عزیز مراقبت و تغذیه: بچه های من’ پدر Trumper. من باید انتقاد او را آشکارا و یا نگه داشتن آن را مدنی?


Woman hugging daughter with flag.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس چگونگی/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من سه جوان کودکان و نوجوانان (10, 9, 6) که من میپرستم. با توجه به شرایط زندگی آنها زندگی می کنند بیشتر با پدر خود برای سال تحصیلی (من آنها را ببینید اغلب آنها با من زندگی می کنند و خود او در طول تابستان و استراحت). من و همسرم بسیار لیبرال و بچه های من’ پدر بسیار محافظه کار (مانند تهمت-حامی محافظه کار). در زمان من با بچه ها صحبت من در سیاست و انجام بهترین من برای القای ارزش های من, در حالی که همچنین بسیار مراقب باشید به هر چیزی بد در مورد پدر خود و یا اعتقادات خود. برای مثال اگر آنها ذکر چیزی است که پدر خود را به آنها گفت من تمرکز بر گفت: آنچه که من مخالفم و به همین دلیل به جای گفتن آنچه که من واقعا فکر می کنم (مانند “که باور غیر اخلاقی است”). اما من می توانم بگویم که پدر خود را دقیقا نمی رفت و برگشتی. آنها گفته اند که برخی از چیزهایی که من کاملا مطمئنم که او فقط بدنام کردن دموکرات ها و لیبرال ها در هر فرصتی به او می شود. آنها جوان پس نکات دقیق وظریف از دست داده است در آنها. من احساس می کنم بازی این بازی طولانی بودن کسی است که هرگز disparages طرف دیگر اما با توجه به آنچه از طرف دیگر این روزها من تعجب اگر من باید بیس بال بیش از حد. من چگونه مسئولیت رسیدگی به این ؟

— سیاست پدر و مادر و

عزیز P. a.P.,

حزب دموکرات می تواند نوشتن یک کتاب در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما سعی می کنید به نگه داشتن به “بالا” جاده “بود که هرگز disparages طرف دیگر.” Spoiler alert: آن را به پایان می رسد با بیش از 100,000 آمریکایی مرده از COVID و میلیون ها نفر دیگر که ممکن است در نظر گرفته شود مغز مرده است. به قول یک مرد که برپا کاملا غیر ضروری جنگ در عراق و ممکن است در نهایت تبدیل شدن به یکی از بچه های خود را’ بت اگر شما سرعت عمل بالا جاده واقعا ain’t بالا اگر آن را به معنی مذاکره با تروریست های شما احساس می کنم من ؟

آیا بهترین خود را برای تاکید بر چیزهای دیگر که “خوب” در مورد سابق خود را و اهمیت محبت او را در وجود خود ارزش. مراقب باشید به تمایز بین “بد سیاست” و “مردم بد” (که مزخرف اما فرزندان خود را می تواند رشد کند و تصمیم به دور انداختن پدر خود را برای بودن “اسفناک” زمانی که آنها به اندازه کافی برای تحقق بخشیدن به این دو نمی توانند از هم جدا شوند و این ایده که آنها می توانند یک اسطوره است که مردمی بوده است به ضرر همه بیش از حد). این نیست “در اینجا به همین دلیل پدر شوهر” چیزی که آن را “در اینجا به همین دلیل ارزش های محافظه کار شیطان هستند.”

شما نیاز به ایجاد تباهی اخلاقی و بیگانه ستیزی از جناح راست به زحمت روشن به بچه های خود را به عنوان احتمالا شما می توانید هر زمان که شما می توانید. این است که بیش از بارگذاری این یک نبرد برای روح کودکان خود را, و من می گویم هر چیزی و همه چیز شما می توانید آن را به نفع خود. اگر که شامل پدر و مادر می دهد که بهترین هدیه اجازه می دهد تا آنها را به ماندن تا آخرین و خوردن بیشتر مواد غذایی آشغال ، اگر کودکان خود را تبدیل به MAGA حامیان شما هرگز قادر به زندگی با خودتان و بسیاری از ما نمی خواهد بود قادر به زندگی می کنند با شما یا نه. این. است. جنگ. موفق باشید رفیق.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 16 سال است که عمیقا عمیقا تردید از هر گونه مشاوره و یا دانش که او پدر من و من با او به اشتراک بگذارید. من می توانم به او بگویید که آسمان آبی است و که شما باید با باسن خود را و او می شمارنده است که آسمان در واقع سبز و که بهترین راه برای آسانسور است که با یک عقب گرد—این که بد نیست.

سه واقعی نمونه های بتن: 1) من یک متخصص پوست و دختر من از آکنه رنج می برد. او آکنه یک منبع مهم استرس در او. به جای پذیرفتن هر گونه مشاوره حرفه ای از من (و یا حتی موافق به همکاران دیگر و یا متخصص پوست شهر بعدی بیش از) او به من می گوید من نمی دانم آنچه من صحبت کردن در مورد, و قاطعانه می رود به بدتر شدن آکنه او با zit کرم او را دیدم در هفده.

2) My husband is a قدرت/مربی تهویه در سطح دانشگاه. او را بپذیرند و به هیچ وجه توصیه از او در مورد او صلیب کشور مطبوع ترجیح می دهند به جای به درخواست مربی او است. این به رغم این واقعیت است که شوهرم داوطلبان در پایان به عقب با تیم خود را برای ایجاد/مدیریت تابستان مطبوع برنامه. مربی او پاسخ هر سوال این است که به معنای واقعی کلمه “درخواست پدر خود را.”

3) او سعی کرد به من بگوید که من علامت ستاره تغییر در این سال از برج ثور به برج جوزا و پس از به آرامی گفتن او چند بار که درست نیست او اقدام به آن نگاه کنید تا. پس از تحقق او اشتباه بود, او پس از آن ساخته شده تا برخی از مزخرف در مورد اینکه او چگونه به خواندن یک مقاله متفاوت و چگونه ستاره شناسان هنوز استدلال بر آن.

اگر آن را فقط به این سه موارد من نمی تواند نوشتن یک ستون مشاوره. آن را به بیست قسمت مثل این یک هفته. من دوست دارم و گرامی داشتن استقلال و من هیجان زده است که او با اعتماد به نفس در دانش اما اگر میخوای یک “می دانم آن همه” شما بهتر است در واقع چیزی را می دانم. من سعی کردم به روش های مختلف از او صحبت سعی کردم با او صحبت سعی در تصحیح مقابل نه اصلاح او هنگامی که او می گوید چیزی اشتباه است … من نمی دانم به کجا بروید در این نقطه! آیا این فقط یک نوجوان نگرش یا دختر من است فقط یک نوع قرص ؟ برای آنچه در آن ارزش ما همراه بزرگ به عنوان یک خانواده ، او واقعا یک بچه بزرگ. این درست است که در نظر او پدر من و دو تا از احمق ترین افراد در این سیاره است.

مانند Jon Snow, من می دانم که هیچ چیز

عزیز L. J. S. I. K. N.

این است که بسیار بر روی نام تجاری بر رفتار نوجوانان هر چند این بدان معنا نیست که دختر خود را ندارد یک قرص. زمان آشکار خواهد شد در صورتی که این فقط یک توقف در جاده ها به بلوغ و یا شخصیت واقعی مستحکم ترین و طاقت فرسا از راه.

افسوس که شما باید به صحبت کردن با او در مورد آنچه که او انجام می دهند. علاوه بر اشاره به هزینه خودش (بدتر شدن پوست خیانت خودش را از پشتیبانی با عبور از کشور) می باشد که به او اجازه می دانیم که در شرایط ساده چگونه او شک و تردید باعث می شود شما احساس می کنید. از او بپرسید در مورد چگونه او واکنش نشان می دهند اگر او می خواهم آن را از طریق 20 و 30 و 40 سال زندگی تنها به او هر کلمه به چالش کشیده با کسی که هنوز به حال امتیاز گرفتن به عنوان بسیاری از سفرهای دور خورشید است. اگر گناه کار می کند در استخدام آن را در اینجا. او یادآوری می کنند که شما تنها در اطراف برای ارائه این سطح از پشتیبانی از چند سال و پس از آن او را مجبور به پیچ خود بدون سطح بافر پدر و مادر او قادر به ارائه.

همچنین من درك است که برخی از این چالش ها به کلمه خود را کمتر از آنچه در نظر گرفته بود مودب و یا احترام است. اگر این مورد وجود دارد باید برخی از پاسخگویی: خروج از امتیازات کارهای اضافی و غیره. امیدوارم او نقطه را دریافت کنید زودتر از بعد و اگر نه او را همچنان به پرداخت قیمت. بهترین آرزوی موفقیت برای همه شما.

· اگر شما از دست رفته روز با مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم 19-ماه-پیر و در حال برنامه ریزی برای هر گونه بیشتر از کودکان است. ما عشق ورزیدن ما فرزند او واقعا شادی و نه از می توانید تصور کنید که زندگی ما بدون او; اما پس از تولد من تا به حال یک جلسه از PPA و شوهر که اضطراب فراگير (او در روزانه دارو به کمک) تا به حال چندین تکه های خشن که در آن او به سختی قادر به تابع. در آن تکه های خشن من را بیش از تقریبا همه پدر و مادر وظایف و مجبور به صرف انرژی زیادی برای نگه داشتن او با قرار دادن یک پا در مقابل دیگری است. آن را بسیار پر استرس اما قابل کنترل زمانی که آن اتفاق می افتد; اما من می دانم که اگر ما اضافه شدن یک فرزند دوم به مخلوط آن قابل کنترل خواهد بود برای من به طور کامل مسئول برای سه انسان دیگر است.

مسئله من این است که این گفته به خوبی معنی مردمی که اصرار دارند ما “را به” یک کودک دیگر از آنجا که ما در حال “صدمه زدن به” کودک ما با ساخت آنها را یک “تنها.” من هیچ مشکل خاموش کردن مردم و کوتاه در مورد آن, در صورت نیاز, اما بخشی از من فقط می خواهد به آنها بگویید که ما قادر به دیگری. می شود آن را اشتباه به عبارت آن است که راه ؟ من احساس گناه در مردم فکر می کنم ما با داشتن مسائل باروری اما راستش ما واقعا نمی تواند یکی دیگر از کودک به خاطر از سلامت روان ما.

—یک مقدار زیادی

عزیز O. I. P. ،

پژوهنده impolitely در مورد شخص دیگری برنامه های خانواده یکی از مهمترین و خشم اجتماعی فاحش در اطراف آن ضربات ذهن من چگونه بسیاری از مردمی همچنان به تلاش و اصرار شخص دیگری برای تجدید نظر در چنین یک تصمیم شخصی چون آنها فکر می کنم همه بچه ها نیاز به یک خواهر و برادر. من متاسفم که بسیاری از مردمی هستند مشکل شما در این راه.

سعی کنید به سادگی گفت: “ما قادر به آوردن فرزند دیگری به این خانواده” و ترک آن را در آن. اگر کسی می پرسد اگر شما با اشاره به مسائل باروری و یا فشار شما بیشتر زمینه می گویند: “من ترجیح می دهم نه به این بحث. این یک مسئله عاطفی, من امیدوارم که شما خواهید فهمید.” امیدوارم در طول زمان, شما راحت گفتن مردم حقیقت (“ما تصمیم گرفته ایم که” یکی “کامل بود تعداد فرزندان برای خانواده ما و تصمیم است نه برای بحث”) به شما مدیون نیست هر کسی یک توضیح در مورد چیزی به عنوان زندگی-تغییر عنوان زایمان. هر کسی که طول می کشد تا موضوع را با انتخاب خود را باید به ذهن خود باروری قطعات.

