عزیز مراقبت و تغذیه: همسایگان من نگه داشتن خود را ارسال Grandkid بیش از استفاده از استخر ما ناخوانده


Unhappy little girl not allowed in kiddie pool.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

چند سال پیش من خریدم بچه ها من یک استخر. آن چیزی است که تصور فقط یک aboveground pop-up ، آن را می دهد آنها را به یک خروجی برای فعال بازی کند و من لذت بردن از تماشای آنها شنا. قرار است آن را به سرگرم کننده و بدون سر و صدا علاوه بر تابستان است.

این تابستان همسایه حضانت خود را به یاد دارند. آنها از ارسال این بچه بیش در صبح زود در لباس شنا خود را, و او شروع به پرسیدن اگر او می تواند شنا کند. من اجازه داد تا او را به هاپ در با بچه های من یک روز او با استفاده اسان در استخر. پس از آن من شده اند شرکت که هیچ کس جز خانواده ما می شنا; اما هنوز هم آنها ارسال بیش, بدون, دعوت, روز, روزمره. خود من با بچه ها تنها قادر به شنا شش بار در شش هفته در این نقطه به خاطر این بچه است که همیشه در اینجا. اگر من او را به خانه پدربزرگ و مادربزرگ او نشستن در ایوان با او و تماشای بچه ها من شنا.

شوهر من می گوید من نمی عادلانه بودن و من باید فقط شامل بچه. اما من نمی خواهم برای تمیز کردن مدفوع از استخر دوباره. من هم احساس می کنید که آن را ناعادلانه از این مجازی غریبه به انتظار من به بچهداری, نجات غریق و تمیز کردن پس از خود را نوه در هر روز است. اگر ما صادق بودن فرزندان خود شده اند خانه برای بیش از 115 روز در یک ردیف و من خیلی بیش از مراقبت از کودکان ثابت است که من نمی خواهم به تماشای هنوز یک بچه استخر شنا یا نه. من غیر منطقی بودن در این مورد ؟ آیا من یک مسئولیت برای باز کردن استخر من به همسایگان grandkid?

—حزب Pooper استخر

عزیز PPP

منظورم این است که وجود دارد در حال شنا پوشک است که می تواند در مقابله با مدفوع (و نه مدفوع میکروب ها و باکتری ها البته فقط … مواد) اما من شک دارم که حتی اگر این بچه در یک کت و شلوار فضانورد شما کاملا منطقی نمی خواهید به در مسئولیت lifeguarding و نظارت شخص دیگری بچه.

همدردی من برای این پدر که من مطمئن هستم که نیست تصور داشتن برای بازداشت یک کودک در طول یک بیماری همه گیر ، خشک تا بسیار به سرعت زمانی که من به عنوان خوانده شده که آنها فقط به ارسال او بیش از هر روز, قرار دادن شما در موقعیت بد و در صورت تمایل به لذت بردن از استفاده از آرام از اموال خود را. خوب بود به پیاده روی پشت او می گویند شما خیلی متاسفم اما استخر در دسترس نیست. اگر آنها می خواهند به نشستن در ایوان و گناه-سفر شما همه روز با چشم خود که بر روی آنها. اگر شوهر خود را تحمل نمی تواند به شما در این کار او می تواند نجات غریق و او می تواند ضد عفونی استخر خود را.

من هم به شدت اصرار شما برای به دست آوردن یک قفل پوشش استخر به استخر اغلب در نظر گرفته شود “جذاب nuisances” در بسیاری از اماکن و هیچ کس می خواهد ژرف تراژدی همسایه کودک آمدن آسیب به اموال خود را.

من متاسفم این اتفاق می افتد. شما یک غول برای عدم تمایل یک بچه است که اسان-آموزش استفاده از استخر خود را و نه برای عدم تمایل به perp-راه رفتن برخی از کودک فقیر کردن اموال خود را هر روز صبح.

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

چقدر معاشرت آیا کودکان نیاز دارید ؟ من 2.5 سال و 11 ماه ، من و شوهرم تصمیم به نگه کردن قرار دادن آنها در پیش دبستانی و مهد تا بهار آینده به دلیل COVID-19 نگرانی اما هر دو مادران ما می گویند که ما در حال انجام یک زیانی به آنها دوستان و یادگیری معاشرت در گروه.

قدیمی ترین من تا به دو نفر از دوستان ما دیدن هفتگی برای هر یک از بازی خارج خرما. جوانترین من با خوشحالی toddles در کنار آنها هر چند او هیچ دوستی ندارد و نزدیک به سن خود را. آنها هر دو شاد کودکان بسیار خوب است در به اشتراک گذاری و هدف قرار دادن همه نقاط عطف اما تمایل به درونگرا مثل پدر خود من. آیا آنها نیاز به زمان بیشتری با دوستان و در گروه تنظیمات ؟

—آیا این کافی است ؟

عزیز ITE,

من جواب این یکی در اخیر ویدئو زندگی می کنند اما من گسترش (و یا نه کوتاه) آن را در اینجا برای مخاطبان بزرگتر.

این به اندازه کافی است. شما خوب هستید. تکامل زبان, آن را پس از 3 سال سن که همکار تعامل مهم تر می شود و اگر کودک شما دوستان آنها را به دیدن دو بار در هفته و شاد و شلوغ و ضربه زدن به نقاط عطف خود را, من نمی خواهد نگران باشید. همه در همه ، 11-ماه – ، نمی تواند ماده کمتر است.

من خوشحال هستم به شما برای از بین بردن یک مجموعه ای از نگرانی.

• می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا در Facebook Live, و تماشای جریان های اخیر در اینجا.

• اگر شما از دست رفته روز پنج شنبه در این مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک حرفه ای مربی اسب بود و رقابتی نشان دادن پریدن و شکارچیان به عنوان یک نوجوان به عنوان به خوبی به عنوان برخی از سواری و درسج. من خود و اجرای یک مدرسه سواری برای رقابتی انگلیسی, سوارکاری, حوادث, اما من همچنین هیئت مدیره و آموزش اسب در سمت. در حال حاضر ما چند اسب های شبانه روزی در قرنطینه و من آموزش چند به عنوان به خوبی. ما زندگی در کنار من و نوجوانم و مادر شده اند به من کمک ورزش اسب.

من بسیار نا امید با آنها را از آنجا که آنها اغلب فراموش جزئیات مهم در مورد اسب’ خلق و خو و ورزش منظم است. دختر من متنفر رفتن دنباله سواری پس از او برادر خود را با او. او این کار هر زمان حتی زمانی که او بود بسیار بد اخلاق و پرخاشگر نریان که در تلاش برای نیش می زنند و می خواستم برای ضربه زدن به جوان مره برادر او بود. پسر من را دوست دارد به من کمک آموزش آنها, اما او تصمیم گرفت تا فقط سعی کنید و آن را با خود ده روز یا چند هفته از آموزش در فرایند و آموزش آنها را اشتباه. من نمی توانم ورزش و آموزش 12 اسب خود من هر روز, بنابراین من واقعا به کمک آنها نیاز دارند و من درک می کنم که عصبی به سوار شدن به تنهایی با یک اسب و مایل به نشان دادن آنچه شما آموخته است. و آنها نوجوانان—البته آنها کمی فراموشکار. چگونه می توانم آنها را به یاد داشته باشید که قوانین برای این کار ؟

—رشد و اسب دختر بچه

عزیز اسب دختر بچه

آه خدای. نگاه نیروی کار رایگان ain’t رایگان. من فکر نمی کنم شما و مشتریان شما خواهد بود هیجان زده به می دانم که آنها در حال پرداخت برای مراقبت های حرفه ای و آموزش و به جای گرفتن دو مسخره, باسن نوجوانان messing اطراف خود را گران شکننده حیوانات هنگامی که و اگر اعتصاب خلق و خوی آنها. همه مردم اسب (که من هستم, بنابراین من درک می کنم) می دانیم که فرد mucking اصطبل است بسیار به احتمال زیاد به یک بچه که فقط می خواهد به بخشی از یارانه های عجیب و غریب درس و یا فقط گرفتن برخی از زمان پیوند در اما است که بسیار متفاوت از دانستن مربی خود را در تلاش است به بازی Horse Whisperer خود را به راحتی خراب کردن چشم انداز. یا که مربی خود را در حال رفتن به کاملا به طور بالقوه باعث زیادی ادعای خود را بیمه مسئولیت به عنوان اسب مالک (اگر آنها به اندازه کافی هوشمند به بیمه مسئولیت) وقتی که اسب نر می زند دندان از یک مره در دنباله.

اگر شما کودکان مجروح بر اسب هستند نه اینکه به طور رسمی قرارداد برای آموزش به افراد زیر سن قانونی شرکت بیمه خود را خواهد بود در تلاش برای رفتن به بعد از شما و مشتریان شما برای صورتحساب های پزشکی خود را. که تنها واقعیت زندگی است.

شما باید یک مشکل کسب و کار و پدر و مادر مشکل است. کسب و کار خود و مشکل این است که شما در حد خودتان را از لحاظ اسب و شما کافی پرداخت کارکنان. من می توانم ثابت نیست که.
خود را پدر و مادر مشکل است که خود را در نوجوانان, نوجوانان هستند و آنها در حال جزئیات گرا و به دنبال دستورالعمل های خود را. من واقعا نمی تواند ثابت است که یکی از دو! شما نمی توانید با استفاده از “شلیک” آنها را به عنوان یک تهدید به عنوان آنها نیست و کارمندان و همچنین آنها می دانند که لعنت به خوبی شما نمی تواند آموزش و مراقبت از 12 اسب خود را.

آنچه شما می توانید انجام دهید این است که تنه آنها را به ارائه اولیه مراقبت از اسب با رنگی نمودار مورد که می تواند غذا خوردن يونجه و که نیاز به یک حرکت شبیه چمچه زنی از تفاله چغندر قند و کسی که مطلقا نمی تواند ایستاده در کنار سیاتل Stewface چون او ضربات و می دانم که اگر آنها پرتاب کردن دست خود را زیرا آنها خسته به اشک شما از شانس هستید. شما می توانید نشستن با آنها و وضع خود را نگرانی و توضیح دهید که انجام این مشاغل به درستی کمک می کند تا نگه داشتن برق که در آنها با استفاده از به قدرت لپ تاپ خود را و پرداخت هزینه برای خود برنامه داده و شما نیاز به تمام خانواده با هم به جلو در این زمان. شما می توانید به خود بگویید که اگر شما او را گرفتن و کشیدن در اطراف با یک اسب در آموزش فعال و دوباره او رشد خواهد کرد و می میرند قبل از او تا به حال به استفاده از ماشین خود را (من از دست من gotdamn ذهن اگر من راه می رفت به یک انبار در بر داشت و من مربی احمق پسر در تلاش برای آموزش من 3 سال مار چگونه به piaffe). شما می توانید ناکرده دختر خود را از گرفتن یک دوم نامناسب اسب در یک دنباله ، شما احتمالا نمی تواند نیروی خود را به دنباله سواری انفرادی و اگر او را نمی راحت با آن است. من قطعا نمی خواهد از طرفداران بزرگ از دنباله دار بودن سواری تهاجمی stallion, خود ارضایی, پس از آن ممکن است به خوبی نمی تواند یک سوال فقط واقعا لذت بردن از گرفتن برخی از زمان اضافی با برادرش.

چه این همه پایین می آید به این است که اگر شما نمی توانید در قطار اسب شما در حال پرداخت پول برای آموزش و شما برون سپاری آن به خود, نوجوانان, و نوجوانان خود را در حال انجام یک کار بد شما تازه از گزینه های خوب. صحبت کردن با بچه ها. واقعی با آنها. سپاسگزار از آنچه آنها در حال انجام درک کنند که هر کس اشتباه می کند سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل است که تمام خانواده خود را می توانید ثبت نام و با رعایت و در نظر بگیرید که ممکن است شما را به تماس چند صاحبان و می گویند “من متاسفم کمتر برنده رنگ است رفتن به رفتن به یک مرکز من حد در حال حاضر و او سزاوار کسی توجه کامل است.” و یا استخدام یک کارمند واقعی. آموزش هزینه نیست; اگر شما 12 اسب به کار می پرداخت کسی که حداقل دستمزد به کار برای شما. هک, شما می توانید ببینید اگر پرداخت فرزندان خود را در نتیجه بیشتر کار عملی وضعیت در پایان خود را.

کسب و کار خانوادگی خشن هستند در بهترین زمان و این بهترین زمان است. من واقعا احساس می کنم برای وضعیت شما و همه من را مجبور به ارائه پیشنهادات و افسرده واقعیت را بررسی کنید. من امیدوارم که این بهتر می شود. این سوال ممکن است به نظر می رسد مانند یک به طور گسترده ای قابل اجرا, اما آن اتفاق می افتد زمانی که مردم در مزرعه بچه ها که انجام کارهای و آن اتفاق می افتد زمانی که مردم به رستوران ها و بچه های خود را در آن رستوران ها این اتفاق می افتد در سراسر کشور است.

شما می توانید یک نوجوان به آب, اما شما نمی توانید او را به یاد داشته باشید برای دوباره پر کردن آن را به عنوان قدیمی گفت می رود. با تشکر از شما برای درخواست من یک سوال مربوط به اسب است.

چه بهترین راه برای نگه داشتن یک کودک نو پا از فرار?

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من تک فرزند به یک مادر که می خواست بسیاری از کودکان است. متاسفانه بدن او نمی تواند آن را اداره کند و او تا به حال چندین سقط جنین پس از من. تمام زندگی من شده است شنوایی او شکایت در مورد عدم وجود فرزندان در زندگی خود را و چگونه او می خواست بیشتر و بیشتر و بیشتر. من نمی. من نمی خواهم هر یک از فرزندان. من ممکن است تنها 22, اما من می خواستم یک کودک از من بود 8. من رفت و هرگز گرسنه اما با وجود داشتن پدر و مادر هر دو ما در فقر زندگی می کردند. در واقع همه چیز آنقدر بد ما در حال حاضر در یک پناهگاه بی خانمان در نیویورک است. من نمی توانم آرزو می کنم که در یکی دیگر از کودک; حتی زمانی که این کار به پایان می رسد و من نمی می توانید ببینید خودم درآمد به اندازه کافی برای مراقبت از درستی برای یک کودک است. من به اندازه کافی با مشکلات بدن من و نمی تواند درک و تلاش برای زندگی را پس از یک کودک نابسامانی های آن است.

مادر من است و نا امید و عصبانی با برنامه های من است. او می خواهد نوه تاکید بر چند و من تنها گزینه ای که می تواند به آنها بدهد. من نفرت ناامید کننده و ناراحت کننده اما من فقط نمی خواهم یک کودک و یا کودکان است. او ممکن است می خواستم یک تیم فوتبال از, کودکان, اما برای من فکر یکی است تهوع. من باید فقط همسر من, دلایل آنهایی که ذکر شده و دیگران, بلع می خواهد و به او grandbabies? من ندارم اما آن را سخت برای پیدا کردن یک; من می تواند آن را انجام دهد اما من فقط نمی خواهم به.

اساسا من فقط می خواهد نوه و من از ترس پدر من می کند و همچنین. او باقی می ماند از این استدلال از آنجا که او نمی خواهید برای قرار دادن فشار بر روی من. من نمی خواهم به از بین بردن زندگی من برای یک کودک من نمی خواهم اما من از آنها بدم میاید ناراحت کننده پدر و مادر من مادر من در خاص است. باید چه کار کنم ؟

—مشکل پدر

عزیز ATD,

مطلقا لازم نیست که یک کودک است. شما نمی خواهید یک کودک است. خود را به مادر نیاز دارد, درمان, نیاز به درمان طولانی وقت پیش من و بارهای از همدردی برای بسیاری از تلفات غم انگیز اما شما احتمالا نمی تواند یک کودک به منظور رفع چه مشکلی در زندگی خود از لحاظ تاریخی یا امروز.

من خوشحالم که شما می دانید آنچه شما می خواهید. من خیلی متاسفم برای مالی جاری خود را در تنگی و دشوار خود را از دوران کودکی و من امیدوارم که همه چیز بهبود برای شما در تمام جبهه ها. نه یک کودک. آن را نمی خواهد یک قطره در اقیانوس مادر خود را می خواهد و این آخرین چیزی است که شما خودتان می خواهید و یا نیاز به.

محکم نگه دارید. شما فقط یک شات در این زندگی.

—نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و همسرم در تضاد هستند بیش از ما دختر جوان و “blankie.” مادر من آن را خریدم برای من وقتی که من متولد شده است و خیلی دوست داشتم تا زمانی که آن را به طور کامل مشاهده کنید-از طریق. من آن را به هر دو دختران من اما تنها جوانتر شده است به آن متصل است. دختر من تقریبا 6 سال و شوهرم می گوید او خیلی بیش از حد قدیمی به حمل در اطراف یک “کهنه.” او همچنین دارای یک مشکل با اشاره به blankie به عنوان “او” از آنجا که آن را به یک شی بی جان. من جوانترین مذاکرات با blankie و هنگامی که او تا به احزاب چای او را “تغذیه” blankie. (من به طور مشابه تخیلی کودک است.) شوهر من می خواستم برای سوزاندن blankie و یا پرتاب آن را دور اما من او را به موافقت خود را با گفتن من می خواهم یک خرس و استفاده از blankie به عنوان چاشنی. Blankie شده است از او برای دو هفته. دختر ما گریه می کند گاهی اوقات در شب به دلیل او می خواهد به نوازش با blankie و یا او خواهد گفت: “من می ترسم blankie در حال رفتن برای مردن.” من می خواهم او را پتو اما شوهر من مصمم است. وجود دارد برخی از راه من می تواند به متقاعد کردن شوهر من که دوست داشتن “ال” است که هنوز هم OK بدون توجه به آنچه ما دختر را در سن?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>