عزیز مراقبت و تغذیه: باید سیاه و سفید غیر پدر و مادر همیشه در حال اتخاذ یک کودک ؟


Adoption pages.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های alexskopje/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم در حال پرورش 6 ماهه نوزاد دختر و امیدواریم به اتخاذ این سال است. او سیاه و سفید (سیاه و سفید) و من آن نیم تایلندی, نیمی سفید و من نیم هندی نصف سفید. ما در حال حاضر در حال کنار هم قرار دادن برخی از منابع ما استفاده کنید به بحث در مورد نژاد تصویب و…. با او هنگامی که او در خانه و ما می خواهیم به منظور بالا بردن او را به افتخار او هویت.

من دیده ام بسیاری از مسائل در توییتر در مورد چگونه سفید زنان باید متوقف اتخاذ سیاه, نوزادان, و این چیزی است که من شنیده ام دوستان سیاه و سفید من صحبت کردن در مورد به عنوان به خوبی. یکی از دوستان من بود که به تصویب رسید و در حال حاضر دیگر صحبت می کند به تصویب رسید او پدر و مادر است که بسیار پرشور در مورد این. من احساس تقریبا گناه در حال حاضر. من فقط می خواهم به دانستن بیشتر و اگر ما در حال انجام کاری اشتباه است. چگونه می توانم خوب غیر از مادر به دختر و, چگونه می توانم صحبت کنم من به تصویب رسید از دوستان در این مورد ؟

—عصبی پرورش مامان

عزیز NFM,

وجود دارد بسیاری از داستان وحشتناک در خارج وجود دارد در مورد سفید خانواده هایی که به تصویب رسید nonwhite کودکان بدون انجام هر گونه لازم پا کار به اطمینان حاصل شود که بچه ها کافی بود مبنی بر قرار گرفتن در معرض خود را به فرهنگ و حمایتی جامعه است که شامل افرادی است که نگاه مانند آنها. نیز وجود دارد چند مثال مشخصات بالا است که در تراژدی به پایان رسید و یا با وحی که این کودکان بودند که fetishized مانند نوعی از حیوانات خانگی عجیب و غریب که به سوال تماس بگیرید چگونه به راحتی سفید مردمی در نظر گرفته شود “مناسب” پدر و مادر به این کودکان در حالی که ما می دانیم که چگونه آن را غیر محتمل است که می گویند یک یا آسیایی, خانواده, داده می شود از این فرصت برای بالا بردن سفید کودکان مگر در مواردی که وجود دارد برخی از شرایط منحصر به فرد در دست است.

حتی اگر وجود نداشت مقدار پچ پچ در مورد زشت طرف این adoptions بدبینی شما شاهد حاضر و از دوستان خود نیز موجه با توجه به این که خوب سفید مردمی که بسیار جامع تاریخچه درمان مردم رنگ ضعیف و حتی حسن نیت داشته اند به جرم “نه دیدن رنگ” و اقدام به عنوان اگر نادیده گرفتن نژاد را نوعی نژاد پرستی از بین برود.

این بدان معنا نیست که آنچه شما انجام می دهند اشتباه است که فقط دردناک وجود دارد سابقه که ممکن است برخی از مردم به شک و تردید خود را در مورد نیت و توانایی های خود را. این مایه تاسف است که شما ممکن است روبرو می شوند این, اما این فقط باعث می شود آن را بیشتر از همه لازم است که شما انجام این کار مورد نیاز از غیر سیاه و کسی که قبول مسئولیت مراقبت از یک کودک سیاه.

کنار: آیا شما و/یا شوهر خود را سفید عبور? است نگرانی خود را در مورد درک و شاید احساس یک زن سفید که در تلاش است به منظور بالا بردن یک کودک است ؟ یا این است که به سادگی یک ماده از شما نه در مورد خودتان و بنابراین مستعد ابتلا به موشکافی بیش از انتخاب شما ؟

آن را آسان برای هر کسی که به افزایش سیاه و سفید کودکان در کشور است که آنها متنفر ، با وجود اینکه سابق, سیاه, دختر خودم آن را فوق العاده دشوار است برای من به نگاه در من دختر شیرین چهره و باید به او بگویم در مورد برخی از عمل ننگین ظلم و ستم است که اتفاق افتاده است کسی که به خاطر آنها خود را به اشتراک بگذارید نژاد و یا جنسیت. اما این بدان معنا نیست که مردمی تنها کسانی هستند که می توانید بالا بردن سالم, شاد, کودکان سیاه. شما فقط رفتن به آن را سازگار عمدی اقدامات به منظور بالا بردن دختر خود را در یک محیط است که به عنوان حساس به نیازهای خود را به عنوان امکان پذیر است.

بخوانید, سیاه نویسندگان در هویت نژادی توسعه و بالا بردن سیاه و سفید از کودکان است. بحث به سیاه و سفید خود را در مورد چرا شما تصمیم به اتخاذ این دختر کوچک چه ترس و نگرانی هستند و چگونه شما می خواهم آنها را به بخشی از زندگی او (مطمئن شوید که این دوستان می باشد که شما نزدیک به اندازه کافی برای ایجاد چنین درخواستی البته) دلیل آن است که بسیار مهم است که او هر دو “نجف” و “تشنه” که او را دوست دارم و کسانی که مانند او نگاه کنید.

انتخاب مدارس که در آن او خواهد بود احاطه شده توسط سیاه و سفید دیگر مردمی است. قطع سیاه و سفید هنری در سراسر خانه خود را نه فقط در اتاق خود را و مطمئن شوید که او قفسه کتاب پر از داستان های کوچک سیاه و سفید ، دنبال کردن جوامع آنلاین برای پدر و مادر از بین adoptees و ارتباط با پدر و مادر دیگر که نیز متعهد به بالا بردن کودکان است که ریشه در فرهنگ خود را. انجام “کار” و دختر خود را خواهد شد با تشکر از شما برای آن است. بهترین شانس!

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک زن هستم در اواخر 20s که عمیقا مبارزه با حفظ بزرگسالان ارتباط با پدر و مادر من. من فرزند ارشد بود و به صراحت گفت در حال رشد است که من تا به حال برای تنظیم یک مثال خوب برای خواهر و برادر جوان تر. این چراغ به من برگزار شد به یک استاندارد بالاتر از دیگر کودکان است. برای مثال من خواهد بود مبتنی کمتر از یک راست را در دوره های پیشرفته در حالی که خواهر من اجازه داده می شود برای انتقال آسان تر به کلاس ها اگر آنها تلاش می کرد. مادر من عذرخواهی کرد برای این نابرابری در چگونه ما مطرح شده است اما نه تا سال بعد از این واقعیت است.

در این روز آن را هنوز هم احساس می کند به عنوان اینکه این دستاوردهای علمی خود هستند proudest لحظه های من. جنبه های دیگری از زندگی من است که من بسیار افتخار از (مانند کار برای راه اندازی یک من پرشور در مورد و یا درگیر بودن در محلی عجیب و غریب جامعه برای ایجاد یک فضای امن) در حال ملاقات با, در بهترین حالت پیش پا افتاده اذعان. آن را سخت به می خواهید برای به اشتراک گذاشتن شادی من با افرادی که منعکس کننده خستگی در پاسخ. من می دانم که من می توانم آنها را وادار به عمل به عنوان همان overhyped تشویق تیم ملی به عنوان آنها زمانی که من برنده کمک هزینه تحصیلی است. اما من احساس می کنم چون من در رول افتخار دیگر من ارزش از دست رفته به آنها. این یک بخش طبیعی از بزرگسالی است ؟

—آیا رشد ميانگين رشد از هم جدا ؟

عزیز GUMGA,

من متاسفم برای شنیدن پدر و مادر خود را نمی, شما با دادن همان تاکید برای کار سخت خود را دریافت کرده باشید به عنوان یک کودک من درک می کنم چرا که ممکن است باعث شود شما احساس می کنید که شما تبدیل به کمتر مهم را در چشمان خود را. در نظر بگیرید که بخشی از دلیل آنها شما را به استانداردهای سخت بود تا با شما مایل به تبدیل شدن به نوعی از بزرگسالان گرفته شده که چیزهایی که شما; حتی اگر این دستاوردها به این معنی نیست که به همان اندازه به آنها را به عنوان شما می خواهم آن را برای تلفن های موبایل مانند شما ساخته شده است یک زندگی را برای خودتان است که شما می توانید و باید!—افتخار.

آن را نیز ممکن است مورد که پدر و مادر خود بیشتر سرمایه گذاری در دوران کودکی خود دستاوردهای چرا که آنها تا حد زیادی متصل به تلاش های خود را. آنها شما را به این استانداردهای ناعادلانه در مدرسه و شما آنها را ملاقات کرد; آن ممکن است احساس مانند این موفقیت نیست به سادگی شما به تنهایی بلکه بازتابی از خود سهم.

آیا شما آنها را نگه داشته در حلقه در طول روند ساخت یک شرکت جدید و یا به اشتراک گذاشته برجسته خود را از تعامل جامعه کار می کند ؟ آیا این افراد است که آنها می توانید به بحث در مورد با هر حس آشنایی? بسیاری از پدر و مادر مبارزه با اتصال به بخش هایی از زندگی فرزندان خود را که بسیار متفاوت از خود را دارند. این ممکن است سخت برای دراز مدت عامل بیمه برای قرار دادن مغز خود را در اطراف راه اندازی, فرهنگ, و آن را نیز ممکن است برخی از handholding برای برخی cisgender جنس مخالف پدر و مادر برای درک قدرت و اهمیت ساختمان فضای امن برای دگرباشان مردمی است. (امیدوارم وجود ندارد چیز دیگری در دست وقتی که می آید به عدم هیجان در مورد دوم مسئله اما من می خواهم تصور کنید که شما می خواهم به ذکر است که اگر آن بودند.)

20s بسیار چشم باز زمان در یک زندگی و پدر و مادر خود را’ کاستی تبدیل خواهد شد واضح تر برای شما از همیشه. مادر شما عذرخواهی تایید است که حداقل در یکی از آنها را برخی از اشتباهات هنگامی که شما یک کودک بود که هنوز هم می تواند شما را تحت تاثیر قرار امروز.

سعی کنید به تعامل با پدر و مادر خود را در گفتگو در مورد آنچه شما تا هستیم و اجازه دهید آنها را می دانیم مستقیم است که شما را از دست ندهید احساس مانند آنها به شما افتخار می کنیم که آن را به معنای زیادی به شما را به شنیدن خود را ستایش و تاکید. خودتان را کنترل کنید برای این احتمال که آنها ممکن است قادر به دیدار با استانداردهای خود را در این زمینه و تشخیص دهد که عدم شور و شوق است نه متناسب با ارزش شما و کار شما باید در جهان است. با آرزوی بهترین ها.

• اگر شما از دست رفته روز با مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک مادر به 5 سال و 18-ماه-پیر پسر. من خوش شانس است که من کار شرایطی مجاز به شیر دختر من برای 18 ماه و پسر من است پس در خواهر خود را می فروشد. من خوشحالم که من قادر به شیر برای مدت طولانی; من لذت می برد پیوند با هر دو از نوزادان و آنها لذت می برد هر دو ارزش غذایی و همینطور نوه ها از پرستاری است.

اما در اینجا مشکل این است: من در مجموع بیش از تغذیه با شیر مادر, و من می خواهم برای متوقف کردن. هنگامی که آن زمان برای از شیر مادر گرفتن از دختر من قطع کردن بوقلمون سرد و برخورد با بداخلاقی به عنوان آنها را برای چند روز. من بیرون رفتن در خواب و اجازه شوهر من قرار داده و او را به خواب. پس از حدود یک هفته او آرام. من فرض من را همان رویکرد با پسرم, اما این بیماری همه گیر انداخته است من برای یک حلقه. من در حال حاضر کار از خانه در حالی که تماشای هر دو کودکان و نوجوانان (شوهر من کار می کند یک کار ضروری و خارج از خانه به مدت حداقل هشت ساعت در روز). من نمی دانم که من می تواند به تحمل اضافه بداخلاقی چند بار در روز, در حالی که همچنین تلاش برای کار کاملا بدون از دست دادن ذهن من (وقتی که من گرایند من پدر من هم در محل کار هشت ساعت در روز است که کمک کرد). چگونه می توانم در پایان این را بدون دردسر به عنوان احتمالا?

—Nursed کردن

عزیز هیچ

به “بوقلمون سرد” رویکرد است که کار را برای دختر خود را احتمالا یکی از بهترین را با توجه به این که شما نمی توانید جسمی فاصله خود را از پسر خود را در حال حاضر. آن ممکن است آسان تر به تدریج از شیر مادر گرفتن او را به جای. شروع شده توسط جایگزین کردن یک پرستاری جلسه در روز همراه با غذا و یا فرمول از انتخاب خود را در حالی که هنوز در آغوش گرفتن او را به عنوان او می خورد. اجازه دهید قبل از خواب تغذیه یکی از آخرین است که شما جایگزین و در صورت نیاز اجازه شوهر خود را به او را به عنوان شما را در گذشته; نگاهی که زمان برای رفتن به یک فنجان چای اجرای سریع ماموریت و یا گوش دادن به برخی از موسیقی با هدفون. این روند به احتمال زیاد سخت تر است چرا که از این مقدار زمان شما صرف با هم انجام بهترین خود را به بیمار با نوزاد پسر و با خودتان است. اگر رویکرد آهسته به نظر نمی رسد به کار در نظر بگیرید با استفاده از یک تعطیلات آخر هفته سعی کنید برای رفتن در این راه شما را در گذشته انجام آن ممکن است لذت بخش ترین استفاده از کار افتادگی خود را, اما شما آن را درک در دراز مدت است. موفق باشید به شما!

عزیز مراقبت و تغذیه

به من بگویید حقیقت: چگونه زمان زیادی است که این طبیعی می خواهید به صرف و دور از فرزند خود را ؟ و چقدر زمان دور از آنها مضر است?

من یک پسر بچه کوچک (18 ماه) بزرگترین هدیه ای است که جهان تا به حال به من داده و احساس به همان شیوه. از سوی دیگر ما نمی در واقع به نظر می رسد می خواهید به صرف زمان زیادی را با او. زبان صرفا خودخواهانه من ایده آل خواهد بود چیزی شبیه به سه ساعت در روز و هفت روز هفته … من احساس می کنم خیلی گناه حتی نوشتن که!

او مانند یک یار; او خود را دوست دارد مامان و من بسیار در حال حاضر زمانی که من با او هستم. اما منافع خود را (پرتاب سنگ به تعقیب گربه, کوه در می رم سوئیچ نور) هستند و نه تکراری. او صرف بیشتر وقت خود را به درخواست برای چیزهایی که—با استفاده از کلمات او می داند اما با ناله—و البته 75 درصد از آنچه که او می خواهد او نمی تواند داشته باشد. اگر من و همسرم سعی کنید به یک مکالمه واقعی او babbles با صدای بلند. فریاد میکشند در صورت لزوم. و پر حرف و فریاد میکشند هستند چرا که همه چیز او می کند شایان ستایش است; حتی خود کج خلق هستند. اما آن را نیز فقط خیلی خسته کننده و مالیات.

روز خود را مراقبت به تازگی بازگشایی شد و من در یک متن ارز با مادران دیگر در اتاق خود. آنها همه بیان چگونگی تلخ و شیرین آن خواهد بود به بچه های خود را در اطراف در تمام طول روز, و من نمیتونم چیزی بگم چون به من (به غیر از من نگرانی در مورد COVID) آن را چیزی جز شیرین به ما. در واقع ما شده اند در نظر گرفتن جانشین برای او در روزهای شنبه و یکشنبه و همچنین از آنجا که ما مرتب کردن بر اساس احساس به عنوان اینکه اگر ما هرگز به صرف یکی دیگر از 12 ساعت کشش با او (بدون پارک علم و موزه ها و کتابخانه ها و یا استخرهای شنا), از آن خواهد شد بیش از حد به زودی. من احساس به عنوان اگر من او را بسیار دوست دارم—اما من فریب خورده? اگر من او را دوست داشتم من می خواهم با او ؟ یا من او را دوست دارم و من فقط خودخواه ؟ یا این است که بخشی از طیف نرمال مادر-عشق و شاید من می خواهم به صرف زمان بیشتری را با او هنگامی که او می رسد سن دلیل ؟ او در حال رفتن به دستگیری برخی از عمیق سطح روانی است که او را جدا از من نه فقط به خاطر من مجبور به کار می کنند اما به خاطر من می خواهم به دور است ؟

—Meh مادر

عزیز MM

من نمی دانم این بچه در متن شما اما من می باشد حاضر به شرط بندی که حداقل یکی از آنها نیم در ناامیدی او در مورد او بچه رفتن به مراقبت روز و فقط برای جلوگیری از صدایی مانند یک پدر و مادر بد. در واقع من نمی دانم پدر و مادر تنها—از جمله کسانی که مجبور به ترک خانه برای کار در زمان—که نمی خواهید کمی دیوانه با تشکر از همه وقت آنها را صرف در داخل خانه با فرزندان خود در طول چند ماه گذشته. حقیقت گفته شود, من می خواهم تصور کنید که وجود دارد بسیاری از پدر و مادر تا 18 ماهه ساله که می خواهم که بسیار شبیه نظرات خود را حتی اگر هیچ بیماری همه گیر ساخت وظیفه ای دشوار از پدر و مادر حتی سخت تر از حالت عادی است.

این خوب است که شما می گویند شما در حال حاضر زمانی که شما با پسر خود, اما شما همچنین ممکن است نیاز به پیدا کردن برخی از زمان به کمتر حاضر به طوری که شما نمی سوخته از به ظاهر بی پایان روز بازی وعده های غذایی و بداخلاقی و clinginess. پیدا کردن فعالیت های که او می تواند با خوشحالی شرکت در حالی که در مراقبت از خود را که اجازه خواهد داد که شما را به خواندن کمی انجام می شود و یا به تماشای نشان می دهد مورد علاقه و یا به سادگی به تمرکز بر روی کار به نگه داشتن مواد غذایی بر روی میز است.

اقامت و آگاه از احساسات خود را در اینجا. این یک چیز به خسته شود و یا حوصله آن را دیگر به شروع به احساس می کنید مانند شما هرگز خوشحال در پسر خود را حضور یا این که توانایی خود را برای مراقبت از او را با عشق تا به نوعی به خطر افتاده است. اگر شما و/یا شوهر خود را پیدا کنید خودتان احساس عمیقا قطع از پسر خود و عمل پدر و مادر و سپس شما ممکن است نیاز به صحبت می کنند به یک حرفه ای. در غیر این صورت آن را فقط برای تلفن های موبایل مانند شما با داشتن یک کاملا قابل فهم واکنش به زندگی خود را تبدیل وارونه حدود چهار ماه و مدیون شما خودتان یک بیت از فضل.

— Jamilah

مشاوره بیش از تخته سنگ

برای دو سال گذشته شوهر من هری و من تلاش کرده اند با ناباروری است. به عنوان یک نوجوان برخورد من با یک بیماری مقاربتی است که می تواند تحت تاثیر توانایی من برای کودکان است. به همین دلیل و از آنجا که هری گفت: تعداد اسپرم خوب بود من همیشه مقصر خودم را برای ما ناتوانی در باردار شدن.
ما نگه داشته و ما را در مبارزه با ناباروری بسیار آرام است. خوشبختانه خانواده ما هرگز فشرده ما در مورد زمانی که ما در حال رفتن به بچه ها. هفته گذشته من خراب شد به من فوق العاده در مورد دشوار است که چگونه این تجربه شده است. او اخم کرد در من و سپس گفت: “هری معکوس خود وازکتومی ، من شوکه شده بود چون هری هرگز ذکر داشتن وازکتومی به من اما ظاهرا او به عنوان یک مرد جوان است. زمانی که من صحبت می کرد به هری او اعتراف کرد که او نیست معکوس وازکتومی و او مطمئن بود که او می خواست بچه ها. او فکر کرد که اگر ما تلاش برای به اندازه کافی بلند و هرگز تصور من در نهایت می دهد تا تلاش. او با شرمندگی چرا که او هرگز متوجه شدم من چقدر مقصر خودم را برای ما ناباروری است. او ارائه شده به وازکتومی معکوس و یا به اتخاذ یک کودک خود را به دروغ به من. بهترین دوست من فکر می کند هری مخالف هر چند که من باید طلاق او برای اینکه فوق العاده بی رحمانه است. من در شوک ویران هیچ ایده چه باید بکنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>