بدهی کشور: چهره و زندگی در امریکا وام دانشجویی بحران

من متوجه شدم که در کالج بود optional تا زمانی که بهترین دوست من به من گفت که ما سال سوم دبیرستان که او مصرف نشسته است. به عنوان یک کودک من می خواهم به صرف شب و تعطیلات آخر هفته با مامان در کتابخانه به عنوان او به پایان رسید او (Ph. D.) و من تو را دیدم این مواد تفاوت آن در زندگی ما زمانی که او کردم که مدرک. من صرف تابستان قبل از دبیرستان تراورس ایالت تگزاس برای من برادر بزرگترش در دانشگاه بازدیدکننده داشته است. سوال در خانواده من نبود اگر من رفتن به دانشگاه بود که در آن و چگونه ما را برای آن پرداخت. آن نبود تا این لحظه در سال سوم من است که من به رسمیت شناخته شده چه نادر است که به یقین شد.

در آن زمان مادر من یک استاد دانشگاه و او می دانست که این یک نتیجه گیری است که من می خواهم نیاز به وام های دانشجویی به خصوص زمانی که من در کنار من دانشکده پزشکی رویاها و تصمیم به مطالعه روزنامه نگاری. با وجود بنیادی, پس زمینه, مادر من هرگز به من گفت به نظر چیزی بیشتر عملی است. او از من خواست به در نظر گرفتن آنچه که من قادر خواهد بود به راحتی پرداخت پس از آن وام آمد و با توجه که سوال—چگونه من می بازپرداخت من وام های دانشجویی—برگزار حلقه در پشت سر من به عنوان من را از طریق رفت و شروع زندگی حرفه ای من.

با توجه به سازمان های غیر انتفاعی بحران بدهی دانشجویی ما جمعی بدهی دانشجویان به عنوان یک ملت است که در حال حاضر در $1,740,184,278,148. آموزش و پرورش نظری اکولایزر تبدیل به یکی دیگر از راه های که عمیق نابرابری همچنان تثبیت شده در کشور ما—به عنوان به خوبی به عنوان یک حزبی flashpoint. پس از برنی ساندرز کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن اعلام کرد یک پیشنهاد برای گسترش وام دانشجویی بخشش در یک پیشنهاد برای حلقه در ساندرز حامیان. در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وتو عمده وام دانشجویی بخشش لایحه در برخورد یک ضربه به دانش آموزان که به دنبال لغو بدهی زیرا آنها می گویند کالج defrauded آنها. همانطور که ما به یک انتخابات در میان عظیم رکود اقتصادی در جهانی همه گیر مخاطرات از این بحث هرگز بالاتر بوده است.

چه هنگامی که به نظر می رسید مانند یک ساده launch pad—مدرک دانشگاهی—تا به جای یک وزنه به مچ پا از میلیون ها نفر از فارغ التحصیلان. متوسط بدهی دانشجو در سال 2018 شد بین $20 ، 000 و $24,999. و فارغ التحصیلان دانشگاه ها پنج بار به عنوان به احتمال زیاد به طور پیش فرض بر روی وام خود را از سفید همسالان. کاهش درآمد و دانش آموزان در حال گرفتن وام بالاتر از $50,000 در شماره های قبلا دیده نشده است. در برخی موارد پدر و مادر خود را در حال تبدیل شدن به شرکت و امضاء کنندگان تبدیل بدهی وام دانشجویی به یک multigenerational albatross. وسط کلاس فشرده بین ثروتمند است که می تواند پرداخت از جیب و خانواده هایی که واجد شرایط برای بیشتر کمک های مالی تا پایان با بیشتر بدهی وام دانشجویی متوسط نسبت به همسالان خود از هر دو بالاتر و پایین تر اجتماعی و اقتصادی پس زمینه.

داستان ملی ما بحران بدهی دانشجویی یکی غالبا گفته در اعداد است. این میانگین آن سال این نرخ بهره و درآمد از دست رفته و بالقوه درصد از پیش فرض ها. چهره و زندگی تعداد کسانی که حالا به پس زمینه به عنوان سیاستمداران استدلال می کنند بیش چقدر بدهی باید بخشیده شود و هنگامی که. بنابراین من شروع کردم به صحبت کردن با طیف وسیعی از مردم در مورد دقیقا چگونه بدهی دانشجویان به شکل زندگی خود از فارغ التحصیلی تا به حال. زمانی که ما با قرار دادن یک تماس به صورت داستان در مورد زندگی با وام های دانشجویی, ما از دریافت نزدیک به 700 ایمیل در پاسخ. برای هفته صندوق گرفتگی شد با روشن و اغلب ویرانگر جزئیات از آنچه دیابت الیزابت وارن نامیده می شوند “کشور ما آزمایش با بدهی تامین مالی آموزش و پرورش است.”

از کسانی که 700 ایمیل, هشت داستان در زیر برجسته. آنچه که من آموخته در ساعت مصاحبه است که وزن این تعداد مردم در زندگی روزمره. شرم بسیاری احساس می کنید که آنها نگاهی به تعادل وام خود را به غرور آنها را در خود آموزش و پرورش رویاها و نقاط عطف زندگی معوق. اغلب افرادی که احساس ترین مانع با بدهی وام دانشجویی کسانی بودند که نه تنها رفت و بدون حمایت پولی از خانواده بلکه به حال پدر و مادر که هرگز پیمایش کالج آمریکایی سیستم خود را. و این که شاید بیرحمانه ترین عارضه جانبی از ما بدهی بزرگ آزمایش است. این کار نه تنها مجازات کسانی که بدون معنی است. این مجازات کسانی که می خواهند آموزش و پرورش و درک نمی کنند هزینه تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

برخی از افراد برجسته در اینجا چند دهه به حرفه خود و دیگران هستند و فارغ التحصیلان اخیر فقط شروع حرفه ای خود را راه. برخی از صحبت در مورد به تأخیر انداختن والدین به دلیل بار بدهی خود را. یکی از بچه ها که در حال حاضر دستکاری خود وام های دانشجویی. بعضی از آنها در نهایت پرداخت هر پنی; برخی هنوز هم صدها هزار دلار به رفتن. من شروع به صحبت کردن به آنها را قبل از COVID-19 همه گیر آمار و آنها همه خوش شانس هنوز هم کار می کنند. اما یک پارادوکس عجیب و غریب است که در برخی از موارد این بیماری همه گیر است که در واقع به طور موقت کمک به آنها را از coronavirus تسکین عمل متوقف ماند فدرال وام دانشجویی پرداخت تا پایان ماه سپتامبر. این یک حرکت است که لازم است به عنوان آن را نیز به نظر می رسید به افشای استبداد از قوانین و جدول زمانی از فدرال بازپرداخت وام در وهله اول.

من فکر نگه داشتن مکالمات من با پدر و مادر خود من هشت سال پیش. من فکر می کنم در مورد چگونه خود را متعصبانه اعتقاد به ارزش آموزش و پرورش به معنای فرض وام آنها به احتمال زیاد می میرند بدون نیاز به طور کامل بازپرداخت. و چگونه این وام هنوز هم نمی دهد آنها را به یک زندگی که در آن آنها می توانند فرزندان خود را به مدرسه بدهی رایگان.

آرتور Stallworth

سن: 36
محل سکونت: سیلور اسپرینگ مریلند
تحصیلات: لیسانس در روانشناسی کارشناسی ارشد در علوم پزشکی و دکترای خود را از آموزش و پرورش
شغل فعلی: دانشجو مشاور و مدرس در دانشگاه آمریکایی
درآمد: $125,000
ارتباط وضعیت: متاهل با سه فرزند دوقلو 13 ساله سابق و 4-ماه-پیر پسر
اوج بدهی دانشجو: $163,718.20
زمان بدهی دانشجو: $163,718.20

Arthur Stallworth, a black man with short locs and glasses
اولیویا زمینه

“من می دانم که من باید به یک جایی که بزرگتر و من در حال حاضر زندگی چک چک است.”

اگر تمام بدهی وام دانشجویی محو شد فردا من سعی خواهد کرد برای به دست آوردن یک خانه. زمانی که من در من لیسانس روز, اولویت های من متفاوت بود. من به تازگی به حال به تجارت من موستانگ در. در حال حاضر من می خواهم به یکی از کسانی که دوباره به طوری که در لیست باشد اما می توان آن را به پایین لیست. درآمد من است که قابل اعتماد نیست در حال حاضر. من یک خانواده است. پس از آن خودم را به جهنم همسر من, ما بچه های جدید و همسر من است ، آنها 13. ما در یک آپارتمان دو خوابه و این دختران نیاز به فضای خود را. بنابراین من می دانم که من باید به یک جایی که بزرگتر و من در حال حاضر زندگی چک چک. من نمیفهمد من بود رفتن به نگه داشتن قرار دادن خودم به تحمل تا زمانی که من می تواند یک افزایش بزرگ در پول است که من شده اند قادر به پیدا کردن در حال حاضر. من در تلاش برای کشف کردن فرفره کار می کنند.
جزئیات آرتور Stallworth در ترک (Ph. D.) برنامه در حال دور شدن از نبراسکا و یادگیری همسر او بدهی او هرگز ذکر شده است.

جک کانلی

سن: 60
محل سکونت: زغال سنگ شهرستان پنسیلوانیا
تحصیلات: لیسانس روانشناسی و زبان انگلیسی کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش برای خواندن آموزش
شغل فعلی: معلم انگلیسی
درآمد: $30,000
وضعیت ارتباط: مجرد (مطلقه) با دو بزرگسالان و بچه ها
اوج بدهی دانشجو: $233,921
زمان بدهی دانشجو: $233,921

A white man in his 60s with a beard and glasses
اولیویا زمینه

“هیچ راهی وجود دارد من می توانم استطاعت دوستیابی. فقط شام و یک فیلم که می خواهید اجرا کنید شما 100 دلار است.”

من با زندگی پسر من است. من سپاسگزار است که او اجازه می دهد تا من با او زندگی می کنند. او دارای وام های دانشجویی; دختر من وام های دانشجویی. بچه ها من درک وضعیت من و من درک آنان است. بدهی من واقعا تحت تاثیر ارتباط من با آنها اما از نظر اجتماعی و یا روابط عاشقانه, اوه, خدای عزیز. هیچ راهی وجود دارد من می توانم استطاعت دوستیابی. فقط شام و یک فیلم که می خواهید اجرا کنید شما 100 دلار است. من نمی توانم پرداخت این نوع از پول شما می دانید ؟ و بخشی از آن نیز من 60 سال است. من می دانم که من به خوبی گذشته من تاریخ. من نه آنچه که زنان به دنبال به خصوص چون من یک معلم هستم. من صادقانه باشد من از 30 ، 000 $و $10,000 یک سال و کمتر از آنچه که من در ساخت 12 سال پیش. آن را دقیقا همان جایی که من فکر کردم من می تواند در سن 60 سالگی, شما می دانید ؟
خواندن جک کانلی در اخراج شدن در طول رکود بزرگ در والدین وام در کنار خود بدهی و تجاری از حساب بازنشستگی خود را.

میمی ناکامورا

سن: 29
محل سکونت: بروکلین, نیویورک
تحصیلات: لیسانس روانشناسی; کارشناسی ارشد در بهداشت رواني مشاوره دارای مجوز در ایالت نیویورک به عنوان یک مشاور سلامت روان; در حال حاضر گرفتن یک دکترای مشاوره روانشناسی
شغل فعلی: مشاور سلامت روان
درآمد: $22,500
وضعیت ارتباط: درگیر
اوج بدهی دانشجو: $286,331
زمان بدهی دانشجو: $286,331

Mimi Nakamura, who is Japanese-Malaysian-American, in a ponytail and glasses
اولیویا زمینه

“من همیشه در مورد آن صحبت کنید چون من خیلی نگران است.”

وجود دارد هرگز پایان دادن به چرخه در روانشناسی کار به صورت رایگان. شما باید به انجام 600 ساعت از میدان تجربه است که فقط کار در درمانگاه و یا بیمارستان و یا در جایی ارائه مشاوره وروان درمانی خدمات. اما شما برای آن پرداخت چرا که این یک کلاس. و شما در حال تبدیل شدن به یک دکتر. شما در حال تبدیل شدن به یک مشاور سلامت روان. آن را فقط واقعا طاقت فرسا و احساسی تخلیه. من برای دکتری بالینی جزء بود در Bellevue, بیمارستان اما به دلیل coronavirus Bellevue حذف همه آنها روانشناسی externs. که یک مشکل بزرگ برای دانش آموزان در این زمینه من به دلیل گرفتن آن ساعت به این معنی است که بر روی کاغذ ما آماده نیست برای درخواست شغل. من خیلی احساس شرم و خیلی بار مالی به دلیل این اسکلت در گنجه من. اما من اصلا تا به حال در مورد آن صحبت کنید چون من خیلی نگران—من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم خانواده من نمی مراقبت در مورد من یا که من تا به حال هیچ مسئولیت مالی یا knowhow. چگونه شما می توانید انتظار کسی را نشان می دهد و توان خود را به بهترین مشاوره خود هنگامی که شما این همه استرس های مالی?
جزئیات میمی ناکامورا در والدین ” مهاجرت به آمریکا, گرفتن گریان در دفتر کمک های مالی مدرسه و لغو عروسی خود را.


راشل جانسون

سن: 33
محل سکونت: ساکرامنتو کالیفرنیا
تحصیلات: لیسانس بهداشت عمومی استاد را از سیاست های عمومی
شغل فعلی: کار بر روی برنامه پشتیبانی از زندانها
درآمد: $270,000
وضعیت ارتباط: ازدواج انتظار یک کودک
اوج بدهی دانشجو: $53,000 در سال 2013
زمان بدهی دانشجو: $0 گذشته پرداخت شد ممکن است در سال 2017

A white woman with long dark hair
اولیویا زمینه

“من احساس می کنم بسیار سپاسگزار من و پدر و مادر کمک کند اما همچنین گناه چقدر فرصت کردم.”

من بدهی وام دانشجویی رایگان. پدر و مادر من پرداخت می شود برای من کارشناسی آموزش و پرورش است. مادر من است که در مدیریت اجتماعی در زمینه کاری و پدرم با این نسخهها کار برای یک شرکت حمل و نقل در فروش. ما فوق العاده ثروتمند در حال رشد است. پدر و مادر من رو کمی دیر شروع می شود. آنها در ملاقات ارتش در آموزش و خدمت با هم. سپس آنها به مدرسه رفت و در GI Bill. در آن زمان آنها را مدتی به ایجاد مشاغل حرفه ای خود را. آنها نمی باید یک تن از صرفه جویی به طوری که آنها فقط پرداخت از جیب برای آموزش و پرورش است. اما از آنجا که آموزش و پرورش تا به حال چنین کمک به آنها را از آن واقعا مهم است برای آنها را به من و دو خواهر آغاز شده است. معامله شد و هر کس می شود کارشناسی برای پرداخت, و پس از آن مدرسه گراد شما شکل خود را. در حال حاضر من و همسرم هر دو با درآمد بالا بگیر. من حدود 70 کارکنان که برای من کار می کنند و بسیاری از آنها بسیار نزدیک به سن من. همه ما نیاز به شغل دانشکده تحصیلات و بنابراین همه آنها دارای حداقل مدرک لیسانس و بسیاری از آنها مقدار زیادی از بدهی. من فقط احساس می کنم بسیار سپاسگزار من و پدر و مادر کمک کند اما همچنین گناه چقدر فرصت کردم و چقدر به نفع من بود.
جزئیات راشل جانسون در پرداخت پول او نیز از پدر و مادر خود را حامله شدن در یک بیماری همه گیر و برنامه های خود را به پرداخت برای بچه های خود را’ آموزش و پرورش است.

Jorge اکودو

سن: 36
محل سکونت: میامی
تحصیلات: لیسانس در علوم سیاسی, J. D.
شغل فعلی: وکیل مهاجرت
درآمد: $240,000
ارتباط وضعیت: متاهل بدون بچه ها
اوج بدهی دانشجو: $240,000 در سال 2015
زمان بدهی دانشجو: $0 گذشته پرداخت شد و در ماه نوامبر سال 2019

Jorge Acevedo, a Latino man in his 30s
اولیویا زمینه

“من تقریبا گریه وقتی که من تو را دیدم من پرداخت شد را برای اولین بار.”

در اولین کار من در ساخت $42,000 از یک سال و من تا به حال $180,000 ارزش وام های دانشجویی. من تقریبا گریه وقتی که من تو را دیدم من پرداخت شد را برای اولین بار. واقعا کوتاه قد من رشد اجتماعی و فقط رشد شخصی است. من شروع به ساختن پول مناسب و معقول تا شش سال به تمرین قانون است. اولین کار من که در آن من شروع به ساختن پول قابل توجهی بود و کار من در حال حاضر در یک کار و قانون استخدام شرکت که در آن من شروع در $120,000. این زندگی در حال تغییر. من به شما بگویم آنچه در اولین سال من جدی در مورد پرداخت وام های دانشجویی به خاطر آن بود که اولین بار احساس کردم سر من بود بالای آب از نظر مالی. من خریداری یک خانه شهری. من به پایان رسید تا فروش آن را دو سال بعد به پرش شروع من دانشجو بازپرداخت وام. من در زمان که سهام از خانه و آن را به معنای واقعی کلمه در حساب بانکی من دو روز قبل از آن رفت و مستقیما به Sallie Mae. من نقل مکان کرد به عقب در با مادر من.
جزئیات Jorge اکودو چگونه بدهی های خود را تحت تاثیر خود قدمت زندگی مشاوره مالی گورو که به او کمک کرد تا حفاری و امداد از گذشته خود پرداخت.

Naima اقبال

سن: 24
محل سکونت: Washington, d. C.
تحصیلات: لیسانس در رشته روزنامه نگاری
شغل فعلی: تولید کننده ویدئو
درآمد: $125,000
وضعیت ارتباط: ازدواج
اوج بدهی دانشجو: $22,000 در سال 2017
زمان بدهی دانشجو: $18,106

A Pakistani-American woman in her 20s
اولیویا زمینه

“به ناچار تجربه مهاجرت معایب شما وقتی که می آید به درک تدارکات و نوار قرمز است.”

پدر و مادر من مهاجرت از پاکستان در سال 2000. من 4 سال که من در اینجا کردم و خواهر من بود 8. او در نهایت به یک چشم نمره خود عمل می کنند اما از آنجا که او نمی داند هر چیزی در مورد کالج, روند, او فکر آن را نمره بد و کاربردی برای کمک هزینه تحصیلی با او نشسته نمره و نمی توانید به استفاده از کمک های فدرال که در دسترس بود. به ناچار تجربه مهاجرت نوع از معایب شما وقتی که می آید به درک تدارکات و نوار قرمز است. زمانی که من دیدم و تجربه او تا به حال, من, مانند, OK, من نمی توانم اجازه دهید این بر من بیش از حد. من به خودم آموزش در مورد چگونه من می توانید با استفاده از کالج آمریکایی سیستم. در کالج من احاطه شده توسط بسیاری از خانواده های با درآمد بالاتر. کسانی که مردم واقعا نمی هر گونه ارتباط با وام های دانشجویی. این نوع trippy به دلیل وجود می شود مردم فکر کردن در مورد هزینه های خود را فقط صرف آزادانه و سفر. جزئیات Naima اقبال بر مرور در پیچ و خم آنلاین پرداخت وام گرفتن ارائه شده کارآموزی پرداخت نشده و جشن طرح برای زمانی که بدهی های خود را رفته است.

سارا Babcock

سن: 41
محل سکونت: آتلانتا
تحصیلات: لیسانس در روابط بین الملل و مطالعات روسیه, J. D.
شغل فعلی: معاون مدیر یک سازمان غیر انتفاعی
درآمد: $110,000
ارتباط وضعیت: متاهل با دو فرزند در سنین 5 و 8
اوج بدهی دانشجو: $57,000 در سال 2007 نیز هنوز پرداخت شوهرش که به اوج خود رسید و در 120,000 $در سال 2009
زمان بدهی دانشجو: $31,000; شوهر است $83,000

A white woman in her 40s
الیوا زمینه

“چیزی که به من می دهد بسیاری سوزش سر دل است که آن را بعید است که ما قادر خواهد بود را به فرزندان ما هدیه پدر و مادر ما به ما داد: بدهی رایگان کارشناسی.”

شوخی من به مردم این است: “فقط مراقب باشید که شما ازدواج از آنجا که شما ممکن است سقوط در عشق با کسی که دارای دکتری در نوشتن خلاق و شش رقم وام دانشجویی.” من و همسرم هر دو در مدرسه گراد زمانی که ما ملاقات کرد و ما فقط نمی بحث در مورد دانش آموز ما بدهی. ما احمق و در مورد آن فکر نمی کنم. ما صحبت در مورد این واقعیت است که ما به آن بود اما ما هر دو نوع آن را پذیرفته به عنوان یک شر لازم است. من فکر نمی کنم که ما درک چه مقدار از آن را محدود زندگی ما به خصوص هنگامی که ما تا به حال کودکان است. ما پرداخت وام دانشجویی در حال حاضر پول است که قصد ندارم به سمت بازنشستگی. و یا صرفه جویی برای پرداخت در یک خانه. چیزی که به من می دهد بسیاری سوزش سر دل است که آن را واقعا بعید است که ما قادر خواهد بود را به فرزندان ما هدیه پدر و مادر ما به ما داد که بدهی رایگان کارشناسی.
جزئیات سارا Babcock در قانون در مقابل غیر انتفاعی حقوق, تعجب, هزینه های در طول همه گیر و آنچه که او می خواهم به او بگویید بچه ها اگر آنها می خواستند برای گرفتن وام.

باب اشنایدر

سن: 39
محل سکونت: دنور
تحصیلات: لیسانس در علوم سیاسی کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی
شغل فعلی: کلرادو کارمند دولت
درآمد: $130,000
وضعیت ارتباط: ازدواج با یک دختر در سن 9
اوج بدهی دانشجو: حدود 50.000 دلار در سال 2006
زمان بدهی دانشجو: $22,900

A 39 year old white man
الیوا زمینه

“من وام شده اند را در خود نگه دارد در حال حاضر. آن را مانند دولت فقط جامعی انگشتان دست خود را ساخته شده و شش ماه از پرداخت بدهی برود.”

من برای دولت از سال 2006. خدمات عمومی وام بخشش برنامه که هر یک بخشی از بدهی برای خدمات عمومی کارگران است که تقریبا یک فاجعه است. من می تواند به معنای واقعی کلمه هیچ اطلاعاتی در این برنامه برای پنج سال پس از آن به تصویب رسید در سال 2007. اما با توجه به همه گیر من وام شده اند را در خود نگه دارد در حال حاضر. این نوع خنده دار هر چند که آنها این کار را به سرعت و به آسانی. آن را فقط نشان می دهد که چگونه دلخواه فدرال یارانه بدهی های دانشجویی است تا آنجا که قوانین و بازپرداخت و تمام. آن را مانند آنها فقط از نوع جامعی انگشتان دست خود را ساخته شده و شش ماه از پرداخت بدهی برود. دختر من در کلاس چهارم در حال حاضر پس از او 9. بنابراین او کمی کمتر از 10 سال برای دولت فدرال به آنها می گه با هم. اما من واقعا نگه داشتن نفس من.
جزئیات باب اشنایدر در پیوستن به سپاه صلح از تنش درآمد بر اساس طرح بازپرداخت و همسر از دست دادن شغل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>