عزیز مراقبت و تغذیه: بچه ها من می خواهید به انتخاب کردن از فرد در این آموزش قرار می گیرند. من باید اجازه دهید آنها را ؟


A girl sits at a laptop.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های nd3000/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

چقدر وزن آیا ما را از نظرات فرزندان ما وقتی که می آید به مدرسه خود برنامه ؟ این سقوط من یک کودک از رفتن به کلاس دوم و یک سوم به. منطقه ما دارای دو گزینه های روی میز: آموزش مجازی یا یک مدل ترکیبی با دو روز کوتاه تر class بار و سه روز در خانه با کلاس های مجازی. آنها هر دو می خواهند به چشم پوشیدن فرد در آموزش و انتخاب کردن برای آموزش مجازی. آنها هر کدام بسیار متفاوت دلایل ترجیح می دهند به یادگیری از خانه. من دانش اموز دوم نمی مانند مدرسه است. آنها بیشتر از محدوده kid—کسی است که به دشواری نشستن هنوز هم در کلاس. من سوم گریدر از سوی دیگر ترس است. آنها برخی از شکوفایی اضطراب بیش ماسک, اجتماعی, فاصله, دست, ضد عفونی کننده و…. و ترس در مورد ابتلا به ویروس (که من درک می کنم!). اما من می خواهم بچه های من به دیدن دوستان خود را, من می خواهم آنها را به تعامل با بزرگسالان دیگر من می خواهم آنها را به برخی از جامعه حس دوباره (و من می خواهم به قادر به کار بدون وقفه دوباره!). ما خواهد شد به احتمال زیاد آنها را نگه دارید اما من می خواستم برای دیدن آنچه که شما فکر می کنید. چه چیزی شما را بکنید هنگامی که بچه های خود را قوی دارند نظرات خود را در مورد آینده تحصیل است ؟

—بچه ها نیست همه حق

عزیز TKAAR,

چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما با دقت گوش کنید و همه چیز را آنها می گویند به طور جدی و سپس شما را به تصمیم گیری است که شما بر این باورند که بهترین راه حل برای آنها—اما باید آن را یک تصمیم گیری است که طول می کشد را به حساب کاملا واقعی خود را در نظر گرفتن نیازهای خود را به آنها ابراز کرده اند آنها را به شما (به عبارت دیگر: شما فقط رفتن را از طریق حرکات از شنیدن آنها).

در کفش خود را, من می خواهم این را در نظر بگیرید: شما دانش اموز دوم مانند بسیاری از کودکان در سن و سال خود است که فرصت غیر معمول به “مدرسه” در راه است که کار خود را با شخصیت و مرحله رشدی خود کلاس سوم ترس در مورد رفتن به جهان بیرون مربع که مقدار زیادی از بزرگسالان از جمله بدون شک بسیاری از معلمان خود را (به عنوان مثال بسیاری از بزرگسالان است که در حال ارائه یک انتخاب انتخاب برای ادامه کار از خانه). هنگامی که شما پشته این مسائل در مقابل مزایای استفاده از رفتن به face-to-face مدرسه, من فکر نمی کنم وجود دارد به اندازه کافی برای به دست آوردن را برای فرزندان خود را روز به روز بدبختی است.

من می خواهم به آن را بسیار روشن است که من نه دفاع از کودکان گرفتن حرف آخر را در تصمیم گیری های مهم مانند این یکی. چهارده سال پیش من با دقت گوش به خود من دختر قابل توجهی شک و تردید در مورد طرح من او را سمی مدرسه وضعیت اولیه در کلاس هشتم سال و آموزش او در خانه تا زیر پاییز هنگامی که او شروع می شود در یک مدرسه جدید برای نهم از طریق 12th—و پس از آن من خواهد او اعتراض کنم زیرا به این نتیجه رسیدند که منافع برای او بسیاری از آن او نیست و در عین حال قادر به درک بسیار مهم تر از هزینه های. من هرگز با عرض پوزش من این و حتی اگر به این روز او می گوید: “من نمی توانم باور کنم که شما در خانه درس من برای یک سال” من می دانم که آن را کاملا درست انجام تحت شرایطی که ما با آن برخورد شد (و به اعتقاد من در قلب او قلب او در حال حاضر می داند که بیش از حد—و آن را درک خواهد کرد حتی بهتر از زمانی که او یک پدر و مادر خودش).

من همچنین می خواهم برای روشن است که من رد اشتیاق خود را برای همه موارد در لیست شما. هر یک از آنها را حس می کند و این است که مهم است. اما این فوق العاده ای هستند و آنها نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. به عنوان سخت به عنوان این دوره از زندگی ما است و برای همه ما کودکان آن را هنوز هم سخت تر—و تجربه این بحران در طول سال های شکل گیری است برای رفتن به بخشی از آنچه که اشکال آنها را برای بقیه زندگی خود را. من احساس می کنم به شدت که هر چیزی که پدر و مادر می توانید انجام دهید تا همه چیز را آسان تر در کودکان خود را در طول بیماری همه گیر است که ارزش انجام هر فداکاری آن مستلزم زمانی که پدر و مادر احساس می کنند می تواند آن را اداره کند. (من می خواهم به روشنی در مورد آن بیش از حد: زمانی که پدر و مادر و وزن آن مربوط به همه ملاحظات توانایی های خود را به مدیریت روز به روز نیاز به خیلی لعنتی در نزدیکی بالای لیست.)

در وضعیت شما رای من این است که با کودکان و نوجوانان’ تنظیمات (که آن را برای تلفن های موبایل مانند شما بیش از حد—و که شما نوشته اید به من چون شما تعجب اگر شما در حال بارافزون اجازه بچه های خود را بسنجید به این حد). اگر دوستان و خانواده به شما یک زمان سخت در مورد تصمیم خود را—و یا اگر شما خودتان شروع دوم-حدس زدن و حتی آن را به عنوان فرزندان خود را رشد (نسبتا صحبت کردن البته; هیچ کس واقعا پر رونق در حال حاضر) آمده پاییز—اقامت قوی با درخواست خودتان این سوال: هنگامی که بچه های خود را و نگاه در دوران کودکی, آنچه شما می خواهید آنها را به یاد داشته باشید در مورد این سال و پاسخ خود را به آن ؟ اگر جواب این است که شما مورد احترام و حفاظت آنها و دیدم آنها را به عنوان افراد منحصر به فرد با نیازهای شما انجام بهترین خود را برای دیدار با, سپس شما می دانم که شما در مسیر درست مهم نیست که چه کسی می گوید.

• اگر شما از دست رفته چهار مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

قدیمی ترین دختر من و پسر 7 و 5. آنها هر دو شخصیت بسیار قوی و زمانی که آنها مبارزه با آنها دشمنان تلخ; هنگامی که آنها بازی می کنند و همیشگی. به تازگی عجیب و غریب بازی پویا توسعه داده است. من مطمئن هستم که آن را یک محصول جانبی از اینکه به طور مداوم در هر یک از دیگر شرکت برای سال, اما آن را بسیار آزار دهنده است. هنگامی که آنها در حال بازی, پسر من خواهد شد به طور ناگهانی اعلام کرد که او نمی خواهید به بازی دیگر و ساقه ، دختر من خواهد شد و سپس پرتاب خودش را به دیوانگی. آنچه رخ:

من: که به اندازه کافی! برادر شما لازم نیست به بازی با شما!

دختر (طوفانی tears): نه!!! او به بازی با من!!!

من: آیا شما نیاز به بازی در اتاق خود را توسط خودتان را در حالی که نیست ؟

دختر: نه!!! این همه تقصیر او!!

من: گفتم که به اندازه کافی!

پسر (به دنبال خود راضی): این خوب … من با شما بازی در حال حاضر.

آنها پس از بازگشت به بازی خود را به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بود … تا دفعه بعد. تا آنجا که من می توانم بگویم یکی از دو چیز اتفاق می افتد: 1) دختر من است که با موفقیت دستکاری برادر او به بازی کردن آنچه او می خواهد که او می خواهد و یا 2) پسر من است با موفقیت دستکاری خواهر خود را به پرتاب یک جا و در نتیجه از وارد شدن به مشکل. توجه خود را به شخصیت خود را واقعا می تواند در هر راه بروید اما در پایان مهم نیست: این یک قدرت پویا من می خواهم بین آنها است. من هم 3 ساله و یک نوزاد پس از آن همیشه ممکن نیست برای من بود نزدیک نظارت بر آنها را زمانی که آنها بازی کند. من مطمئن هستم که چگونه برای رسیدگی به این وضعیت است. ارسال هر دو آنها را به اتاق خود را در هر زمان از آن اتفاق می افتد ؟ آن را نادیده گرفت و امید است که عدم دخالت باعث می شود کل خسته کننده مراسم بیش از حد خسته کننده به دنبال ؟ سرمایه گذاری در ماشین?

—بهت زده در ققنوس

عزیز PiP

خوب قطعا سرمایه گذاری در ماشین پنبه پاک کنی (مگر اینکه نوشیدن گرفتن از دست, آن را به عنوان ممکن است برای بسیاری از قرنطینه—اما این که نامه دیگری برای زمان دیگری). اما به طور جدی بیشتر و سرمایه گذاری بیشتر سرما. آن را برای تلفن های موبایل مانند هر دو این بچه ها استاد منبلترس (از هر یک از دیگر و از شما). در حالی که این مهارت در مفید آمده ممکن است در کسب و کار و یا سیاسی جهان روزی به این حال و روز مزخرف تنها بودن تشدید خود را درج در مجموعه مقالات. اجازه دهید آنها را کار می کند یا نه. اگر آنها تا پایان جیغ در هر یک از دیگر پس از آن (فریاد نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای). اگر آنها به گوشه جداگانه خود را به اخم در حالی که یا ناراحت به اندازه کافی برای تصمیم گیری آنها در حال رفتن به بازی با هم پس از همه شاید که آنچه که آنها در واقع نیاز دارید اما نمی تواند بیان. یا شاید خود امتناع درگیر خواهد شد و آنها را وادار به مذاکره خود به خود. یا—و من پول را بر این امکان این خسته کننده مراسم خواهد سقوط از هم جدا و بدون خود را قابل پیش بینی در آن نقش دارند.

من می دانم آن را برای من آسان می گویند “اجازه دهید آنها را به فریاد” که من اینجا نشسته در من آرام میز; من می دانم که صدای خود را رساتر و در خصوص دختر خود را “دیوانگی” خواهد بود دیوانه کننده برای شما. اما آن را مانند به نظر می رسد که آنچه که آنها در حال شرط بندی بر روی. (و این باعث می شود من تعجب می کنم اگر آن را ممکن است آنها را تصادفا به یک راه برای گرفتن توجه خود را هنگامی که شما مشغول هستید با خواهر و برادر کوچکتر.) من فکر می کنم تنها امید شما این است که به واکنش نشان می دهند به ظاهر و به همچنان به رفتن در مورد کسب و کار شما. اتاق را ترک اگر شما می توانید. و شاید اگر شما فکر می کنم من ممکن است درست در مورد این احتمال که آنها احساس تحقیر شده میبیند—ببینید اگر شما می توانید کشف کردن یک راه به آنها را به هر یک کمی توجه مثبت (slyly و نه در پاسخ به اینکه دستکاری شده!). من برای شما آرزوی شکیبایی. شما یک مقدار زیادی خود را همه گیر صفحه.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

پدر و مادر من در قانون مردم دوست داشتنی هستند و من استقبال گرمی به خانواده خود را. آنها شوخ تحصیل کرده و عشق خود را به فرزندان و نوه های بسیار. آنها نیز واقعا خوب به پدر و مادرم زندگی می کنند که در دیگر امور خارجه ایالات متحده و فقط می توانید ببینید هر طوری که اغلب. اما (همیشه وجود دارد اما!) آنها این ایده که راه آنها مطرح فرزندان خود را به بهترین وجه و به طور مستمر فشار ناخواسته مشاوره در من. چیزهایی مثل: نگه داشتن یک خانه و یک کودک کمی کثیف, خوب است برای خود مصونیت; آموزش و پرورش در مدرسه است که مهم است به عنوان مدارس تمایل به خراب کردن قدرت تخیل کودکان خود را چگونه به درمان خوب تقریبا هر کودکی بیماری با داروهای گیاهی. همه از این و بیشتر از بیش و بیش از دوباره. تا کنون من با استفاده از استراتژی صلح و دیپلماسی: من گوش دادن مودبانه تکان و mmh-mmh-ing و سپس در ادامه به انجام کارهای راه خود من. اما روز دیگر من نمی تواند آن را به هر گونه دیگر و پس از یک جلسه طولانی از آنها به من گفتن که چگونه مدارس مضر هستند در خصوصی من قطعه ای از ذهن من در مورد دخالت خود را در زندگی ما است. پس از آن از من عذرخواهی کرد و آن را به او روشن که من مانند پدر و مادر خود را, من می خواهم به نگه داشتن آنها را دید و من به آنها احترام بگذارد. اما من مطمئن هستم که چه مدت می توانید نگه دارید تا قبل از این من پشت سر هم دوباره و شاید حتی در مقابل آنها. من دو فرزند کوچک هستم و نه مشغول است. یخ نازک است!

—خسته گوش

عزیز ته ،

من احساس می کنم درد خود را من انجام دهد. بسیار اتفاق می افتد که من حداقل چیزی که مورد علاقه در جهان است گرفتن مشاوره ناخواسته. از آن بدتر به خصوص زمانی که مشاوره است نه تنها سودمند اما غربيها به خود سیستم باور خلق و خو یا خوب فکر کردن سیستم (به علاوه البته: اگر شما می خواهید خود را به مشاوره شما را برای آن را بپرسید). مادر بزرگ پدری من در یک بار به شدت به من گفت که اجازه نمی عزیزم من دریافت بیش از حد “متصل” به من “به دلیل آنچه که اتفاق می افتد به او اگر شما را مجبور به رفتن به بیمارستان است ؟ و یا می میرند ؟ ” و من تنها قادر به نگه داشتن از دادن یک قطعه از ذهن من توسط خودم یادآوری است که او در حال حاضر یک عضو از خانواده من است که در راه او به معنای خوب است و خوب خواهد آمد از من گفتن هر چیزی فراتر از آنچه که من می گویند که خوش به عنوان من می توانم: “من حدس می زنم او را معامله!” از سوی دیگر من به پایان رسید دوستی با کسی که به من یک تکه از او خواسته نشده و زشت مشاوره (زشت تر از مادر بزرگ). به عنوان خوانندگان به طور منظم از ستون من می دانم که من معتقدم در تقدیر ویژه ای برای اعضای خانواده زمانی که نیت خود را در حال, خوب, با این حال غلط.

هیچ راهی وجود دارد شما در حال رفتن به قادر به گرفتن آنها را به ترک دادن شما (همان) مشاوره. شما می توانید سعی کنید ، شما می توانید می گویند “من درک افکار خود را در این [هر چیزی که “این” است که امروز] اما ما نمی بینیم همه چیز به همان شیوه. من می دانم منظور شما این کار را با عشق و من شما را دوست دارم اما این توصیه فقط برای من نیست.” یک شات بدهید—اما آیا نفس خود را نگه دارید که آن را به هر گونه تفاوت. سازنده تر از خود را در قوانین در حال رفتن به یک بخشی از زندگی خود را برای همیشه لطفا برای (و—نقاط جایزه!—شما در واقع آنها را دوست دارم!), خواهد بود به کار در حال تغییر پاسخ خود را. در واقع به طور کلی من می گویند که آن را تقریبا همیشه پربارتر به تلاش برای تغییر خود و انتظارات و رفتار نسبت به دیگران به انتظار تغییر در یک طرف. وقتی که می آید به خانواده من درخواست این استدلال یک thousandfold. آموزش خود را به لحن از زمانی که همان قدیمی همان قدیمی شروع می شود دوباره. فکر می کنم در مورد چیز دیگری به طور کامل. زمانی که بازی بیش از شما می توانید می گویند: “با تشکر از شما” و تغییر موضوع است. و در جعلی-آن-تا-شما-را-این مدل از تغییر در نهایت شما ممکن است قادر به swat این دلخوری دور حتی بدون احساس ناراحت است.

