دموکراتیک نامزد پاره به مایک بلومبرگ برای شروع بحث


Elizabeth Warren and Michael Bloomberg stand at podiums on the debate stage. Warren raises her hand while Bloomberg gestures as he speaks..

ماساچوست سناتور الیزابت وارن و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در طول دموکراتیک اولیه بحث در لاس وگاس, نوادا در فوریه 19 سال 2020 است.

علامت Ralston/گتی ایماژ

چند دقیقه اول سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار اولین بحث را نا امید نیست.

با اولین سوال از شب Lester هولت تبدیل به بلومبرگ را همکار نامزدها و از آنها خواست تا توضیح دهد که چرا آنها بهتر از “سابق جمهوریخواه که صرف میلیون ها نفر از خود دلار برای اجرا در این مسابقه است.”

و نه عقب نگه دارید و با خود باز salvos. در اینجا چیزی است که نامزدها تا به حال به می گویند در مورد چهره جدید در مرحله.

سناتور. برنی ساندرز:

به منظور به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما در حال رفتن به نیاز به بیشترین میزان مشارکت در تاریخ ایالات متحده است. آقای بلومبرگ به حال سیاست در شهر نیویورک از توقف-و-frisk که رفت و پس از آفریقایی و آمریکایی لاتین با مردم ظالمانه راه است. که راه شما در حال رفتن به رشد میزان مشارکت.

سناتور. الیزابت وارن:

من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان “چربی broads” و “اسب-مواجه شده است.” و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ. دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان است. و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند قرمز پوشش و توقف-و-frisk. نگاه من حمایت هر کس دموکرات نامزد شده است اما درک این: دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر دیگر.

سناتور. Ctq:

من در واقع استقبال شهردار بلومبرگ به مرحله. من فکر کردم که او نباید پنهان شده در پشت خود تبلیغات تلویزیون. بنابراین من همه آماده برای این روز بزرگ است. و سپس من در این یادداشت از مبارزات انتخاباتی خود کارکنان این و آن گفت که او در واقع فکر می کردم سه نفر از ما باید از راه. این چیزی است که مبارزات انتخاباتی خود گفت. چرا که ما باید راه را برای او برای تبدیل شدن به نامزد. … من نمی فکر می کنم شما نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند: ما به کسی نیاز غنی در کاخ سفید است.’

جو بایدن:

شهردار باعث می شود یک نکته جالب. شهردار می گوید که او یک رکورد است. که او انجام داده این چیز فوق العاده. واقعیت این است که او موفق در شهر خود به خوبی زمانی که او وجود دارد. او فکر نمی کنید زیادی انجام می شود. او تا به حال متوقف-و-frisk, پرتاب نزدیک به 5 میلیون جوان مردان سیاه و سفید در مقابل یک دیوار. و هنگامی که ما در آمد و همراه ما در دولت گفت: “ما در حال رفتن به ارسال یک مدیر—واسطه به آن را متوقف کند و گفت که غیر ضروری است.

پیت Buttigieg:

ما را از خواب بیدار به عنوان یک حزب. تنها نامزد سمت چپ ایستاده خواهد شد برنی ساندرز و مایک بلومبرگ. دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله است. و اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها مناسب اگر آنها را مجبور به انتخاب بین سوسیالیستی که فکر می کند سرمایه داری است که ریشه همه شر و یک میلیاردر است که فکر می کند پول باید به ریشه همه قدرت. … اجازه دهید به جلو کسی که در واقع یک دموکرات است. نگاه ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب است.

بلومبرگ به حال بسیاری برای پاسخ به, اما او گیر کرده به این استدلال که او electable چرا که او یک میانه و یک نیویورکر می داند که “چگونه به یک متکبر مرد باهم مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Warren Klobuchar بایدن Sanders و Buttigieg متوقف نمی حملات خود را در بلومبرگ وجود دارد. اما سطح مستقیم تجاوز بنابراین در اوایل شب—به خصوص از این معمولا بیشتر سیاست متمرکز وارن—وعده متحیر و سرگرم کننده تر بحث ما را نسبت به حال دیده نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>