عزیز مراقبت و تغذیه: من بچه مادر است درمانی اضطراب خود بدون نظارت حرفه ای


Young boy looking anxious against a colorful background.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک مادر برای دو بچه ها شگفت انگیز برای پنج سال گذشته. من آنها را دوست دارم مانند خود من و من همیشه به حال بسیار درگیر و نقش مهمی در بالا بردن آنها. ما 10 سال است که شیرین خنده دار, حساس, بچه. او خلاق و موسیقی و من دوست دارم که در مورد او. اما در چند ماه گذشته او بوده است مضطرب و وحشت زده ظروف سرباز یا مسافر خود را در طول هفته با مادرش. او ظاهرا “حملات اضطراب” به طور منظم در حالی که وجود دارد به نظر می رسد تاکید می شود در اطراف او و در مورد داشتن افکار ترسناک. او به نظر نمی رسد به این مشکلات زمانی که او باقی می ماند با پدرش و من.

به مسائل بدتر او تا به حال یک قسمت در حدود شش هفته پیش که در آن او خشک و تا به حال برای رفتن به دکتر. او متزلزل شد از احساس بد به طوری که دکتر تجویز او برخی از Vistaril برای کمک به آرام کردن او آن شب با دستورالعمل آن را تنها برای استفاده در شرایط اضطراری. گفت: بیش و بیش از این که او به اضطراب و که او می خواست دارو برای نگرانی خود را—حتی مطمئن شوید که چگونه او می دانست که یک چیز بود—قبل از نگاه کردن به من و پرسید “چه اضطراب؟” پس از بازگشت به مادر خود او اداره می شود که دارو چهار بار در فقط سه روز بعد از گرفتن نسخه و همچنان به انجام این کار هر بار او را یک “حمله وحشت” هنگامی که او در خانه او.

این نگرانی های من بسیار است. من فکر می کنم او است که با تقویت این ایده که چیزی اشتباه است با او و این که پزشکی تنها راه برای مقابله با زندگی زمانی که شما در حال تاکید کرد. من نگران او آموزش صحیح مهارت های مقابله ای و من حتی بیشتر نگران این است که این قسمت فقط اتفاق می افتد در خانه او بود. من و شوهرم هر دو سعی در صحبت کردن به او در مورد کمک به او را با مهارت های مقابله ای (خواندن روزنامه نگاری, نقاشی, ورزش, تنفس عمیق, guided meditation) به جای بلافاصله پیمودن او را با دارو بود که تنها به منظور استفاده در یک بار بر اساس زمان او احساس می کند تاکید کرد. من هم سعی کردم برای به اشتراک گذاشتن برخی از کتاب پدر و مادر با او که من پیدا کردم به تواند مفید باشد به امید این کمک خواهد کرد او را به چیز دیگری را امتحان کنید به او کمک کند. من در پایان شوخ طبعی.

من نگران بچه های ما و جواب می خواهم که چرا او احساس که راه زمانی که او در اطراف او. به یک کمی از سابقه او شده است از طریق دو کثیف طلاق است و در حال حاضر شاهد یک شریک جدید که اعلام کرده او هیچ علاقه ای به بالا بردن شخص دیگری را به کودکان و نوجوانان است. من موافق نیستم با بسیاری از انتخاب های شخصی, اما او هنوز هم مادر خود را, و من می خواهم به احترام به آن است. من می دانم که آنها نمی بیولوژیکی من بچه ها اما من خیلی در مورد آنها نگران به خصوص پسر من است. آن را بسیار سخت برای دیدن او تلاش و احساس ما نمی تواند کمک کند. او قرار بود برای دیدن یک روانشناس کودک در ماه آینده, اما من از ترس است که ممکن است با تاخیر به دلیل COVID-19 بحران است. هر گونه مشاوره ؟

— مادر را تکان داد

عزیز S. I. S.,

این فوق العاده است که شما و شوهر خود را گرفته اند و تلاش برای سعی می کنید دیگر مکانیسم های مقابله ای و پاسخ به استرس و بسیار مایه تاسف است که مادر او خودداری کرده است و حتی آنها را امتحان کنید اما آنچه که پسر خود را به نظر می رسد نیاز به شدت به نوعی از ثبات است. همچنین من حالا که شما ذکر نگران بودن در مورد کودکان, که کاملا حس می کند با توجه به اینکه مادر جدید شریک ندارد هیچ علاقه ای به آنها (کاملا ناخالص) و بزرگتر به نظر می رسد داشتن یک زمان واقعا خشن وجود دارد و تنها وجود دارد به طور منظم.

