عزیز مراقبت و تغذیه: مامان من می خواهد من به او مراجعه کنید برای روز مادر. این است که بسیار خطرناک است ؟


Collage of an elderly woman looking wistful and a yardstick protruding toward her face

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Eyematrix/iStock/گتی ایماژ به علاوه و bbh سنگاپور/Unsplash.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

این یک سوال در مورد پدر و مادر و فرزندان, اما من امیدوار هستم که شما می تواند کمک کند. من اواسط 30s زن مجرد بدون بچه ها. پدر و مادر من فقط بیش از 70 و زندگی می کنند چند ساعت دور. آنها خوشبختانه در سلامت خوب است. من دیده نمی شود آنها را برای حدود دو ماه به دلیل بیماری همه گیر. خواهر و برادر من هستند و هر دو ازدواج با یک زن و شوهر و بچه ها و هر کس در خانواده خود را به طور کلی به ماندن در منزل و از جمله کودکان و نوجوانان. من خواهر و برادر زندگی می کنند که به پدر و مادر شده اند آنها را مواد غذایی و پدر و مادر من است و باید به لحاظ اجتماعی فاصله پیاده روی در خارج با آنها. دو بار آنها را بدست با هم برای یک وعده غذایی در خانه کسی که در آن آنها قول می دهم که هر کس 6 فوت دور و شستن دست های خود را مذهبی است. من تا به حال اعتراض به این تجمعات اما من اجازه دهید آن را برو. تا کنون هر کس که خوشبختانه سالم است.

مادر من می خواهد به دیدن من برای روز مادر. من به طور معمول او را یک یا دو بار در ماه, بنابراین این سخت است برای او. من فکر می کنم او را نمی بینم خطر بسیار در آن از او شده است دیدن خواهر و برادر من به طور منظم. او اصرار دارد ما را حفظ فاصله مناسب از هم جدا و اقامت در خارج, اما البته مردم را مجبور به رفتن در داخل به استفاده از دستشویی بچه ها در حال اجرا در اطراف ، من هنوز هم از رفتن به محل کار یک یا دو بار در هفته البته در کم خطر تعیین. من زندگی می کنند در یک منطقه بسیار بالاتر عفونت رای دادن از جایی که آنها زندگی می کنند. من همچنین مقابله با اضطراب است. آن را بیشتر تحت کنترل قبل از همه این اتفاق افتاده است اما در حال حاضر آن را … نه. من مارپیچ به چه ifs و بدترین حالات حداقل یک بار در روز. من در آن مشغول به کار با یک درمانگر, اما من فکر می کنم این است که چقدر از آن خواهد بود در حالی که برای.

بنابراین من حدس می زنم سوال من این است که چگونه من منطقی ارزیابی خطر یک روز مادر دیدار با مناسب پادمان زمانی که مغز من ناتوان از منطقی ارزیابی خطر در حال حاضر ؟ چه خطرناک است این پیشنهاد واقعا ؟ در ادامه حتی اگر محدودیت سهولت من نمی می توانید ببینید پایان دادن به اجتماعی فاصله مورد نیاز تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یا حداقل یک درمان موثر. چگونه می توانم بگویم مادر من دارم میام برای روز مادر هنگامی که من هیچ نظری ندارم که آن را امن خواهد بود برای دیدن او دوباره ؟

—مبهم در مورد روز مادر

عزیز MAMD,

به من اجازه ارزیابی ریسک برای شما دلیل این که شما هر دو از نظر احساسی در معرض خطر (البته!) و در حال حاضر کسی دست و پنجه نرم کردن با اضطراب است.

نمی رویم.

وجود دارد هیچ چیز جادویی در مورد روز مادر که در مورد فروش کارت پستال و همچنین مردم با وحشتناک مادران و یا مرحوم مادران احساس افتضاح است. شما عاشق مادر خود را هر روزبه همین دلیل است که شما شده اند در تلاش برای محافظت از او را از امکان ناخواسته انتقال از چیزی است که می تواند پایان زندگی او است. خواهر و برادر خود را ساخته اند انتخاب های مختلف اما کسانی که انتخاب خود هستند.

شما زندگی می کنند در منطقه عالی ویروسی غلظت بنابراین معقول نیست یا پارانوئید به عشق مادر خود را به اندازه کافی به علت او را به طور موقت درد در سفارش به خطر آوردن پتانسیل بزرگ آسیب زیادی به منطقه ای که تا کنون شده است به اندازه کافی خوش شانس برای جلوگیری از عمده خوشه.

من می خواهم برای دیدن مادر در روز مادر بیش از حد. یکی از عزیزترین دوستان است که ممکن است در حال حاضر نمی شود با ما بعدی روز مادر و هر روز او را دوست دارد مادر او با گرفتن یک سری از هواپیماها به دیدن او, اما, اندازه, او از جان گذشته است ، این نکبتی راه شما را وادار به عشق مادر خود را از این سال است.

من خیلی متاسفم. که چگونه به آن را توضیح دهید به شما دو گزینه اساسی: دروغ و حقیقت. شما می توانید وانمود کنید در حال آمدن و پس از آن اعلام شما تخت در پشت خود را با آنفولانزا و احتمالا نمی آمد. این باز خواهد شد شما تا به “ما می توانیم وانمود بعدی یکشنبه روز مادر.” نه یک راه حل عالی. بهتر دروغ که مانند همه موفق دروغ به حقیقت است که می گویند شما خواسته خود را, دکتر, نظر خود را, و آنها به شما التماس برای رفتن نیست. دکتر قطعا به شما بگویم که برای رفتن نیست; ما فقط پرش واسطه.

یا فقط حقیقت را بگویید: که شما نمی خواهید به خطر از خود بیمار یا هر یک از دیگر بستگان بیمار که شما به دنبال توصیه های متخصص virologists که شما به شدت آرزو می کنم شما وجود دارد و که شما را دوست دارم به اسکایپ و یا بلندگو شام را با خانواده گسترده که شب. اگر آنها فکر می کنم شما بی رحمانه و یا بی عاطفه یا پارانوئید یا اضطراب اجازه دهید آنها را.

شما در حال انجام کار درست. شما یک دختر خوب.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 12 سال است که به, گرانج, پانک, جایگزین, prog rock … شما ایده را دریافت کنید. او لباس برای نشان دادن احساسات خود را: پاره پاره لاغر, شلوار پاره پاره, مکالمه (قرمز و یا سیاه و سفید) کفش ورزشی, band T-shirts. من بیشتر تشویق آن (او آموخته است برای انجام برخی تحقیقات جدی در تاریخ آمریکا و سیاست با توجه به خشم علیه ماشین و Dead Kennedys) و ما بزرگ مکالمات رفتن به کنسرت ، من هم دل بلیط کنسرت با توجه به رفتار: اگر او می خواهد خوب صندلی برای این که او را به رفتار خوبی برای سلام دالی! (که او گفت: “خیلی خنده دار”).

در تمام این یک نکته مثبت برای ما به عنوان یک خانواده و برای او به عنوان یک فرد. اما او تبدیل شدن به یک کمی مغرور. برای مثال بهترین دوست خود را دوست دارد به لباس به عنوان یک Tillys مانکن; او گفت: من پسر او خریداری تمام ساز و برگ از صفحه نمایش و پسر من سخنرانی او را در اصالت است. من او را به صحبت در مورد اجازه دادن به مردم بود و اجازه دادن به آنها لباس چگونه آنها می خواهند و به من گفت که در سن و سال او مردم تمایل به می خواهید به جا نمی ایستادگی کردن. او نمی کند اما او هنوز هم مقدار زیادی از دوستان است. او نمی صحبت کردن با همسالان خود بسیاری زیرا آنها نمی به اشتراک گذاری سلیقه خود (آنها را تماشا نوجوان درام—چه زباله!). بنابراین او به من به جای. من سعی کنید به صحبت کردن با او در مورد همدلی و او آن را می شود او فقط در دوستان نزدیک خود را. من بالا بردن آزار دهنده نوپرست فرض و من چگونه می توانم او را تشویق نمی شود کسی که می گوید: “من دوست داشتم که قبل از شما فکر می کنید این خنک”?

—من مادر از نوپرست بچه

عزیز نوپرست, مادر

این شایان ستایش است. من عاشق این. پسر شما احتمالا رفتن به یک فیلم مانند بسیاری از افراد مورد علاقه من. به شما می گویند که او دوست ندارد صحبت با همسالان خود اما همچنین که او مقدار زیادی از دوستان است, بنابراین من واقعا نمی بینید یک دلیل عمده برای نگرانی در اینجا. او یک تشدید کمی هولدن کالفیلد در حال حاضر ؟ شاید. اما او 12. که بسیار عادی سن برای تصمیم گیری همه شما phonies این همه مزخرف من به تنهایی از طریق دیدن توهم جامعه است.

آن را معمولا می گذرد. گاهی اوقات آن را نمی کند. به نظر میرسد شما یک اتصال خوب است که شما می توانید حلقه او را در زمانی که او می شود بیش از حد طاقت فرسا و اگر او همچنان ادامه دارد آزار دهنده او را تجربه عواقب منطقی است. در حال نمرات خود را مناسب و معقول است ؟ او احترام به شما ؟ او احترام به معلمان خود را? اگر هر یک از کسانی که همه چیز را تغییر دهید و سپس شما می توانید ارزیابی مجدد. در حال حاضر او فقط به نظر می رسد مثل یک بچه که رشد بودن “متفاوت” و این افراد اغلب دارای مقدار زیادی برای ارائه به جهان است.

• اگر شما از دست رفته روز پنج شنبه در این مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

خواهر من در مورد به به تولد اولین فرزند او. من تابستان خاموش و بدون بچه ها از من خود را به طوری که او در اصل از من خواست به درایو به ماندن با آنها را برای تولد پشتیبانی از پخت و پز و ماموریت در حال اجرا است. به تازگی هر چند او پرسید: که من تو را برای هشت هفته پس از او متولد شده است در نور COVID-19. من موافقت به انجام آنچه او بهترین بود و بازی را از گوش.

اما او به تازگی گفت که شوهرش در حال حاضر فکر می کند که هیچ چارچوب زمانی معقول برای بازدید کنندگان و حتی پس از هشت هفته من برنده نمی شود مجاز به دیدن او مگر من به شهر می آیند و به طور کامل قرنطینه در جایی دیگر برای دو هفته. اگر خواهر من بود از همان ذهن من خواهد پشتیبانی تصمیم خود را, اما او به نظر می رسد واقعا نگران است که او را به عدم کمک های لازم پس از نوزاد متولد شده است, به خصوص اگر عوارض وجود دارد.

من توصیه شده است که او صبر کنید و ببینید که چگونه همه چیز و با هم آنها می توانند مشورت دکتر خود را پس از نوزاد متولد شده در مورد بهترین برنامه اقدام برای اجازه دادن به بازدید کنندگان است. شاید برادر من-در-قانون احساس متفاوت پس از چند هفته محرومیت از خواب. شاید من اشتباه می کنم و آن را صاف تولد و او خواهید بود آسان عزیزم. اما من می ترسم که خواهر من احساس نمی مانند او می تواند کمک بخواهید اگر او به آن نیاز دارد.

—اضطراب خاله

عزیز AA

آوردن یک فرد جدید به خانه خود را به زندگی می کنند یک تصمیم بزرگ است. وجود 80 دلایل ممکن است برادر خود را در قانون ممکن است مردد فقط برخی از آن ها ممکن است شامل احتمال عفونت است. اکثر پدر و مادر آشفته همراه فقط خوب (یا بیشتر خوب) خود را با یک نوزاد جدید به خصوص یک کودک برای اولین بار از زمانی که آنها هنوز هم در تلاش برای مقابله با یک کودک که می خواهد به بازی در حال حاضر.

خواهر خود را بگویید او همیشه می تواند رسیدن اگر آنها ذهن خود را تغییر دهید (که “ذهن” جمع) و سپس سعی کنید به آن اجازه دهید بروید. امیدوارم همه ما می خواهیم برای دیدن برخی از خوشمزه جدید نوزادان قبل از بیش از حد طولانی اما هیچ زمینی به دلیل فشار آن تحت این شرایط است.

یادگیری از لگو استاد چگونه به سطح خانواده خود را می سازد

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 4.5 سال است انگشت خود را تا بینی خود را به طور مداوم. این در جریان بوده است برای چند ماه. من در حفظ و درخواست از او اگر چیزی باعث ناراحتی او می گوید هیچ, و آن را حتی به نظر می رسد مانند او متوجه می شود که او در حال انجام آن است. آن را تقریبا به نظر می رسد مانند برخی از مرتب کردن بر اساس راحتی عادت مانند انگشت شست مکیدن.

این درایوهای من و شوهرم دیوانه است, اما ما در از دست دادن کامل به نحوه صحیح آن است. هر گونه ایده ها ؟ یا آیا ما نیاز به یادگیری به مقابله با آن و فقط اجازه دهید این عادت سوار آن دوره ؟

—انتخاب کنید من یکی خوب

عزیز PMaGO,

شما بگویید او را به انگشت خود را از بینی خود را! در هر زمان تنها شما او را به انجام آن! ما در یک جامعه است. او نمی تواند راه اندازی به سیستم مدرسه با انگشت خود را به طور دائم تا بینی خود را.

به عنوان یک طرف توجه داشته باشید اگر شما در آب و هوای خشک را مرطوب می سازد تفاوت. اما به طور جدی فقط به او بگویید که به انگشت خود را از بینی خود را, حتی اگر آن را صد بار در روز. او احتمالا نمی کند در واقع متوجه او انجام شده است این است که چرا از آن است که کار خود را به طور مداوم به نقطه آن را تا زمانی که او به رسمیت می شناسد و او آن را انجام می دهند و آن را تبدیل به یک آگاهانه عمل است.

—نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

دو سال پیش هنگامی که پسر من 10 بود او بسیار کلامی در مورد نفرت کلیسا و در برابر رفتن. من پسر عاشق, سکس در مدرسه یکشنبه و مطمئن برادر خود را که زمانی که او آن را ساخته شده از نوزاد منطقه او هم آن را دوست دارم. به خوبی او نیست. هر یکشنبه صبح او yells, pouts و در نهایت تسلیم به من تهدید. سپس او خود را طول می کشد snarky و سودمند نگرش به مدرسه یکشنبه. او نیست به خدا اعتقاد دارند و خود را بسیار سرد یکشنبه, معلم با این نسخهها کار با آن است. من متنفر بودم من خسته کننده کلیسا به عنوان یک بچه و به دنبال من تعجب کرده بود من رفته به کلیسا خواهد من بوده است بدتر شود ؟ شوهرم مجبور شد برای حضور در کلیسای خود را زمانی که او کوچک بود. در حال حاضر او می خوابد اواخر صبح روز یکشنبه پس از آن افزایش می کند و فعالیت های دیگر. او در حمایت از این واقعیت است که هر دو فرزندان ما’ توسعه معنوی برای من مهم است. آیا من زور پسر من برای رفتن و یا تسلیم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>