A boy covers his mouth with both hands as another hand proffers a fork with broccoli on it.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 7 سال است که ضعیف و خوار ضربه زننده و همیشه بوده است. ما او را با انواع زیادی از مواد غذایی به عنوان یک نوزاد اما او آنها را رد. این است تنها به بدتر در طول سال و ما زیر اللین Satter توصیه های (او پیشنهاد غذا, اما لازم نیست او را مجبور به خوردن هر چیزی) است و نه تغییر عادات خود را. او نمی خواهد سعی کنید چیزی جدید. او بیش از حد حساس به بوی (او تشخیص داده شد با برخی از خفیف پردازش حسی مسائل). رشد خوب است اما عالی نیست و ما تا به حال مکالمات متعدد با پزشک متخصص اطفال در مورد این مسائل. ما دیده ایم یک متخصص تغذیه (تغذیه او بالا-کالری غذاهای پر چرب—بسیاری از milkshakes!), اما توصیه های خود را نمی پایدار برای مدت طولانی. من نمی دانم چه باید بکنید دیگر. من نگران هستم در مورد سلامت طولانی مدت و خسته کننده است که بچه نیست که خوردن پیتزا در جشن تولد و یا هر چیزی سعی کنید در طول روز شکرگزاری شام. من هم خسته از بسته بندی به او وعده غذا برای هر رویداد فقط او را از خوردن چیزی. آیا او نیاز به مراجعه به یک درمانگر رفتاری? آیا ما او را برای بررسی رفلکس دوباره (تشخیص داده شد زمانی که او بود 5 ماه)? او همیشه شکایت از درد معده, اما من فکر می کنم آن را راه خود را از خارج از خوردن وعده های غذایی خود را به این دلیل که “درد معده” همیشه به نظر می رسد به ناپدید می شوند هنگامی که ما صحبت در مورد دسر. لطفا کمک کنید—من خیلی از دست داد و تاکید کرد در این مورد.

—نمی خوای که

عزیز NGET,

من می دانم که شما می دانید که مسائل اطراف غذا اغلب به نوبه خود به yearslong جنگ را بین فرزندان و پدر و مادر.

ببخشید شما خیلی تاکید کرد در این مورد من واقعا هستم (و من به یاد داشته باشید به خوبی چگونه نگرانی در مورد این نوع از چیزی که می تواند احساس آن است مصرف بیش از زندگی خود را; برای من, آن را به مسائل اطراف خواب—که پدر و مادر فقط به عنوان مشتاق به عنوان مسائل اطراف مواد غذایی و یا آموزش). اما من فکر می کنم شما باید سعی کنید به یک گام به عقب از این و به اطراف نگاه در آنچه حق است در مقابل از شما. فرزند خود را به نظر می رسد به طور کلی سالم خود را رشد است “OK.” آیا او به نظر می رسد مثل او گرسنه? آن را مطمئن می کند صدای آن را دوست دارم. به نظر می رسد او به خوردن غذاهای او را دوست دارد—اما شما لازم نیست ذکر چه کسانی هستند, که باعث می شود من تعجب می کنم. شما در حال تحریک چرا که او نمی خوردن پیتزا در احزاب (و نه میل پیتزا بدیهی است که نمی خواهید به او باعث هر گونه مسائل بهداشتی) و نمی خواهند به سعی کنید مواد غذایی خدمت در روز شکرگزاری (ایضا من فکر کردن). شما همچنین ذکر است که شما “خسته از داشتن برای بسته بندی مواد غذایی را برای او به مطمئن شوید که او به شما غذا خوردن در حوادث. این است که واقعا یک معامله بزرگ است ؟ آن را بسته بندی غذا که خسته کننده (شما بسته خود را در مدرسه ناهار هر روز نمی کنید ؟ شما او را به صبحانه و شام هر روز) و یا آن را احساس مثل او عجیب و غریب بچهکه بچه به شما می گویند—که باعث می شود شما عجیب و غریب پدر و مادر ؟

من فکر می کنم یکی از چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که اجازه رفتن از انتظار است که او را به خوردن آنچه هر کس دیگری است که غذا خوردن در یک وضعیت اجتماعی داده است. شاید او سرکش. شاید امتناع سعی کنید غذاهای جدید است که راه خود را از گفتن شما چیزی. یا شاید او واقعا بسیار محدود کام (همیشه همیشه خواهد شد). او است ، او نه تنها از خوردن آنچه شما می خواهید او را به خوردن.

من به یاد داشته باشید که هنگامی که پسر خود را در سن و سال او تا به حال یک دوست که خوردن تنها نان سفید خامه و پنیر و خیار و سیب. من به یاد داشته باشید که تاکید آن ساخته شده من زمانی که او در خانه ما برای وعده های غذایی به عنوان او اغلب با او بود. من نمی توانستم باور کنم او می خواهم به سعی کنید هر یک از مواد غذایی خوب من می خواهم ساخته شده است. مادر من دختر دوست بود قابل ملاحظه ای آرام در این مورد من فکر می کردم. و او بچه بزرگ شده بود و کاملا سالم و شاد و جوان است. من نمی دانم اگر او کام تبدیل شده است پیچیده تر—من هرگز پرسید. اما حتی اگر آن را ندارد: آن است که یک معامله بزرگ? بسیاری از بزرگسالان در حال unadventurous خواران. آن را نمی شود بسیار مهم است.

من می دانم که شما می دانید که مسائل اطراف غذا اغلب به نوبه خود به yearslong جنگ را بین فرزندان و پدر و مادر خود را. اجازه ندهید که این اتفاق می افتد به شما. نگاهی به چند نفس عمیق بکشید و سعی کنید برای قرار دادن این را به چشم انداز. و شاید طلب کردن بچه خود را در بسته بندی مخصوص کسانی که وعده های غذایی, بنابراین شما لازم نیست خیلی احساس را بر اساس. (یا توقف بسته بندی آنها را حداقل در برخی از زمان! نه غذا خوردن در یک مهمانی و یا وعده غذایی تعطیلات رفتن است به او صدمه دیده است. او می تواند آنچه که او را دوست دارد زمانی که او به خانه می کند؟)

اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

چگونه در اوایل می تواند نوزادان فرایند بصری تصاویر از گور/ترسناک ؟ دختر من 6 ماه, و من عاشق فیلم های ترسناک است که من معمولا دیده بان در حالی که ما نوازش. از غریزه من به نوبه خود او نسبت به من در طول سوپر, صحنه های خونین اما می خواهم بدانم که من باید مطمئن شوید که برای جلوگیری از تماشای این فیلم در حضور او? من نمی خواهم او را به داشتن فلش بک از یک مرد که چاقو در دست و یا با پوشیدن پوست خرس.

—من بالا بردن یک آینده ممکن است ملکه ؟

عزیز AIRaFMQ,

من می دانم که شما می خواهم به من می گویند: “این خوب است نگران نباشید! لذت بردن از فیلم های ترسناک! او بیش از حد جوان به درک آنها!” اما واقعیت این است که حتی اگر او این است که بیش از حد جوان به درک این معنا نیست که آنها نمی خواهد انجام هر گونه آسیب. برای یک چیز او می تواند آنها را بشنود و حتی اگر او نمی تواند “روند” بصری تصاویر, او می تواند بگوید که چیزی اخلال در جریان است. و حتی قبل از او می روند تصاویر, من فقط نمی فهمم چرا شما مایل به افشای خود را به آنها. می شود آن را یک قربانی به ترک تماشای این فیلم در حالی که در آغوش گرفتن فرزند خود را ؟ اطمینان حاصل کنید. این است که تنها قربانی شما را بر طرف? نوچ. پدر و مادر من می ترسم به معنی قرار دادن کودک خود را به خوبی بودن جلوتر از خود را لذت. این به آن معنا نیست شما باید به تمام لذت خود را هر چند. شما عاشق فیلم های ترسناک ؟ سرد است. سازمان دیده بان آنها را زمانی که او در خواب در یک اتاق دیگر. و نگه داشتن صدا پایین.

عزیز مراقبت و تغذیه

حدود یک سال پیش من در حال حاضر 15 ساله به ما گفت او nonbinary که پس از آن تبدیل شد trans. ما به او گفت که ما او را دوست دارم که او در داخل و خارج است که ما از او حمایت بدون توجه به آنچه. این شامل دفاع از او را با اعضای خانواده به او تصمیم گرفته است به بیرون می آیند گرفتن او مشاوره و داشتن مدرسه خود را تغییر دهید و اطلاعات خود را به “مرد.” او نمی خواهند به انجام هورمون نشده است.

برای بیشتر قسمت ها من فکر می کنم ما به این خوبی و حمایتی. این یک بیت از تعجب که من همیشه از این نوع به اجازه بچه های خود را انتخاب کنید لباس و…. و این بچه بود همه چیز در مورد شاهزاده خانم لباس و هر چیز صورتی و sparkly تا حدود یک سال و نیم پیش. اما سال ها بدانند که شما چه کسی هستید و همه چیز خوب است. من اما آویزان کنید در نام خود را. زمانی که من پیدا کردم از من انتظار داشتم که یک دختر من را انتخاب gender-neutral نام به افتخار اواخر اعضای خانواده در کنار. این بدان معنی است که جهان برای بسیاری از مردم که در کنار خانواده است که کودک ما حمل به نام او. “تریسی” در حال حاضر احساس می کند که او را نام نیست پيشينه نر به اندازه کافی و به انتخاب خود نام جدید. من درک می کنم چرا اما احساس می کنم خراب از غم و اندوه است که به نام خانواده است که دیگر در حال استفاده است. تریسی بود به نام های باور نکردنی مرد که همه ما عاشق عمیق.

