عزیز مراقبت و تغذیه: من کمال گرا همسر نگه می دارد بچه ها ما کارهای آنها را


A set of hands washing a dish.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم چهار بچه, (2, 6, 9 و 11). او یک مادر بزرگ و بچه ها او را دوست دارم. او همچنین یک کمال گرا که ناشی از ثابت انتقاد از پدر و مادر او در تمام طول زندگی خود را. او شده است در درمان تا زمانی که من شناخته ام و در حال انجام است به جز برای یک مشکل است. ما همه بچه های ما (به جز جوانترین) انجام کارهای, اما گاهی اوقات به جهنم همسر من نا امید می شود در کیفیت کارهای خانه بچه های من انجام می دهند و پس از آن او فقط طول می کشد بیش از خودش. بچه ها انجام نمی دهد و کار بد در کارهای روزمره خود را بر روی هدف آنها در حال انجام در تاریخ همتراز با سن و سطح مهارت.

برای مثال من 11 سال است که مسئول شستن ظروف و هر یک بار در در حالی که وجود دارد برخی از گریس یا مواد غذایی گیر کرده در یک بشقاب یا ظرف پس از آنها در حال انجام آن را شستشو. بنابراین در حال حاضر هر زمان که پسر من می رود به انجام ظروف همسرم ماوس بیش از او و بعد از چند دقیقه او را از انجام آن به او بگویید که او را به بازی و سپس او را از آن راه او را دوست دارد. من اشاره کرد این را به او و او از من پرسید اگر من می خواستم به غذا خوردن از ظروف کثیف. بدیهی است که نه, اما من فکر می کنم این مهم است که بچه ها احساس غرور در کار خود را و آن را غیر ممکن است اگر او در مراحل و همه چیز برای آنها.

همان چیزی که اتفاق می افتد با جارو گرد تمیز کردن اتاق خود را با قرار دادن دور مواد غذایی لیست در می رود. چه می توانم انجام برای حمایت از من و بچه ها ؟

— کنترل کیفیت

عزیز کنترل کیفیت

خوب اول از همه تبریک می گویم شما درست می گویید. او اشتباه است که خوب است و کاملا توضیح منطقی و او در حال کار برای غلبه بر آن. آن را به یک جهنم از یک میله به مد خود را به عقب. او ممکن است کاملا مایل به رفتن کامل شهید حالت و انجام همه چیز را دقیقا راه او می خواهد, اما آن را انجام زیانی به بچه های خود را که در واقع بسیار خوش شانس بود که یک پدر و مادر که می خواهد آنها را به مسئولیت وظایف خانواده به طوری که آنها نمی خواهد وحشتناک هم اتاقی و همکاران در زندگی بزرگسالان است.

این زمان را به نشستن و صحبت کردن از این است. به او بگویید که چه شما به من گفت (من مطمئن هستم که شما در حال حاضر, اما گاهی اوقات داشتن مکالمه در خنثی زمان به عنوان زمانی که او را شستشو ملات واقعا می تواند کمک به آن را به نظر می رسد مانند یک جلسه از ذهن و نه تقابل). من فکر می کنم مهم این است که رفتن به ساخت یک لیست از تمام چیزهایی که کودکان خود را در حال حاضر در حال انجام است و گفت: “نگاه من درک می کنم که آن را بسیار سخت را برای شما را به دیدن برخی از این چیزهایی که انجام می شود در راه است که کاملا به استانداردهای خود را اما آنها در حال رفتن به گرفتن بهتر در آن اگر آنها همیشه از شنیدن آنها در حال سقوط کوتاه است. چه چیز را مطلق هیچ-gos?”

من فکر می کنم شما ممکن است باد تا در یک وضعیت که در آن او می تواند می گویند “خوب دیدن کمی چرب, غذاهای چیزی است که من نمی تواند با زندگی می کنند, اما من فکر می کنم من می تواند به مقابله با قوطی لوبیا بودن در ‘اشتباه’ قفسه.” از آنجا که شما به طور فعال برای درخواست راه شما می توانید پشتیبانی از او و بچه ها از طریق این من پیشنهاد می کنم شما می گویند که هنگامی که بچه های خود را انجام می دهند غذاهای او باید بروید کتاب بخوانید و شما یک نقطه-بررسی/نظارت بر غذا-انجام است. آمد تا با یک کلمه کد یا عبارت برای زمانی که او شروع به از درون دمدمی مزاجی در مورد کیفیت یک بچه عادی و روزمره (شاید “من فکر می کنم من قصد دارم به خواندن کتاب”) و پس از آن او می تواند خروج مرحله به سمت چپ و شما می توانید هر دو در زمین (اگر آن را در واقع یک مجزا متوسط کار) و یا اجازه دهید بچه پایان کار به بهترین توانایی های خود.

آن را به سخت را برای او. اما بچه ها در حال رفتن به گرفتن بهتر در کارهای این راه که آنها مطلقا نمی خواهد انجام دهد اگر وضعیت فعلی امور همچنان ادامه دارد. آنها هرگز به انجام همه چیز را به استانداردهای خود را و است که کار عاطفی او را مجبور به کار بر روی. من نمی خواهم این سیستم به عنوان یک راه برای بالا بردن بچه ها که نیز در بیمارستان-تخت خواب-گوشه استاندارد است که آنها را به مبارزه با. او نه شاد بودن در این راه. آنها نمی تواند.

برای روکش کردن: آرام گفتگو در خنثی زمان با check-ins در طول زمان است. او شیوه های تخلیه ، اگر او نمی تواند از لحاظ جسمی خواب تا خلاء الگوی کافی است آن را انجام نمی در مقابل کودکان و نوجوانان. پیشنهاد برای کمک به نظارت بر وظایف است که توجه بسیار بیشتر به او. صبور باشید اما اجازه ندهید مسائل او اجرا خانه. من خوشحالم که او را به قرار دادن در زمان به کار بر روی آنها و من همیشه هیجان زده هنگامی که مردم باید خود دانش را به می دانم که آنها باید خود را تنظیم کنید تروما محور رفتارهای به زندگی در هماهنگی با دیگران است.

مرا به خاطر ارسال شده است! من تشویق برای خانواده خود را.

کمک به ما در حفظ و دادن مشاوره شما طلب هر هفته. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه در حال حاضر.

عزیز مراقبت و تغذیه

من باردار با فرزند اول من. من از یک نوع عجیب و غریب سوال. من از آنها بدم میاید بازی های ویدئویی است. نه فقط خشونت (هر چند که یک عامل) اما من فقط نفرت تصویری بازی شخصیت. من می دانستم که بسیاری از بچه ها که بازی آنها را زمانی که من در حال رشد بود و من می توانم آن را تحمل کنم. من عمو و برادرزاده آنها بازی و آن درایو من دیوانه. طبیعی, سرد, خلاق, کودکان و نوجوانان به زامبی تبدیل شده که تنها در مورد مراقبت از خود را تعمیر بعدی (زمان پخش) و ناله و التماس تا زمانی که آنها بیشتر زمان بازی. من می دانم که سازنده وجود دارد و آنها می تواند کمک با هماهنگی دست و چشم اما من واقعا واقعا از آنها بدم میاید.

است وجود دارد یک راه برای اطمینان حاصل شود بچه من نیست و تبدیل به یک پرنیان ؟ پدر و مادر من هرگز اجازه من و برادر من و من بازی آنها را در حال رشد و در حالی که من گاهی اوقات یک بازی Mario Kart وجود دارد هرگز هیچ علاقه ای از طرف من به هر حال. من می دانم که خودداری و یا پنهان کردن این بازی ها را فقط آنها را به نظر می رسد جذاب تر و به هیچ وجه یک بچه در مدرسه عمومی در قرن بیست و یکم است که نمی خواهید به شنیدن در مورد بازی های ویدئویی (به خصوص اگر ما یک پسر).

من می دانم همه چیز که مهم است این است که نوزاد سالم است و وجود دارد مقدار زیادی از پدر و مادر چیزهای من نمی قادر خواهد بود برای کنترل. من همچنین می خواهم به جای آنها را نمی توان به انیمیشن یا فوتبال یا قشنگ موسیقی پاپ اما این که کمتر مهم است. من قرار داده و من پا را در بازی های ویدئویی. چگونه می توانم حداقل سعی کنید به کنترل این ؟

— هیچ پارسه لطفا

عزیز NGP,

من پاسخ این سوال در طول روز سه شنبه تصویری زنده, اما من قصد دارم برای گسترش آن را در اینجا برای مخاطبان بزرگتر.

من فکر می کنم شما نیاز به تمرین برخی انتظار مدیریت است. جرات افسر صدای: بازی های ویدئویی می رویم به اتفاق می افتد به کودک خود را. این می تواند در خانه یکی از دوستان می تواند در یک پسر عموی خود را, قرص, و اما در زمان خود که هنوز متولد نشده-کودک از بازی های ویدئویی, بازی عصر بازی, بازی های ویدئویی در حال رفتن به حتی بهتر از آنها در حال حاضر. که فقط علم است.

من قصد ندارم به زحمت تلاش برای صحبت کردن بازی های ویدئویی به شما. شما آنها را دوست ندارم. که خوب! شما لازم نیست برای خرید آنها را برای کودک خود را. اگر کودک شما موجب صرفه جویی در پول خود را و می خواهد به خرید هر دستگاه است که در حال حاضر گسترده ملت, من پیشنهاد می کنم شما را در این تپه به مرگ و به جای آن باید بسیار روشن قوانین در مورد مقدار زمان آنها مجاز به صرف بازی با آنها و چه بازی آنها مجاز به بازی و معدل آنها را به حفظ. اما این که تماس خود را در آن بچه خود را.

چه توصیه من این است که مطمئن شوید که بچه خود را در معرض طیف وسیعی از سرگرم کننده و فعالیت های متنوع. آن را برخی از کار! آنها را به فعالیت در فضای باز (geocaching! ورزشی! LARPing هر چه). به عنوان خوانده شده به آنها را در همه زمان ها. آنها را حیوان خانگی. تجهیزات عکاسی. یک مجموعه شیمی. هر چیزی که با این نسخهها کار برای شما و خانواده و نگه می دارد کودک خود را شاد و شلوغ است.

من فکر می کنم شما نیاز به خنک کردن کمی. شما ممکن است یک بچه که نمی مراقبت در مورد بازی های ویدئویی. شما ممکن است یک بچه که با وجود همه مخالفت و خانه را ترک می کند و دوست دارد به باز کردن از پیچ با نخست زمین چهاردهم: بازگشت بازگشت Chitauri برای چند ساعت بعد از کار کردن با دوستان است. این است که زمان زیادی برای فکر کردن در مورد چگونه وقتی که می آید به کودکان شما چه می کنید; شما می توانید شماره گیری یک بیت در انتهای اما در نهایت شما در حال آوردن یک انسان منحصر به فرد بر روی این سیاره, و آنها در حال رفتن برای ارتباط برقرار کردن با همسالان و پس از آن ما به مسابقات هستند.

شما تصمیم می گیرید زمانی که زمان می آید آنچه که شما می توانید با زندگی می کنند و آنچه که شما می توانید نیست. همانطور که همه ما انجام دهد. سعی کنید برای لذت بردن از شگفتی است که با تماشای یک لکه تبدیل شدن به یک شخص واقعی است. شما نمی خواهد همه چیز را دوست دارم اما آن را به طور کلی بهترین روش برای اجازه دهید آن را آشکار به عنوان آن اتفاق می افتد.

· می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا در Facebook Live, و تماشای جریان های اخیر در اینجا.

· اگر شما از دست رفته روز پنج شنبه در این مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من قدمت 54 ساله و مرد (من زن) که دارای سه بزرگسالان و کودکان است. پس از طلاق از کودکان طرفه با مادر خود و هیچ یک از آنها صحبت خواهد کرد به یا تصدیق ارتباطات از پدر خود. بخش غم انگیز این است که آنها دیوانه در او به دلیل والدین خود بیگانگی و دروغ از مادر خود و واقعیت این است که مادر خود را از لحاظ جسمی و عاطفی توهین آمیز به پدر خود برای 35 سال از ازدواج.

مامان همچنان به بازی بازی های قربانی و حتی دو سال بعد از طلاق همچنان به درست کردن زاج در مورد دوست پسر من و بچه ها فقط دامان آن. حتی هنگامی که مواجه با واقعی, مسلم شواهد از مادر خود دروغ خود بچه ها بدون تغییر باقی می ماند وقتی که می آید به پدر خود. من دو بچه ها هنوز در خانه است که واقعا دوست دارم دوست پسر من. در حالی که آنها نمی در نظر او گام به پدر آنها واقعا مثبت و رابطه عاشقانه با او. من می دانم که بچه های خود را نمی خواهد او را برای پدران’ روز (به طور معمول) این را نابود دوست پسر من.

آیا چیزی وجود دارد که بچه های من و من می توانم برای دوست پسر من برای پدران’ روز که نمی خواهد عبور از هر خط و یا تلاش برای “به جای” بیولوژیکی خود بچه ها ؟ من می خواهم برای تشکر از او را برای عشق و مراقبت از او را فراهم می کند به ما و کمک به او را احساس کنند چرا که او فوق العاده است اما برای برخی از دلیل احساس عجیب و غریب به دلیل آن را “من” تعطیلات برای انجام این کار. شما می توانید به من کمک کند از طریق این ؟

— پدران’ روز تحقق

عزیز FDF,

من خیلی خوشحالم که برای تماشای این نامه آشکار شدن من به خاطر ترس از شما را از من بپرسید اگر شما می توانید برای اذیت کردن دوست پسر خود را فرزندان را به تلاش در پدران’ روز.

من فکر می کنم آن را دوست داشتنی و متفکر به جای فکر می کنم در مورد آنچه شما و خود را رضایت کودکان می توانید به یک فرد شما را دوست دارم احساس خاص در یک روز پیچیده. اگر من به شما بود من او را از سر تا. من هیچ ایده ای در مورد پیچیدگی از هر کسی دیگری را در 35 سال ازدواج و پس از آن ارتباط خود را با جدا فرزندان و شما باید تنها نیمی از داستان (که ممکن است بسیار دقیق) اما این امکان وجود دارد دوست پسر خود را به جای تظاهر پدران’ روز یک چیز نیست. تعداد زیادی از مردم در وضعیت نه شما فقط رفتن برای یک پیاده روی با هم و او را به چیزی که او را دوست دارد برای شام و شرکت در کمی هیجان انگیز تر از معمول پس از آن و نه گفتن یک کلمه در مورد تعطیلات در سوال.

پس بنابراین پیشنهاد من این است که می گویند: “هی بچه ها و من تمام راه هایی که شما غنی سازی زندگی ما, ما می خواهم به کارت و جشن شما پدران و یا می خواهید به جای ما فقط یک روز عادی و نه بحث در مورد آن”? شگفتی اغلب سرگرم کننده, اما در این وضعیت تیره, من می خواهم اجازه دهید او را کمر بر روی آن. او ممکن است می گویند “من دوست دارم که” یا او ممکن است می گویند “که خیلی مهربان است اما من ترجیح می دهم به آن ایمان نیاورند.”

پس از آن را نشانه خود را از آن. شما یک متفکر شریک است.

بهترین سن مناسب منابع خبری برای کودکان و نوجوانان?

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من تقریبا 4 سال است که بسیاری از احساسات و من مطمئن هستم که چگونه بهترین برای رسیدگی مکرر او meltdowns. او باعث معمولی: عدم تمایل به دریافت لباس پوشیدن مایل چیزی که یکی از برادران خود را با استفاده از ، او را به سقوط به زمین گریه پنهان در گوشه و حاضر به صحبت می کنند و یا به ما نگاه که من فرض نرمال برای سن او.

سوال من این است که آیا ما نیاز به صحبت کردن با او از این طریق در هر زمان با بحث در مورد احساسات خود و توضیح این وضعیت ، یا این درست است فقط سعی کنید برای منحرف کردن او با احمقانه بودن به ضربه محکم و ناگهانی او را از او اوقات تلخی? آن را خسته کننده است تلاش برای توضیح منطقی رفتار برای یک کودک پیش دبستانی (“من متاسفم آن باعث می شود شما ناراحت اما شما نمی توانید بپوشید بالای مخزن و کوتاه برای مهد کودک هنگامی که آن را 30 درجه”) اما در همان زمان من نمی خواهم به او یاد می دهد که احمقانه بودن و اجتناب از این مسئله است که چگونه به مقابله با مشکلات و یا احساسات صدمه دیده است. برادران بسیار خنک کودکان و نوجوانان که به ندرت ناراحت بنابراین ما فقط نمی دانم چگونه به مسئولیت رسیدگی به این.

