عزیز مراقبت و تغذیه: من Stepchildren نمی خواهید به یک کودک با پدر خود


A torn woman looking away from a baby crib.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های ShevchenkoN/iStock/گتی ایماژ به علاوه و stevanovicigor/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

شوهر من “آرتور” و من ازدواج شده است به مدت دو سال (برای چهار نفر).
آرتور دو دختران در سن 12 و 14 با همسر سابق خود “واندا.” دختران زنده با آرتور و من هر آخر هفته. دختر بزرگتر “سوفیا” همواره منزوی به سمت من اگر چه او یک بار باز کرد و به من گفت که او فکر می کردم خوب بود, اما او تا به حال به “وفادار” به مادرش. این دختر جوان “کیت” و من همراه واقعا خوب است. من در مورد مراقبت از دختران و سعی کنید به اعتصاب معلم تراز بودن گرم و بدون اجبار یک مادرانه ارتباط در آنها. آرتور شگفت انگیز اختصاص داده شده پدر که به عنوان درگیر در دختران خود زندگی امکان حضور در همه حوادث FaceTimes آنها را هر روز و مبارزه شده است برای سال باید زمان بیشتری را با آنها. متاسفانه واندا بسیار دستکاری و ملکی از دختران و می خواهد آنها را به او را به عنوان تنها خود را “واقعی” پدر و مادر. پس از تلاش های ناموفق در استفاده از دلیل و حرفه ای میانجیگری برای آمدن به عادلانه تر حضانت توافق با واندا آرتور است که در حال حاضر درگیر در جنگ در دادگاه با او. با این حال به نظر می رسد مانند آن را حداقل یک سال قبل از وجود هر قطعنامه.

سوفیا همواره با واندا و تبدیل بیشتر و بیشتر در برابر آرتور به عنوان حضانت اختلاف را تشدید کرده. حدود شش ماه پیش سوفیا گفته آرتور که پس از او آغاز طلاق با واندا آن را تقصیر او واندا تنهایی است و “نیاز” ، پس از سوفیا حاضر به آمدن به خانه ما در تعطیلات آخر هفته و ادعا آرتور است که خودخواه با ترک واندا و در حال حاضر در تلاش برای دختران در دور هم. سوفیا همچنین گفت: آرتور که واندا گفته بود او فقط در تلاش برای ایجاد یک “خانواده جدید” با من و که ما یک کودک به جای سوفیا و کیت. کیت هنوز هم صرف هر آخر هفته با آرتور و من و او به نظر می رسد اما به تازگی او هم خواسته او را به یکی دیگر از کودک. آرتور آیا بهترین خود را برای اطمینان هر دو دختر است که او آنها را دوست دارد بیش از هر چیزی و که آنها هرگز نمی تواند جایگزین. او همچنین سعی کردم به ترتیب مشاوره خانواده با آنها اما واندا مانع از این است که عنصر دیگری از جنگ در دادگاه).

نکته این است که آرتور و من نمی خواهم به یک کودک است. من در مورد مراقبت از آرتور دختران, اما آنها در حال حاضر یک مادر و آنها نمی خواهند من در آن نقش دارد. من می خواهم یک شانس به مادر خودم و آرتور دوست دارم به عنوان یک پدر دوباره. عشق و تعهد به کودکان خود بدون در نظر گرفتن چالش های یکی از چیزهایی که من خیلی دوست دارم در مورد او. من در حال حاضر در اواخر 30s, بنابراین من احساس می کنم مثل من می توانید صبر کنید دیگر هیچ. هر دو از ما پاره شده. ما نمی خواهیم مانع از داشتن یک کودک به ویژه هنگامی که به اعتقاد ما آن است که تا حد زیادی با توجه به واندا دستکاری از دختران است. اما در همان زمان سوفیا و کیت احساسات بسیار قابل فهم و آرتور مسئولیت باید به موجود خود کودکان است. آیا اشتباه است که به یک کودک زمانی که آرتور دختران نمی خواهید ما را به? و اگر ما یک کودک چگونه می تواند ما را در تهیه آنها و کمک به آنها برای تنظیم ؟ همه چیز ما به عنوان خوانده شده نشان می دهد آرتور و دختران باید در مشاوره اما گزینه ای نیست که تا زمانی که دادگاه حل و فصل شود.