در حالی که تعدادی از بچه ها (و بسیاری از بزرگسالان) که با موفقیت مدیریت اضطراب و دیگر مسائل از جمله با کمک دارو آن را برای تلفن های موبایل مانند پسر خود است که دارو بدون مراقبت منظم از سلامت روان حرفه ای است که عمیقا در مورد. من هم کنجکاو به دانستن اگر زیستی مامان دوز او را به درستی و چه در صورت وجود چالش های او ممکن است اگر او با گرفتن یک مقدار قابل توجهی از این دارو در حالی که او را با اما کمی به هیچ یک در حالی که با شما.

در آینده نزدیک شما باید سعی کنید و کشف کردن یک پزشکی از راه دور راه حل برخی از مرتب کردن به پسر خود را به یک حرفه ای. شاید بیشتر وجود دارد به داستان کم آبی و بازدید دکتر اما آن صدا مانند خانواده یا دقیقا می داند چه می گذرد با این مرد جوان و او نمی تواند موثر پشتیبانی از همه شما تا زمانی که شما انجام دهد. اگر همه شما قادر به توافق بر سر برخی از اساسی سطوح مورد چگونه برای رسیدگی به این موضوع در حال انجام و به خصوص به چالش کشیدن حوادث به طور یکسان ممکن است شما در حال اجرا خطر تشدید اضطراب خود و یا malcontent.

هنگامی که شما بینش حرفه ای (یا دو اگر شما قادر) شما و خود را بهتر مجهز به صحبت با شما همکاری پدر و مادر در مورد چگونگی این سه نفر از شما می توانید مدیریت خود موضوع است. اگر او همچنان متعهد به آنچه برای تلفن های موبایل مانند سوال دوز دارو و یا اگر وجود دارد در ادامه به دیگر پرچم قرمز اطراف آن بچه های خود را’ زمان آن ممکن است زمان به صحبت با یک وکیل در مورد ورود واسطه تغییر شرایط حضانت تنظیم و یا در غیر این صورت با تکیه بر خارج برای کمک به ایجاد برخی از استانداردهای مناسب برای هر دو خانواده به دنبال دارد. من برای شما آرزوی بهترین ها را در این مشکل معضل و امیدواریم که پسر خود را قادر به پیدا کردن صلح در هر دو خانه هر چه زودتر به جای بعد.

عزیز مراقبت و تغذیه

من تقریبا دو سال از موسیقی را دوست دارد. منظور من آن را دوست دارد. او می شود تا از چرت زدن است و swaying در گهواره برای آن درخواست. ما در حال حاضر گوش دادن به موسیقی در خانواده ما لپ تاپ عمدتا موزیکال. مشکل در حال حاضر که همه ما در خانه با هم دو قسم است. اول گوش دادن به موسیقی در تمام طول روز است که مانع و مزاحم به من و شوهرم که در حال کار از خانه و پدر و مادر در محله های نزدیک. ما نیاز به آرام در نقاط مختلف است. دوم دختر من بسیار خاص در مورد هر آهنگ است. ما یک لیست پخش از حدود 150 آهنگ او را دوست داشت اما می توانید آن را به سمت بالا از گوش دادن به آغاز ده آهنگ را قبل از او آن را تصویب. در هر نقطه او انجام شده با یک آهنگ و اصرار بر روی یک بعدی. من می خواهم به خرید یک آی پاد در این نقطه است. او بیش از حد جوان است ؟ در قرنطینه او شده است به تماشای یک قسمت یا دو تا از خیابان کنجد احتمالا دو بار در هفته و FaceTiming با بستگان حدود سه بار در هفته. ما بچه دوستانه هدفون به معنای برای آینده هواپیما سفر. من دیوانه به صورت مایل به دریافت یک کودک نو پا یک آی پاد ؟

— Mama نیاز به برخی از سکوت

عزیز M. N. S. S. ،

شما به سختی به تنهایی تبدیل به یک صفحه نمایش را همه گیر پدر و مادر کمی قابل تحمل تر. وجود دارد هیچ چیز دیوانه در مورد سرمایه گذاری در آی پاد—که نه خیلی گران قیمت سرمایه گذاری این روزها در مقایسه با زمانی که دستگاه روی گجت خود را برای کمک به ارائه موسیقی آرامبخش یک کمی شما نیاز به سرگرم کردن خودش زمانی که شما دو نمی تواند. شما در حال حاضر هدفون های ویژه که من فرض محدود کردن سطح حجم با توجه به نگهداری کمی گوش امن بنابراین سر به eBay و پیدا کردن با استفاده از آی پاد و اجازه دهید خود را دختر بازی DJ (یا FaceTime پدربزرگ و مادر بزرگ و یا تماشای یک قسمت یا دو تا از مورد علاقه خود را نشان می دهد) بدون هزینه به شما و شوهر خود را در توانایی خود را به کار! فقط مطمئن شوید که شما در حال نظارت دقیقا آنچه او دسترسی به در وجود دارد به عنوان حتی نزدیک به دو سال به راحتی می تواند با تکنولوژی زرنگ و دانا به اندازه کافی به دانلود برخی از چیزهایی که شما نمی خواهید او را به.

· اگر شما از دست رفته روز با مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

تحت چه شرایطی می شود آن را مناسب برای پرستار بچه ما بازگشت به کار ؟ همسر من در تلاش است. بچه های ما (4 و 2) کاملا clingy با او بدون شک به علت استرس به طور کلی در هوا و آینده کودک در ماه جولای. البته من می خواهم برای کمک به جهنم همسر من, اما من متقاعد نشده پرستار بچه ما کمک خواهد کرد. او نمی تواند بچه ها را به پارک و زمین بازی و یا موزه ها—آنها بسته شده است. او نمی تواند بچه ها را به دیدار دوستان. او می تواند بچه ها را برای پیاده روی, چیزی است که من حدس می زنم. او همچنین می توانید بازی با بچه ها در داخل است که ممکن است منحرف کردن آنها از همسر من در حالی که کمی. از طرف دیگر ما پرستار بچه است که یکی دیگر از وکتور برای کوروناویروس. او در زندگی با همسر و مادر و دو بچه های نوجوان. چه کسی می داند آنچه که آنها در معرض. و من می خواهم نفرت برای ما به طور غیر مستقیم آلوده ، ما مراقب بودن اما هیچ تضمینی وجود ندارد ما به اجتناب از ویروس.
بیایید نادیده گرفتن ملاحظات اقتصادی; ما در حال پرداخت دستمزد عادی و می توانید به طور نامحدود خوشبختانه. این پرستار گفت: او را مشتاق به بازگشت به کار. وجود دارد هر گونه CDC توصیه ها کمک خواهد کرد که ما به حداقل رساندن خطر ابتلا به شخص دیگری در اطراف ؟

— نیاز به پرستار بچه

عزیز N. N.,

CDC صادر کرده است هیچ توصیه هایی است که من شده اند قادر به پیدا کردن که حمایت و تمایل خود را به این زن را به خانه خود بازگشت. خود را باردار است, مبارزه با دو clingy کودکان است که طبعا خسته کننده و این امر می تواند یک چیز اگر شما به دنبال کردن زندگی کمک کند و یا کسی که در غیر این صورت قادر به اصل محدود کردن تماس خود را با دیگر انسان را به خانواده خود و خانواده خود را به تنهایی. اما خود واقعی پرستار بچه زندگی با شریک زندگی خود را, فرزندان و مادر در قانون است. خطر ابتلا به هر دو خانواده بیش از حد بزرگ است.

من فکر می کنم این فوق العاده است که شما هنوز هم پرداخت خود را پرستار بچه و در حالی که من درک می کنم که ممکن است دشوار برای توجیه انجام است که زمانی که او مایل به بازگشت به کار او تمایل است نه یک جایگزین برای ایمنی. شما در حال توصیف یک وضعیت است که می تواند خطرناک برای همه درگیر از جمله احتمال سالمندان مادر و یک بچه کوچک است که هنوز هم در فر. من به شما التماس please don’t break اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای این کار بیش از حد مخاطره آمیز است. بهترین شانس را به همه شما و خواسته های گرم به همسر خود برای راحت تحویل.

