عزیز مراقبت و تغذیه: مادر من شدیدا شرمنده من وزن است. آیا من می توانم او را به دور از بچه ها ؟


Woman on a smartphone.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس scyther5/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم در مراحل بسیار اولیه از تلاش برای باردار شدن, بنابراین من می دانم که این سوال زودرس است. اما برنامه ریزی برای خانواده من امیدوارم که (من PCOS بنابراین من می دانم که مفهوم تضمین شده نیست) است و بدیهی است که به ارمغان آورد بسیاری از احساسات در مورد راه من مطرح شد (من کار از این طریق در درمان) و من عمیقا نگران در مورد آنچه که من پدر و مادر می تواند انجام دهد به من بالقوه آینده کودک است.

جان کلام این است که پدر و مادر من بودند عاطفی و شفاهی سوء استفاده به من بیشتر در مورد وزن من. آنها برای اولین بار من را در وزن ناظران زمانی که من 6 بود و من در یک رژیم غذایی و یا دیگر در یک نقطه و برگزاری یک “مداخله” برای من و تهدید به خروج حمایت مالی مگر اینکه من رو جراحی کاهش وزن. من قادر به ایجاد یک مرز با آنها را زمانی که من در کالج بود اما به عنوان سال تصویب پایبندی خود را به آن frays. و وزن به صداقت بیشتر بود فقط یک هدف مناسب از مادرم غیرقابل کنترل خشم و کمال. او همچنین وحشتناک به من فرزند ارشد خواهر “Kyla” است که “مستقیما” اندازه کل زندگی است. اما به طور کلی در بسیاری از سوء استفاده شد و در من به کارگردانی و به خصوص پس از هر دو خواهر بزرگتر در سمت چپ خانه.

پدر و مادر من هنوز هم در زندگی من است و اگر من می خواهم به قطع تماس از آنها آن را به من قطع از یک خانواده من میپرستم و پیچیده خواهر من زندگی می کند. من بیشتر قادر به گارد من سلامت روان با محدود کردن تماس با پدر و مادرم به خصوص مادرم که منبع بسیاری از سوء استفاده. اما خواهر من “جین” است که بهترین ارتباط با پدر و مادر ما تا به حال یک دختر سه سال پیش و تماشای چگونه مادرم نیروهای خودش را به خواهر زاده من زندگی است نگرانی من برای آینده کودکان و نوجوانان (و صادقانه برای خواهرزاده من در حال حاضر). قبل از همه گیر آنها را به دیدار خواهر من در سراسر پنج متحده به طور مداوم FaceTimed چند بار در هفته و باران بچه در هدیه به خرید او محبت. پس از همه گیر ویدیو چت است روزانه. من حتی کشیده شده در یک بار در هفته و دیدن مادرم بیشتر از حد معمول (قبل از اینکه من فقط صحبت در گوشی به پدر و مادر من هر سه هفته یا بیشتر) است که با داشتن یک تاثیر منفی قابل توجهی بر سلامت روان.

جین مایل به خم شدن به جای مادر من مسخره درخواست ها و جلوگیری از مسائل مربوط به خشم به جای آدرس هر چیزی و یا مجموعه ای از مرزهای. او اساسا مجموعه ای از پیشینه ای که مادرم می شود بخش عظیمی از نوههایشان او زندگی و که او می شود آنچه او می خواهد در مورد این بچه وقتی که او آن را می خواهد.

سوال من این است که چگونه می توانم تعیین مرزهای با مادر من (و همچنین پدر من اما او به انجام آنچه او می کند) اگر من ، آیا من می توانم صحبت من در مورد سنت خطرناک من احساس می کنم او تنظیم ؟ و چگونه می توانم این کار را بدون انجام هر چیزی که ممکن است آسیب بالقوه من بچه ؟ برای آنچه در آن ارزش, Kyla به حمایت و کمک خواهد کرد. اما من هم نمی خواهم به باند در جین.

—نگه داشتن مادر بزرگ, دور, لطفا

عزیز KGAP,

Kyla و جین بزرگسالان هستند. روابط خود را با آنها (یا با دیگر اعضای خانواده خود را) لازم نیست که به واسطه پدر و مادر خود را حتی اگر آنها فکر می کنم آنها را.