— تلاش Wicked

عزیز TNTBW,

وجود دارد بسیار مهربانی و صبر و شکیبایی در این نامه است. شما در حال حمایت از شوهر خود و مطلقا انجام بهترین خود را برای درمان به هر معقول همسر سابق امید یک گام به پدر و مادر را درمان کودکان خود را, و من فکر می کنم شما باید تمام ویژگی های یک مادر بزرگ.

کاملا همه باید در مشاوره (اوه پسر آنها) و آن را عمیقا مایه تاسف است که آن را نمی ممکن است در وضعیت فعلی خود را. من توصیه می که شما و آرتور (یا حداقل آرتور در خود به دنبال مشاوره خود را بهره مند شوند. من نمی توانم تصور آنچه که او است رفتن را از طریق, است که فقط کتاب درسی والدین خود بیگانگی و آن را گرفته سال از ارتباط خود را با دختران خود. آنها همچنین در سن که در آن من ترس آن را به طور فزاینده ای دشوار برای بازسازی خود را در پیوند با پدر خود. واندا می تواند مجبور به وضعیت بازداشت توسط دادگاه اما بعید است او را از نوع شخصی تغییر و رشد است که تا کنون او را غیر فاجعه از یک شرکت-پدر و مادر است. و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهید.

من فکر می کنم شما باید سعی کنید به یک کودک است. شما و آرتور می خواهید به کودک با هم. شما در اواخر 30s. زندگی خود را تا حد زیادی در انتظار به عنوان شما سعی می کنید برای مدیریت از هم پاشیده است که وضعیت را دشوار است به کنترل. به احتمال زیاد خواهد شد ناراحت کننده برای دختران خود را, اما او را صادقانه انجام همه چیز را او می تواند انجام دهد در حال حاضر, و من فکر نمی کنم شما می توانید جادویی درمان این پارگی با محروم کردن خودتان از چیزی است که شما می خواهید بسیار زیاد است. شما در حال انجام چیزی اشتباه است.

تا مشاوره خانواده بازگشته است بر روی میز, همه شما می توانید انجام دهید برای کمک به آنها را از طریق این است که همچنان گرم, نوع, و در حال حاضر, اما همچنین نمی doormats. اگر دختران بپرسید آرتور نیست که یک کودک او باید تکرار کنم که آنها هرگز خواهد بود “جایگزین” فقط به عنوان کیت نیست “جایگزین” سوفیا اما داشتن یک کودک یک تصمیم بزرگسالان را و این تصمیم شما دو نفر را با هم. من هرگز فکر می کنم آن را یک ایده عالی به اعلام شما در حال تلاش برای باردار شدن, آن را به عنوان دعوت از همه نوع از نظرات ناخواسته و مشاوره, نه به ذکر است که اگر شما پیدا کردن آن را دشوار است به تصور آن را نمی خواهد لذت بخش برای گذراندن آن دوره از زمان که barraged با درخواست و اشک. آنها 12 و 14. اگر شما باردار شدن آنها می توانید آن را اداره کند. من هیچ توهمی است که یک خواهر و برادر کودک را مدیریت خواهد کرد را “همه با هم” اما این که چرا شما می خواهید به یک کودک است. شما با داشتن یک کودک به دلیل شما می خواهید به پدر و مادر است که به نظر من یک دلیل عالی.

من احساس وحشتناک برای همه در این وضعیت به جز واندا است که به احتمال زیاد عمیقا ناراضی و مشکل کسی نیز سزاوار برخی از همدردی من, اما من کاملا نمی تواند آن را مدیریت کند.

لطفا به من ارسال شده است.

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

من در مراحل اولیه بارداری و شوهر من و من هیجان زده در مورد آن. من تا به حال عمل جراحی در ماه ژانویه و دکتر به من گفت به صبر برای دو دوره قبل از ما شروع به تلاش. ممکنه ما رو حامله در اولین امتحان کنید! زمانی که من اعلام می کنم من بارداری, از آن خواهد شد بسیار واضح است به هر کس که آن اتفاق افتاد به سرعت پس هر کس در خانواده می داند من قطعا نمی شد باردار در زمان عمل جراحی و دیدم دردناک دو ماه بهبودی من را تحمل کردند.

آنچه که من نمی دانم در مورد این است که چگونه برای به اشتراک گذاشتن این خبر خوشحال با خواهر من است که مبارزه با ناباروری به مدت چهار سال و تا به حال سقط جنین در این سال است. او در حال حاضر می داند که آن را کاملا به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است برای او به فرزند. ما در حال برنامه ریزی برای صبر کنید تا هفته 12 به حداقل رساندن هر گونه درد در ارتباط با خود او در سقط جنین 11 هفته اما چه باید بگویم ؟ با این حال ما به او بگویید که ما در حال برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن اخبار با بقیه خانواده به شیوه ای مشابه به طوری که او احساس نمی کند که یکی از عجیب و غریب. ما در نقاط مختلف کشور و گاهی اوقات باید گروه تماس یا چت ویدئویی, اما اغلب برقراری ارتباط از طریق متن. بهتر است برای ارسال یک متن و یا ایمیل به او اجازه دهد و هم به روند و یا این است که بیش از حد غیر شخصی? چه خوب اسکریپت استفاده کنید ؟ من می دانم که این صدمه دیده خواهد شد اما من نمی خواهم به انجام هر چیزی را به آن را بدتر می کند.

— Guiltily شاد

عزیز GJ,

شما یک متفکر فرد است. در این وضعیت توصیه می کنم یک ایمیل به دلیل دقیق شما بالا ذکر: زمان روند. او می خواهد خوشحال می شود برای شما یک ایمیل اجازه می دهد تا او خود را خصوصی واکنش اولیه در زمان خود. من بسیار با اعتماد به نفس است که او نمی خواهید به اشک پشت سر هم در مورد آنچه که باید یک جشن تلفن تماس و پس از آن احساس بدی در مورد آن.

در این ایمیل (و من پیشنهاد می کنم ایمیل و متن را به عنوان او می تواند پاسخ به یک ایمیل روز بعد بدون آن ظاهری عجیب و غریب در حالی که اگر او می شود یک متن و نیاز به برخی از زمان به جمع آوری خودش آن خواهید بود بیشتر استرس زا برای هر دو شما فقط باید پیام معلق در فضا) سعی نکنید خیلی سخت بود نسیم تا حدی که شما او را احساس می کنید مانند شما فکر می کنم او شکننده و یا در مورد ذوب پایین. حتی اگر او این است که شکننده است و آیا می خواهید به ذوب. فقط سعی کنید برای درمان او را مانند که به او بسیار دوست داشتنی فرد چه کسی خواهد بود فوق العاده عمه به کودک شما.

من فکر نمی کنم شما نیاز به می گویند هر چیزی در همه چیز در مورد سرعت است که شما تصور آن را چیزی برای شرمنده. “سلام آماندا Daryl و من با داشتن یک نوزاد! من حدود 12 هفته ، من شما را خیلی دوست دارم و من بسیار هیجان زده هستم برای شما را به بخشی از این مرحله از زندگی ما است.”

و سپس فقط به دنبال او نشانه. من می خواهم به اشتراک گذاری بارداری جزئیات (فراصوت ، تنها در صورتی او می پرسد برای آنها بدیهی است, شما در حال رفتن به می گویند چیزهایی مانند “آه من صبحگاهی من برگشت و….” بنابراین من احساس نمی مثل من نیاز به پوشش آن است.

من خود را نمی دانند و من نمی دانم چقدر شما از صحبت در مورد ناباروری و یا سطح راحتی با صحبت کردن در مورد او ناباروری است. آن را کاملا ممکن است که از آن استقبال خواهد شد و مناسب برای شما می گویند “من متاسفم اگر این اخبار دردناک است برای شما را در هر راه من هرگز آن را شخصا اگر شما نیاز به قدم به عقب از یک مکالمه و یا گرفتن برخی از زمان.” این چیزی است که فقط شما می دانید.

تبریک بارداری خود را!

· می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا در Facebook Live, و تماشای جریان های اخیر در اینجا.

· اگر شما از دست رفته روز پنج شنبه در این مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من پدر بیولوژیکی بود … واقعا عالی … در کل یک دسته از راه های, از جمله کلامی و عاطفی سوء استفاده و پدر و مادرم تقسیم تا زمانی که من 10 بود چرا که او می خواست به خواب با شخص دیگری. سالها بعد مادر من در نهایت قادر به اذعان دقیقا چقدر بد ازدواج خود بود, اما او همچنین می گوید او هیچ تاسفی هم نخور چون من خواهر و برادر جوان و من بهترین چیزهایی است که تا کنون اتفاق افتاده است به او و بدون پدر من از او می خواهم که تا به حال بچه ها اما نمی شود آنها ما. (او نیز محبوب گام کودکان و نوجوانان که از ازدواج و از زمان ازدواج که توسط راه بسیار بهتر است.) که هرگز زحمت من! در واقع دانستن است که او می تواند نگاه ما و دیدن برخی از صفات مثبت خود را به جای فقط همه آنهایی که منفی من در خودم را در ساعت 3 صبح است و اطمینان به من.

اما این که در گفتگو با دوستان در حالی که پشت و یکی از آنها تا به حال بسیار قوی واکنش منفی: که این یک چیز وحشتناک برای مادر من می گویند قرار می دهد و فشار بیش از حد بر من برای توجیه خود را انتخاب کند.

حالا سوال من: من را از دست داد باروری خیلی زود و بنابراین ما باید فقط یک کودک است و او را یک اهدا کننده-egg baby (در حال حاضر او یک اهدا کننده-تخم مرغ نوجوان). ما شده ایم باز با او در این مورد از ابتدا ما همیشه درمان آن را به عنوان هیچ معامله بزرگ است و ما نیز در حال باز کردن در مورد این واقعیت است که ما در اصل می خواستم بیشتر کودکان و نوجوانان اما در بسیاری از راه های داشتن تنها یک کودک است بسیار بزرگ!

من هم اغلب به او گفت که او بزرگ است و در حالی که بیماری من مکیده هزینه درمان های باروری مکیده (ما می تواند قرار داده ایم که پول نسبت به او شهریه دانشگاه!), و من به برخی از غم و اندوه در مورد هرگز نمی دانستند چه بچه های ژنتیکی مرتبط با من ممکن است مانند کسانی که کودکان و نوجوانان نمی توانست او را. او بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به پدر او و من و ما باید صفر تاسف در مورد مسیر زندگی که منجر به او را در حال بچه های ما.

از آنجا که مکالمه با دوست من من میرم دوم حدس زدن خودم. آیا اشتباه است که از من به صحبت می کنند آشکارا در مورد احساس که همه ما تلخه از طریق رفت و به او 100 درصد به ارزش این دلیل است که او را بچه های ما و ما عشق او ؟ من فشار بیش از حد به او گفت: من خوشحالم که او را که او است ؟ و آیا چیزی اشتباه است با من که من نمی توانم جمع اوری هر گونه خشم را در برابر من مامان ؟

— من خراب است ؟

عزیز HIMU,

آن را برای تلفن های موبایل به من مانند شما انجام می دهند فقط خوب است. من فکر می کنم دوست شما به احتمال زیاد تلاش برای, حمایت, اما شما هیچ تعهد وجه به خشم مادر خود را اگر شما انجام نمی, خشم مادر خود را. من مقدار زیادی از نویسندگان نامه که خشم خود را مادران و نمی توانید تصور کنید در تلاش برای کار کردن خشم اگر شما قانونی نیست و هر گونه به دست.

اگر شما احساس می کنید مانند او underplays بد قسمت هایی از دوران کودکی خود را با تمام معنی, آدرس و روند آن, اما اگر شما احساس او فقط می خواهد شما را به می دانم که او شما را دوست دارد و نمی توانید تصور کنید که زندگی خود را بدون شما که بزرگ است.

شما صدا مانند یک نرمال, مادر دوست داشتنی. شما افتخار دختر خود را و سپاسگزار به او. من می خواهم, اما مطمئن شوید که شما در حفظ و سرگردان در اطراف گفت: “همه زحمتی که من را تحمل کردند و همه پول ما تا به حال به صرف داشتن شما بود خیلی ارزش آن!” به طور مداوم. فقط اجازه دهید آن را رها کردن و تمرکز بر روی یک پدر و مادر است. من فکر نمی کنم شما آسیب دیده و او را در هر راه بودن “باز” اما بدون نیاز به belabor نقطه. او یک نوجوان است. او می داند که شما او را دوست دارم. او شده است در اینجا برای مدت زمان طولانی. فقط لذت بردن از سوار شدن.

چه آن را دوست دارم نه برای ارتباط با نوزاد خود را بلافاصله

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp چت با کمدین Mike Birbiglia در این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

معمولا وقتی که من شنیدن در مورد زناشویی نزاع در روابط با جنس مخالف آن است زیرا مادر در حال انجام آن همه در حالی که پدر یا slacking خاموش یا بی کفایت و یا آزار دهنده و ناخالص. اما من ازدواج با جنس مخالف, با توجه به شوهر من آن است که من که slacking خاموش و بی کفایت آزار دهنده و ناخالص. به نقل قول اخیر نیویورک تایمز در مقاله “نقد است [خود] زبان عشق.”*

روشن, من موافق نیست که من بی پدر و مادر خانه دار و انسان است. من تمام وقت کار پدر و مادر و من می توانم به تمام جزئیات همه چیز را که من برای این خانواده و دختر من اما به جای من فقط بخواهید که به شما اعتماد که در حالی که من نه من فراموش کار واقعا سخت در همه چیز من را انجام دهد; و در حالی که مثل همه پدر و مادر من اشتباه واقعیت این است که من واقعی هستم و عمدی در پدر و مادر انتخاب و تلاش.

به عنوان یک شرکت پدر و مادر من سپاسگزار است که من بسیار درگیر پدر و مادر است. به عنوان یک زن نه آنقدر که من احساس می کنم که همسرم به راحتی نادیده چیزهایی که من انجام دهد و بخواهد تنها به نسبت اهمیت یا ارزش به چیزهایی که او می کند. به این ترتیب, او مشاهده شده است من در مطلق تحقیر و نفرت بیش از 4 سال در حال حاضر. این فوق العاده است که بچه من است درگیر پدر و اما آن شخص که من هیچ دوست یا شریک زندگی.

شوهر من نیز دچار اضطراب شدید که بدان معنی است که او برای کنترل همه چیز است و با استانداردهای بسیار بالا. اگر من را برآورده نمی کنند کسانی که استانداردهای من نه فقط یک مادری متفاوت با دیدگاه های مختلف, من یک پدر و مادر بد و یک فرد بد است. من پیش بینی یک پاسخ داشتن برای انجام با داشتن همدلی برای او اضطراب و من با شما موافقم اما فقط می خواهم بگویم که آن را واقعا سخت به همدلی برای اضطراب در حالی که گرفتن در فریاد زد berated یا توهین. از این رو تراژدی در پشت بسیاری از اختلافات در زندگی من حدس می زنم.

من درخواست این به این دلیل من احساس می کنم وجود دارد زنان دیگر مثل من در این موقعیت اما ما نیست معمولا آنهایی هستند که شنیده می شود از. آن را دشوار است به دلیل وجود دارد هیچ کس به شکایت به دلیل آن به نظر می رسد مانند بسیاری از زوج ها یا تضاد در جهت مخالف (یا هماهنگ و خوشحال!)

من خیال پردازی در مورد طلاق گرفتن به طوری که من می تواند هر دو پدر و مادر و اجرا خانواده من راهی که انتخاب کنم بدون گرفتن به طور مداوم مورد انتقاد و محکوم کرد. من می دانم این است که احتمالا بسیار رایج و همچنین خالص فانتزی, اما من دوست دارم به شنیدن از دیگران در مورد اینکه چرا در آن است و یا نیست.

*نه یک زبان. به نیویورک تایمز شد و در حال تبادل نظر و بنابراین هستم.

— وحشت در تگزاس

عزیز وحشت زده

من نمی ضایعات هر گونه انرژی عاطفی در آنچه “طبیعی” جنسيت خطوط گسل در دیگر علاقمند به جنس مخالف ازدواج هستند. ازدواج خود را بسیار بد است. اگر شما در حال “berated داد زدم و توهین” و شما خیال بافی در مورد طلاق گرفتن من فکر می کنم شما باید به خود شما هستند به شدت ناراضی در وضعیت فعلی خود را و است که او هم می تواند به دنبال بیشتر موثر برای درمان اضطراب خود را در رابطه با بسیار جدی و زناشویی, مشاوره و یا شما در حال رفتن به خارج از درب.

من در حال مختصر چون واقعا وجود دارد نه بسیاری از اتاق تکان دادن اگر شما واقعا احساس می کنم مثل شوهر شما به طور فعال با نفرت و تحقیر نسبت به شما شده است و برای سال. که یک رابطه پویا شما می خواهید به مدل برای کودک خود را. این ظروف سرباز یا مسافر داغ. شما نمی نیاز به نظرسنجی جامعه در این یکی. اگر شما انجام پایان ازدواج خود را, من بدیهی است که نگران آن است که اضطراب خود و رفتار خود را بر کودک خود را در طول زمان خود را با او اما این وضعیت پایدار. من واقعا امیدوارم که با قرار دادن کارت های خود را روی میز می تواند هشداری برای هر دو شما.

من بسیار متاسفم.

برای تماشای نیکول پاسخ به این سوال زنده اتمام این هفته مراقبت و تغذیه Facebook نشان می دهد.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من 10 سال تا به حال یک زمان دشوار تنظیم و پس از حرکت به یک شهر جدید در سال گذشته است. او خوشحال بود و دوست خوب در مدرسه قبلی اما او ناگهان قربانی مکرر متلک حتی قلدری در اتوبوس و زمین بازی. من امیدوار بودم که دختر پیشاهنگی خواهد بود مهلت اما نمی شد. بسیاری از نیروهای نظامی حضور اعضای مدرسه و در زمینه سفر من تو را دیدم آنها را طرد دختر من با چشم-نورد تبدیل پشت خود را و ساخت حقه باز دیدگاهها برای او. من بحث با رهبران چون دختر من بود ترس آن را همه چیز را بدتر برای او. به تازگی دو نفر از رهبران خواسته با من ملاقات کند و به من اطلاع داد که دختر من ساخته شده بود نامهربان نظر به یکی از دختران خود و پیشنهاد من دختر ترک نیروهای نظامی. من مطمئن هستم که چه باید بکنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی