عزیز مراقبت و تغذیه: ما گفت: “اجازه ندهید که نیش ساس” … و در حال حاضر کودک نو پا ما نمی تواند خواب


Toddler boy crying in bed.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس dragana991/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 2 ساله که به تازگی توسعه یافته مشکل در رفتن به خواب در بستر خود. یک شب پس از ما خواب معمول از خواندن داستان او و پدرم شد و گفت شب بخیر و پدر او افزود: “اجازه ندهید ساس نیش می زنند!” گویند. بلافاصله یک نگاه ترسناک عبور پسر من و او نشسته و اشاره در تخت درخواست “نیش ؟ نیش می زنند ؟ و بیش از بیش.

بدیهی است که ما در تلاش برای اطمینان بخشیدن به او و به او بگویید که چیزی که قرار بود او را نیش می زنند. اما تا کنون از آن پس او حاضر به غیر روحانی کردن در تخت خواب و به خواب رفتن. من معمولا به او را نگه دارید تا زمانی که او می افتد در خواب در آغوش من و سپس ذخیره کردن او را. در این نقطه من مطمئن هستم که اگر او را فقط با استفاده از این وضعیت نه به خواب رفتن در خود و یا چه. برای آنچه در آن ارزش, او به نظر می رسد واقعا می ترسم از بستر بنابراین من باید یک زمان سخت او را مجبور به در رختخواب خود دراز. چه می توانیم بکنیم ؟

— هیچ ساس

عزیز TANB,

آن را تعجب آور برای من این اتفاق نمی افتد در اغلب موارد با توجه به گامه تحت اللفظی کودکان در این سن. نگاه شما گفته ام او وجود ندارد ساس و که هیچ چیز او را نیش می زنند. اگر من به شما بود, من می خواهم برای قرار دادن ارائه تشک و یا در یک کیسه خواب در طبقه (تکرار کرد که وجود دارد هیچ کار اشتباهی با تخت) و ببینید که اگر او برای آن می رود. اگر آن را واقعا یک نگرانی در مورد تختبه دلیل نیش خطرو سپس او باید خوب با تشک به عنوان کودکان ناآگاهانه در مورد که در آن ساس در واقع خود را پنهان شنیع کمی بدن و وضع ننگین خود تخم مرغ است. اگر او فقط در تلاش برای گرفتن شما را به او را نگه دارید تا زمانی که او به خواب می رود شما را پیدا کنید که بسیار به سرعت.

آن را کاملا مشترک برای 2 سال به خواهید شد تا زمانی که آنها به خواب رفتن و در صورتی که مورد, شما می توانید کار در محو آن را مانند شما می توانید هر گونه انتقالی فعالیت های تسکین دهنده. اما این واقعیت که او به نظر می رسد تمایلی برگزار شد در سلاح های خود را در حالی که دراز کشیده بر روی تخت (من امیدوارم که به خاطر پشت خود را و سلاح های که شما در حال نگه داشتن او را در یک صندلی rocking و نه تنها ظالمانه ایستاده وجود دارد گدایی برای او به خواب رفتن در حالی که حفظ او در فوتبال حمل) باعث می شود من فکر می کنم آن را در واقع یک ترس موضوع است. او نمی خواهد خواب بر روی زمین برای همیشه لطفا برای و راستش مهم نیست. فقط به تکرار وجود ندارد ساس و آن صبر کنید.

· می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا برای مراقبت و تغذیه در Facebook Live.

· اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

· بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من در اواخر دهه سی و نسبتا با اعتماد به نفس است که من هرگز کودکان است. این انتخاب اما انتخاب محدود با شرایط. برخی شرایط خارج از کنترل من است. بسیاری از آنها با توجه به خود من انتخاب بد که من عمیقا و به شدت پشیمانی. آن سخت است حتی به نوع آن جمله است. من زندگی با بسیاری از پشیمانی.

برادرزاده من است 2. او یک پسر فوق العاده است و من می دانم که برادر من خواهد بود بیشتر درگیر. اما گاهی اوقات وقتی که من با آنها و یا حتی فقط به دنبال در عکس های من پر است آنقدر غم و اندوه است که من نمی توانم آن را تحمل کنم. اما پس از آن من فکر می کنم در مورد آنچه که من از دست رفته در این پسر کوچک زندگی او از دست رفته است با داشتن تنها یک دور عمه. (ما هیچ دیگر خواهر و برادر و شریک زندگی خود را تنها فرزند است). و سپس من به شدت غمگین, دوباره در راه های مختلف.

چه می توانم انجام دهم ؟ مردم چگونه زندگی می کنند با این احساس ؟ من هدر دادن بزرگترین نعمت است که من چون من نمی تواند به توقف دردناک بیش از آنهایی که من نمی. لطفا به من کمک کند. این خیلی دردناک است. آن را نیز هنوز خصوصی چیزی است که من آماده به بحث در مورد با خانواده.

— دور عمه

عزیز دا

من خیلی متاسفم. شما در یک کار بسیار دشوار است و به نظر می رسد به عنوان اینکه شما در درد از این وضعیت تقریبا ثابت بر اساس. این چیزی است که من احساس می کنم به شدت که شما نیاز به فعال درمان در دست یک حرفه ای اگر در همه ممکن است. چیزهایی وجود دارند که ما نمی توانیم تصور کنید به مردم گفت: در زندگی ما است که می تواند بسیار آسان تر برای گفتن به کسی است که آموزش دیده برای رسیدگی به بزرگی احساسات و کمک به مردم از طریق آنها کار می کنند.

من می توانم شما را در هر وعده اما من همچنین فکر می کنم که آن را سخت خواهد بود برای همه چیز بسیار بدتر از آن است که نگه داشتن این همه در داخل کمک کرده است و آن را ارزش دادن به تلفن و یا تصویری درمانی را امتحان کنید. وجود دارد مقیاس کشویی و گزینه های فعلی خود و وضعیت پایدار نیست.
در این میان وجود دارد بسیاری از کودکان که خاله یا عمه و اگر شما در درد درد درد زمانی که شما صرف زمان خود را با برادرزاده من شک دارم این است که انجام هر کدام از شما هر نعمت را به سعی کنید به چشم پوشی از آن دلیل این که شما احساس می کنید داشتن یک برادرزاده باید بود “یک برکت و رحمت است.” من قطعا امیدواریم که او می تواند یک روز می تواند یک برکت و رحمت واقعی در زندگی خود را, اما در حال حاضر او نیست چرا که شما در حال فعال در بحران است. این است که بحران است که به آنها رسیدگی شود. آن را بیاستفاده تا زمانی که شما در حال کار در آن است.

شما باید همه همدردی و من امیدوارم که زندگی خود را ساده تر برای مدیریت. لطفا به من ارسال شده است.

چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد نژاد, سهام و خشونت پلیس

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من تنها طلاق مادر دو پسر در مدرسه ابتدایی. من شده اند با قدمت یک مرد فوق العاده برای سه سال. او همه چیز من را می خواهید در یک شریک. او با بچه های من. من دوست دارم با او ازدواج. این چیزی است که من خودم تمایل برای من و بچه های من در آینده به یک مرد برای به اشتراک گذاشتن زندگی روزانه ما با.

مشکل این است که او دارای دو دختر جوان بالغ پسر که در خانه زندگی می کنند با او و می خواهید چیزی به من و بچه های من. آنها لازم نیست که شغل و پس انداز آنها را در حال حرکت با زندگی خود و خارج از خانه خود را در هر زمان به زودی بعید است. آنها بی ادب و خواستار از پدر خود. زمانی که او با ما زمان است که اغلب برش های کوتاه توسط آنها درخواست او را به خانه چیزی به آنها.

او نیست بسیار سخت با آنها است زیرا او فوق العاده آرام و مهربان و احساس بد است که مادر خود را می کند نه صرف زمان زیادی را با آنها. من دوست پسر من حدود دو هفته است که پس از سه سال از قدمت احساس نمی مانند به اندازه کافی. ما به بحث در مورد در حال حرکت در کنار هم, اما ما هر دو متوجه این امر می تواند یک وضعیت راحت. من پاره پاره بین ماندن با او و ساخت بسیاری از آنچه که ما را چون من او را دوست دارم عمیقا و او واقعا یک مرد بزرگ و یا در حال حرکت چون من نمی خواهم به صرف بیشتر وقت من به تنهایی به عنوان من در حال حاضر انجام و امید به پیدا کردن یک مرد دیگر که بیشتر در دسترس به من و بچه های من.

— پاره مادر تنها

عزیز TSM,

من فکر می کنم شما نیاز به نشستن با شما بسیار مهربان و نوع دوست پسر و از او بخواهید اگر او یک طرح و یا یک جدول زمانی برای فرزندان بالغ خود را در حال حرکت به مرحله بعدی زندگی خود و خارج از خانه خود را. این است که یک هدف برای او ؟ آن چیزی است که او به لحاظ نظری می خواهد مانند صلح جهانی است اما احساس می کند هیچ شخصی ضرورت برای رسیدن به? چیزی که او خواسته های مشخص است اما در انتظار نگه داشته در حال حاضر به دلیل شرایطی که در آن ما در حال حاضر زندگی می کنند ؟ اگر آنها بسته بندی شده و در سمت چپ فردا از اراده خود برای پیوستن به لژیون خارجی فرانسه که او پس از آن می خواهم به شما و فرزندان خود را به زندگی با او ؟ آیا او خود را ازدواج کرده است ؟ آیا او می خواهم به یک پدر برای فرزندان خود را?

همه این پرسش ها توجه بیشتر به من از اینکه آیا یا نه پسران بالغ در سوال های آزار دهنده و یا خراب در بچه های خود را. او به نظر می رسد یا محتوای خود را در وضعیت فعلی (که خوب است آن را در زندگی خود) و یا به اندازه کافی dis-رضایت به آن را تغییر دهید. اگر شما شده است با اجتناب از فشار دادن او و یا او را به گفتن آنچه شما می خواهید را به نفع بودن روشن: شما می خواهید برای دیدن بیشتر از شما می خواهید برای ایجاد یک زندگی واقعی با هم.

من فکر می کنم آن را احتمالا زمان به حرکت در, اما من فکر می کنم که گرفتن برخی از پاسخ به سوالات بالا خواهد یدکی به شما مقدار زیادی از دردناک. جمع آوری اطلاعات. آماده برای حرکت به جلو. این بدان معنی نیست که شما به طرزی جادویی پیدا کردن کسی که می خواهد به بخشی از خانواده خود را در تمام راه شما می خواهید زندگی می کنند اما در این نوع از پاره وقت در حالت سکون است نه ساخت شما را خوشحال یا.

من برای شما آرزوی بهترین ها را بدون در نظر گرفتن نتیجه.

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

من یک bridezilla و من متاسفم در مورد آن. من خندید و در آن دسته از زنان که می خواست “کامل fairy tale wedding” بود که همه در مورد آنها. و سپس من درگیر شد و یکی از آنها است. من صرف ساعت پدیده هنگامی آشکار شد بیش از لباس عروس مجلات کشیدن دوستان به مغازه های لباس عروس و گفتن آنها را آنها نادان و یا حتی بدتر زمانی که مخالفت آنها با من بیش از چیزهای احمقانه مانند سایه دقیق از عاج من نیاز به دستمال. من سوار من ندیمه به اشک من ثابت خواسته ها و ایمیل های. من نامزد رها کردن برادر خود را به عنوان بهترین مرد وقتی که من شنیده ام او بگویید نامزد من برای پایان دادن به رابطه ما از آنجا که من دیوانه هستم. من دیوانه بود. من اشتباه بود. اما من نمی دانم چه باید بکنید. شوهرم در ارتباط با برادر خود است تیره و تار به دلیل رفتار من. و ما ازدواج است و نه بزرگترین. من خود را از آن همه است. من این چیزهای وحشتناک. اما چگونه می توانم آن را حل کنم ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>