عزیز مراقبت و تغذیه: پسر من آمد به عنوان Trans. من از او حمایت, اما من غمگین هستم ،


A woman hugging her young son.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس الکس Krishtop/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group. نیکول Cliffe است از امروز; مراقبت و تغذیه نویس میشل هرمان است پاسخ دادن به سوالات در محل خود.

عزیز مراقبت و تغذیه

من شگفت آور, کودک آمده است به من به عنوان trans, به من اجازه می دانم که آنها در حال مصرف تستوسترون و مایل به خطاب را به عنوان او/او. من فکر می کنم من آن را به کار گرفته و در حال حاضر—من حمایت و عشق—و من می خواهم به بهترین پدر و مادر به این مرد که من احتمالا می تواند. اما omg من احساس غم ، در واقع من احساس می کنم مثل من رفتن را از طریق تمام مراحل از غم حتی اگر او هنوز هم در اینجا—هنوز هم خنده دار و شدید و مهربان است. من می دانم که من نیاز به کمک دارید با این. به دلیل همه گیر من نمی توانم به نظر می رسد برای پیدا کردن یک گروه پشتیبانی. من رسیدن به یک محلی پدر و مادر از طریق یک وب سایت و طرح در جلسه تا زمانی که آن را بی خطر است و من باید تلاش برای پیوستن به یک Facebook گروهی که ممکن است مفید باشد (اما از آنجا که من استفاده نمی شود هر رسانه های اجتماعی در پنج سال من فکر می کنم آنها مردد به من اجازه می دهد به گروه—قابل درک است چرا که چگونه آنها می دانند که من نمی ترول?). همه از این است که به می گویند که من احساس می کنم مثل من-سقوط و هیچ جایی برای رفتن. من خودم نالان و غرق روزانه. در این نقطه من تنها دو هفته به دانستن و من از جان گذشته برای کمک به جمع آوری اطلاعات در انجام این حق را برای بچه من در حالی که همچنین مرور احساسات خود من. من یک مقدار زیادی از سوالات در مورد جسمی و روانی راه پیش رو برای فرزند من بیش از حد. بیشتر من فقط غرق شده است.

—حمایت و غمگین مادر

عزیز SaSM,

آن را سخت به اجازه رفتن کودک شما فکر می کنید شما می دانستید بدون عزادار است که از دست دادن.

به عنوان یک کالج و فارغ التحصیل مدرسه استاد که با این نسخهها کار با افراد جوان هر روز بسیاری از آنها نوشتن (و به من صحبت می کنند) رک و پوست کنده در مورد زندگی خود را, من می توانم به شما اطمینان دهم که واکنش خود را “در لحظه” بود که فوق العاده مهم است. بنابراین بسیاری از تجاوز+ دانش آموزان ترس از بیرون آمدن به خانواده خود و برای بسیاری از آنها که ترس تبدیل به توجیه شده است. به سادگی گفتن پسر شما است که شما او را دوست دارم و از او حمایت—به سادگی موافقت به آدرس او را با ضمیر او درخواست می رود راه طولانی به سوی “بهترین پدر و مادر” شما احتمالا می تواند. و نمی های خود را در غم و اندوه خود را با کودک اما به جای آن به دنبال راه های دیگر برای مقابله با آن را به شما طول می کشد و حتی دورتر به این هدف است.

غم و اندوه یک پدر و مادر ممکن است احساس بر کشف است که کودک آنها فکر بود دختر خود را به پسر خود—یا بالعکس—هر دو معمولی و همچنین یک بار قرار داده شده در کودک است. که شما مثل همه خوب پدر و مادر به طور غریزی می دانند. (البته نه مزاحمت برای فرزندان ما با انتظارات خود ما و توهمات در مورد آنها—هر آنچه در این مورد یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما می توانیم برای آنها در طول زندگی خود.) من شنیده ام trans مردم در 20s راه آهن در پدر و مادر خود غم و اندوه و من آن را دریافت کنید: این بچه ها که می آیند به خود و به طور طبیعی می خواهید به تشویق برای آن; هیچ کس می خواهد به شنیدن این که در آغوش خود معتبر خود را ساخت کسی غمگین—حداقل از همه افرادی که قرار بود به یکی از بزرگترین cheerleaders. اما واقعیت این است که آن را سخت به اجازه رفتن کودک شما فکر می کنید شما می دانستید بدون عزادار است که از دست دادن. پس وجود دارد چیزهایی که برای مقابله با پسر خود را به خاطر خود (تمام کسانی که سوال در مورد آنچه پیش رو برای او و چگونه به بهترین حمایت از او را از طریق آن) و وجود این مسائل شما نیاز به انجام این کار برای خودتان. این جدا از هم هستند مهم است.

وقتی که من خواندن نامه شما من فکر کردم بلافاصله از یکی خاص دانشجوی سابق من و خود مادر از آنجا که من به یاد چگونه اضطراب او شده بود در مورد آینده را به خانواده او و همچنین چگونگی حمایت آنها بودند که او انجام داد. و از آنجا که من می دانستم که خیلی در مورد آنچه در این, پس از 23 سال تجربه کرده بودند اما کمی در مورد آنچه در آن واقعا به حال شده است برای او از من خواست اجازه او برای رسیدن به او. و او به نوبه خود به من اجازه به شما بگویم همه چیز را او به من گفت.

یک دهه است در حال حاضر پس از گذشت Kim Hansen پسر اجازه دهید او را می دانم که او بود او پسر و نه دختر او را. “وجود دارد این است که قطعا یک عزادار دوره است که شما نمی [شنیدن] در مورد” او گفت:. “این تقریبا به عنوان اگر فرزند شما فوت شده است و با جایگزین دیگری … مانند یک دوقلو شما را نمی دانم.” او در مورد صحبت کردیم که چگونه است که فرد دیگری یکی از شما فکر می کنید شما می دانستم که خیلی خوب “در حال حاضر فقط متوقف به وجود داشته باشد.” برای او مانند بسیاری دیگر از پدر و مادر او تا به حال به رها کردن نام او می خواهم تا با دقت انتخاب شده برای دخترش و عادت به یکی از جدید را به عنوان به خوبی به عنوان جدید ضمیر. “و پس از آن وجود دارد که از دست دادن چگونه شما فکر می کنم همه چیز خواهد بود”—برای کیم, نوعی از ازدواج (و نوع عروسی!) او می رود “با پدر و پیاده روی پایین راهرو.” جنبه های دیگری از زندگی فرزند او می خواهم فکر به عنوان قابل پیش بینی”معمولی هنجارهای اجتماعی”—تا به حال به خود را کنار بگذارند: “آنها دیگر هیچ معنی.”

و سپس در همان زمان “وجود دارد ترس برای کودک خود را. شما نگرانی در مورد ایمنی خود را. آنها قادر خواهند بود برای ‘عبور’? مردم را درمان آنها متفاوت است ؟ چگونه این تاثیر خود را حرفه ای ؟ آنچه در مورد سلامت خود را? کسانی هستند که هورمون ها به علت سرطان ؟ آنچه در مورد تاثیر بر فرزندان خود را? چگونه خانواده قبول است؟”

کیم زندگی در یک شهر کوچک و دخترش—یک معلم بچه های فعال در پیشاهنگی و کلیسا بود “به خوبی شناخته شده توسط بسیاری از مردم است. که از آن ساخته شده به خصوص دشوار است چرا که هر کس به طور مداوم درخواست ” چگونه او را انجام می دهند ؟ که در آن او است ؟ چه او در حال حاضر انجام?’ ارائه این معضل یک تقسیم دوم تصمیم چه می گویند در پاسخ. آیا ما وانمود کنند که هیچ چیز تغییر کرده است ؟ این یک ‘امن’ فرد ؟ ما را پسر می خواهید به ما بگویید این شخص ؟ ما با قرار دادن او در خطر است؟”

او همچنین به من گفت که او “تلاش می کند با بسیاری از [شخصی] مسائل هنگامی که [پسرم] برای اولین بار بیرون آمد. بود من نمی زنانه کافی است ؟ باید من را تشویق [دختر] که بیشتر زنانه?” او مطمئن بود که او باید چیزی اشتباه انجام می شود (“به طور طبیعی” او گفت: نشانگر “همیشه از مادر به خطا”). او نگاه به دیگران برای راهنمایی شروع با وزیر (“اتلاف وقت”) و سپس یک درمانگر “است که به ما گفت ما دست زدن به همه چیز هست.” او به دنبال “مادر یک مرد من را از طریق رفت مدرسه که در حال انتقال به زن پشت در 80s و او اطمینان بخش و حمایت شده است.” اما آنچه به کیم بسیاری او پیدا شد کمک به شخص دیگری: “یک دانشجوی سابق از معدن آغاز شده بود انتقال F to M و [او به من گفت که] پدر و مادر خود بودند نه حمایتی در همه. آنها نمی خواهد قبول کند از او استفاده صحیح ضمایر و یا خود نام انتخاب شده. آنها حتی تهدید به طرد او. ما فرار به پدر و مادر در یک رویداد جامعه و من به ارمغان آورد تا پسر خود را و به آنها گفت که ما رفته بود از طریق این خودمان. صحبت ما برای یک مدت زمان طولانی است.” او نمی دانم تا چند سال بعد چه تاثیری که گفتگو بود که کل خانواده اما پس از آن و وجود او متوجه شدم که چقدر خوب آن را انجام داده بود او را.