مادر شما توهین آمیز و هنوز هم رفتار نسبت به شما در یک شیوه ای غیر قابل قبول. من نمی دانم برخی از سوء استفاده پدر و مادر که تکامل یافته اند به تبدیل شدن به طور کامل کافی پدربزرگ و مادربزرگ ها معمولا پس از یک مقدار زیادی از روح جستجو و حرفه ای کمک کند اما مادر خود را نشان می دهد هیچ نشانه ای از توسعه مرزهای سالم یا نه ساخت “مسخره درخواست است.” شما لذت بردن از صحبت کردن به او, شما لازم نیست که خاطرات مثبت از خود و این واقعیت که جین مایل به رقص به لحن او است نه خود مشکل.

من ؟ من صلح است. وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر احساسی افراد سالم در زندگی کودکان خود را. دوست من مادر بزرگ یک بار گفت که بسیاری از افراد را می توان به دو دسته تقسیم کرد: رادیاتور و تخلیه. مادر خود را در حال تخلیه. او نمی خواهد خود را به نفع کودکان با بودن در زندگی خود را. من را قطع و او را در حال حاضر قبل از شما پدر و مادر خود و سهام تبدیل شده بالاتر است.

من از درمانگر خود را به کار با شما در هدف از جدا شدن از مادر خود و در حفظ روابط با اعضای خانواده خود را به شما انجام مایل به باقی می ماند ،

من برای شما آرزوی همه بهترین و من خیلی متاسفم مادر خود را چنین بوده است یک تشکر به شما.

کمک به ما در حفظ و دادن مشاوره شما طلب هر هفته. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه در حال حاضر.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و شوهرم ازدواج 20 سال پیش زمانی که ما به هر حال کودکان بزرگتر از ازدواج های قبلی. همه ما نوه (18 تا 2 سال) در مورد او دیوانه است اما ما قطعا دیدن دختر جوان من را پسران (قرون 11 و 8 و 2) اغلب به علت نزدیکی. من می خواهم هنگامی که متوجه دو پسر بزرگتر بودند تمرین بیس بال با او چند سال پیش که پدر بزرگ (شوهر من) می گویند همه چیز در مورد پرتاب و یا در حال اجرا “مانند یک دختر است.” آنها می تواند یک دیدگاه است که بلافاصله پس از آن دیگر پچ پچ بنابراین به جای او درست و اخلال در جریان آنها قرار داده و او را در خلق و خوی ناپاک من هرگز یک اصلاح.

دیگر بعد از 2 سال بود برای خودش. دیلن و فوق العاده لذت بخش کودک جذاب و لرز. پدر بزرگ می خواست به تعامل با او را به عنوان او ایستاده بود بین ما در حال اجرا یک ماشین همراه میز جایی که ما نشسته بودند بنابراین او گفت: کاملا تیز “دیلن شما پسر یا دختر؟” بدون پاسخ. “هی دیلن آیا شما دختر است یا پسر؟” هیچ چیز. “Huh دوستان شما پسر یا دختر؟” من لال بود. خوشبختانه من نیاز به شکستن این خط از پرس و جو به دلیل دیلن آغاز شده jibber-jabbering در مورد اسباب بازی او بود. این واقعا وزن آن در من ،

شوهر من و من نوعی از ارتباط است که اجازه می دهد تا یک فرانک بحث در مورد چگونه است که تعامل ساخته شده من احساس می کنم. من اما می خواهم این نوع ضمنی جنسیتی کلیشه هرگز دوباره اتفاق می افتد در اطراف من. من نمی خواهم هر از grandkids مرتبط با آن است. من نیاز به کمک آوردن آن را بیان کرد من نیاز دارد و امیدوارم با شروع WWIII.

— واقعا ؟

عزیز واقعا

من پاسخ این سوال را در روز سه شنبه تصویری زنده, اما من قصد دارم برای گسترش آن را در اینجا برای مخاطبان بزرگتر.

من آشفته است که شما احساس نمی شما می توانید یک فرانک بحث با شوهر خود را از 20 سال در مورد چیزی است که مشکلات شما را عمیقا. من خواهد بود علاقه مند به دانستن چگونه ارتباط خود را نگه می دارد تا در جهات دیگر و اگر شما قادر به مطرح کردن چیزهایی که شما را خسته.

به این موضوع در دست من اولین گام خواهد بود به صحبت می کنند به شما دختر جوان به عنوان دیلن است و می گویند “هی, من متوجه شده ام پدر و تمایل به می گویند x, y و z در اطراف و آن را به من اذیت. چگونه شما می خواهم به من برای رسیدگی به این نظر؟” دختر شما ممکن است می گویند که او را به او صحبت می کنند که او می خواهم شما را به دخالت در لحظه و یا که او می خواهم شما را به صحبت با او در مورد آن.

اگر او ترجیح می دهند به شما رسیدگی به آن در حال حاضر من فکر می کنم “چه چیز عجیب و غریب می گویند ؟” یا “چرا شما از او بخواهید که ؟” گزینه های خوبی هستند. او ممکن است ناراحت شما بعد, اما آن را برای تلفن های موبایل مانند هر گونه تلاش برای سوال و یا مقابله با او را در این نقطه خواهد شد در نتیجه به نوعی از جنگ است.

اگر او می خواهد شما را به صحبت کردن با شوهر خود, سپس شما باید به صحبت کردن با شوهر خود (من به هر حال رک و پوست کنده) و اگر “شروع می شود WWIII” که بر او و نه بر شما. من با پرسش شروع می شود: “دیروز وقتی دیلن بود که شما بارها و بارها از او خواسته اگر او یک پسر و یا یک دختر بچه چه خبر؟” در شانس کردن او در تلاش بود برای گفتن یک شوخی خنده دار و آن را معادل گفت: “knock-knock,” او می تواند توضیح دهد که. از نظر کلی, در حال اجرا/پرتاب “مثل یک دختر” نظرات من فقط می گویند که شما نمی خواهید پسران شنوایی که یک دختر بچه است که شرم آور و یا کمتر از, و وجود دارد راه های بهتر برای تشویق آنها.

اگر او تا ضربات او ضربات. شما انجام داده اند هر چیزی اشتباه است.

• می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا در Facebook Live, و تماشای جریان های اخیر در اینجا.

• اگر شما از دست رفته روز پنج شنبه در این مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

دختر من و شوهر باید گریزی به تخم مرغ است. آنها احساس بیمار و سر خود را صدمه دیده است اگر آنها در نزدیکی هر نوع پخته شده مانند تخم مرغ نیمرو یا آب پز سخت برای چند ساعت. من مانند خوردن تخم مرغ برای صبحانه, اما با هر کس در خانه من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که آنها پس از ترک به تخم مرغ است. دختر من پنهان در اتاق او را برای ساعت ها و نمی خوردن اگر من را ساخته اند تخم مرغ شده است. چگونه ما سازش در این مورد ؟

—تخم مرغ معضل

عزیز ED

به نظر می رسد که شما و برخی از مرتب کردن بر اساس فیزیکی واقعی واکنش به تخم مرغ که من را دنبال خواهد با یک پزشک متخصص آلرژی هنگامی که زمان و منابع اجازه.

صرف نظر از اینکه آیا آنها یک تخم مرغ آلرژی یا فقط یک واکنش قوی به بوی تخم مرغ, من پیشنهاد می کنم شما جلوگیری از خوردن تخم مرغ برای صبحانه. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید برای صبحانه که عذاب افراد دیگر زندگی می کنند. زمانی که همه گیر است و بیش امکان پذیر شما می توانید به خوردن تمام تخم مرغ شما می خواهید.

آنچه شما باید انجام دهید زمانی که مادر بزرگ شروع می شود بازی مورد علاقه?

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من جوانترین از سه خواهر و برادر من و من به تازگی اولین فرزند من. نه برادر من نه خواهر من بچه دارند و نه می خواهم به. آنها به طور مداوم به شوخی در مورد چگونه آنها در حال دادن به پدر و مادر ما “grand-گربه و سگ” و من به آنها نوه. قبل از اینکه من باردار شدم فرض آنها این است که من نمی خواهم بچه ها هم با وجود ما هرگز بحث در مورد آن می باشد من در این جوک ها. زمانی که من در یک ماه باردار بود و هنوز کسی, خواهر من, که من تماس بگیرید شارون حتی برچسب گذاشته شده توسط من در یک پست در مورد چگونه پدر و مادر من را تنها تا به حال grand-حیوانات خانگی. از آن ساخته شده من احساس شرمندگی و کمتر از حتی اگر من عاشق پسرم و هیچ حسرت داشتن او را.

خواهر من توضیح داد به ما مادر است که او نمیخواهد به کودکان و نوجوانان است چرا که او می خواهد به موفقیت و انجام این کار به خوبی در کار خود. او در مورد چگونگی همکاران او را به محل کار برای بچه های خود را و چگونه آنها در حال مقابله صفحه اصلی-تحصیل در مستند. شارون نمی خواهند هر که در راه حرفه خود و جاه طلبی.

در حالی که من قطعا درک و تحسین او برای داشتن اهداف وقتی که من شنیدن صحبت های او بود, من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم مثل من بودن خجالت برای انتخاب به بچه ها. مانند نوعی من باید انتخاب می شود بدون فرزند به طوری که من بیش از حد می تواند به عنوان موفق. مثل من نه به عنوان محور و یا به نحوی شایسته. چگونه می توانم کنار آمدن با این احساسات?

—خسته از احساس شرمنده

عزیز ToFA,

من شما را تشویق به 100 درصد کمتر علاقه مند به خواهر و برادر خود نظرات. عدم تمایل به بچه ها کاملا خوب; عدم تمایل به بچه ها بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی حرفه خود کاملا خوب است. اما شما قطعا نمی نیاز به شنیدن در مورد آن, و شما مطلقا نیازی به اجازه دهید آن را سوال منابع شادی در خود زندگی است.

به نظرم بسیاری از این نظرات به معنای به شما (“grand-حیوانات خانگی” نظرات قبل از آنها می دانستم که شما باردار بود, حرفه ای مکالمه خواهر خود را به اشتراک گذاشته شده با شما و نه با شما و غیره.), بنابراین من شما را تشویق به توسعه ضخیم تر پوست اطراف نظرات خود را در داشتن فرزند.

اگر خواهر و برادر خود شروع به طور تصادفی در نحوه داشتن بچه ها مسخره است یا خود-تخریب شما باید به من اجازه رول چشم خود را و اتاق را ترک کنند. و یا پایان دادن به تماس تلفنی. یا می گویند: “شما را به یاد داشته باشید من یک بچه مناسب است؟”

من فکر نمی کنم آنها به طور فعال تلاش برای shame شما; من فکر می کنم آنها فقط کمی solipsistic و سنگدلانه. من پیشنهاد می کنم شما لذت بردن از پدر و مادر فرزند خود را نادیده بگیرد و انتخاب های خود را و اگر شما همچنان گرفتار احساس بی کفایتی و من می خواهم به درمان را امتحان کنید. درمان عالی برای افتراق بین مفید احساس نارضایتی و احساس نارضایتی که کاشته شده اند در شما توسط اشخاص ثالث.

تبریک فوق العاده خود را ،

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و همسرم ارسال پسران ما بسیار گران اردوگاه تابستانی. این یک اردوگاه! برای من, آن را به ارزش هر پنی و ما خوش شانس بوده است قادر به پرداخت هزینه آن (بیشتر در مورد که در یک ثانیه). در پایان هر تابستان اردوگاه می فرستد یک ایمیل با اوج دستورالعمل ها—پیشنهادات و انتقادات در مورد چقدر شما نکته باید خود را از مشاوران و مربیان شنا و دیگر اردوگاه کارکنان. ما همیشه به دنبال این دستورالعمل ها اما در این سال ما خودمان را پیدا کنید در سختی مالی نقطه (بسیار بدتر یکی از ما در زمانی که ما در ابتدا ثبت نام بچه ها در این اردوگاه). پس من می خواهم بدانم: آیا ما بود وحشتناک مردم اگر ما فقط نمی نکته? از یک طرف ما در حال حاضر پرداخت این اردوگاه بسیاری از هزار دلار, و آن را بزرگ خواهد بود نه به صرف بیشتر.
از سوی دیگر مشاوران خود احتمالا بسیار کمی از آن پول شهریه اوج آنها به هنجار اضافی $500 یا بیشتر در راهنمایی است نه رفتن به ایالات متحده ورشکسته و این چیزی است که ما برای انتخاب یک گران اردوگاه. شما چه فکر می کنید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>