اما علاوه بر این من ناراضی در مورد نام او را انتخاب کرده به جای نام ما به او داد. این نوع حیله نام. فکر می کنم “جان جانسون.” من هرگز داده اند من فرزند یک تکرار نام مانند آن است. خیلی قشنگ! اما او آن را دوست دارد. ما شده اند با استفاده از آن, من به شتاب می گویند به طوری که او احساس می کند مورد احترام به عنوان او به بررسی هویت خود را, اما من انقباض غیر ارادی ماهیچه به فکر می کنم که روزی مردم فکر می کنم پدر و من عمدا به او یک نام مانند آن است. به تازگی امکان تغییر نام قانونی آمد و من تردید است. چه می شود اگر او حسرت آن بعد ؟ من فقط نمی خواهید به ثبت نام در این نام است. می شود آن را مناسب برای پدر خود را و من را به نشستن با او و بحث در مورد نگرانی های ما? شاید او در حال حاضر با یک لیست کوتاه از نام ما در نظر گرفته شده قبل از او متولد شد و با دلایل آنها و از او بخواهید به در نظر بگیرید حداقل آنها را به عنوان دیگر گزینه ؟ از او بخواهید تا حداقل اواخر اعضای خانواده نام و یا نام خود را به عنوان نام میانی? و اگر او اصرار دارد “جان جانسون” می شود آن را وحشتناک اگر ما گفت: ما همچنان به تماس او آنچه را که او می خواهد اما ما نمی توانیم ثبت نام کردن در یک قانونی تغییر نام و بنابراین او باید به صبر کنید تا زمانی که او 18?

—نام افاده مامان

عزیز NSM,

تبریک دست زدن به فرزند خود انتقال (بیشتر) با فضل. آن را دیوانه کننده, واقعا, که, حتی زمانی که ما در حال انجام بهترین ما احساس می کنیم ما می توانیم چیزی را که احساس می کند به نوعی غیر قابل عبور. (که ممکن است افسوس که فقط تعریف از پدر و مادر.)

در اینجا افکار من در مورد وضعیت شما را توصیف. شما در حال رفتن به باید احساسات خود را از تصویر که در آن نام نگران است. این واقعا مهم نیست که یک ذره از آنچه مردم فکر می کنم از خود کودک نامگذاری مهارت های پس لطفا توقف cringing فکر افراد دیگر قضاوت با شما برای اعتقاد شما کسی است که آمد تا با “جان جانسون.” (مردم قضاوت خواهد کرد شما را برای یک چیز و یا دیگر بدون توجه به آنچه شما انجام و یا انجام نمی انجام داده اند انجام داده اند ، که همچنین همتراز برای دوره زمانی که شما یک پدر و مادر است. بنابراین بهتر است برای ایجاد یک تلاش واقعی مهم نیست.) به عنوان ژست دوست داشتنی نامگذاری فرزند خود را بعد از خانواده مهم است و هر کس در خود, خانواده شوهر بودن تا سرمایه گذاری در این نام که بود و این در حال حاضر. که فرزند شما به نام در حال رشد است. اگر او نمیخواهد به نام تریسی دیگر نمی نشستن با او را برای بیان نگرانی خود را در مورد این. آنها خود را نگرانی آنها را به چیزی برای انجام با او. تلاش برای اعمال این نوع از کنترل بیش از 15 سال-قدیمی—بیش از چیزی است که مسائل عمیق به پدر و مادر اما یک سوال از زندگی و مرگ (و یا حتی “به سادگی” کودک بودن)—هرگز به پایان می رسد. یک دلیل وجود دارد که والدین از نوجوانان می دانم که به انتخاب خود در جنگ را با دقت.

و از آنجا که شما با افتخار از داشتن شده است حمایتی تا به حال این را در نظر بگیرید: بسیاری از افرادی که ترانس احساس به شدت آن مهم است که برای انتخاب نام خود یا نام آنها داده شد در هنگام تولد می تواند به عنوان یک gender-neutral یکی. تریسی نمی کند احساس gender-neutral به پسر شما اگر 1) او به نام یک مرد هر کس در خانواده reveres و 2) آن را به نام او همکاران با سال از زندگی خود او مطرح شده به عنوان یک دختر. علاوه بر این وقتی کسی باعث می شود تصمیم گیری در مورد هویت خود را به عنوان قابل توجه به عنوان این یکی آن را تعجب آور او می خواهم می خواهم یک نام جدید به همراه آن است.

تمام گفت: من فکر می کنم این خوب نیست برای ایجاد تغییر نام قانونی در این نقطه است. اگر خانواده شما زندگی در آمریکا, آن را می توانید صبر کنید چند سال پس از دادگاه های فدرال باید حکومت بارها و بارها که با تغییر دادن یک نام در خواهد شد و یا توسط “مشترک قانون” است که هر شهروند حق در قانون اساسی. با استفاده از این قانون “قانون مشترک” یکی می توانید نام خود را بدون رفتن به دادگاه: همه که لازم است برای شروع با استفاده از نام. (خود من دختر شروع با استفاده از یک hyphenated فرم شوهرم و نام خانوادگی من—است که نام خانوادگی در شناسنامه—زمانی که او در مدرسه و این نام در دبیرستان و کالج دیپلم در بانک چک و حتی در اظهارنامه مالیاتی. آن را به نام او استفاده می شود به طور مداوم برای بیش از یک دهه در حال حاضر نام او شناخته شده توسط حرفه ای و شخصا.) تا مطمئن شوید که وجود دارد معایب این روزها به ساخت یک تغییر نام قانونی به خصوص با توجه به نیاز های جدید به صورت یک “سازگار” گواهینامه رانندگی به عنوان ID به صورت شبانه روزی یک هواپیما. اما به عنوان فرزند خود را تنها 15 من فکر نمی کنم که هیچ قبر آسیب در انتظار تا زمانی که او با استفاده از جدید خود را به نام یک سال و احساس کاملا مطمئن شوید که این یکی از او می خواهد به استفاده از برای همیشه لطفا برای پس از. سپس دادگاه-تصویب تغییر نام درخواست می باید زمینه با اداره تامین اجتماعی, به طوری که او گواهینامه رانندگی و گذرنامه را تحمل خود را قانونی جدید نام. دختر من وضعیت متفاوت است که در او مراقبت می کند و اگر قانونی نام—در گذرنامه و غیره—همان است که به عنوان یکی از او استفاده در زندگی روزمره است. پسر خود است به احتمال زیاد به احساس می کنید در غیر این صورت به عنوان نام خود را تغییر دهید و به او هویت.

که جایی است که همه چیز کمی خطرناک برای من. شما بحث در مورد چگونگی حمایت شما بوده ام—و شما مجبور شده است در بسیاری از راه. اما شما همچنین مطمئن شوید که به ذکر است که تا همین اواخر خود را 15 ساله عاشق صورتی و جلوه و لباس شاهزاده خانم—که سال زمان اکتشاف. سال ها زمان اکتشاف اما این بدان معنی نیست که شما لازم نیست که به کودک خود را به طور جدی هنگامی که او به شما می گوید که او trans. اگر شما در حال برقراری ارتباط به او را در هر راه که شما humoring او اعتقاد من این است که یک قدم اشتباه جدی.

همچنین: مقدار زیادی از پسران مانند صورتی و princessy و sparkly چیز است. شما ممکن است نگه داشتن این در ذهن به عنوان شما همچنان به ارائه پشتیبانی و حمایت از او را با اعضای خانواده.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 16 ماهه پسر را دوست دارد به نشستن در دامان من و من تماشا قرار داده و در آرایش. او همچنین دوست دارد به بازی با من برس آرایش و تقلید از من قرار دادن در آرایش. این است همه چیز در حال حاضر خوب است اما من مطمئن هستم که چگونه مسئولیت رسیدگی به آن را هنگامی که او کمی قدیمی تر است. من فکر نمی کنم بچه باید لباس آرایش. من می خواهم که همان قانون اگر من تا به حال یک دختر اما من نمی دوم حدس خودم در این مورد. من نگران هستم که گفتن به او اجازه ندارد به پوشیدن آرایش (تا او را) او را احساس می کنم مثل پسران مجاز نیست به پوشیدن آرایش. اگر من تا به حال یک دختر که می خواستم به پوشیدن آرایش من می گویند “آرایش برای بزرگسالان است, اما شما می توانید گاهی اوقات پوشیدن برخی از زمانی که شما بازی لباس تا در خانه و شما می توانید ریمل و رژلب هنگامی که شما به نوبه خود 12.” آیا این پاسخ نیز کار را برای یک پسر ؟

—برابری در جدول پانسمان?

عزیز برابری

بله.

—میشل

مشاوره بیش از تخته سنگ

به تازگی متوجه شده اند که زمانی که من می پوشند تانک من-top سهامی خاص بدون سینه بند, من 12 ساله بچه خیره در قفسه سینه. من گرفته اند به پوشیدن big مانتو که خوب است در زمستان اما من زندگی می کنند در جنوب عمیق طوری نیست که یک راه حل عالی بهار آمده. مادر او می خواهد به مقابله با او به طور مستقیم اما من نگران وضعیت حتی بیشتر بی دست و پا. باید چه کار کنیم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی