عزیز مراقبت و تغذیه: همه گیر ماشین رژه هستند باعث خرابی کودک نو پا من خواب


Collage of a toddler waking up crying beside a line of cars, with honking lines beeping from each car.

تصویر عکس با تخته سنگ, عکس های Dorling Kindersley/گتی ایماژ به علاوه و dragana991/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

با توجه به همه گیر وجود دارد در حال حاضر ماشین رژه در محله حداقل یک یا دو روز در هفته و هر رژه درایوهای توسط خانه ما دو بار. آنها شامل بسیاری از بوق موتور دور و دی جی انفجار موسیقی—و اغلب اتفاق می افتد زمانی که من کودک نو پا است که در تلاش برای رفتن به پایین برای چرت زدن یا خواب رفتن در شب. من می دانم که جهان نمی گذرد در اطراف کودک, برنامه خواب, اما آنها با صدای بلند و مزاحم حتی با تمام درها و پنجره ها بسته است. وجود دارد هر گونه راه خوب من می توانید بپرسید همسایه ها به مقیاس رژه?

—همه Partied کردن

عزیز APO,

اوه. من متاسفم که به احتمال زیاد در نظر گرفته شده به عنوان یک راه مثبت برای نگه داشتن اعضای جامعه خوش بین و وصل بی سابقه ای در طول این زمان به پایان رسید تا تبدیل شدن به چنین درد (به عنوان به خوبی رژه می روند اغلب مگر اینکه شما به دنبال به جلو به آنها). قطعا کسی و یا گروهی از دیگران است سازماندهی این تجمعات که به ظاهر طراحی شده برای بالا بردن روحیه از مردمی که در برخورد با چالش های بزرگ در حال حاضر و در نتیجه باید می خواهید برای انجام این کار در راه است که نمی شود باعث آسیب به مردم آنها به دنبال تشویق کردن. گرمی رسیدن به اشخاص مسئول مودبانه توضیح دهید که چگونه این راهپیمایی نهفته فرزندتان برنامه خواب و بپرسید اگر وجود دارد هر راه که این صدای بوق گلشیری را می توانید در زمانی که آنهایی که کمی کمتر احتمال دارد به چرت زدن یا رفتن به رختخواب در شب. آن را بعید است که یک راه حل وجود دارد که با این نسخهها کار برای همه خانواده ها 100 درصد از زمان, اما امیدوارم وجود یک سناریو که در آن شما نمی مختل در هر زمان تنها یک رژه می گیرد. همه بهترین!

تخته سنگ به حمایت شما نیاز دارد در حال حاضر. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه به نگه داشتن خواندن توصیه شما طلب هر هفته.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 13 سال زندگی می کنند و در یک لیبرال شهر در شمال شرقی. من شناسایی به عنوان دوجنسی و تعداد زیادی از دوستان در عجیب و غریب جامعه نیز هست. همه ما حمایت از هر یک از دیگر. ما ساخته شده است چیزی از یک خانواده با هم از طریق چت و حلق آویز کردن و ما مدرسه عجیب و غریب-راست داد باشگاه (بدیهی است که من شده اند در مدرسه برای یک زن و شوهر از ماه, اما ما همچنان به دیدار عملا و صحبت های زیادی آنلاین). من نمی تواند شادتر با پشتیبانی فوق العاده گروه من و من احساس می کنم بسیار خوش شانس … منهای یک مشکل با یک فرد است.

دوست من “الکس” بیرون آمد به عنوان nonbinary زودتر این مدرسه در سال است. نام جدید جدید ضمایر. سرد است! اما پدر و مادر خود نیست حمایت—نه آشکارا معنی و یا سوء استفاده, اما آنها فقط واقعا نمی توانید آن را یا درک چگونه Alex خواهد بود هر چیزی به غیر از جنس خود اختصاص داده در هنگام تولد. به عنوان یک نتیجه رنج می برد از اضطراب و افسردگی (آنها در درمان خوشبختانه) ندارد بسیاری از دوستان نزدیک و گرایش به مسائل اعتماد. برای مثال به عقب زمانی که ما از رفتن به مدرسه الکس گاهی اوقات صحبت کردن با من و برخی از دوستان دیگر در مورد چگونه (بدون هیچ دلیل روشنی) آنها اعتماد ندارند/نمی خواهم یک دوست خوب از معدن “سلنا.” در یک روز که در آن همه ما تا به حال با هم ناهار, Alex آغاز شده بودن واقعا بی ادب به سلنا—دوباره بدون هیچ دلیل روشنی. سلنا طبعا ناراحت است و طوفان به یک میز دیگر. الکس کردم واقعا ناراحت زمانی که ما سعی کردیم به آنها بگویید که چگونه آنها صحبت کرد به سلنا بود نه خوب و نه قابل قبول و سرزنش آن در مسائل اعتماد است و این در حالی است که چگونه آنها بودند. من معتقدم آن است که با اضطراب و الکس واقعا تلاش اما درمان از سلنا و دیگر حوادث به طور کلی پستی نیاز به خطاب.

من احساس می کنم مثل من پدر و مادر و یا معلمان درک نخواهد کرد اگر من سعی می کنم به توضیح این (“الکس برای تلفن های موبایل مانند یک حرکت تند و سریع! شما نباید دوستان با آنها!”), اما آن خواهد بود افتضاح به تخلیه کسی که به وضوح نیاز به کمک و حمایت به ویژه هنگامی که آنها لازم نیست که بسیاری از دوستان است. من هم در صورت فشار از سلنا برای تخلیه الکس به عنوان یک دوست. بنابراین سوال من این است که چگونه می توانم انتقال به الکس که در حالی که من می خواهم به دوستان و همچنان به حمایت از آنها برای جلوگیری از یک حرکت تند و سریع به سلنا و گاهی اوقات فقط به طور کلی ؟ من نمی خواهد در مدرسه برای بقیه سال, اما من می خواهم به می دانم که چگونه به مسئولیت رسیدگی به این وقتی که می آید تا دوباره در سال آینده و یا آنلاین قبل از آن. با تشکر بسیار.

—الکس متحد

عزیز AA

آن را برای تلفن های موبایل مانند الکس و سلنا در حال خوش شانس به یک دوست است که به عنوان همدلانه و متفکر به عنوان شما—ویژگی های است که ظاهرا فاقد الکس زندگی خانوادگی و شاید به همه ضرر.

این کاملا ممکن است برای کسی که به هر دو عضو یک گروه به حاشیه رانده شده و در مجموع حرکت تند و سریع, فقط به عنوان آن را ممکن است (و به احتمال زیاد) که الکس کمتر-از-نوع رفتار است که حداقل به نحوی متصل به شکست را از پدر و مادر خود را برای ایجاد یک خانه که در آن آنها احساس درک و امن است. من هم می خواهم استدلال می کنند که بسیاری از نوجوانان بدون در نظر گرفتن شرایط قادر به آمده تا با یک دلیل برای هر رفتار ضد اجتماعی خود را در بخشی که مسئولیت شیفت دور از خود.

که گفت: لازم نیست بیش از حد سرمایه گذاری در تلاش برای تصمیم می گیرید که چرا دوست خود را به عنوان آنها انجام دهد; و به جای تمرکز بر اجازه دادن به آنها را می دانیم که شما عمیقا متعهد به عنوان یک منبع عشق و حمایت است که ظرفیت شما امیدواریم که به ارائه راحتی زمانی که جهان بی عاطفه است و انتقادات و پیشنهادات صادقانه هنگامی که آنها به درمان دیگران به عنوان آنها می خواهم را ترجیح می دهند به درمان می شود. تاکید می کند که شما می شنوید الکس زمانی که آنها می گویند که تجارب خود را ساخته اند آن را دشوار است به رفتار به عنوان مثل با سلنا و در شرایط دیگر با افرادی که آنها را ناراحت کننده است. بپرسید اگر وجود دارد چیزی است که شما نمی دانید که در مورد تعامل خود را با سلنا و اگر آنها قادر به تشخیص هر گونه راه های که در آن آنها ممکن است ناعادلانه به او.

ممکن است برخی از زبان پرش به شروع گفتگو:

“الکس من نمی توانم بگویم که من می دانم که دقیقا همان چیزی است که جهان به نظر می رسد از چشم خود را. اما من امیدوارم که شما می دانید که من دوست شما هستم: کسی که به کنار شما خواهد بود در هر دو بار خوب و بد و که فقط منافع خود را در قلب. که گفت:, من می خواهم به صحبت در مورد شما و سلنا. من می دانم که وجود دارد کمی از زمان که گذشت اما این شده است در قلب من: من فکر می کنم شما ناعادلانه بود به او. او احساسات صدمه دیده بودند و از آن سخت بود برای تماشای تعامل بین شما دو نفر. من درک می کنم که چرا ممکن است آن را سخت را برای شما به مردم اعتماد و اجازه دهید آنها را در, اما من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که او واقعا دختر بزرگ و وفادار و مهربان و دوست خودش. من همه را برای شما به مردم اجازه می دانم در مورد خود را زمانی که آنها انجام داده ایم شما اشتباه است و من خوشحال هستم به شما!—اما این امر به معنای زیادی به من اگر شما به برخی از اندیشه بدهد به آنچه رفت پایین بین شما دو نفر و اگر این نیاز در همه اتفاق می افتد.”

اگر الکس به باز کردن قلب و ذهن امیدوارم آنها خواهد بود مایل به تجدید نظر خود را اعمال گذشته با توجه به سلنا و شاید آنها چگونه صحبت می کنند به مردمی دیگر در چنین شرایطی نیز هست. مراقب باشید که به اتهامی اما به جای سرمایه گذاری در کمک به الکس حرکت هر آنچه که آنها در واقع احساس خود نسبت به دوستان و در لحظات دیگر که در آن یک تلافی یا بی شایعات بیهوده گویی به طور طبیعی ممکن است. به عنوان قدیمی کلیشه می رود صدمه دیده مردم صدمه دیده مردم است. الکس جریحه دار است و ممکن است ناخواسته تسلیحاتی آن احساسات نسبت به افرادی که مسئول نیست که من قطعا که به عنوان یک نوجوان که دچار اضطراب و افسردگی به عنوان یک twentysomething و شاید چند بار در 30s من تا کنون به عنوان …

وظیفه شما این است به مجموعه ای از دراز آماده برای ارائه یک رضایت طرفین آغوش, شانه به گریه در و یک گوش به گوش دادن نیست دست اشاره یک انگشت اتهامی و نه یک کیسه مشت زدن. امیدوارم الکس می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با عشق در آن در نظر گرفته شده بود; اگر نه نگه داشتن فضا برای آنها را به عنوان بهترین شما می توانید در حالی که همچنین ارج نهادن به حق خود را به توجه و مراقبت است. بهترین شانس برای هر دو شما.

• اگر شما از دست رفته روز با مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من احساس می کنم مثل قلب من شکسته است. پسر من 19 است و تا به حال نه یک دختر است. من از او پرسیدم که چرا امروز و او گفت: آن دلیل است که او زشت است. من نمی توانستم باور کنم که او فکر می کند که. او یک مدل است و هیچ جا حتی نزدیک به زشت است. در حال حاضر او با این نسخهها کار و انشعابات بقیه وقت خود را بین من و او پدر خانه است. حتی بدون قرنطینه او نیست بیرون رفتن برای دیدار با مردم پس البته او را نمی خواهید برای پیدا کردن دوست دختر. پرسیدم اگر او همجنسگرا بود و او گفت: نه او فقط بیش از حد زشت به دیدار با دختران. من به او گفتم بارها و بارها او نیست زشت اما او فکر می کند آن را فقط مادر صحبت کردن. چه می توانم به او اعتماد به نفس? وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟

—پسر من است و نه زشت

عزیز MSINU,

من دل برای شما و فرزند شما و من حتی نمی دانم که شما. بدون توجه به آنچه که او به نظر می رسد مانند آن را مناسب برای هر کسی که به راه رفتن در اطراف احساس مانند آنها ذاتا ناتوان و یا سزاوار عشق به دلیل ظاهر خود را—هر چند آن را به یک مجموعه ای از احساسات است که بسیاری از ما مبارزه با در برخی از نقطه در زندگی ما است. نوزده به اندازه کافی به حال یک دختر و یا سه ، اما آن را نیز به اندازه کافی جوان خود را که عدم رمانتیک تجربه است نه لزوما به عنوان یک پرچم قرمز خود را به عنوان اتهام تفسیر به همین دلیل او نیست کسی یافت نشده است.

افسوس من بیشتر سوالات شما از من مشاوره, اما من فکر می کنم این نمایش داده شد می تواند به شما کمک کند به زمین در یک دوره از عمل است.

اتحاد خود همیشه نمایش داده می شود از جمله عدم اعتماد به نفس یا اینکه او را به نحوی تغییر کرده? او بیشتر اجتماعی هنگامی که او جوان تر بود و یا او به طور معمول بوده است homebody?

چگونه او صرف زمان که او به استفاده از حلق آویز کردن با همسالان? او معمولا متصل به اعضای خانواده توسط ران و یا او را به جای ماندن در مقابل یک صفحه نمایش ؟ چه اگر هر نوع تلاش می کند او قرار داده است كه از لحاظ ظاهر خود را?

آیا او یک رژیم مراقبت از پوست, یک کمد لباس است که انتخاب شد با هر سطح از کردار خوب نگه داشته است ؟ آیا شما به یاد او که به طعنه در مورد خود را به نظر می رسد در هر نقطه در طول دوران کودکی خود را? وقتی که می آید به ظاهر خود را وجود دارد هر چیزی که او طول می کشد افتخار در (به عنوان مثال یک کفش کتانی مجموعه و یا نگه داشتن خود را dreadlocks پیچ خورده)? شما آگاهانه در مورد گفتن او را که او جذاب بود زمانی که او بچه بود و او را تشویق به افتخار خود را در هر دو در داخل و خارج ؟

آیا شما از دیدن آنچه که به نظر می رسد مانند افسردگی و/یا دیگر چالش هایی است که آشکار در تعدادی از راه های, یا به شما blindsided با توضیح خود را برای عدم وجود خود را از موفقیت است ؟ و به عنوان او هنوز هم تقسیم وقت خود را بین خود و پدر و مادر خانواده است و این امکان را برای شما تمام ترتیبات را برای او به صحبت می کنند به یک درمانگر و یا دیگر بهداشت روان حرفه ای ؟

بیشتر به شما انجام و یا می تواند به درک در مورد او چگونه وارد فعلی خود را الگوی رفتار و احساسات خود را در مورد به نظر می رسد بهتر است شما می توانید کمک به او را به برخی از تنظیمات لازم. هنگامی که شما در حال ایجاد یک تصویر واضح تر از آنچه که او دست و پنجه نرم کردن با, شما می توانید شروع به کار از کمک به او برای بهتر درک انسان در آینه می شود آن را از طریق مشاوره و تصدیق پشتیبانی در سفر به آدرس اصلی آکنه روند صرفه جویی در برای پرانتز تعمیرات اساسی کامل از رابطه خود را به او به نظر می رسد ، و غیره. در ضمن پرسیدن سوالات دشوار در حالی که همچنین با یادآوری او را از چیزی است که من امیدوارم که شما به او گفت: همه در طول زندگی اش: او زیبا است چرا که او خود ،

لطفا به ما ارسال شده است. دوست دارم یک به روز رسانی و یا حتی فقط یک بیت اطلاعات بیشتر برای کمک به شما در نمودار یک دوره از عمل است.

به جزئیات دیگری در این باره اتمام دوشنبه ستون.

عزیز مراقبت و تغذیه

سهم من از حضانت مشترک از من 10 ساله پسر و 4 دختر ساله با مادر خود, و من آنها را در نیمی از زمان. پسر من “کارتر” و من نزدیک هستند و همیشه به حال یک رابطه خوب است. وارد coronavirus.

در شش هفته آنها بوده ام از مدرسه به خانه کارتر شده است به طور فزاینده ای به گرفتن بر روی اعصاب من. پسر من خوب است اما او فوق العاده تنبل. او نمی گوش دادن زمانی که من به او را به انجام کارهای ساده او برگ مسیرهای خرده و پاره پاره-باز کردن بسته های مواد غذایی در همه جا او می رود او مسدود توالت, او, بوی بد و او mopes در اطراف خانه. اگر او قادر به نمایش زمان او ترساند خواهر کوچک خود را برای نیمی از روز. او همچنین اعمال فاسد و تحت عنوان حتی اگر او هرگز خراب شده توسط مادر خود را و یا من.

من می دانم که این بچه عادی اما برخورد با آن را به مدت 14 ساعت در روز و حتی نیمی از وقت فوق العاده تخلیه و دلسرد. من احساس نمی مثل من باید برای نظارت بر هر چیزی که کارتر می کند. من مشکل صرف وقت با کیفیت با او چون ما هرگز بیش از یک یا دو ساعت گذشته آخرین snafu. مدرسه بسته است برای بقیه سال تابستان اردوگاه لغو شده است و من همیشه از خانه کار می کرد تمام وقت به هر حال, بنابراین من برای حداقل چهار ماه بیشتر از این است. چگونه می توانم کارتر ببینید که او باید بیشتر داشته باشیم و چگونه می توانم جلوگیری از احساس گناه در مورد آن ؟

—در آخرین عصب

عزیز OMLN,

اجازه ندهید کسی در شما احساس داشتن بچه های خود را 24/7 برای 50 درصد از هر ماه داده شده است دشوار نیست به جهنم فقط به این دلیل که پدر و مادر دیگر که حفظ بازداشت 100 درصد از زمان. که شخصی عاشق شیر از یک مشترک-بازداشت پدر و مادر خود را به دیگری. آنچه همه ما مشترک هر دو مردمی مثل من و شما که کار از خانه در تمام طول و کسانی که استفاده می شود برای رفتن به یک دفتر کار به طور یکسان است که این عادی فوق العاده اختلال به خانواده ها و حجم کار ما می شده است استفاده می شود به قبل از ماه مارس است.

که گفت: چه چیز واقعا با کارتر قبل از coronavirus? او همیشه تنبل, کثیف, نوجوان کپک زده—شما می دانید که مانند بسیاری از آنها هستند—اما آن را به سادگی با دردسر کمتر به دلیل او تا به حال به نگه داشتن او را از موی خود را در طول روز کاری ؟ یا رفتار او گرفته شده به نوبه خود برای بدتر از آنجایی که ما مجبور شده اند در داخل خانه ؟ اگر آن را سابق و سپس در حال حاضر ناخوشایند اما زمان لازم برای بررسی دیرین خود را با رویکرد خانواده قوانین و نظم و انضباط و ایجاد برخی از شیوه های جدید است که بهتر است برای خانواده دسته جمعی خوب بیشتر.

در هر صورت شما باید سعی کنید و درک چگونه کارتر احساس در مورد جهان اطراف او در حال حاضر و چگونه است که نشان می دهد تا در رفتار خود. به آرامی به او توضیح دهید که در حالی که همه ما در حال تلاش برای ایجاد این طور موقت شرایطی کار شما را در درک چگونه آن را ممکن است برای او برای تنظیم از روال معمول خود به کمتر خطر ناک یکی در داخل خانه. با این حالاو یک مسئولیت به خود و خانواده خود را به رفتار در یک راه مناسب و به تنظیم یک مثال خوب برای خواهر کوچک خود را.

ایجاد و یا دوباره انتظارات شما را برای او در حالی که او در خانه خود را: دو بار در روز دوش مرتب کردن بعد از غذا ، بحث در مورد چگونگی داشتن کودکان خود را معمولا آرام و خالی “دفتر” باعث می شود کار به چالش کشیدن و چگونه حیاتی آن است که شما قادر به تکمیل همه وظایف خود را هر روز بدون نیاز به متوقف کردن و نظم و انضباط یک مرد جوان است که به اندازه کافی به کار به طور مستقل و خود را سرگرم برای مقدار قابل توجهی از زمان. نقطه که شما می خواهم و نه از آن لذت ببرید با او و خواهر او در طول این بی سابقه ای ساعت ها با هم, اما آن را دشوار است برای شما برای انجام این کار با راه او اقدام شده است. ارسال شما مقدار زیادی از صبر و شکیبایی!

—Jamilah

مشاوره بیش از تخته سنگ

من و همسرم ملاقات بسیار جوان بود و بچه ها حق دور. آن را در حال حاضر 25 سال بعد و بچه ها در حال خاموش به زندگی ما با هم راحت است. ما هنوز در عشق و همه چیز باید کامل شود. به جز آن نیست. من تکرار توهمات فقط ترک همه چیز در حال حرکت به طرف دیگر ساحل و شروع بیش از همه توسط خودم. من رویای پیدا کردن یک آپارتمان کوچک تجهیز آن را دقیقا به عنوان من می خواهم ترک یک ظرف غذا وقتی که من احساس نمی مانند تمیز کردن خوردن هر چه و هر زمان که من می خواهم و اساسا یک دختر تنها در 20s منهای دوستیابی و ناامنی است. من هیچ تمایلی به پیدا کردن یک مرد دیگر; من فقط می خواهم تنها باشم. این ضربه عجیب و غریب و ناسالم? آن است که یک فاز من فقط باید شن دندان های من و هر بشکه از طریق ؟ آن چیزی است که خوردن دور در من تا زمانی که من دریافت کردن کون و آن را انجام دهید ؟ می توانم آن را بدون صدمه زدن به او را بیش از حد ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>