عزیز مراقبت و تغذیه: آیا اضافی قرنطینه ارائه, از بین بردن دخترم ؟


Crayons strewn about a table.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

مراقبت و تغذیه تخته سنگ مشاوره پدر و مادر ستون. یک سوال برای مراقبت و تغذيه? ارسال آن را در اینجا و یا ارسال آن را در تخته سنگ های فرزند پروری Facebook group.

عزیز مراقبت و تغذیه

من و همسرم هر دو در تلاش برای کار از خانه در قرنطینه. من 3 ساله دختر می خواهد توجه مداوم به طوری که آن را سخت برای به دست آوردن چیزی انجام می شود. من شروع به خرید آنچه من می خواهم تماس “فعالیت های خلاق” آنلاین (کتاب رنگ آمیزی کتاب دشنه و دستبند-ساخت کیت و غیره). من به طور معمول چند خرید ارزان آنهایی که در هر هفته—آن را می دهد یک سرگرم کننده و فعالیت های خلاق به اشغال خود برای کمی.

پس ما شروع quarantining در اواسط ماه مارس, من بسیاری از چیزهایی که من و همسرم در حال حاضر نگران است که ما ممکن است “خراب” دختر من با چیزهای جدید در همه زمان ها. برای زمینه ما نمی خرید اسباب بازی های بسیاری برای او در طول سال (او می شود یک دسته از چیزهای جدید در تولد و کریسمس زمان) اما ما سعی می کنیم به دقت مورد دادن تعداد زیادی از اسباب بازی ها در تلاش برای خراب نکند او (او تنها فرزند است). شوهرم فکر می کند ما باید در مقیاس با هدیه, اما من فکر می کنم چون این موارد بیشتر فعالیت-نوع و کمتر پلاستیک آشغال آن است که کمتر احتمال دارد به از بین بردن ، پس از قرنطینه بیش از ما به طور کامل قصد بازگشت به ما بسیار نادر خرید اسباب بازی جدید, اما من هنوز هم تعجب می کنم اگر این بد است استراتژی ؟

—قرنطینه و اشتباه

عزیز QaC,

این خوب است. شما خوب هستید. اگر شما می توانید استطاعت آن در مورد آن نگران نباشید. Keep on keepin’ و توان شرکت در مورد پوسته پوسته شدن پشت زمانی که همه چیز بهتر است.

کمک! چگونه می توانم پشتیبانی, تخته, بنابراین من می توانید خواندن تمام مشاوره از عزیز احتیاط و مراقبت و تغذیه, درخواست یک معلم و چگونه به آن را انجام دهد ؟ پاسخ: پیوستن به تخته سنگ به علاوه.

عزیز مراقبت و تغذیه

من 10 ماهه نوزاد کشف شادی از لمس کردن آلت تناسلی خود را در طول تغییرات پوشک. من اهمیتی نمی دهند (و چشم پوشی) هنگامی که او آن را در حمام خود را, اما من واقعا نمی خواهید برای مقابله با یک حمله از اطفال E. coli چرا که او تفنگ در دست خود قرار داده و سپس آنها را در دهان خود. من سعی کنید برای منحرف کردن او توسط توزیع او اسباب بازی teethers یا صادقانه هر چیز دیگری در دسترس نیست که یک خطر خفگی اما او خیلی بیشتر علاقه مند به آنچه در پایین. من هم سعی ایستاده تغییر پوشک اما او در اوایل واکر و من به پایان رسید تا تعقیب کردن یک نیمه برهنه کودک و دروغ او را به تمیز کردن پوشک ، آیا غیر جنسی-shamey راه گفت: “eww ناخالص که کثیف نمی لمسی است که” یا من overthinking این ؟

—لطفا فقط توقف

عزیز سهامی خاص,

من در پاسخ به این سوال در سه شنبه گذشته را زنده تصویری, اما من قصد دارم برای گسترش آن را در اینجا برای مخاطبان بزرگتر.

آنها میخوای لمس آلت تناسلی خود را. آن را فقط به آنچه انجام می دهند. مثل این است که یک انسان ترانسفورماتور. آن را هنوز هم بسیار هیجان انگیز برای بسیاری از بزرگسالان است.

من پیشنهاد می کنم از پوشک چادر است که با قرار دادن پاک کردن پوشک در بالای آلت تناسلی مرد در حالی که شما تغییر بقیه از وضعیت خود. نگه داشتن به او اسباب بازی جای یک دست در بالای پوشک چادر بنابراین او نمی تواند قادر به rip کردن آن را خاموش و پاک کردن با دیگر. هیچ نقطه ای برای گفتن هر چیزی مانند “ew ناخالص کثیف” از آنجا که او 10-ماه-پیر و نمی خواهد آن را درک کنند و همچنین در زمان او می کند آن را درک کنیم که واقعا چه می خواهید او را به احساس در مورد آلت تناسلی خود را.

من برای شما آرزوی همه بهترین.

• می خواهید بیشتر از مشاوره نیکول? پیوستن به او را هر سه شنبه ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا برای مراقبت و تغذیه در Facebook Live.

• اگر شما از دست رفته روز یکشنبه مراقبت و تغذیه ستون در اینجا آن را بخوانید.

• بحث در مورد این ستون در تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه!

عزیز مراقبت و تغذیه

من در مورد به دریافت اولین nibling و من واقعا مهم نیست که چقدر من حدس می زنم ؟ مردم مانند “آیا شما هیجان زده است ؟” و … نه ؟ … من خوشحال هستم برای من خواهر و برادر اما من هیچ پیش بینی glee. من همیشه ساخته شده جعلی صداهای مورد شاد بودن در مورد من دوستان نوزادان و من ظاهرا جعلی آن را به اندازه کافی است که من در روابط با دوستان بچه ها من به وضوح نمی bumbling ادم احمق و ابله با کودکان من همیشه فکر می کردم. اما من خواهر و برادر زندگی در نیمه راه در سراسر کشور و من فقط نمی توانم خودم که درگیر—من نمی خواهم در بازدید از شهر خود به هر حال آنها سفر کرده اند من در مورد دو بار در 20 سال گذشته.

ما دوستانه و همراه ما فقط نمی دیدن هر یک از دیگر که بسیار. برای روشن شدن من بچه ها را ندارید و هرگز واقعا می خواستم آنها و یا علاقه مند شده است و در آنها قبل از رسیدن به سن تکلیف. من بسیار زودرس و می تواند یک مکالمه واقعی با شما توسط من 2 و در حالی که من می دانم هر بچه نیست من مشتاقانه در انتظار آن مرحله از دوستان من بچه ها زندگی می کند (BFF بچه 7 و آیا هنوز آه; 5-در سال زمزمه کرد و من حتی نمی تواند بشنود نیمی از آنچه آنها می گویند).

من فقط احساس می کنم که در نظر گرفته نمی مراقبت در مورد نوزادان و من نیز مطمئن شوید که هیچ کس می کنید اگر من یک پسر. قبل از قرنطینه همه بود “چرا شما مراجعه برای دیدن BAYBEEEEEEE” در مورد آینده من nib زمانی که طرح من فقط به خانه در کریسمس مانند معمول (شش ماه پس از تولد). من یک هیولا ؟ من اصلا در مورد مراقبت از نوزادان. من نمی خواهم به نگه داشتن بچه ها. من خواهد مرد بدون تغییر پوشک و من می خواهم که برای خودم. من متوجه قرنطینه ساده این تا حدودی برای من اما هنوز هم.

—نه به نوزادان

عزیز نوک قلم

بسیاری از مردم نمی مانند نوزادان است. من فکر می کنم شما می خواهید انجام دهید کاملا مناسب کار زمانی که آنها مسن تر, اما شما لازم نیست همیشه باید به کسی که می شود هیجان زده در مورد نوزادان و کودکان کوچک است. من شما را تشویق (و هر نفر بدون بچه ها که برادرزاده و خواهرزاده و دوستان نزدیک با کودکان و نوجوانان) را انتخاب کنید تا یک کتاب در مورد اساسی و نقاط عطف رشد بنابراین شما باید یک تصویر دقیق از آنچه دقیقا یک “نرمال” nonprecocious باغ-انواع بچه باید انجام در یک زمان معین. با نوزادان فقط می گویند “وای گردن او است آنقدر قوینگاه در نگه داشتن سر خود را بالا”—پدر و مادر است ، وجود دارد صادقانه بسیار دیگری شما می توانید می گویند در مورد نوزادان.

هیچ مشکلی وجود دارد با شما. یک دلیل وجود دارد (به چند دلیل) است که اکثر بزرگسالان قبل از داشتن فرزند نمی صرف تمام وقت آزاد خود را حلق آویز کردن با بچه های کوچک. آنها دست های چسبنده و غیر قابل درک گفتار و می خواهید به انجام همان چیزی که بارها و بارها و بارها.

مودب جعلی کمی علاقه به یادگیری یک کمی تعریف گردن خود قدرت و توانایی خود را به بیل Cheerios به دهان خود را. سازمان دیده بان این ممکن است تشدید شود.

آنچه شما باید انجام دهید زمانی که مادر بزرگ شروع می شود بازی های مورد علاقه

دن Kois, Jamilah Lemieux و الیزابت Newcamp میزبان این هفته قسمت از تخته سنگ های فرزند پروری, پادکست, مامان و بابا در حال مبارزه است.

عزیز مراقبت و تغذیه

من یک مادر تنها با یک کودک نو پا است که مطلق یار به جز یک در حال توسعه مشکل است. من هنوز تغذیه با شیر مادر (در علاوه بر این به یک جامد مواد غذایی رژیم غذایی) و نه پسر من یا من واقعا آماده است برای جلوگیری از. من در مورد چگونه COVID-19 ممکن است تحت تاثیر قرار تامین مواد غذایی زنجیره ای و از من خیلی استرس, من می خواهم به چسبیدن به یکی از پسر من تسکین دهنده تکنیک های. او بیشتر پرستاران زمانی که او از خواب بیدار زمانی که او به خانه از مراقبت روز و درست قبل از خواب.

اما به تازگی او شروع به بیدار شدن از خواب در نیمه شب (خواب رگرسيون اتفاق می افتد, من آن را دریافت کند) و تنها مایل به بازگشت به خواب. که نمی خواهد بیش از حد بزرگ یک مشکل پس ما همکاری خواب اما از او نیست و کاملا بیدار او اغلب گزش. یک یا دو بار من می تواند با زندگی می کنند و تماس تصادف, اما آن اتفاق می افتد هر شب و کمتر از یک تک chomp از آن است که 10 تا 15 دقیقه یک wriggling 18-ماه-پیر زنی دندان های خود را روی نوک سینه من. بدون توجه به آنچه من سعی پرستاری تنها راهی است که او به خواب می رود و هیچ چیز او را متوقف می کند به جویدن. است وجود دارد یک راه حل برای این نیست که شامل شیر?

—Nip آن در جوانه

عزیز NIitB,

منظورم این است که شما یکی از شما شتر جویده در هر شب پس از آن تماس خود را, اما من فکر می کنم که شما باید به احتمال زیاد شروع به از شیر گرفتن (آن در حال اتفاق دیر یا زود) و سپس یک بار شیر انجام شده است, گذار از خوابیدن. در 18 ماه شما می توانید منطقی می گویند “آخرین خوراک شب!” در هنگام خواب و پس از آن خط نگه دارید. اگر او واقعا نمی خواهد به خواب بروید حتی بعد از کمی گریه شما می توانید ببینید اگر او ارائه یک بطری بیان شیر یا فرمول ترفند. آن را نهایی از شیر گرفتن آسان تر است.

من که مردم بیش از حد اغلب توصیف افراد دیگر پرستاری کودکان نو پا خود را به عنوان “آن را برای شما و نه برای او,” اما در این مورد من فکر می کنم این کمی در مورد شما. شما “خیلی تاکید کرد که” نه خود پسر و انتشار تسکین دهنده هورمون ها از طریق تغذیه با شیر مادر بسیار متقابل است. از شیر گرفتن نیز می تواند باعث تغییرات هورمونی پس نگه داشتن چشم در تماس با دکتر خود اگر شما احساس اضطراب و یا ناامیدی در طول این دوره زمانی (بسیاری از زنان انجام می دهند و آنها در مورد آن صحبت نمی مگر با دوستان).

من فکر می کنم آن زمان. من آرزو می کنم من تا به حال یک راه حل که نمی شامل شیر گرفتن اما من نمی. اگر شما واقعا راحت نیست از شیر گرفتن پس از آن پیش بروید و unpop مکش مهر را با انگشت کوچک انگشت دقیقه او شروع به گاز گرفتن و گفتن “هیچ هیچ, آن لطمه می زند, مامان و دختر” و که ممکن است کاهش در gnawing برخی از.

موفق باشید!

— نیکول

مشاوره بیش از تخته سنگ

از آنجا که این ناشناس من اصلا به تظاهر در اینجا است که من نمی دانم که من باید بزرگ شرکت چروک پوست در تقریبا 50. من فقط برنده ژنتیکی قرعه کشی در این راستا است. مشکل مطرح می شود که مردم اغلب peg سن و سال من در اواسط تا اواخر 30s. بزرگ راست است ؟ نه واقعا. به تازگی من پیدا کردم خودم را در یک تابع کار با مردم است. یک مرد در این گروه شروع bemoaning بودن 43 و قدیمی ترین فرد در جدول. که منجر به یک کل خنده دار-بحث جدی در مورد قدیمی بودن. من ماندم سکوت چون من پنج سال بزرگتر از 43 و مردم گفتن سن و سال من اغلب منجر به “نگاه” است که در آن فرد دیگر را به نوعی توقف برای یک لحظه در ناباوری و پس از آن تغییر به رشد نگاه وحشت. خوب خداوند او را! من بزرگ وجود دارد اختلاف بین چگونه یک فرد درک و رفتار کسی را در اواسط تا اواخر 30s مقابل اواخر 40s و این منجر به برخی از لحظات بی دست و پا. من فکر نمی کنم من باید گفت: “سلام من مریم هستم و فقط بنابراین شما می دانید من 48” وقتی جلسه ای مردم پس چه کار کنم ؟ رها کردن یک فرهنگ Club مرجع حق دور ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>