Young child making a funny face with his mouth, set against an abstract background.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Ruslanshug/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من پدر یک جفت از 5 سال پسران دوقلو “جف” و “پل.” پسران خنده دار و تیز و تقریبا همیشه لذت اما به تازگی چیزی آه ظریف آمده است. مادر خود را, و من تا به حال با آنها صحبت در مورد تفاوت های بین دختران و پسران بدن و هر دوی آنها بسیار توجه و علاقه مند است. شاید بیش از حد علاقه مند است ؟

چرا که در حال حاضر دو نفر از آنها را آغاز راهپیمایی در اطراف خانه trumpeting “آلت تناسلی مرد” و “PAGINA” در حجم کامل در تمام ساعات گاهی اوقات در حالی که با تکان دادن اسباب بازی خود را ساخت پرچم مانند آنها در رژه روز شکرگزاری. من قصد ندارم به دروغ: آن را بسیار شایان ستایش و خنده دار (لازم نیست به آنها بگویید من گفت که).

ما به آنها توضیح داد که این کلمات معمولا این سایت متعلق به مکالمات خصوصی است و تنها به نظر می رسید به آنها را بلندتر و بیشتر متحرک. من تصور این خواهد شد,, روزی,, اما من نمی خواهم آنها را به انجام خود را تناسلی تشویق در مدرسه یا کلیسا یا هر چیز دیگری. هر گونه مشاوره در مورد چگونه برای tamp این پایین بدون آن به نظر می رسد مانند ما بشود آنها را بیش از کاملا طبیعی آناتومی انسان?

—رژه Pooper

عزیز رژه Pooper,

من خیلی خوشحال هستم. خیلی خوشحال. با تشکر از شما برای این هدیه است. شما یک شانس پدر و مادر است. این است که چرا ما باید کودکان, به خصوص از آنجایی که ما دیگر نمی تواند تضمین آنها را نگاه کنید بعد از ما در سن.

دوست من شما در حال رفتن به مجبور به توقف در واکنش. تصویر بیماری های عفونی و یا باتلاق بدن و یا هر آنچه که از یک منبع قابل اعتماد از هوشیاری در خانه خود را. نیش در داخل دهان خود را. ترک اتاق تظاهر شما نیاز به استفاده از حمام و بازی و تم برای برایان آهنگ بر روی گوشی شما.

از همه مهمتر به عنوان با farting کودک در هفته های اخیر شما را مجبور به ایجاد یک بخش بین خانه خود و جهان از انسان دیگر است. در خانه خود رژه shrieking دستگاه تناسلی نام ادامه دهید تا زمانی که تایر از آن است. اگر آن اتفاق می افتد در همه می شود به عقب و ما به خانه. این درد در الاغ خود را به رها کردن یک سبد مواد غذایی midstore اما شما معمولا تنها باید آن را یک یا دو بار.

اگر شخصی من فلسفه پدر و مادر می تواند خلاصه در دو نقطه اصلی آنها خواهد بود به شرح زیر است:

شما باید سعی کنید به عنوان بسیار سرگرم کننده با این که ممکن است در حالی که آنها با شما از آنجا که شما هیچ تضمین آنها سپاسگزار خواهد بود بعد از آن. ما در یک جامعه با قوانین و شما در نهایت باید به آنها تف کردن به آن همه مرطوب و نیمه تشکیل شده است.

من پاسخ بسیاری از پرسش از بچه ها من با “از آنجا که ما در یک جامعه” و دو نیمه آن را دریافت و همه من می توانم امید است روزی آنها خواسته می شود توسط یک نظیر برای اسپری رنگ خانه سالمندان و من کلمات را jangle در اطراف خود Juul-hazed مغز و آنها می گویند “اجازه دهید داغ-و-سوپ ترش به جای.”

کودکان خود را در حال لذت. گرامی داشتن آنها. به روز رسانی من.

عزیز مراقبت و تغذیه

دوست پسر من و من شده اند با دیدن هر یک از دیگر برای یک سال و مشخصه فیلم کامل برای هر یک از دیگر تقریبا در هر راه. ما در آینده با هم.

بنابراین حرکت نزولی و به طور بالقوه قابل بحث جانبی است که او هنوز هم در حال انتظار برای نهایی کردن یک طلاق است. (او هوشیار است. او نمی شد و همه چیز شد فرار). اخلاق در این شرایط نیست به سوال من. سوال من این است که با دو دختر جوان در سنین 6 و 4.

من نمی خواهم به گام در انگشتان پا و جوهر را به سختی خشک می شود زمانی که من و او می تواند بیشتر باز است. اگر چه ما با هم در حالی که آنها نمی خواهد آن را درک کنند. من می خواهم به آغاز ارتباط من با آنها به عنوان بهترین من می توانم. او نمی باید هر گونه ایده روشن است یا نه. نه از ما تا قبل از این انجام داده.

—معرفی بی دست و پا

عزیز AI

آنها را یک روز قادر به انجام ریاضی پایه, بنابراین من فکر می کنم که شما می خواهید برای جلوگیری از هر گونه جدی مبهم از جدول زمانی. که گفت:, شما باید صبر کنید دیگر به خودتان را معرفی کنید. بسیاری از ما تا به حال “کامل” روابط در یک سال خوانده شده را علامت که دقیقا ترجمه به دروغ گفتن در کنار وان حمام بر روی تپه 50 سال بعد مانند Cialis آگهی. نه به ذکر است که “فرار” تقریبا-همسر سابق با استفاده از مواد مخدر مسائل شما بازی بازی در حالت سخت.

در حال حاضر من می خواهم معمولا می گویند که شش ماه به یک سال است که یک رابطه معقول و منطقی مدت برای معرفی یک شریک جدید برای بچه ها. شما نمی خواهید به می گویند “این است Melissa ما در حال حاضر مخفیانه جشن شش کریسمس با هم خواهد بود و با جدید خود را پدر.” آن را به یک تعادل.

تفاوت در اینجا است که دوست پسر خود را که هنوز هم از لحاظ فنی ، شما شده اند با طلاق نسخه از دوست پسر خود را رتبهدهی نشده است. من نمی دانم اگر آنها شده اند و زندگی را به طور جداگانه و یا برای چه مدت. من فکر می کنم شما باید صبر کنید در حالت ایده آل تا شش ماه پس از جوهر خشک است. اگر شما در حال حاضر با هم زندگی می کنند و یا برنامه ای برای انجام این کار حق دور که احتمالا محتمل درخواست.

از نظر مکانیک پیدا کنم سفر به سینما (صبر کنید تا زمانی که چیزی وجود دارد که درخواست تجدید نظر به 4 سال) و پس از بستنی فوق العاده کم استرس مقدمه اول. “این است که دوست خوب من ملیسا!” بسیار شبیه به یک تاریخ برای اولین بار یک فیلم را به شما می دهد چیزی برای بحث در مورد بیش بستنی (شام بیش از حد است; همچنین 4 سال آماده خواهد شد به سقوط پس از آن).

پس از آن یک سفر به یک بچه دوستانه موزه. سپس یک پیاده روی خوب در پارک دفعه بعد. شما نمی خواهید نام تجاری خود را به عنوان سرگرم کننده فانتزی قیمتها فقط خوشایند کسی که دوست دارد پدر خود را و دوست دارد به صرف زمان با آنها. سپس به شما اجازه همه چیز رشد ارگانیک از وجود دارد.

من برای شما آرزوی بهترین ها.

• اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم در حال انتظار ما بچه اول و در کشور ما می آیند از موارد کودک بسیار گران قیمت هستند. این پروتکل وجود دارد که برای بازدید از نوزاد هنگامی که پدر و مادر آماده هستند و آن را یک هدیه متفکرانه. که گفت: سوال من این است که در مورد کودک هدیه برای دیگران. ما ملاقات یک زن و شوهر بسیار خوب در کلیسا بودند و همچنین انتظار خود برای اولین بار یک کمی در حدود همان زمان به عنوان ما. ما دوستان شد حق دور و آویزان ،

هنگامی که ما نزدیک شدن به تاریخ تحویل من باردار دوستان ذکر او تا به حال خریداری یک هدیه کوچک برای کودک من. او می گویند ، در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است: او به کار رفت قبل و دو هفته بعد آنها ما را دعوت به دیدار با نوزاد خود را. نسبت به پایان این دیدار, او گفت:, “اوه,, اجازه دهید من به شما هدیه خود را!” و پس از آن او به ارمغان آورد و این بسیار بزرگ جعبه احتمالا بیش از 10 هدیه داخل! شروع کردم به باز کردن آن وجود دارد و چند مجموعه از لباس نوزاد, جوراب, اسباب بازی, حتی مسائل برای من مانند پرستاری پد و چای! همه چیز را با نام تجاری جدید! این زیادی بود واقعا!

درست پس از آن بود که به نوبه خود ما را به دست آنها هدیه ما آورده بود … که یک اسباب بازی برای نوزاد خود را! من نمی توانم توصیف چگونه شرم آور و بی دست و پا بود! من و همسرم شد شرمنده در آن زمان و پس از آن. ما بر اساس سابقه و در واقع دوست من قبلا ذکر شد او هدیه کوچک ما به فکر هدیه ما خوب بود اما پس از آن بود نامتناسب در مقایسه با آنها!

وجود دارد هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای به حداقل رساندن این تداخل? من باید همیشه در نظر بسیاری از هدیه یک بار من دیدن یک نوزاد ؟ ما غنی نیست و یا هر چیزی اما نه آنها و در عین حال به نظر می رسید مانند یک چیز طبیعی را انجام دهد. کمک!

—Ostriching تا برای همیشه لطفا برای

عزیز شتر مرغ

شما انجام داده اند هر چیزی اشتباه است! نه, من فکر می کنم شما به طور تصادفی انجام می شود چیزی فرهنگی پوچ. شخصی من حدس می زنم این است که شما دریافت کننده بسیاری از آنها هدیه دریافت شده از خانواده و دوستان نیست که آنها پخش کردن مانند Borgias (اما شما می دانید خوب سخاوتمندانه Borgias آنها باید به حال برخی از?) در کودک شما.

ارسال خود را بیشتر effusive با تشکر از شما توجه داشته باشید قابل تصور است. من صحبت کردن در مورد خرید سنگین سهام کارت داشتن کسی که با واقعی طرز نوشتن جسمی دیکته نوشتن دو پاراگراف در مورد چگونه معنی دار دوستی خود را شده است به شما ،

رفتن به جلو ادامه دهید به عنوان شما را با دوستان خود. یک هدیه خوب. همه ما (امیدوارم!) که یکی از دوستان که می رود راه بیش از حد سخت در هدیه بخش و در تجربه من آنها معمولا از شما انتظار مقابله به مثل در آن سطح آنها فقط می خواهم به شما خوشحال و تشکر است که خود را تنها قوانین و مقررات مورد نیاز در اینجا.

اما, شما می دانید, برای کودک, جشن تولد, شاید باید چیزی حک شده است. آن است که گران قیمت برای قرار دادن نوزاد کوچک نام در یک فنجان و نعلبکی تنظیم و آن را فریاد می زند: “من تلاش ساخته شده است.” همچنین آنها خواهید بود بیش از حد خسته سپس به شما خرید یک خانه یا یک ماشین برای نوزاد خود را اولین تولد.

تبریک!

آیا یک “I Hate You” از درجه اعتبار ساقط 15 میلیون “من عاشق Yous”?

دن Kois و Jamilah Lemieux پیوست توسط اسحاق ساقی در قسمت این هفته از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 4 ساله با یک مسئله معمولی: او ترس از تاریکی و نمی خواهید برای رفتن به خواب به تنهایی. اکثر شب یا شوهر یا من غیر روحانی در کف او تا زمانی که او به خواب میرود (10-15 دقیقه نه یک معامله بزرگ). اما شاید یک شب از هر دو هفته او را بیدار برای بیش از یک ساعت و سلطنتی اوقات تلخی اگر ما را ترک کنند. او همچنین بیدار شدن از خواب در شب به طور متناوب و وقتی اتفاق می افتد که ما اجازه خواب او را در کف اتاق ما.

مسئله بزرگتر این است: من و همسرم موافق نیست و در مورد نحوه رسیدگی به این. من می خواهم به جای جلوگیری از اوقات تلخی حتی اگر این معنی را قادر می سازد در دراز مدت عادت بد است. او بیشتر در امتداد خطوط از فریاد او تا زمانی که او به خواب میرود و کمی صبر زمانی که کار نمی کند. او فکر می کند من بارافزون و من فکر می کنم خلق و خوی خود را در راه می شود. من تا پایان “برخورد” با بداخلاقی ترین شب چرا که او تمایل دارد تا همه چیز را بدتر فریاد در او.

برای آنچه در آن ارزش, “گریه کردن” واقعا یک گزینه به عنوان آن را از خواب بیدار خواهد شد تا ما 18 ماهه (که بسیار جذاب جای خواب). می تواند به شما کمک کند ما هر دو با نحوه رسیدگی و چگونه به کار بهتر با هم ؟

—پایان شوخ طبعی

عزیز ما

همانطور که شما می دانید شما هر دو دست زدن به این شدت در راه بسیار متفاوت! من پیدا کردن موقعیت خود را اگر چه بدیهی است که قطع از شکل دادن یک میله پشت خود را بیشتر قابل درک است چرا که از 18 ماهه که قطعا از خواب بیدار. من اما گمان می برند که شوهر خود را فریاد خود را 4 ساله نیز بیدار 18 ماهه. و در مورد من باید بگویم هر کسی فریاد ترس 4 ساله در مورد رفتن به رختخواب در حال رفتن به رفتن به رختخواب روند به نظر می رسد مانند یک بهتر استتجربه است.

من قصد دارم به بیرون رفتن در اندام اینجا: اجازه دهید او یک نور است. چه کسی مراقبت کنید ؟ یک شب نور ممکن است آن را قطع نمی کند: کودکان و نوجوانان می دانم که آنها در حال ضعیف-سس جایگزین برای چیزی که واقعی است که رک و پوست کنده بعید است به اخراج حتی بیشتر خوش خیم شبح (که برای شما عبرت است و روح کریسمس حال حاضر از Muppet Christmas Carol). یک لامپ با سایه, پاپ آن را در کنار تخت او اجازه دهید او را ترک damn thing ،

و اجازه ندهید که او را به تخت خود را اگر او از خواب بیدار به طور تصادفی; او دارای یک لامپ در حال حاضر. مگر اینکه آن را یک شب ترور که در مورد آن مسئولیت خود را به اجازه دهید او را در. پدر و مادر جمع و جور است.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من دو بچه ها در کلاس سوم و در کلاس ششم. در مناسبت های مختلف آنها هر دو می آیند به من در اشک چون از سرخوردگی خود را با بازی های ویدئویی. چه هستم من قرار است برای پاسخ به این ؟ آن است که من تمایل به آنها بگویید به قطع آن را به دلیل آنچه که می توانم بگویم این گوشی بازی های ویدئویی. من گمان می کنم یک راه وجود دارد من می توانم پاسخ اذعان ناکامی های خود قرار می دهد اما آنها را در چشم انداز اما من متوقف کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی