دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب گفت: آنها می خواستند به استفاده از تجارت به کشورهای دیگر به عمل در تغییر آب و هوا در نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در جمعه آنها تقسیم بیش از توافق اخیر بین آمریکا و کانادا و مکزیک USMCA امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت ماه گذشته.

“مشکل این است که اگر ما در حال رفتن برای مقابله با مسائلی مانند تغییرات آب و هوایی نه تنها ما در آمریکا باید در حرص و طمع از صنعت سوخت فسیلی ما باید خود را برای رهبری کل جهان گفت:” ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز. “اما شاید فقط شاید با توجه به بحران آب و هوا را تغییر دهید جهان می توانند درک کنند که به جای صرف $1.8 تریلیون دلار در سال در مجموع در سلاح های تخریب طراحی شده برای کشتن هر یک از دیگر, شاید ما, استخر, منابع ما و مبارزه ما با دشمن مشترک است که تغییر آب و هوا.”

برخی از نامزدها بودند حاضر به رای دادن به نفع USMCA حتی اگر آن را نمی آدرس تغییر آب و هوا.

تغییر آب و هوا است که به وضوح یک مسئله جهانی و ایالات متحده خرس مسئولیت بزرگی برای آن کشور منتشر می کند 15 درصد از کل زمان انتشار گازهای گلخانه ای و آن را تاریخی بزرگترین تولید کننده گازهای گلخانه ای. اما تغییر آب و هوا به معنی صفر از انتشار جهانی است که به نوبه خود بدان معنی است که هر کشور از جمله دیگر عمده قطره چکان مانند عربستان سعودی و برزیل و چین — به عمل آورند.

مشکل این است که آن را واقعا سخت به هر کشوری در جهان به هم عمل می کنند در هر موضوع, اجازه دهید به تنهایی یک مشکل است که می ایستد به تاثیر هر بخش از اقتصاد — کشاورزی, حمل و نقل, برق و مسکن و…. و کشورها نمی تواند نیروی هر یک از دیگر به محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای. “این فقط می تواند حل شود با دیپلماسی و متحدان و تعامل با کشورهای دیگر گفت: سرمایه گذار میلیاردر تام Steyer در طول بحث است.

او گفت که سودآور بازار ایالات متحده می تواند به عنوان یک انگیزه ای برای دیگر کشورها به بازی با ما آب و هوا قوانین.

به طور خاص قوانین تجاری می تواند یک راه مفید برای پرداختن به آنچه شناخته شده به عنوان نشت که در آن آب و هوا و مقررات در یک کشور درایو آلاینده صنایع را به حرکت به کشورهای ضعیف تر قوانین — که در آن آنها می توانند همچنان به آلوده. این یک نگرانی است که در حال حاضر شکل دادن به سیاست در دیگر نقاط جهان. اتحادیه اروپا سبز معامله نیز دارای کربن مالیات بر واردات از کشورهای ضعیف تر آب و هوا, مقررات, که به معنی آن می تواند به طور بالقوه تاثیر ایالات متحده-صادرات به اتحادیه اروپا.

سناتور. الیزابت وارن شامل یک سیاست مشابه — مرز تنظیم مالیات بر کربن — در تغییر آب و هوا پیشنهادات. پیشنهاد او همچنین خواستار حفاظت از حذف یارانه های انرژی از تجارت تلافی و به صورت های انرژی پاک تکنولوژی در سراسر مرز.

اما وارن رای دادند به نفع USMCA توافقنامه تجارت. ساندرز علیه آن رای دادند.

“چه گروه های زیست محیطی می گویند ما به سادگی صادرات سوختهای فسیلی به مکزیک” ساندرز گفت. وجود دارد نه یک کلمه که در توافقنامه تجارت می پردازد که با تغییر آب و هوا. و من نمی دانم که چگونه در سال 2020 می تواند انجام این کار است.”

ایالت مینه سوتا ctq نیز رای به نفع USMCA و استدلال کرد که با داشتن یک توافقنامه تجارت بدون تغییر آب و هوا است که هنوز هم بهتر از عدم توافق. “وجود دارد پیشرفت های عمده ای وقتی که می آید به کار بازرسی,” او گفت:. “اما من به شما گفتن در حال حاضر هیچ توافق ما را به عنوان یک نقطه ضعف در برخورد با چین و هل دادن چین به انجام بهتر زمانی که آن را می آید به تغییر آب و هوا.”

او افزود که تغییر آب و هوا خواهد بود بخشی از آینده توافقنامه تجارت و که او را دوباره به پاریس آب و هوا رایحه. اما goalposts تحت توافق پاریس به طور فزاینده ای نامناسب برای محدود کردن تغییرات آب و هوایی مگر اینکه کشور به طور چشمگیری افزایش جاه طلبی از اهداف خود در این سال به عنوان آنها در حال التماس به انجام. و دوباره این توافق نیاز به بازسازی اعتماد با کشورهای دیگر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فاجعه تصمیم به بیرون بکشید. که ظریف دیپلماتیک تلاش است که نیاز به مهارت قدرت نرم برای متقاعد کردن بقیه جهان را در تهاجمی به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

و تجارت نیست و تنها تغییر آب و هوا سیاست خارجی موضوع است. رئيس جمهور آینده باید برای مقابله با خار سوالات مانند چگونه برای مقابله با پناهجویان از آب و هوا-مرتبط با حوادث و بدانند چگونه به مسیر پول از کشورهای ثروتمند است که کمک بسیاری به تغییر آب و هوا به کشورهای فقیر است که به رنج می برند بیشتر از آن.

بحث خوبی بود اما نامزدهای نیاز به غیر روحانی کردن یک مطلب جامع بین المللی در دستور کار اگر آنها می خواهند ما را به سرب و بقیه جهان به دنبال تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی