عزیز مراقبت و تغذیه: مادر من در قانون متوقف نخواهد شد هدیه ما استفاده می شود, کثیف, اسباب بازی


Woman opening a present
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس CentralITAlliance/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من هرگز در شرایط بزرگ با من مادر در قانون است. از آنجا که دختر ما در حال حاضر 2, متولد شد, من مادر در قانون شده است به طور مداوم خرید ما تصادفی چیزهایی که او می بیند در فروش حیاط و یا فروشگاه های صرفه جویی. بسیاری از این تند و زننده و یا نا امن برای استفاده است. او دارای چهار دیگر grandkids برای او اقدام به خرید نام تجاری-چیزهای جدید. او همچنین آنها را در گران تعطیلات در هر سال است.

من و همسرم هستند از نظر مالی صدمه زدن به. اما من توهین هایی که به او می دهد کودک ما کثیف استفاده می شود مسائل در همه زمان ها و دیگر grandkids با نام تجاری جدید همه چیز. به علاوه ما لازم نیست و یا می خواهید این مسائل. من چگونه می توانم این را به او و یا چه چیز دیگری می توانم انجام دهم ؟ گاهی اوقات من تعجب می کنم اگر او درمان ما کودک بود به این دلیل که او دوست ندارد من اما در هر صورت آن را توهین به.

—هدیه اسب

عزیز GH,

شما را تائید و مادر خود را در قانون نبوده است در شرایط بزرگ, اما شما لازم نیست آدرس این که آیا شما می خواهید که نیست ، که اغلب با فشار دادن بیت از اطلاعات در اینجا: آیا شما می خواهید یک روابط حسنه و یا آیا شما می خواهید یک جنگ است ؟

شخصا, من فکر می کنم شما باید پاسخ خود را به مادر هدیه شما را از هر گونه دیگر: با ادب با تشکر از شما. که مطمئنا شما چگونه می خواهید بچه خود را به پاسخ شد او مسن تر است. این فقط رفتار خوب.

شاید خود را-در قانون است و در تلاش به شما ارسال یک پیام توسط شما با دادن secondhand, subpar هدیه. اما من فکر می کنم به سادگی پذیرش این ارائه با یک مودبانه لبخند به مراتب موثر تر از وارد شدن به یک مبارزه بزرگ با بیش از چیزی … پوچ است. فقط به خاطر او خرده معنا نیست که شما نیاز به.

آن را سخت بدانید که چگونه این کار در آینده—اگر مادر خود را در قانون محروم خواهد شد نوه او یا درمان او متفاوت است. این اتفاق نمی افتد. دختر شما ممکن است متوجه است و ممکن است باعث درد او. آن را دشوار خواهد بود برای شما تصمیم به مقابله با خود را در مورد درمان او از شما و دختر خود را به جاده بالا به طوری که شما لازم نیست پاداش او را تحریک.

اما این extrapolating بسیاری از که در آن شما در حال حاضر. کیسه تا هر هدیه شما اهمیتی نمی دهند و یا می خواهید و اهدای آنها را در اوقات فراغت خود. انجام آنچه شما می توانید برای اجازه نمی دهد این وضعیت تمام زحمت شما; اجازه دهید این مادر خود را در قانون مشکل و مال شما نیست.

• اگر شما از دست رفته روز دوشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم باردار هستند پس از سالها تلاش است. در نور از COVID بسیاری از محدودیت های قرار داده شده در محل توسط کلینیک باروری. یکی ما هر دو در حال مبارزه با این است که من تنها فرد مجاز در اتاق در طول فراصوت. ما فقط به حال اولیه ما یکی که من رو به دیدن این کودک برای اولین بار و شنیدن ضربان قلب اما شوهر من تا به حال به صبر در ماشین. من اجازه نداشتم به FaceTime و یا با او تماس بگیرید و ما هم ناراحت چون ما احساس می کنیم که او باید گنجانده شود در این لحظات و او قطعا می خواهد به.

من به پایان رسید تا گریه در اتاق. من می تواند سرزنش هورمون, اما در واقعیت آن است چون من bummed. چگونه می توانم مطمئن شوید که شوهر من احساس موجود در این بارداری زمانی که او می کند به شرکت در برخی از نقاط عطف?

—سمت چپ

عزیز LO,

تبریک بارداری! من خیلی خوشحال هستم که خود را سالها تلاش منجر شما در اینجا, و من برای شما آرزوی بهترین ها را برای رفتن به جلو. این است که مملو زمان برای هر یک از ما. اضافه کردن به این ابهامات و تنش از حامله بودن در هر لحظه و سپس تاکید این با این واقعیت است که شما نمی توانید به اشتراک گذاری روزمره شادی از این بارداری با شریک زندگی خود را—این جای تعجب نیست که شما گریه کرد.

همه من می توانم به شما بگویم این است که شما باید یک عمر از نقاط عطف جلوتر از شما. شما هرگز اجرا خواهد شد از آنها. درد به عنوان آن مطمئنا برای شوهر خود ندارد و قادر به شنیدن ضربان قلب کودک و دشوار است که آن را قطعا برای شما باید برای رفتن از طریق این نوع از چیزهایی که شما می دانید در حال حاضر این است که برای ایمنی از همه درگیر. من را دریافت نمی اشتباه—آن را بمکد! اما بسیار شادی را برای شما در انتظار یک زن و شوهر از ماه پایین خط. هر زمان که شما احساس می کنید خود را از پایین ترین به یاد داشته باشید که.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک مادر تنها با 2 سال. پدر من بوده است کلامی و عاطفی سوء استفاده تمام زندگی من. من می دانم در حال حاضر او یک عاشق و هرگز وجود هر چیزی من می توانم انجام داده اند و نه می توانید انجام دهید برای تغییر رفتار خود.

هنگامی که من فرزند او شروع به دیدن من. او شده است بسیار دوست داشتنی با دختر من. او ادامه داد: گاهی اوقات بطور شفاهی سوء استفاده از من در خصوصی. این است فلفلی بعد با محبت رفتار است. اخیرا او دیوانه در من برای درک اندک و حاضر به گفتن شب بخیر به دختر من به خاطر او با من عصبانی است. او به وضوح صدمه دیده توسط این. پس از آن قسمت او حاضر به بحث در مورد آن, و بعد او رفت و به خشم. او berated من این بار در مقابل پدر و نیز فریاد او گفت: من نمی خواهم او را برای دیدن پدر بزرگ و من او را از او دور. او به من به نام یک فرد وحشتناک و بدبختانه من بارها و بارها همه در مقابل دختر من. من باقی مانده است آرام او خواست برای جلوگیری از (او) و دختر من و من سمت چپ.

او در حال حاضر به سختی در حال خواب برای حدود یک هفته است و نه معمول پربرکت خود. او تا به حال هرگز شاهد است که کنار پدر بود و به وضوح ترسیده و گیج. او تنها است که یک پدر و یک مادر (که فوق العاده است و طلاق پدر من مدتها پیش). او هیچ دیگر مدل های نقش مرد اگر چه به وضوح من نمی خواهم او فکر رفتار او قابل قبول است. او پذیرفته نیست هر خطا و هنوز هم می خواهد برای دیدن نوه اش (چرا که او “عاشق” او) و بیشتر با من صحبت کنید.

اجازه دهید من او را با تنها گاه به گاه با بازدیدکننده داشته است من به شدت وجود دارد ؟ من باید فقط جلوگیری از هر گونه تماس در آینده ؟ من overreacted? او بسیار دستکاری به طوری که در برخی از نقطه ای که او مسن تر است من نگران او سعی خواهد کرد برای صدمه زدن به من با استفاده از او و به احتمال زیاد آسیب خود را در روند. من همچنین نگران او را از تماس با او بدون اجازه من زمانی که او مسن تر است و شروع یک کمپین اسمیر. من می خواهم برای کشف کردن چه چیزی به او بگویم اگر من تصمیم به از بین بردن تماس بگیرید. کمک!

—Bad Grandpa

عزیز BG

شما نمی overreacted. نگرانی های خود را—که پدر خود را استفاده خواهد دختر خود را به شما زخم, آیا با یا بدون دانش خود را—به من اعتصاب به عنوان کاملا مناسب و سازگار با رفتار مردی که فریاد کسی در مقابل کودک نو پا خود را.

من مطمئن هستم که من شخصا ارزش در این رابطه خاص بین شما و دختر شما و پدر شما. نقش مدل ها از هر جنس به ارزش دنبال کردن اما بچه خود را نمی خواهد رنج می برند از داشتن روابط خانوادگي با مردان; او ممکن است هر چند زخم خورده بود از داشتن یک رابطه با یک سمی فرد است.

او نوزاد خود را و اولویت خود را و شما مجاز به محافظت از او را از افرادی که نمی دانند چگونه رفتار کنند که فریاد زدن و بی احترامی به شما و در غیر این صورت او بترساند. دختر خود را هنوز هم بسیار جوان است. در حال حاضر به جای تلاش برای رسیدگی به پدر خود رفتار, شما فقط ممکن است در حال حاضر برای او و به یاد او که ما با استفاده از صدای آرام هنگامی که صحبت کردن به مردم ما عشق است و اگر کسی در حال ترسناک و یا با صدای بلند شما را همیشه محافظت از او.

شما در حال توصیف یک الگوی از آنچه برای تلفن های موبایل زیادی مانند سوء استفاده. در چنین شرایطی من واقعا فکر می کنم بهتر است به تماس یک متخصص. یک پزشک می تواند به شما کمک کند روند انشعابات در حال رشد با پدر خود و کمک به شما تصمیم می گیرید که آیا شما واقعا می خواهید به تعمیر این رابطه به خاطر دختر خود را.

من واقعا متاسفم; هر دو شما و دختر خود را کاملا سزاوار بهتر است. وجود دارد هیچ دلیلی برای شما به قبول این کار در همه.

عزیز مراقبت و تغذیه

برای چند سال گذشته شوهر من شده است ساخت یک معامله بزرگ در مورد برنامه کا ام. من یک کار خواستار جایی که من اغلب نمی لوکس از برنامه ریزی تماس به تناسب برنامه من و COVID-19 ساخته شده است آن را بدتر از حال من کوتاه است کارکنان است.

من خودم نا امید شدن در او برای درک نیست که این کار من است و من چگونه کمک به پرداخت برای شیوه زندگی ما. من خودم بازگشت به آنچه که پدر و مادر من (که آنها نیز سخت کارگران با ساعت های طولانی) گفت: من به عنوان یک بچه: “اگر شما می خواهید یک خانه خوب, مواد غذایی و لباس و سپس ما به کار می کنند.” به عنوان یک بچه و یک فرد بزرگسال آن را حس می کند به من کار به ما می دهد پول برای زندگی است. اما پس از آن من احساس می کنم صدا مثل ادم خسیس و لئیم? من 13 ماهه رشد تا از من بپرسید که چرا من خیلی شلوغ خواهد شد که جواب پدر و مادر من به من نمی تواند به اندازه کافی است ؟ در حالی که کار استرس زا است من از آن لذت ببرید و من احساس افتخار برای در آوردن درآمد برای کمک به خانواده من است. چگونه می توانم حرکت این مکالمات بدون گرفتن دفاعی?

—زنبور کارگر

عزیز WB

شما نیاز به یک فرانک گفتگو با همسر خود. من فکر نمی کنم شما نیاز به عذر خواهی برای کمک به خانواده خود را در رفاه مالی و یا برای داشتن یک شغل شما لذت بردن از.

سعی کنید برای دریافت دفاعی اما تشخیصی: شاید شما می تواند شروع این گفتگو با پرسیدن از آنچه که او فکر می کند نظرات خود را واقعا در مورد. شاید او در تلاش برای برقراری ارتباط نا امیدی در نیاز به شانه بیشتر از مسئولیت خانوادگی و یا خشم خود را با موفقیت و یا حتی آرزو می کنم که شما تا به حال زمان بیشتری را با او. من نمی گویم اینها به همان اندازه معقول است, اما من امیدوارم که وجود دارد این است که برخی از دیگر انگیزه در بازی در اینجا یکی از شما می تواند بحث در مورد رک و پوست کنده.

به دلیل این است که مضر! و شاید او را درک نمی کند که یا آن خرس توضیح صراحت. شما مجاز به کار و خوش شانس به یک حرفه ای به شما در پیدا کردن رضایت او مجاز به احساسات خود را در مورد کار خود را, اما در جایی وجود دارد باید غرور خود را در موفقیت و قدردانی برای آنچه شما ارائه خانواده است.

این برای تلفن های موبایل دشوار است و اگر آن را چند سال شده است وجود دارد امکان خشم ساختمان شده است ، آیا سعی کنید به یک مکالمه است که صریح و صادقانه و مبتنی و اگر نیاز بود تماس بگیرید در یک متخصص درمانگر یا مشاور به شما کمک کند این کار. موفق باشید.

—Rumaan

مشاوره بیش از تخته سنگ

من مادر یک نوزاد دختر که تقریبا یک ماه در حال حاضر. من خوانده ام/شنیده ام که من احساس قریب به اتفاق عشق برای او هنگامی که او متولد شد قلب من رشد می کنند و غیره.—اما من تجربه نکرده است. چه چیزی اشتباه است با من ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>