— او می خواهم برای تشکر از آکادمی

عزیز SLTTTA,

آه درام. یکی از بچه ها می گفت “من نمی خواهم به بخشی از این خانواده دیگر!” در این سن بیش به همین ترتیب کم ریسک بی معنی است. ما سعی به ترک اتاق قبل از giggling اما نه همیشه موفق.

این بداخلاقی هستند اما او هنوز 4 نشده است و من گمان می کنم او را پیدا کردن راه خود از این فاز به عنوان بسیاری از مردم (نه همه کسانی که مردم را بسیار محبوب در کانال یوتیوب به عنوان بزرگسالان).

آیا وقت شما هدر نمی تلاش برای صحبت کردن با او را بیش از حد عاطفی پاسخ به, لباس, اسباب بازی حرص و آز ، شما همچنین نباید می گویند چیزهایی مانند “شما خوب هستید!” دلیل خوبی او نیست او را در حال غرق شدن به طبقه مثل اسکارلت اوهارا. به طور کلی بهتر است به چوب به “من می توانید ببینید که شما ناراحت هستید اما شما هنوز هم نمی توانید دوربین دوچشمی خود.” او را به انجام چیزهایی که لازم است او را کوچک به اندازه کافی شما می توانید به آرامی خشونت اداره کردن او را به شلوار بنابراین فقط انجام آنچه شما باید انجام دهید برای ادامه روز خود را.

آن را خوب به چشم پوشی از بداخلاقی است. این مهم را به مطمئن شوید که شما هرگز, همیشه, نه یک بار اجازه می دهد تا اوقات تلخی به تغییر یک حکم اولیه. اگر او می اندازد کامل مناسب نیست و چیزی صبر کنید تا زمانی که او انجام داده و می گویند: “هرگز پرتاب هرگز یک راه برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید. دفعه بعد به سادگی بپرسید و شما ممکن است آنچه شما می خواهید.” و سپس سعی کنید به درون دلیل که با تلاش به جای مودبانه درخواست. آن همیشه ممکن نیست! بچه ها می خواهم همه نوع از چیزهایی که آنها نمی تواند داشته باشد. اما اگر فرزند شما پرتاب بداخلاقی در تمام طول روز و پس از آن موفق به اماده کردن او نسل به خوش می گویند “من می تواند برخی از بستنی برای دسر؟”, توصیه من گفت: “از شما خواسته تا به سادگی! بله.” یک بچه در این سن و سال واقعا هیچ مفهوم زمان مورد نیاز برای بیرون کشیدن “نه شما شده است درد در تمام طول روز.”

هر freakout به عنوان آن می آید هرگز به آن و سپس سعی کنید به آمار شخصی خود را تنظیم مجدد را فشار دهید وقتی که خوب رفتار لحظات آمده است. بچه ها یک آزمایش علمی, اما آنها در پاسخ به اصول اساسی “act a fool, دریافت هیچ چیز” و “عمل آبرومندانه افزایش شانس خود را از موفقیت است.”

به یاد داشته باشید که آن را نمی خواهد همیشه کار می کنند و آن زمان خواهد بود. شما می توانید به عنوان به طور منظم به عنوان یک ماشین حساب و بچه خود را هنوز هم خواهد بود/خسته/تشنه و کاملا ذوب پایین. این به آن معنا نیست شما در مسیر درست. آن را فقط به کودک بی معنی است.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

آیا این طبیعی است که باید توهمات که من کاملا به هرگز می خواهید به افراط در زندگی واقعی حتی آنهایی که من از نظر اخلاقی منزجر ؟ من همیشه وحشت امکان بارداری و حتی کمی مشکوک رضایت جنسی اما من خودم فکر کسانی که انواع حالات زمانی که من می خواهم برای به دست آوردن. این چیزی است که من باید نگران است ؟ من nonbinary کسی که کاملا فمینیستی است و شخصا مخالف به داشتن بچه ها اما من fetishes به نظر می رسد به طور مستقیم در تضاد با جنبه هایی از شخصیت من است. چه با این کار ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme Bozdurma