عزیز مراقبت و تغذیه

خواهر من در حال برنامه ریزی یک عروسی زمستانی با صد مهمانان. او در grandkids در مراسم و بچه های من برای خدمت به مواد غذایی در پذیرش; همچنین پدر و مادر ما که از او انتظار می رود برای حضور در هشتاد. من عمیقا در مورد ایمنی با توجه به COVID-19 گیر او به عنوان نشان داده که هیچ نشانه ای از تغییر زمان و یا تغییر به یک عروسی مجازی. او و نامزدم فکر می کنم آن بهتر خواهد بود پس از آن, اما من بسیار با اعتماد به نفس که زیادی داخل سالن عروسی در طول فصل آنفولانزا می تواند هر چیزی اما. من درک می کنم که او می خواهد عروسی از رویاهای خود را, اما این او دوم و سوم خود را, زمان پایین راهرو و این بی سابقه بار. من نگران هستم و نمی خواهم برای رفتن اما من از ترس من در نظر گرفته بود جادوگر شریر غرب اگر من نمی. دختر من می گوید که من می توانید یک ماسک اما این باعث نمی شود من احساس بهتری در مورد بقیه خانواده وجود دارد یا نه. چگونه می توانم شما را به عروسی خواهر خود را?

— خواهر Bridezilla

عزیز S. o.t.B.,

“چگونه می توانم شما را به عروسی خواهر خود را” شما بپرسم ؟ با ماندن ته قنداق تفنگ خود را حق قرار داده که در آن شما هستند و تشویق خود و فرزندان و نوه و اکثر فوری پدر و مادر خود را به همان تماس بگیرید.

خود را خواهر و شوهرش-به-می شود در یک کلمه مسخره. آنها هر دو قبل از ازدواج شده: به دور از اهمیت این رویداد اما آنها احتمالا فکر آن را برای همیشه لطفا برای آخرین بار و در عین حال در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد دو نفر است که باید در ترکیب عاشقانه سر از اپرا صابون تبه کار. و حتی اگر پدر و مادر خود را به حال خواهر خود را بعدها در زندگی او قطعا بیش از حد قدیمی به چنین بی دقتی نگرش در مورد تندرستی از هر دو کودکان و بزرگان خانواده خود را. به او بگویید که او در حال ساخت یک وحشتناک تصمیم گیری است که می تواند در تراژدی پایان اگر مردم به اندازه کافی احمق به واقع نشان می دهد. خود را در دسترس برای کمک به او در طرح مجازی, مراسم, اما نمی خرد شدن. آیا حضور در این خیط و پیت کردن-کون عروسی و همه چیز را در قدرت خود را برای منصرف کردن پدر و مادر خود و هر کس دیگری که به شما گوش دادن. او می تواند دیوانه اگر او می خواهد, اما این یک موضوع مرگ و زندگی است. به اشتراک گذاری داستان های ترسناک در مورد خانواده هایی که دچار چند COVID ضرر و زیان به خصوص پس از تشییع جنازه و یا دیگر از جمله جمع آوری و دعا می کنم که او می شود پیام. موفق باشید sis.

— Jamilah

مشاوره بیش از تخته سنگ

از طریق ترکیبی از پدربزرگ و مادر بزرگ هدیه و برش کابل و برخی از کمک های مالی قدیمی ترین دختر من شروع به رفتن به یک مدرسه خصوصی (من می دانم این برای تلفن های موبایل مانند Gilmore Girls اما صادقانه واقعی) و بسیاری از شوک فرهنگی شده است منطقی به جز … این احمق, احمق, دمپایی. مدرسه یکنواخت بدیهی است اما ظاهرا در خود خرابی و در احزاب و hangouts هر کس می پوشد این مسخره $500 دمپایی و دختر من احساس می کند مانند انگشت شست درد. او واقعا خوب بچه او نیست حتی برای خواسته آنها را — اما آن را فقط روشن این است که اضافه کردن برخی از استرس به کل انتقال به مدرسه جدید خود را. ما باید سعی کنید به آنها را خرید ؟ یک جفت برای کریسمس? یا نه ؟ من دیوانه برای حتی فکر کردن در مورد این ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>