عزیز مراقبت و تغذیه

من نوجوان مخفیانه شب گذشته و صرف ساعت در ماشین vaping با یک دوست. کنار گذاشتن همه این دلایل این بود که چنین ایده وحشتناک, ما مطمئن هستیم که چگونه مسئولیت رسیدگی به این ممکن است قرار گرفتن در معرض COVID-19. آن است که معقول و منطقی به نگه داشتن او را در اتاق خود را برای چند روز و او با استفاده از یک حمام خصوصی? آیا ما نیاز به پوشیدن ماسک در اطراف او ؟

— استرس و پدر و مادر

عزیز S. O. P.,

در حالت ایده آل شما خواهد نگه داشتن فرزند خود را به عنوان جدا شده که ممکن است از بقیه خانواده برای مدت 14 روز است که توصیه می شود برای خود quarantining توسط مردمی که ممکن است در معرض به کوروناویروس. که البته کار بسیار دشوار است برای هر کسی اجازه دهید به تنهایی یک نوجوان که لجباز و غیر مسئولانه به اندازه کافی به دزدکی حرکت کردن در خارج و نگاهی به یک استراحت از بدبختی-اما-مراحل مهم ما خواسته شده است به منظور سالم ماندن.

جای آن است که کاملا معقول و منطقی به بازداشتگاه برگرداندن او را به اتاق و یک حمام خصوصی برای تا آنجا که بازه زمانی امکان پذیر است که می تواند یک بزرگ “می ترسم مستقیم” لحظه به خوبی (و امیدوارم که به پایان می رسد با او بازگشت به بقیه خانواده بسیار به عنوان یک sniffle). وعده های غذایی و سایر ضروریات را می توان در سمت چپ در خارج از درب خود را. پوشیدن ماسک هنگامی که در حضور او و نگه داشتن هر کس شش پا را از او دور. مجازات او به حد کامل خود خانوار قوانین و انجام هر کاری شما می توانید برای اطمینان حاصل شود که او را ندارد و این همان اشتباه را دوباره. مطمئن شوید که شما نظارت بر او را برای هر گونه علائم و سعی کنید برای به دست آوردن یک تست اگر او نمایش هر یک از آنها.

متاسفم که شما در حال برخورد با این, و من متاسفم برای او بیش از حد—برای همه ما است. گیر بودن در خانه مانند این است که مطلق کابوس و من فقط می توانید تصور کنید که چقدر سخت است در یک نوجوان. اما او یادآوری می کنند که بچه ها دارند و می میرند از این تهدید و فقط به این دلیل که به ندرت اتفاق می افتد معنا نیست که او باید چنین سرنوشت دچار وسوسه کردن. علاوه بر این, با, افشای او به خطر انداخته و سلامت همه در خانواده است. لطفا وضع ضخیم ترین گناه سفر این مرد جوان است که شما می توانید احضار کردن. بهترین شانس را به همه شما لطفا سعی کنید و ایمن ماندن!

— Jamilah

مشاوره بیش از تخته سنگ

چند ماه پیش من شروع درمان برای افسردگی شدید. چند هفته بعد من ملاقات یک مرد که (او گفت) تا به حال فقط از طریق یک طلاق تند و زننده. ما پیوند می خورند بیش متقابل بدبختی و برای اولین بار در زندگی من آغاز شد “دوستان با مزایای”نوع ارتباط با او. فلش رو به جلو به هفته گذشته: من به او و همسر خود را در یک فروشگاه مواد غذایی است. معلوم شد من می دانم که همسر او … او من درمانگر. من برگزار شد آن هم در فروشگاه اما مطمئن ساخته شده بعد که او می دانست که ما “ارتباط” بود. من نادیده گرفته اند پس از آن همه تماس با تلاش اما باید ذخیره پیام ها و متون در حالی که من تصمیم می گیرید که آیا یا نه به او بگویم. بنابراین سوال من: من باید?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>