دموکراتیک ملی کنوانسیون به تعویق افتاد به ماه اوت به عنوان رئیس جمهور تهمت پاکستان بدون تاخیر برای ایران

کنوانسیون ملی دموکرات ها به تعویق افتاد اوت در روز پنج شنبه بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

این رویداد که در اصل برنامه ریزی شده را در اواسط ماه جولای موکول شده است برای هفته Aug. 17, میلواکی ژورنال سنتینل گزارش شده است.

تبلیغات:

“پس از یک معامله بزرگ از برنامه ریزی سناریو و به فکر آن است که چگونه این رویداد می تواند بیشترین تاثیر را در روند انتخابات و بیشترین تاثیر را در شرایط از آنچه که می تواند ما را به میلواکی ما احساس بهترین تصمیم نمی دانستند تمام پاسخ بود برای به تاخیر انداختن این” دموکراتیک ملی کنوانسیون مدیر عامل جو Solmones گفت: خروجی.

این تصمیم پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که انباشته شده است تقریبا غیر قابل عبور نماینده رهبری در دموکراتیک مسابقه گفت: “نمایش امشب” میزبانی جیمی فالون در روز چهارشنبه که او انتظار می رود این کنوانسیون به تعویق افتاد.

“من شک دارم که آیا کنوانسیون دموکراتیک در حال رفتن به قادر برگزار می شود در اواسط ماه جولای یا اوایل ماه جولای. من فکر می کنم آن را باید به حرکت به اوت,” او گفت:. “ما قادر به . . . در وسط یک جنگ داخلی تمام راه را از طریق به جنگ جهانی دوم را دموکرات و جمهوری خواه کنوانسیون و مقدماتی و انتخابات و هنوز هم امنیت عمومی. و ما قادر به انجام هر دو اما واقعیت این است که آن را ممکن است متفاوت باشد.”

تبلیغات:

بایدن امیدوار به گسترش برتری خود را بر ایالت و سناتور ” برنی ساندرز من-Vt., اما بسیاری از کشورها با تاخیر خود را از مقدماتی تا ماه مه و ژوئن. کنوانسیون میزبان دولت اما هنوز هم انتظار می رود برای برگزاری اولیه آن در هفته آینده با وجود نگرانی در مورد سلامت عمومی است.

هنوز معلوم نیست که آیا دستورالعمل محرومیت اجتماعات بزرگ برداشته خواهد شد در ماه اوت.

“در آن است برای رفتن به یک دیجیتال کنوانسیون?” روزنامه نگار یاشار علی سوال. “علت به هیچ وجه یک فرد کنوانسیون است که اتفاق می افتد.”

تبلیغات:

یک نظرسنجی در اوایل این هفته منتشر شد نشان داد که 62 درصد از ساکنان ویسکانسین پشتیبانی برگزاری یک فرد کنوانسیون در حالی که فقط 22 درصد آن را باور باید اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

گزینه های احتمالی نیز می تواند شامل یک کنوانسیون تنها با حضور نمایندگان سابق دموکراتیک ملی کنوانسیون مدیر عامل شرکت لی Daughtry گفت: CBS News.

تبلیغات:

کنوانسیون دموکراتیک برگزار خواهد شد یک هفته پس از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که برنامه ریزی شده برگزار می شود در شارلوت, N. C.

“ما در حال رفتن به لغو” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در هفته گذشته. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به در شکل بزرگ طولانی قبل از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا حزب جمهوری خواه برای حفظ برنامه های خود را برای برگزاری این کنوانسیون در ماه اوت به گزارش نیویورک تایمز.

تبلیغات:

“ما همچنان به اولویت بندی های بهداشتی و ایمنی از نمایندگان رسانه ها مهمان اعضای جامعه و کارکنان و ما باید ایمان کامل و اعتماد به نفس در دولت اقدامات تهاجمی به آدرس COVID-19,” کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سخنگوی بلر الیس در هفته گذشته گفت:, و اضافه کرد که سازمان “باقی می ماند در ارتباط با محلی و ایالتی و فدرال مقامات و ما ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر وضعیت و کار با همه ذینفعان و مقامات بهداشتی برای اطمینان از هر احتیاط لازم در نظر گرفته شود.”

اما سابق کاخ سفید مشاور کیت Boykin گفت که “هیچ راهی برای جلوگیری از” لغو فرد در کنوانسیون است.

“هر دو طرف نیاز به کشف کردن راه برای برگزاری یک مجازی کنوانسیون در این سال,” او گفت:. “و دولت فدرال نیاز به برنامه ریزی برای پست الکترونیکی-در رای گیری در ماه نوامبر است.”

تبلیغات:

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در هفته گذشته که ماندن در خانه و دستورالعمل ها را در محل باقی می ماند بیش از یک “موضوع هفته” اما پیش بینی شده که تست و مقابله با تلاش های که اجازه می دهد برخی از محدودیت ها برداشته شود پس از آن.

قانونگذاران خواهان گسترش رای گیری از طریق پست در ماه نوامبر به منظور جلوگیری از ازدحام در نظرسنجی سایت.

“در شرایط انتخابات من فکر می کنم ما احتمالا در حال حرکت به رای توسط ایمیل” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: MSNBC این هفته است.

برخی از مقامات حزب پیشنهاد کرد که این کنوانسیون باید به طور کامل لغو شود.

تبلیغات:

“این سخت است برای در نظر گرفتن چشم انداز یک کنوانسیون ملی – یک گردهمایی است که معمولا به ارمغان می آورد با هم هزاران نفر از مردم — که آن را حتی قابل قبول عامه تمرین برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها به ترک خانه های خود در لحظه” Rep. لورن Underwood, D-Ill., یک پرستار دارای مجوز گفت: CBS News.

“من واقعا می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد,” ویکی Hiatt رئیس کانزاس حزب دموکراتیک افزود: “اما شما می دانید من نمی خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد در خطر سلامت مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>