عزیز مراقبت و تغذیه: من بچه می خواهد با ما زندگی می کنند در حال حاضر. چگونه باید به او بگویید که او را مامان ؟


Woman hugging a teen girl sitting on a bench outside.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Kikovic/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من بسیار قدیمی فوق العاده خوانده است که در مورد ورود به دبیرستان. حدود شش ماه پیش او تصمیم گرفت که او می خواهد به زندگی با پدرش و من (تا به حال او شده است با ما تقریبا هر آخر هفته و بسیاری از تعطیلات). من و شوهرم یک مناسب و معقول در رابطه با مادر او هر چند او بسیار احساسی و دستکاری; مانند من خوانده است وحشت زده از او گفتن. ما در مورد بسیاری از حالات او چگونه می تواند نخستین بار باز کردن این موضوع ، شوهر من گفته است که دختر خود را که آنها می تواند آن را انجام دهد اما او احساس می کند باید آن را فقط از او. من نمی دانم چه مشاوره به او برای کمک به او از طریق این فوق العاده دشوار است گفتگو و گذار. من در بر داشت بسیاری از کتاب ها در کمک به کودکان و نوجوانان از طریق طلاق, اما آنها هرگز و من در دختر خوانده من زندگی پس از او یک کودک بود. هر گونه افکار ؟

—مناسب مادر

عزیز DS

وجود دارد در واقع بسیار کمی است که نوشته شده در مورد مرور co-پدر و مادر بین شرکای سابق که هرگز ازدواج اما نباید منصرف کردن شما از به دنبال کتاب و مقاله در مورد طلاق زوج ها برای راهنمایی. شما فقط باید به زمان برای اطمینان از آنها به طور خاص پرداختن به مسائل شما روبرو هستند (مانند دستکاری و احساسی رفتار شما ذکر).

که گفت:, من تمایل به توافق برسند که یک one-on-one بین مادر و کودک می تواند بهترین مکان برای شروع به دنبال مکالمات بین خود و شوهر سابق خود و در نهایت بین سه نفر از شما و/یا یک به یکی بین شما و او. شما خود به خود و خود را دختر خوانده باید در همان صفحه در مورد اینکه چرا این تغییر ایده خوبی است و چگونه شما را قادر به حمایت از این زن جوان و اطمینان حاصل شود که او حفظ سالم به طور منظم رابطه با مادر پس از تغییر خانوار.

اگر همه شما در زندگی به اندازه کافی نزدیک نزدیکی به انجام یک 50/50, تنظیم, شما ممکن است مایل به کشف که برای اولین بار. ممکن است آن را دشوار است برای متقاعد کردن خود خوانده را به تنظیم از بودن اولیه نگهبان به یک تعطیلات آخر هفته/تعطیلات برنامه (به طور بالقوه بحث برانگیز را: من فکر می کنم بیشتر خانواده ها باید کشف عادلانه بخش از زمان به طور کلی) و آن را نیز ممکن است به چالش کشیدن تنظیم در پایان خود را به عنوان به خوبی حتی اگر همه شما مشتاق در مورد سوئیچ. اگر افزایش زمان خود را خوانده است با شما و شوهر خود را هنوز هم برگ احساس او متقاعد شده است که او می خواهم به صرف اکثریت از وقت خود را با همه شما و سپس شما ممکن است مایل به سعی کنید به تغییر شدید.

