حزب دموکرات مقامات نمی خواهند آیووا و نیوهمپشایر به اول دیگر

به نظر می رسد آیووا را روز به عنوان اولین-در-این-ملت حزبی ممکن است شماره — به خصوص در حال حاضر که چندین بالا مشخصات دموکرات ها از جمله کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز و سابق رهبر اکثریت سنا هری رید را علنا انتقاد از روند فعلی برای انتخاب یک نامزد.

پرز — که نشانه حمایت از reevaluating در انجمن سیستم در روزهای اخیر — به صراحت خواستار اصلاحات در مصاحبه با سی ان ان روز شنبه صبح. به طور خاص او ابراز نگرانی از عدم تنوع نژادی در آیووا و نیوهمشایر.

“من فکر می کنم زمان مناسب است که برای مکالمه,” او گفت:. “من می خواهم به مطمئن شوید که ما منعکس کننده تنوع بزرگ حزب ما در همه چیز کار می کنیم.”

اوایل رای گیری تقویم کشیده شده انتقاد از دموکرات ها که اشاره می کنند که اگر سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند قلب از رای دهندگان پایگاه آیووا و نیوهمپشایر هر دو به شدت سفید.

پرز تصریح کرد که نقطه صبح روز چهارشنبه. “نامزد که در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقه و … است که نامزد می کند که بهترین کار گرد هم آوردن تمام این متنوع ائتلاف حزب دموکرات” او گفت:. “آمریکایی آفریقایی رای دهندگان ستون فقرات حزب دموکرات است.”

کدام نامزد می تواند بهترین رالی دموکرات ها در تمام زمینه باقی می ماند یک سوال باز است. ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر شنبه و رای مردمی در آیووا قفقاز در حالی که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دریافت بیشتر دولت نمایندگان در آیووا هفته گذشته است. اما نه دولت ارائه یک آزمون از نامزدها حمایت در میان رای دهندگان از رنگ کاری آینده نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی اولیه را انجام خواهد داد.

چون آیووا و نیوهمپشایر ارائه اولیه اولین مسابقات آنها حمل آستین ، نفوذ در که پایان می رسد تا این حزب نامزد با وجود اعطای فقط 65 از 1,990 حزب کنوانسیون نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن در این نامزدی به عنوان توضیح داده شده توسط Vox را Dylan متیوز:

با قرار دادن آیووا و نیوهمپشایر اولین حزب دموکرات و جمهوری خواه احزاب به طور موثر و گفت که نامتناسب قدرت و نفوذ باید به یک گروه کوچک از اکثریت مردم سفید در مناطق روستایی و شهرهای کوچک. که نفوذ نباید به یک دولت و یا منطقه با یک جمعیت بزرگ اسپانیایی زبان. آن را نباید به یک دولت و یا منطقه با یک جمعیت. آن را نباید به یک دولت با شهرهای بزرگ و منافع قوی در مسائل شهری. آن را باید به این مردم به جای.

که آیا عمیقی زیانی به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در زندگی متنوع مناطق پر جمعیت. یا به عبارت ساده تر آن را می دهد مردم سفید آستین ، قدرت در تعیین نامزد و disenfranchises سیاه, اسپانیایی, آمریکایی های آسیایی تبار و بومیان آمریکایی نسبتا صحبت کردن.

اندازه تعصب واقعا سرسام آور است. اقتصاددانان برایان شوالیه و ناتان شیف برآورد شده در سال 2011 که یک آیووا و یا رای دهندگان نیوهمپشایر انجام همان نفوذ در تعیین او حزب را نهایی نامزد به عنوان پنج رای دهندگان از سه شنبه متحده قرار دادن با هم.

در حالی که وجود داشته است خواستار اصلاح تقویم قبل از مسائل مختلف در این سال از چرخه خصوص تاخیر در گزارش نتایج آیووا قفقاز — داده اند اضافه شده زندگی به تماس برای اصلاحات. در گذشته تجدید نظر به تغییر جهت از دموکراتیک مسابقات را بگيريم اما همه چیز ممکن است متفاوت باشد در این زمان به خصوص با توجه به این که پرز است که نه تنها رهبر حزب خواستار اصلاحات.

آیووا حزب دموکرات تلاش برای گزارش نتایج کامل برای بسیاری از هفته گذشته پس از دولت caucused دوشنبه گذشته. حوزه صندلی گزارش شده است داشتن مشکلات با برنامه آنها قرار بود به استفاده از به گزارش نتایج و تلاش برای تماس در این جلسه در مجموع به عنوان به خوبی. همچنین سردرگمی بیش از قوانین جدید ممکن است منجر به برخی از اشتباهات به معرفی به نتایج. این منجر به تاخیر در گزارش مجموع رای که نمی رسما نهایی تا روز یکشنبه.

آیووا را با مسائل تازه تماس به اصلاحات تمام اوایل حزبی و اولیه سیستم. و آخرین منموته دانشگاه 2020 نظرسنجی سه شنبه منتشر شد نشان داد دموکراتیک رای دهندگان بسیار ناراضی با این سیستم چگونه کار می کند.

فقط بیش از 1 به 4 رای دهندگان فکر می کنم این سیستم در حال حاضر در نتیجه در بهترین نامزد انتخاب شده برای نامزدی و تنها 7 درصد گفت: نیوهمپشایر و آیوا باید به ادامه بروید ،

پرز آن را روشن ساخته است او معتقد است که سیستم باید مجددا و او اتحاد پیوست شده در این توسط یکی دیگر از قدرتمند دموکرات سابق رهبر اکثریت سنا هری رید.

“آیووا دارای ضبط شانس خود را به شماره یک. من فکر نمی کنم که اتفاق می افتد دیگر” رید گفته معاون اخبار سه شنبه.

در آیووا جای رید پیشنهاد کرد که خانه اش در ایالت نوادا باید اولین انتخاب با اشاره به دولت Latinx جمعیت و تنوع نژادی.

“پس از افتضاح در آیووا [کارشناسان] شده اند صحبت کردن در مورد نوادا باید اول دولت است. چرا ؟ چون ما یک دولت که به شدت متنوع,” او گفت:. “این واقعا یک دولت است که نشان دهنده آنچه در این کشور همه چیز در مورد. بنابراین من فکر می کنم که آیووا واقعا خجالت به همه است.”

حدود 28 درصد از نوادا جمعیت (و 17 درصد از آن واجد شرایط رأی دهندگان) به Latinx های far cry از شدت سفید جمعیت در آیووا و نیوهمشایر. نوادا است بعد از کرک در دموکراتیک زمینه برگزاری آن در قفقاز در فوریه 22.

فقط زمان خواهد شد بگویید اگر فشار برای تغییر تقویم انتخاباتی را تحمل و به عنوان 2020 دموکراتیک اولیه چرخ نسبت به سه شنبه. پرز قبلا گفته DNC را پرداختن به موضوع یک بار اولیه است. اما اگر منتقدان این سیستم مانند پرز و رید گرفتن راه خود را وجود دارد ممکن است یک تقویم جدید در محل این حزب نامزدی ریاست جمهوری نژاد در سال 2024 یا 2028.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی