن است.

آن را امن برای اضافه کردن دیگر خانواده خود را به قرنطینه حباب است ؟

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من می توانم پیدا کردن یک پاسخ بخش. فقط فکر من می خواهم بگویم که ما باید به حساب برای چیزهایی که ما به مشاوره در مورد. این افراد زندگی شما در برخورد با. در تجربه من رفتن به کتاب مقدس برای پاسخ هرگز مرا گمراه.

—نگران

عزیز نگران

من به این زودی تمام توجه آن را سزاوار و من تبریک می گویم به شما در پیدا کردن یک روش پیشگویی است که برای زندگی خود را … حتی اگر آن را به نظر می رسد به کمک به شما در پیدا کردن بسیار برجسته مشخص شده در بخش نظر دهید.

یک روز پر برکت.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من به طور کلی ماند از هر کس دیگری در کسب و کار است و باید تنها به انتقاد یکی از صندلی ماشین setup—مادر من و او خوشحال بود که من کمک کرد. اما کسی که گزارش را به من در محل کار ارسال شده یک عکس از خود در 22 ماه در یک رو به جلو-رو به تقویت کننده صندلی که احساس می کند که به طرز وحشتناکی ناامن است. آیا من می توانم چیزی بگویم ؟ آیا من نیاز به اجازه دهید آن را بروید ؟ کارمند ارتباط بدیهی است که پیچیده همه چیز. شانس هستند آنها هرگز در یک تصادف و همه چیز خوب خواهد شد. اما هنوز هم …

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>