عزیز مراقبت و تغذیه: قوانین من در سمت چپ یک تفنگ با جوان برادرزاده در اطراف. من کبود.


A gun on top of a nightstand next to an alarm clock and lamp.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس FuzzMartin/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و شوهرم 1 سال. پدر و مادر ما همه در یک وضعیت که در آن مالکیت اسلحه شایع است. صحبت کردم به پدر و مادر من در مورد تفنگ ساچمهای من می دانم که آنها خود را: آن را قفل شده است و در امن و بدون مهمات و تنها مادر من می داند ، آنها احترام و شفاف در مورد تفنگ نگرانی های ایمنی و من هرگز احساس نا امن. من در قوانین و اما داستان دیگری دارد. پدر من در قانون است, خوب, نوع shithead. او نه … بد اما او هرگز مورد علاقه من فرد است. بسیاری از نژادپرستانه و جنسیتی جوک طول سال غالب مکالمه در هر کجا که او می رود حمل خود را مانند یک سرحال کابوی. او نه کسی را انتخاب کنم که در من زندگی او را به ازدواج من, شوهر و مادر آنها را دوست دارم و به طور کلی شیرین است. او به نظر می رسد یک شوهر خوب به طوری که هر چه.

ما می دانیم که آنها خود را با یک تفنگ دستی و شوهر من پرسید که مادر خود را در مورد تفنگ های ایمنی قبل از ما رفت و به دیدار, برای کریسمس این سال است. دختر ما هنوز یک کودک اما ما 6 ساله برادر زاده است که در خانه بسیاری است. من MIL بود و بدیهی است که weirded توسط گنجینه اما به او گفت که نگه داشتن آن را قفل شده است و تا خارج از دسترس و گلوله ها را در جایی جداگانه. در آخرین روز از سفر ما شوهر من دیدم تفنگ در کمد در اتاق خواب خود را. هیچ موردی. هیچ چیز. ما هر دو فکر می کنم آن را نوعی از خم از خود او بود که احتمالا اذیت خواسته ما در وهله اول.

من خیلی عصبانی بود اما از آنجایی که ما ترک که روز ما نیست هر چیزی می گویند. پس از همه گیر افتاد ما احتمالا نمی تواند بازدید از آنها را در هر زمان به زودی (به خصوص از آنجا که هیچ کدام از آنها به لحاظ اجتماعی فاصله و یا ماسک می پوشند). اما ما چگونه مسئولیت رسیدگی به آن را هنگامی که ما در یک سال یا پس ؟ ما کاملا در حق آنها را به ما نشان می دهد که در آن اسلحه است و اطمینان حاصل شود که آنها را حفظ و آن را قفل شده است و دور ، من هم وسوسه به آنها بگویید که اگر آن را گرفته به هر دلیلی در حالی که ما در کنار شما ما را ترک خواهد کرد و نه به عقب می آیند.

من و همسرم در حال حاضر صحبت در مورد دختر ما نیست که سمت چپ به تنهایی با آنها. حتی اگر او هرگز انجام هر چیزی را به صدمه زدن به یک کودک من فقط احساس نمی راحت با او در اطراف او بدون نظارت. او مطرح شده و یک پسر است که بدیهی است که او را دوست دارد اما من فقط به آنها اعتماد ندارد. من بودن بیش از حد حساس? چگونه می توانم به شما اجازه پدربزرگ و مادربزرگ درگیر می شود زمانی که یک فرهنگ شکاف منجر به نگرانی های ایمنی? همچنین او مجبور نیست به تماس او را پدر درست است ؟ آنها در حال هل دادن بیش از حد و من و همسرم هر دو از آن متنفرم.

—از سرما مرده دست

عزیز FHCDH,

شما بیش از حد حساس است. غیر مسئولانه مالکیت اسلحه علت تصادف و مرگ و نیازی درد من نمی توانم تصور کنید که هر تفنگ مدافع استدلال می کنند که ترک دروغ گفتن در مورد به عنوان اگر آن را یک سشوار یا منگنه مسئول است.

شاید آن را یک ادعای اقتدار از ناپدری خود را در قانون; شاید آن را یک احمق اشتباه است. من مطمئن هستم که آن را مهم است. شما یک مسئولیت بیشتری به فرزند خود (و برادرزاده خود را!) ایمنی نسبت به این مرد احساس. این همان چیزی است که شما مدت یک فرهنگ فاصله به این دلیل که یک غیر مسئولانه تفنگ مالک است و نه فرهنگی ، آن را فقط حماقت است.

شما می توانید محترمانه اما کاملا روشن خود را با مادر و ناپدری-در-قانون: “آخرین باری که ما بازدید ما شاهد بیل تفنگ دروغ. ما راحت نیست, بازدید از خانه خود را مگر اینکه شما در حال رفتن به مراقب باشید با تفنگ. اگر آن را در حال حاضر می تواند به شما لطفا قفل آن را و به ما وعده آن را به شما اقامت وجود دارد تا زمانی که ما را ترک کنند؟”

اگر آنها سعی می کنند به مسواک زدن, این شما می توانید نقطه ای را که شما در مورد بحث پیش از این و است که آنها را افتخار خود اطمینان داد که آنها می خواهم قرار دادن تفنگ به دور است. که نقض اعتماد. اگر شما احساس می کنید به شدت در مورد این موضوع که شما می خواهم اجازه دهید آن را جلوگیری از بازدیدکننده داشته است آینده شما باید دولت ، آنها ممکن است فکر می کنم این است که شما برخی از احمقانه تقاضا; آنها ممکن است احساس این است که فرهنگ فاصله که شما اشاره. اما آن را احمقانه تقاضا نه به من ،

من همچنین فکر می کنم شما باید ارتباط خود را با برادرزاده پدر و مادر. اینها مشروع و نگرانی های جدی. ناپدری خود را-در-قانون ممکن است بخواهید به نام “پدر بزرگ” (تماس خود را من فکر می کنم!), اما در ابتدا او باید شروع به اقدام مانند یک و ورزش ممکن است هر احتیاط به نگه داشتن بچه ها در زندگی خود را امن است.

• اگر شما از دست رفته روز دوشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من با خواندن نامه ای از مه 5 از یک مادر که مایل به نام “”مادر”” و از آن ساخته شده من فکر می کنم وضعیت خود من: من 7 ساله به دختر خوانده. من در زندگی خود از او 3 بود و من همیشه بسیار درگیر است. او با ما نیمی از زمان و رابطه ما با مامان خیلی خوب است خوشبختانه. از آنجا که او بود 4 هر چند ماه او بپرسید که آیا او می تواند تماس با من “مامان.” این باور من است که بچه ها باید تماس خود را به والدین و ارقام هر چه آنها را انتخاب کنید (در دلیل) بنابراین من پاسخ “حتما اگر شما می خواهید!” و او با من تماس “مامان” برای حدود یک ساعت و سپس آن را می پوشد. بقیه از زمان او با استفاده از نام من است.

در سال گذشته هر چند او خواستار شده است مرا “مامان” بیشتر و بیشتر بدون درخواست ، من می خواهم بگویم آن را حدود 25 تا 50 درصد از زمان است که خوب است. گاهی اوقات آن را در خصوص دست زدن به لحظات مانند زمانی که من ساکت او پس از یک کابوس است. اما گاهی اوقات این محصولات تا زمانی که او به ویژه می خواهد توجه است. اگر من متمرکز بر کار و یا اگر من پدر او یک خوش آمدید-صفحه اصلی در آغوش بگیرید و یا اگر من سر من زیر سینک تلاش برای کشف کردن آنچه نشت و او احساس می کند از سمت چپ یا من نمی پاسخ حق دور: “مامان!”

من فکر می کنم او نمیفهمد که در اعماق (یا horrifyingly بیشتر به وضوح در سطح) آن کشش در من عمیق ترین احساسات دل به نام مامان (من قطعا دوست دارم او به عنوان یک دختر) و او نمیفهمد که “مامان” کلید برای گرفتن من در پاسخ به او پیشنهادات برای جلب توجه. من سعی کنید برای پاسخ به یکی بیش از دیگری است اما من وحشت دارم از فکر او در حال رشد کردن و فکر کردن “وای من مادر تنها توجه به من وقتی که من او را به نام مادرش.’ “چگونه من ضربه محکم و ناگهانی از آن ؟ من کاملا overthinking این ؟

—شاید مامان

عزیز MM

من از آنها بدم میاید زبان “stepparent.” آن connotes چیزی بسیار خاص دور و سرد—زمانی که حقیقت این است که بسیاری از stepparents هستند مانند شما که درگیر و با محبت به پدر و مادر دیگر در این معادله است.

من فکر می کنم حق با شماست: اگر بچه خود را می خواهد به شما تماس بگیرید “مامان” و سپس وجود دارد هیچ آسیبی انجام می شود. او احتمالا فکر می کند شما در نتیجه از آنجا که آنچه شما را به او هستند.

همچنین من فکر می کنم وضعیت شما را توصیف بعید است که تا پایان با خود, دختر, در, درمان, تعجب که چرا او تنها می تواند توجه شما را هنگامی که او شما را به نام مامان. من فکر می کنم آن را اغلب فقط صادقانه بیان عاطفی تنور از لحظه او را از ترس و یا احساس گرم و نرم و یا علاقه شما. و پس از آن وجود دارد این واقعیت است که او تقریبا قطعا گاهی اوقات انجام آن را بر روی هدف است چرا که او می داند که آن را ممکن است کمک به او را دریافت آنچه او می خواهد حتی اگر هدف این است که تنها توجه خود را. شما نمی نیاز به ضربه محکم و ناگهانی هر چیزی. دختر خود را به کسی که به عنوان متفکر به عنوان شما را در زندگی او. اما من فکر نمی کنم شما نیاز به نگرانی در مورد این!

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من برای اولین بار مادر. من تا به حال مسائل مرزی در گذشته با پدر و مادر من عمدتا به مادر من و من پیدا کردن من نیاز به مقابله با آنها در حال حاضر در یک راه جدید در حال حاضر که من در کودکان است. روز قبل از روز مادر, پدر و مادر من به من داد برخی از گل و یک کارت اما به جای امضای کارت خود آنها آن را امضا کردند از دختر من. من اجازه دهید آن را اسلاید miffed که آنها تا به حال در ذهن من به سرقت رفته چه بود برای من کار شوهرم از من کارت برای اولین بار از دختر من. اما این اتفاق افتاد دوباره برای روز پدر. دو روز قبل از روز پدر آنها به سمت چپ شوهر من یک کارت در صندوق پستی ما بود که امضا شده توسط آنها را به عنوان اگر آن را از دختر ما. من و او هر دو فکر می کنم که این تجاوز نقش خود را به عنوان پدربزرگ و مادربزرگ. اعتقاد ما آن است که کار ما به عنوان پدر و مادر به ارسال کارت از دختر ما. من messaged پدر و مادر من گفت به همان اندازه آنها گفتن که من صدمه دیده بود که آنها تا به حال به سرقت رفته اولین ها از ما که از آن می شده اند کاملا متفاوت اگر کارت به حال فقط نشان داده شده است از آنها. ما که بیش از حد سخت ، من می دانم که دختر ما این است که اولین نوه اما قبل از که او دختر ما است. من استدلال (در بخش) بود که او را دوست دارم به دریافت کارت از دختر ما (از ما) و در نتیجه او می بیند هیچ مسئله است.

من به طور کلی پیدا کردن که من نمی گفت پدر و مادر من در مورد برخی از گزینه های من و همسرم را ساخته اند در مورد چگونه ما برنامه ریزی برای افزایش دختر ما, زیرا من می دانم که آنها را هم بزنید. (این موضوع پس از من باردار بود, هنگامی که ما به آنها گفتم ما نمی خواهیم هر چیزی بیش از حد دخترانه برای دختر ما که مادر من پاسخ داد که او فقط می خواهد به نگه داشتن دخترانه چیزهایی که در خانه او. از آن ساخته شده من تعجب می کنم آنچه در قوانین دیگر ما را که آنها را شکستن.) پدر و مادر من به من مطرح باپتیست جنوبی اما من و همسرم برنامه ریزی برای افزایش دختر ما بدون در نظر گرفتن او به کلیسا مگر اینکه او می پرسد, آموزش پایه باورهای چندین ادیان بزرگ. من می دانم که در حال رفتن به یک مسئله مهم با پدر و مادر من.

من حدس می زنم آنچه من سوال boils پایین است به: آیا ما زیاده در مورد این کارت ؟ در یک سطح بزرگتر هر گونه افکار در مورد چگونه برای نخستین بار باز کردن آنچه ما می دانیم دشوار خواهد بود انتخاب در مورد چگونه ما در حال افزایش است ؟

—او دختر من

عزیز SMD

آن است که همیشه آسان نیست به تعادل خود را احترام به پدر و مادر خود را با تمایل خود را به خانواده خود را.

در حالت ایده آل مردمی خود را به شما یک کمی انحراف به شما به عنوان حل و فصل در آنچه باعث می شود بیشتر حس برای خانواده خود را; شما و شوهر خود را درک پدربزرگ و مادربزرگ’ شور و هیجان و میل به ماندن درگیر است.

آنچه شما توصیف به نظر می رسد مانند یک چیز جزئی—آنها امضا یک کارت به شما از طرف خود نوزاد نوه. قصد نبود من فکر نمی کنم به دخالت اما به جای شیرین را حرکت که ابلاغ شور و هیجان خود را برای اولین بار در روز مادر. شما نمی به آنها بگویید این کار شما ناراضی به طوری که آنها به احتمال زیاد فکر کردم آن را به حال شده است به خوبی دریافت و با تکرار این حرکت برای شوهر خود. من نمی دانم اگر آن را به ارزش ناراحت شدن بیش از, اما شما ابلاغ به آنها چگونه شما احساس در مورد این و امیدوارم آنها که شنیده ام. مادر خود را نیاز ندارد برای درک احساسات خود را, اما امیدوارم او به آنها توجه.

بهترین راه برای جلوگیری از درگیری بیش از گزینه های دیگر شما را به قصد این است که ارتباط آنها را به وضوح. اگر شما نمی خواهید دختر کوچک خود را به تن صورتی چیزهایی می گویند به همان اندازه قبل از پدر و مادر خود را با عجله و خرید خود را یک دسته از چیزهای صورتی. همان مربوط به کلیسا; اگر شما قصد بالا بردن خانواده خود را در یک سنت سکولار, شما باید در پیدا کردن یک زمان مناسب به توضیح است که پس از پدر و مادر خود انتظار نیست که شما در کنار آنها هر یکشنبه.

شخصا, من فکر می کنم شما زیاده به کارت—آن را در گذشته در حال حاضر و شما ساخته شده و موقعیت خود را روشن. و اگر شما از احساسات قوی در مورد یک مسئله من فکر می کنم بهترین راه رو به جلو است برای برقراری ارتباط به وضوح بنابراین شما می توانید جلوگیری از سوء تفاهم است.

عزیز مراقبت و تغذیه

دختر من می شود 3 ماه آینده و به آرامی به او چرت زدن بعد از ظهر. او با استفاده از به خواب از 3 تا 5:30 p. m. به طور منظم, و ما هنوز هم قرار دادن او را برای چرت زدن در این زمان. بیشتر از نه او بیدار می ماند تمام وقت گفتن عروسک و حیوانات’ داستان است. او تخیلی بچه که به نظر می رسد برای نگه داشتن خودش سرگرم است. اگر او گریه می کند برای من برو به گرفتن او. این به ندرت اتفاق می افتد.

پسر من 10 ماه و همچنین چرت زدن در همان زمان. من عاشق این شکستن صلح آمیز از بچه های من. آن را نگه می دارد من عاقل. اما من هم احساس گناه برای ترک کودک نو پا من توسط خودش در تاریکی اتاق خواب برای 2½ ساعت هر بعد از ظهر. این بد تکامل برای او ؟ آن بهتر خواهد بود یا بدتر اگر من plopped او را در جلوی تلویزیون ؟ (او می شود حدود یک ساعت تلویزیون در هفته در حال حاضر). چه مدت می تواند به من در حفظ این “naptime” روال می گذرد ؟

—نیاز Naptime

عزیز NN

من به خوبی می دانم که چالش های مقابله با کمی خارج از همگام سازی nap برنامه. آن را برای تلفن های موبایل مانند کودک نو پا خود را به طور طبیعی پیری از نوع چرت زدن چرخه کودک نو پا نیاز است.

برای سلامت خود و خانواده من می توانم درک چرا شما می خواهید به یک روال و برخی از خرابی. من فکر نمی کنم تلویزیون تنها پاسخ ، شما می توانید با موسسه بزرگ دختر آرام زمان: زمانی که برادر خود را با چرت زدن او می شود به در اتاق او و خواندن کتاب و یا بازی چه چیزی او را دوست دارد زمانی که او نمی مزاحم کودک است.

دو و نیم ساعت ممکن است بزرگ بپرسید حتی اگر او را ماهر در سرگرم کننده ، شاید شما می توانید یک تایمر تنظیم و به او یک ساعت از این زمان آرام که آن هم به خودتان هدیه ای از یک ساعت. من کاملا مخالف نیست به صفحه نمایش اما برای من این مطلب آخرین رفت و آمد مکرر. اگر او را درک نمی کند و یا لذت بردن از این زمان آرام به تنهایی در اتاق خود را, شما می توانید تدبیر برخی دیگر از دختر بزرگ فعالیت می کند که شامل نیست برادر او (نقطه فروش بزرگ من فکر می کنم برای یک کودک نو پا) و نمی خواهد نیاز به مشارکت فعال خود را: او دروغ می تواند روی مبل با توده ای از کتاب و یا نشستن در جدول با یک تن از لوازم هنری و یا شما می توانید موسیقی و یا صوتی و حفظ فاصله خود را به طوری که او می داند که او را در خود برای این دوره است. ایجاد قوانین روشن—او را به اقامت در هر منطقه یا اتاق با هر فعالیت و یا انحراف با شما می آیند.

آزمایش با این—به او یک دقیقه یا 90 دقیقه و کشف کردن آنچه احساس می کند درست است. پس از شما تا به حال خود را شکست و او را به حال او, شما ممکن است دریابید که شما لذت بردن از داشتن یک بیت از یک در یک زمان با او در حالی که نوزاد هنوز در خواب است.

مشاوره بیش از تخته سنگ

من عاشق بچه نگهدار ما اما نه نام مستعار او داده شده ، فرزند من است 2 و صحبت نمی کند و در پاک کردن جملات نشده است. من بچه نگهدار passingly شوخی که او دختر من “در چینی” به دلیل اینکه او چگونه صحبت می کند. من چند نژادی ، من عبور می تواند به عنوان سفید اما من اشاره بازدید از خانواده در کشور ما از مبدا. به دلایل آشکار من واقعا ناراحت این نام مستعار. باید چه کار کنم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>