در غیر این صورت (جلوگیری از هر گونه اطلاعات است که من بی خبر از خود و دختر خود را از هر حق درخواست این سوئیچ و اگر همه شما تصمیم می گیرید که این بهترین ترتیب مسئولیت شما این است که به حمایت و تشویق در حالی که متوجه است که شما نمی توانید به مرحله و رفع این مشکل برای آنها و یا. کمک به خود را خوانده و صنعت زبان که افتخارات رابطه او با مادرش در حالی که در توضیح دلیل این تغییر این است ایده آل برای او. خود را در دسترس به صحبت می کنند به مادر او اگر لازم و آماده به اجازه دهید او را می دانم که چگونه شما را کمک به اطمینان حاصل شود که دو نفر از آنها هنوز هم باید زمان کافی هم که خود را دختر خوانده آمد به این نتیجه گیری را به خود او بدون هیچ گونه تلنگر از شما و یا شوهر خود را. من امیدوارم که این رود به عنوان هموار که می تواند برای همه شما.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم به طور رسمی اتخاذ یک 3 ماهه نوزاد دختر در دو هفته, و ما بسیار هیجان زده هستیم. او سیاه است و من و همسرم سفید هستند. ما مراقبت زیادی برای آماده شدن برای این فصل جدید در زندگی ما از جمله خواندن کتاب توصیه شده که در اینجا در گذشته است. در حال حاضر دختر کوچک ما را با نام فرودگاه بین المللی کابل. من شوهر و مادر بزرگ و عمه من هم سال گذشته در گذشت و من تعجب اگر آن را خوب خواهد بود برای تغییر نام به Angelique (بعد از هر دو شوهر و مادر بزرگ و عمه من خواننده های مورد علاقه Angélique Kidjo) به افتخار آنها را Kaia نام میانی او. او خیلی جوان بود تحت تاثیر این تغییر در حال حاضر, اما ما تعجب می کنم اگر “فرودگاه بین المللی کابل” می تواند انتخاب شده است به یک دلیل با مادر بیولوژیکی و که او می تواند ناراحت به یاد بگیرند که ما آن را تغییر زمانی که او مسن تر است. شما چه فکر می کنید ؟

—عصبی در مورد تغییر نام

عزیز NAaNC,

اگر شما در حال حاضر نمی صحبت می کنند به مقامات که شما با آنها کار می کرد به اتخاذ کوچک خود را بسته نرم افزاری از شادی و دیدن اگر وجود دارد هر راه شما ممکن است قادر به پیدا کردن اهمیت این نام است که انتخاب شده است ، اگر اجازه دهید که راهنمای تصمیم خود را. در صورتی که امکان پذیر نمی باشد, من فکر می کنم این تغییر کاملا عادلانه است; شما انتخاب کرده اید یک نام برای خود است که هر دو شخصی و اهمیت فرهنگی و با ساخت نام اصلی او نام شما حفظ یک ارتباط بین دختر و زیستی خود ، اگر این مورد است که شما فقط نمی تواند صلح با سوئیچ—می گویند وجود دارد برخی مداوم احساس که شما انتخاب اشتباه—و سپس شما ممکن است مایل به افتخار که غریزه و سعی کنید “Kaia آنجلیک.” بهترین آرزوها و تبریک هیجان انگیز, علاوه بر جدید به خانواده خود را!

• اگر شما از دست رفته در روز جمعه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

سلام! من 18 سال در مورد به ترک خانه برای من سال اول دانشگاه و من واقعا احساس گناه در مورد چگونه برطرف من به دور در حالی که برای. من فکر نمی کنم خانه من زندگی لزوما بهترین بوده است اما من واقعا نمی خواهید به پرش به نتیجه گیری و یا نگاه کردن به آن به عنوان یک کلیشه مودی نوجوان, بنابراین من فکر کردم من می خواهم از آنها بخواهید برای یک بیت از نظر خارج/برخی از چشم انداز. مادر من گاهی اوقات می تواند بسیار عصبانی با اعضای خانواده من و من به ظاهر از هیچ جا فریاد لعن و تماس با ما نام. در حالی که این اتفاق نمی افتد هر بار که او را عصبانی من شده است به نام تنبل و خودخواه oversensitive نمایشی و احمق و من عصبی دریافت هر زمان که او را در خلق و خوی بد. این تکه های خشن همه به نظر می رسد مانند مختصر استثنا برای این قانون است ، بیشتر از زمان او فوق العاده مهربان و حمایت کننده. آیا این عادی است و والدین رفتار ، من زیاده? با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای کمک به شما.

—رها به ترک لانه

عزیز RtLtN,

در حالی که اکثر پدر و مادر از دست دادن خلق و خوی خود را در مناسبت و یا پیدا کردن خود را احساس فوق العاده نا امید با کودکان خود چه شما توصیف برای تلفن های موبایل کمی متفاوت تر از آنچه در نظر گرفته بود “طبیعی است.” البته به هیچ وجه من می توانم بگویم برای برخی از خارج اما آنچه شما توصیف برای تلفن های موبایل مانند آن را ممکن است اشاره به برخی از مسائل با مدیریت خشم و/یا چالش های بهداشت روانی.

وجود دارد یکی دیگر بزرگسالان در زندگی خود را که شما می توانید با خیال راحت صحبت در مورد آنچه شما در حال تجربه و نگرانی خود را در مورد مادر خود را? اگر چنین است, شما باید: آنها ممکن است قادر به او را تشویق به دریافت برخی از حمایت و یا حداقل تأمل در چگونگی رفتار او را تحت تاثیر قرار است ، در غیر این صورت شما ممکن است برای شروع این گفتگو با او به طور مستقیم.

اگر شما احساس امن انجام این کار اجازه مادر خود را می دانم که چگونه شما احساس می کنید زمانی که او صحبت می کند به شما در این راه است که شما نگران در مورد او. هیچ تضمینی وجود ندارد که او قادر خواهد بود برای دریافت این اطلاعات اما این امکان وجود دارد که او درک نمی کند که چگونه خارج از کنترل او خشم تبدیل شده است. شاید شنیدن در مورد آن از شما منجر به برخی از جدی خود بازتاب. اگر نیست آن را شخصا و یا احساس می کنید که شما مقصر هستند; مسائل است که جلوگیری از یک پدر و مادر از اعمال برخی از محدودیت در حالی که پرداختن به فرزندان خود هستند و نه مسئولیت آن بچه ها.

این ممکن است مورد که هیچ یک از این آثار را به خوبی و که شما به سادگی باید صبر کنید تا زمانی که شما ترک خانه خود را به گرفتن برخی از صلح است. تاسف برای, مطمئن, اما هیچ دلیلی برای احساس گناه خود را در بخشی. آیا بهترین خود را برای جلب توجه به این موضوع و تمرکز بر حصول اطمینان از آینده خود را پدر و مادر/تعامل با کسانی که شما را دوست دارم تعریف شده توسط مرتب سازی بر اساس احترام و مراقبت از شما که همیشه فراهم شده در داخل خانه خود را. با آرزوی بهترین ها.

چه بهترین راه برای نگه داشتن یک کودک نو پا از فرار?

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم (زنان) ازدواج کردم زمانی که دختران ما هستند که هر دو از ما ازدواج های قبلی بودند 3. پدران خود هستند نه در تصویر آنها بزرگ شده رفتن به همان مدارس و در همان کلاس. در حال حاضر هر دو آنها 15 و فقط در پایان کلاس نهم و من نگران و ناراحت با من زیستی دختر “کیت” نگرش نسبت به خواهر او “مایا.”

کیت بیشتر زحمت کش و یک بیت از یک بچه شیطان و او اغلب دوستان مرد که او نقش بازی های ویدئویی با. Maia تر است, اجتماعی و ورزشی متمرکز اجرا می شود از آهنگ های رقص و یک گروه بزرگی از “محبوب” دوستان زن. او تا به حال یک زن و شوهر از دوست پسر در حالی که کیت تا به حال هیچ کدام. دختران همان (خوب) نمرات اما کیت خودش را می بیند به نحوی بهتر از مایا و دوستان و شکایت در مورد چگونه بچه ها “تنها برای دختران که لباس و عمل جعلی مانند آنها” و چگونه او را “واقعی دختر آنها نیاز دارند.” او بالند در مورد وقت خود را صرف مطالعه در حالی که Maia خاموش بود “نگرانی در مورد او به نظر می رسد” (با نام مستعار آموزش برای آهنگ تیم). Maia فقط برس آن اما این است که بسیار آزار دهنده برای ما. ما سعی کرده ایم صحبت کردن به او در مورد آن, اما آن را شروع می شود تا دوباره هر زمان که مایع در دسترس نیست. آن را طاقت فرسا و من در پایان از طناب. کمک کند.

—خسته از من

عزیز ToMT,

آن را برای تلفن های موبایل مانند کیت است که با داشتن یک بسیار شایع و ناراحت کننده تجربه برای یک دختر سن او—احساس نا امنی در مورد خود “جذابیت” به نر هم—که تشدید داشتن یک خواهر و برادر که نشان دهنده هر دو آنچه او (گفته می شود) نمی شود و نوعی از توجه او می خواهد برای دریافت از بچه ها. شما باید این آدرس به طور مستقیم. وجود دارد مقدار زیادی از “انواع” از دختران و در حالی که وجود دارد برخی از صفات است که اغلب به عنوان جذاب توسط پسر وجود دارد یک راه برای جذاب باشد. آنچه که او نیاز به انجام به جای نفرت بر خواهر او برای داشتن زندگی عاشقانه او را خواسته است به شکل از چگونه برای ایجاد ارتباط با بچه ها خود را در شرایط خود.

او یادآوری می کنند که یکی از مضر ترین چیزهایی که یک زن جوان می توانید انجام دهید این است که به نگاه کردن به زنان جوان دیگر به دلیل راه آنها نگاه یا عمل و یا با توجه به چقدر بچه ها ممکن است مانند آنها. از او بخواهید به در نظر گرفتن که آن را نمی ممکن است به سادگی یک ماده از پوشیدن تن از آرایش و یا اینکه “جعلی” و یا دستیابی به یک شکل خاصی است که تساوی دیدن و به خواهر او بلکه به اعتماد به نفس او مرتب کردن بر اساس از مکالمات او را تعامل با آنها را در خود منافع مشترک و غیره.

کیت باید صرف برخی از زمان فکر کردن در مورد آنچه که او دوست دارد در مورد پسران, چه نوع از ویژگی های او خواسته با یک پسر چه نوع از ویژگی های او می خواهم می خواهم یک پسر به میل از او و چگونه است که خطوط با او رفتار واقعی. بچه ها اغلب فراموش مانند smart خنده دار از دخترانی که بازی های ویدئویی با آنها; اما اگر او همیشه مجهز به یک اهل تفریح و بازی توهین و یا هرگز نشان می دهد هر گونه منافع آشکار در دوستیابی پسران در دایره اجتماعی و یا هر کس دیگری آن را بسیار آسان برای او باقی می ماند و تبدیل به یکی از بچه ها.

در نهایت, شما نیاز به کمک به او داد فقط آنچه را اذیت او در مورد خواهر او و دوستان او چه او در واقع به امید رسیدن به وقتی که می آید به پسران و چه مراحل او است یا نه گرفته شده و به آن می پیوندند. بهترین شانس را به همه شما!

— Jamilah

مشاوره بیش از تخته سنگ

دوست پسر من در حدود دو دوجین از حیوانات است. آنها ظاهرا بازماندگان از دوران کودکی مجموعه پس از شماره گذاری بیش از 100. وقتی پرسیده شد که او می تواند توضیح دلیل فردی برای هر یک او را نجات داد. (همواره آن را هدیه ای از پس یک گروه از مردم که شامل خانواده و دوستان اما هیچ exes). بسیاری از آنها را نگه داشته و بر روی یک قفسه در گنجه خود را, اما یکی محل افتخار در بستر خود. بخشی از من احساس می کند مانند آن را نمی باید هر گونه معامله بزرگ—پس از همه, من به کالج رفت با یک خرس عروسکی که در حال حاضر ساکن در nightstand. اما بخشی از من را نگه می دارد fixating در این واقعیت است که او یک مرد را در 20s خود را با دو دوجین حیوانات است که به سختی به هنجار. آیا این دلیلی برای نگرانی یا من باید اجازه دهید آن را بروید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>