کیم همچنین از من خواست برای انتقال یک پیام به شما. “اگر یک چیز وجود دارد این مادر نیاز به دانستن این است که همه چیز در حال رفتن به کار. او خواهد آموخت که دوستان خود را واقعا هستند و او را به دوستان جدید بیش از حد. زمان بزرگترین شفا دهنده از قلب شکسته و رویاهای شکسته یا نه, من حدس می زنم شکسته انتظارات. من نمی دانم که چرا من خیلی مضطرب در مورد آن است. پسر من است فقط خوب است. و ما بیش از حد. همانطور که همه شما خواهد بود.”

البته کیم تجربه یک فرد است و من فکر نمی در حال حاضر آن را در اینجا فرض وجود یک اندازه متناسب با تمام راه حل است. احساسات و تجربه ممکن است (و احتمالا) متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات و پشتیبانی در طول راه از آنجا که بیشتر در دسترس آنلاین در حال حاضر بیش از وجود دارد زمانی که کیم بود جذب پسرش, اخبار اتمام این پشتیبانی برای مادران ترانس کودکان و این منابع ارزشمند را از کمپین حقوق بشر.

P. S. کیم می گوید اگر شما می خواهید به صحبت کردن با او در دسترس است. بنابراین فقط اجازه دهید من می دانم اگر شما می خواهم به من برای قرار دادن شما در تماس با او.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من رفتن به مدرسه ابتدایی و من دوستان خوبی با بچه وجود دارد. یکی از آنها “آلیسون” و یک مادر که دخترش در مراسم کمک های مالی. او در مورد مبارزات یک مادر تنها و به عنوان دختر یک مادر تنها که سخت کار می کرد به من که در آن من هستم امروز من همدردی با او. وجود دارد یکی دیگر از مادر “مریم” که او نیز یک مادر تنها, اما, انتخاب, و تنها فرزند بسیار ثروتمند پدر و مادر است. دختر خود را به تصویب رسید. من می دانم که آلیسون و مریم مختلف, سبک زندگی, اما آنها تا به حال برخی از تجربه های مشابه و من تا به حال تصور آنها نزدیک شد.

در روز پدر به من نوشت: یک پیام به آنها را در یک گروه چت و گفت چقدر من آنها را تحسین بودن دو پدر و مادر در یک بار به بچه های خود را و چقدر من از دوستی خود را. مریم من از ایشان تشکر اما آلیسون, پیامک من و خصوصی که من باید ذکر مریم چرا که “او حتی نمی باید برای رفتن از طریق بارداری و پدر او را در واقع پدر و مادر دوم” و چگونه او تنها واقعی مادر تنها. من نمی دانم چه می گویند به این, اما من هنوز هم شوکه شده و من نمی دانم چه چیزی برای انجام در حال حاضر است. می توانم بگویم در مری ؟ مقابله با آلیسون? باید از من بپرسید دختر من اگر دوست او—Allison را بچه می گوید چیزهایی مانند که در مورد مریم بچه ها ؟

—که نباید رقابت

عزیز TSBaC,

همچنین, مطمئن شوید که هیچ چیز در مورد پدر و مادر باید یک رقابت است. و در عین حال به نحوی آن را به طوری که اغلب به نظر می رسد. اما اجازه دهید فراموش نکنید که در مورد این ایده از “رقابت” در این مورد و در عوض تمرکز بر آلیسون را سرخوردگی و حس aggrievement. به عنوان (دو نوع) تنها پدر و مادر آن است که بسیار سخت تر برای زندگی روز به روز به عنوان آلیسون از آن است که به زندگی می کنند روز به روز به مری است. و در حالی که من مطمئن هستم که مریم مقدار زیادی از مشکلات آلیسون نمی دانم در مورد مشکلات است که می تواند حل شود با پول—آلیسون در سنگر مبارزه و طبعا نمی خواهند به فکر می کنم در مورد آن. من قصد ندارم به سرزنش شما برای چت گروهی چون من می دانم که شما به معنای خوبی است اما در حال حاضر که شما تجربه خرید اینترنتی از آن, شما ممکن است یک لحظه به در نظر گرفتن که چرا آلیسون در پاسخ به او و همچنین به فکر می کنم در مورد چگونه متفاوت او را در واکنش به نوع خود پیام اگر شما می خواهم آن را تنها به او (و فرستاده مری خود جدا اگر دقیقا همان پیام). و حقیقت این است که آن را برای شما به داوری که آیا آلیسون “باید” تشخیص شباهت ها شما باید مشاهده شده در دو موقعیت; کار خود را به عنوان او را دوست دارد به حساس (در آینده) به او نظر.

