عزیز مراقبت و تغذیه: مادر من در قانون متوقف نخواهد شد انتقاد چگونه ما در حال کمک به ما پسر مبتلا به اوتیسم برای برقراری ارتباط


Collage of a boy on an iPad.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس patat/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

پسر من است 4-و-نیم سال و مبتلا به اوتیسم است. او تنها صحبت شده در سال گذشته است, و آن را کاملا شگفت انگیز برای دیدن پیشرفت خود را از غیرکلامی به این لودگی میکنند لجوج پسر بچه کوچک است.

بخشی از او در یادگیری به صحبت آمد به اندازه کافی عجیب, از طریق شروع به بیشتر صفحه نمایش زمان است. پیدا کنیم که چیزهایی که او بیش از حد بر (مانند دیزنی فرانشیز) واقعا هستند که در آن تعامل می آید. فعلی خود علاقه ویژه ای است که همه چیز داستان اسبابو ما به تماشای این فیلم بار بیشتر از من می توانید تعداد دفعات مشاهده. من و شوهرم به تماشای فیلم های با او و شرکت او را با پرسش در مورد آنچه که ما در حال تماشای. آن آغاز شده و به آسانی پاسخ (“چه رنگ است Buzz?” “سبز!”) در حال حرکت به بیشتر سوالات پیچیده ای است که نیاز به یک جمله کامل از یک جواب. احمقانه به نظر می رسد اما آن را کار کرده است.

برای تلفن های موبایل بزرگ ، اما در اینجا موضوع: من مادر در قانون شده است harping در آن زیادی است. هر زمان ما به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از kiddo صحبت کردن (که ما در انجام بسیاری از ما فقط در طول ماه) او را حقه باز اظهار نظر در مورد چگونه آن را “در مورد تلویزیون دوباره.” آن را به نقطه ای از تضعیف روحیه و شرم آور ما از او به نظر می رسد که هیچ تردیدی در مورد اظهار نظر در رسانه های اجتماعی ما است که ما به اشتراک گذاری با دوستان/خانواده. ما سعی به انجام آرام “عقب نشینی” را در فرم از گفتن چیزهایی مانند “با بچه های مبتلا به اوتیسم, بهتر است آنها را درگیر با خود منافع خاص!” یا “آره! او را دوست دارد وزوز سال نوری!” امید او اشاره. شخصیت او به گونه ای است که اگر ما آدرس آن را به طور مستقیم ما را در برخورد با گریه و ناله بزرگسالان و سفرهای گناه از بقیه خانواده برای “بودن به معنای” به او (بوده که انجام داده است).

من رای او از دست می دهد حق را به دیدن پسر من پیشرفت اگر او را بی ادب بودن در مورد آن. شوهر من می خواهد به آن را نادیده بگیرد و وانمود کند این اتفاق نمی افتد. او استدلال می کند که او نمی بینم او را اغلب (به طور کامل توسط او انتخاب از ما زندگی می کنند تنها سه بلوک دور) پس به قطع کردن رسانه های اجتماعی ما خواهد بود چیست. کاملا رک و پوست کنده من دیگر مسائل با my mother-in-law, بنابراین من می دانم که تیرگی من تصمیم گیری است. باید چه کار کنم ؟

—به بی نهایت و فراتر از آن!

عزیز TIaB,

من پیشنهاد او به تماشای زندگی, متحرک, یک فیلم در مورد یک مرد جوان به نام اوون Suskind که یک روش مشابه برای رسیدن به ارتباط با خانواده و دوستان خود. آن را نشانی از یک کار شگفت انگیزی توضیح میدهد که چرا بسیاری از افراد مبتلا به اوتیسم عشق انیمیشن: فیلم های اغراق آمیز چهره به کمک در یادگیری غیرکلامی حالت ارتباطات ازلی قهرمانان و sidekicks و روایت کلاسیک از پیروزی بر مشکلات شخصیت که به نوبه خود آنچه که دیگران را به عنوان نقاط ضعف به نقاط قوت ، اگر شما را دیده اند آن را به خوبی به ارزش تماشای. اگر مادر خود را در قانون است و بیشتر خواندن گرا, این قطعه که با الهام از فیلم.

سپس به او بگویید که به داغ پستی آن اگر او آن را نگه می دارد تا. شما در حال انجام بزرگ. شما لازم نیست که زمان برای این مزخرف عقب-صندلی رانندگی. شما لازم نیست برای قطع کردن رسانه های اجتماعی خود را, اما شما می توانید محدود کردن توانایی خود را برای دیدن نظرات او در آن است. و شما می توانید پایان گفتگو اگر او شروع به آزار دهنده.

من فکر می کنم شما یک پدر و مادر و شما در حال ملاقات با پسر خود که در آن او است. اگر همه ما است که جهان را مکانی بهتر.

عزیز مراقبت و تغذیه

شریک زندگی من از دو و نیم سال و من سازگار مسئله از او قادر به اولویت بندی من وقتی که ما در یک وضعیت که کاملا خواستار آن است. هنگامی که او را ناراضی او می شود قادر به ایجاد حتی خود را یک اولویت است. من او را خواسته ایم و برای شروع درمان و یا نوعی از آن که او را راحت با. ما بحث گزینه های بسیاری نه فقط برای او بلکه ما به عنوان یک زن و شوهر … اما او هرگز گام بعدی به دنبال از طریق.

من می دانم که او قادر و اگر من او فشار (عملا در هر مرحله از راه) او را دریافت کنید وجود دارد اما من احساس نمی کنم که کاملا منصفانه به من. من نمی خواهم به در نقش سرپرست/درمانگر در این راه است. من او را دوست دارم عمیقا و می خواهم برای ادامه برنامه ریزی برای یک زندگی با هم به عنوان ما شده اند اما من نمی دانم چگونه. ما در حال گذراندن وقت جدا از هم با توجه به همه گیر و نیاز به با خانواده های ما در حالی که پناه در محل.

من این بار به خودم اجازه می دهد برخی از زمان به فکر می کنم و تصمیم می گیرید که در آن ما را از اینجا, اما من احساس می کنم گیج تر از همیشه است. من آماده به تسلیم در رابطه ما رتبهدهی نشده است, اما من نمی دانم که چگونه به بازگشت و انتخاب کنید تا جایی که ما را ترک کردن یا. ما شروع به ساخت سرمایه گذاری های بزرگ با هم و در حال برنامه ریزی برای حمایت از یکی دیگر از لحاظ مالی از طریق مدرسه. من نیز مبارزه از آنجا که ما خیلی جوان و برنامه ریزی زندگی ما و مشاغل با یکدیگر است. وجود دارد خیلی من انجام نشده و من از ترس من از دست رفته commiting به یک ارتباط است که نه ممکن است موفق مهم نیست که چقدر من ممکن است می خواهید آن را به. من احساس می کنم ممکن است ما را به جان یکدیگر خیلی زود اما من نمی توانستم تحمل به از دست دادن او را.

—اشتباه

عزیز اشتباه

این واقعیت است که شما نوشته اند به یک پدر و مادر ستون در مورد شریک زندگی تان است, من فکر می کنم کمی قابل توجهی (حتی اگر شما فقط کلیک اشتباه جعبه). شما پدر و مادر این فرد است. وجود دارد بسیاری از مردم ما در دیدار با “زمان اشتباه” اما پس از دو و نیم سال شما منتظر به اندازه کافی بلند برای زمان برای تبدیل شدن به حق است.

چیزی که در مورد (امواج مبهم در اخبار چرخه) است که آن را تبدیل به یک زمین آزمایش و اثبات روابط. برخی از روابط در حال رفتن به سمان توسط این تجربه به یک پیوند پایدار. دیگران در حال رفتن به سقوط از هم جدا. برخی از دومی ممکن است جان سالم به در برد و بدون این, اما آنها را می شکند.

من فکر می کنم شما باید شکستن. من بسیار متاسفم.

• اگر شما از دست رفته روز پنج شنبه در این مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

آیا اشتباه است که محدود اجتماعی پروانه دبیرستان از بیرون رفتن و دیدن دوستان خود را در حال حاضر ؟

—اجتماعی پروانه, بال بال زدن توسط

عزیز اجتماعی پروانه

مطلقا نه. اگر او می خواهد به یک بیماری بردار او می توانید صبر کنید تا زمانی که او حرکت می کند. ما در یک جامعه است.

چقدر پدر و مادر اضطراب بیش از حد است ؟

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

ما استقبال ما فرزند دوم از شش هفته پیش. مدتی حدود دو ماه قبل از او متولد شد دختر ما که 3 شروع به مبارزه با خواب. پس از او بود 8 ماه, ما تا به حال دوست داشتنی نیم ساعته (یک ساعت در حمام شب) معمول زمان خواب که آرام بود و کار انجام می شود. او همیشه در رختخواب در زمان (بر اساس ساعت خواب ما نمیفهمد که او مورد نیاز است) و همه خوشحال بودند.

در حال حاضر قبل از خواب است که تقریبا سه ساعت کار سخت و طاقت فرسا است که برگ های, من و همسرم ساییده شده. او در برابر قرار دادن در خواب, تساوی خارج از خواندن کتاب ها و خواسته های بی شماری در خواب آهنگ. او به خصوص اذیت کننده است و با توسل به جیغ و گریه زمانی که ما مطابق با خواسته های خود را. پس از چراغ خارج شده و او را در بستر (در حدود یک ساعت و نیم به روند) او می آید به اتاق خواب خود را درب خواستار بیشتر آهنگ ها, آب بیشتر ، برای یک ساعت و نیم.

ما در بر داشت خودمان مذاکره و رشوه دادن به مراتب بیشتر از ما می خواهم و باید با توسل به اجازه او گریه آن را در اتاق خواب خود را درب است که دردار برای ایمنی خود را اغلب. او اغلب می افتد خواب بعد از 10 شب که برگ های او خسته شده و در ابتدا به صورت یک روز بد روز بعد. من و شوهرم آنقدر فرسوده دوم ساعت از شب رقص است که ما به سختی می تواند نگه دارید ما سرد و شروع به فریاد.

وجود دارد هر چیزی را به انجام و یا این فقط یک نشانه ای از تغییرات عمده در زندگی خود (که 3 جدید, خواهر و برادر در حال حرکت به یک دختر بزرگ تخت)? هر راهنمایی کنید ؟ ما از جان گذشته!

—خسته از شب رقص

عزیز TotND,

این است که احتمالا فقط به عنوان به شما می گویند نشانه ای از تغییرات عمده در زندگی خود. شما اشاره نمی کند اگر او هنوز هم طول می کشد یک چرت زدن. اگر او می کند این است که یکی از جهانی نشانه هایی که او نیاز به رها کردن چرت زدن.

اگر او نمی کند و این در جریان بوده است برای ماه, من می خواهم به طور رسمی درخواست شما به تماس (call/telecommunicate هر چه) او متخصص اطفال و ببینید اگر آنها فکر می کنم یک دوز کمی از ملاتونین است که ارزش تلاش. من می دانم که این یک بحث برانگیز, توصیه, اما این که چرا شما در حال رفتن به صحبت کردن با یک حرفه ای پزشکی.

شما نمی تواند نگه داشتن زندگی مثل این. شما یک نوزاد. دختر خود را نمی تواند این را دوست دارند یا نه. البته او را خسته.

من خیلی متاسفم و تبریک نوزاد خود را.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من یک راست در اواسط 30s, و بیش از سال گذشته من و بعد فورا رفت واز نزدیک به 40-ish ازدواج با آنها آشنا شدم از طریق یک همکار کار. ما آغاز شده و یک آنلاین-تنها رابطه جنسی با برنامه ای برای اتصال فیزیکی در آینده است. برای انواع دیگر دلایل این رابطه جنسی تجدید نظر به من در حال حاضر. من باور نمی کنم از آن خواهد شد در دراز مدت و آن را کاملا گرم است. من هم می دانم که او تا به حال دیگر روابط خارج از ازدواج او. ما تا به حال گفتگو در مورد اختیار اما من هرگز به صراحت پرسید که چه همسر خود را می داند و یا نمی کند. من باید?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>