و در ضمن مطمئن شوید که آن را در شوهر خود را. این چیزی است که او وجود دارد برای. فقط به یاد داشته باشید به او اجازه دریچه به شما در مورد خود و خانواده اش هنگامی که او نیاز به. (همانطور که من برای همیشه لطفا برای یادآوری شوهر من: این است که چرا ما ازدواج نیست ؟ —به کسی به همه چیز را در, و کسی که می بخشد و شما برای آن؟)

عزیز مراقبت و تغذیه

بچه ها من و شوهرم شروع پخت در قرنطینه. آنها این کار را هر چند روز. من استفاده می شود به اصلی بیکر در خانواده ما و من قطعا با بهره گیری از گرفتن آن چند ساعت به خودم! مشکل این است که همه آنها به نظر می رسد به پخت بسیار غنی و شیرین چیزهایی که استفاده می شود به عنوان یک درمان خاص. من به تازگی تحت درمان برای “s بیشتر کیک های شکلاتی” که شد دو فاج کیک های شکلاتی با لایه هایی از مارشملو کارامل و شکلات, sprinkles در و خامه در بالا. گذشته از به دنبال مانند یک حمله قلبی را در یک ظرف پخت آن خیلی خوب بود. اما دو روز بعد آنها ساخته شده یک Funfetti کیک که کاملا slathered در گراوند. سپس آن را به کوکی ها با M&m’s, ریس قطعات و کیت Kats. من همه برای آموزش کودکان و نوجوانان به پخت و من باور نمی کنم به طور کامل محدود کردن قند, اما این است که تبدیل شدن به یک کمی مسخره! به طور معمول من می خواهم ببینید که اگر ما می تواند به اشتراک گذاری با همسایگان اما ما نزدیکترین همسایه یک زن باردار و دو افراد مسن پس از آن یک گزینه نیست. من نمی خواهم به صرف یک هفته دیگر در برخورد با شکر تصادفات و احساس بیمار اما خانواده من خیلی جدی و با افتخار از آنچه آنها را پخت! چه می توانم انجام دهم ؟

—آنها در حال پخت قلب من!

عزیز TBMH,

من می دانم که من در حفظ و گفت: این. اما من دوباره آن را می گویند: اینها بدبختی پوچ زمان فوق العاده ای. اجازه دهید آنها را بخورید (و پخت) کیک. شما می توانید آنها را صاف بعد از آن. من همه به نفع هر چیزی که کمک می کند تا مردم (به خصوص کودکان و نوجوانان) از این طریق دریافت کنید.

اما اگر شما واقعا مصمم به مهار آنها را در: سعی کنید درخواست که آنها پخت چیزی است که شما هستید “ولع”—چیزی سالم تر از آنچه که آنها در حال پخت در حال حاضر. اگر شما درخواست یک گندم کیک پوند (خود من رفتن به زمانی که من احساس می کنم نیاز به پخت—هر چند اعتراف میکنم این همه که سالم و با توجه به میزان کره و شکر را درگیر) و یا چیز دیگری نیست که شامل کیت Kats, مطمئنا آنها نمی گویند نه به شما.

هنوز هم من می خواهم نظر فقط رفتن با جریان. این نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. آن را نمی تواند—توانید آن را ؟

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و شوهرم یک کودک نو پا و پس از برخی از چالش های پزشکی در تلاش برای داشتن فرزند دوم ما تصمیم به اتخاذ. ما هیجان زده هستیم! اما ما در حال برخورد با دو مجموعه از مسائل. می تواند به شما کمک کند ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>