راستش به عنوان یک قاعده کلی در دوستی آن همیشه یک ایده خوب برای متوقف کردن و فکر می کنم در مورد مردم دیگر نقاط views قبل از شما عمل می کنند. من درک می کنم که آن را به سادگی رخ نمی دهد به شما در این مورد که پیام شما را هم بزنید تا آلیسون سرخوردگی (من تعجب اعتراف کنم که آن را هرگز تا قبل از—از آنجا که من شاهد بوده ایم که-یک-واقعی-تک والد بحث از نزدیک چند بار) و در حال حاضر از آن زمان به حرکت می کند و اجازه دهید آن را بروید (و نه همان اشتباه دوباره).

کاملا فراموش نکنید بگویید مریم. (اگر آلیسون می خواهد به صحبت کردن با او در مورد او خواهد شد!) نه “مقابله با” Allison. (یک متن است که می گوید: “من معنی نیست که به تطهیر چقدر سخت همه چیز برای شما” خواهد بود پاسخ مناسب به خود متن است.) و قرار نیست دختر خود را در وسط این! آن را هیچ یک از کسب و کار خود و آنچه که دوست خود را به او می گوید: در مورد یکی از دوستان خود بچه ها. آیا قرار دادن خودتان به پویا بین آلیسون و مریم بیشتر از شما در حال حاضر.

و تا زمانی که من توزیع مشاوره—و منظور من از این کار من—اجازه دهید به من می گویند یک کلمه در مورد به خوبی به معنی روز پدر پیام به مادران است. شاید فقط همین حالا آن را انجام دهید ؟ مادران تنها نیست “هر دو از یک پدر و مادر” را به بچه های خود را. مادر بودن برای آنها کافی است. و شاید آن را به من, اما این ایده از چنین یک پیام دریچه های شبکه ای در آخرین عصبی (من فکر نمی کنم آن را فقط به من). اگر شما می خواهید به اجازه دوستان خود می دانم که شما درک و آنها را دوست دارم فقط به آنها بگویید که. در هر روز و در همه.

• اگر شما از دست رفته چهار مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک معلم مدرسه ابتدایی. آن را دنبال خواهیم بود بازگشایی در ماه سپتامبر و من در حال حرکت از یک سال است که به معنی من آموزش بسیاری از همان دانش آموزان من آموخت ترم آخر. یکی از دانش آموزان من “متی” پسر نسبتا شناخته شده راک استار. گروه او در این است که اغلب در شایعات نشان مهمانی. آنها کمی قدیمی تر در حال حاضر پس از آن نه به عنوان سخت به عنوان آن را “در روز” اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از آب آشامیدنی و مواد مخدر. متی همیشه نشان می دهد تا در زمان مشق شب خود را انجام داده و به خوبی تغذیه و…. و بسیار دوستانه و خوب تنظیم شده. من فکر نمی کنم, مهمانی, همچنان در خانه اگر چه من حدس می زنم من نمی تواند مطمئن باشد. خود پدر و مادر اغلب نشان می دهد تا برای رویدادهای مدرسه (اجرای جشنوارههای زمینه سفر و غیره) و همیشه به نظر می رسد هوشیار و طبیعی است. خوشبختانه دیگر دانش آموزان هنوز هم بیش از حد جوان به می دانم که این گروه پس ما نداشته اند به مقابله با آن (در عین حال). سوال من این است: آیا چیزی هست که من نیاز به انجام به پشتیبانی بهتر متی? متوجه نمی شدم هر پرچم قرمز اما من باید درخواست در مورد مواد مخدر و یا الکل سوء استفاده ؟ او با بیان برخی از غم و اندوه وقتی که پدر دور است در تور, اما دیگر از آن او به نظر می رسد خوب است.

—یک چشم بر شایعات و یکی از بچه

عزیز یک چشم

نگه داشتن چشم خود را بر روی بچه نه شایعات. بچه وضوح خوب است. آنچه شما را از شایعات نیست مربوط به آنچه که شما در حال دیدن IRL و وجود دارد می تواند دلایل زیادی برای این—هیچ یک از آن نشان می دهد که شما باید انجام دهید یک چیز لعنتی. (به جز شاید توقف خواندن شایعات?)

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگمن 7 سال است که بهترین دوستان است با یک پسر کوچک به نام “جیسون.” به تازگی جیسون مادر friended من در Facebook جایی که من یاد گرفتم که او در بازیابی از داروهای خیابانی و مخدر و فقط مشخص شده 90 روز پاک. من باید اجازه دهید فرزند من در بازی جیسون خانه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara