وزیر دفاع خواهان اجرای قانون فدرال عوامل در پورتلند برای جلوگیری از پانسمان مثل ما نیروهای

اگر چه فدرال مأموران اجرای قانون شده اند که حمله به جورج فلوید معترض در پورتلند, اورگان, هستند نه از جانب ارتش آمریکا آنها پوشیده شده اند مانند نظامی استتار. و وزیر دفاع علامت Esper با توجه به تأکید Jonathan هافمن, است, ابراز نگرانی خود را در مورد لباس و معتقد است که آمریکا باید قادر به تشخیص بین نیروهای نظامی و افسران پلیس.

این Military.com سایت گزارش می دهد که در روز سه شنبه, جولای 21, هافمن به خبرنگاران گفت: “ما می خواهیم یک سیستم که در آن افراد می توانند تفاوت را بگویید. من به صراحت می توان گفت هیچ گروه از دفاع دارایی است که مستقر شده اند به انتظار اعزام به, و یا ما به دنبال اعزام به پورتلند.”

تبلیغات:

اورگن ایالت Ron Wyden و اورگان دولتی کیت براون در میان دموکرات که به شدت انتقادی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از اجرای قانون فدرال علیه معترضان در پورتلند که فدرال مأموران اجرای قانون شده اند رانندگی در اطراف در بینام و وسایل نقلیه و حمله به معترضان. Wyden توصیف کرده است آنها را به عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مخفی” و براون گفت: PBS که “مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای” شد “ریختن بنزین بر آتش” در اورگان بزرگترین شهرستان.

هافمن به خبرنگاران گفت:, “وجود دارد برخی از اجرای قانون (که) پوشیدن لباس است که آنها را به نظر می رسد ارتش و وزیر امور خارجه با ابراز نگرانی خود را با این درون (تهمت) دولت است.”

Esper با توجه به هافمن “ابراز نگرانی خود را که در برخی از موارد اجرای قانون مناسب انجام قانون اجرای وظایف به غلط شدند با پرسنل نظامی — که نمی خواهد به طور مناسب انجام آن (وظایف).”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>