دموکرات ها در حال مبارزه حق نبرد بیش از محرک


WASHINGTON, DC - MARCH 20: Senate Minority Leader Chuck Schumer (D-NY) speaks to reporters before a meeting with a select group of Senate Republicans, Senate Democrats, and Trump administration officials in the Hart Senate Office Building on Capitol Hill March 20, 2020 in Washington, DC. The small group of lawmakers and officials are in negotiations about the phase 3 coronavirus stimulus bill, which leaders say they hope to have passed by Monday. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) صحبت می کند به خبرنگاران قبل از دیدار با یک گروه را انتخاب کنید از جمهوری خواهان مجلس سنا.

درو Angerer/گتی ایماژ

این هزار میلیارد دلار از کمک های اقتصادی بسته است که اوباما و پرده برداری از این هفته به طور گسترده ای شده از انگلیسی توسط هر دو حزب دموکرات و برخی از جمهوری خواهان به دلیل پیشنهاد خود را برای ارسال آمریکایی اضطراری پرداخت های نقدی را قطع کوچکتر چک به خانواده های فقیر از طبقه متوسط است. اما از نظر اخلاقی ورشکسته است که به عنوان ویژگی ممکن است این لایحه تا به حال حتی بزرگتر شکست.

ترین نکته در تمام آن چیزی به طور قابل توجهی گسترش مزایای بیکاری. بیش از یک میلیون آمریکایی (احتمالا بیش از 2 میلیون اگر شما اعتماد Goldman Sachs) به احتمال زیاد شغل خود را از دست این هفته—تمام وقت رکورد به عنوان ایالات و شهرستانها دستور داده اند که کسب و کار را تعطیل و آمریکایی ها مجبور شده اند در خانه بمانند. ارسال چک به هر کس خواهد شد البته کمک به کسانی که مردم بیش از حد. اما حجیم کردن بیمه بیکاری—و مطمئن شوید متحده باید از این منابع به اداره آن را به عنوان یک بهمن از برنامه های کاربردی رول—کاملا گام اساسی برای هدف کمک به افرادی که نیاز به کمک بیشتر و مطمئن شوید که آنها می توانند در پرداخت هزینه های اساسی. این “فاز دو” لایحه نوشته شده توسط آمریکا و امضا در این هفته توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه متحده $1 میلیارد دلار در حمایت اضافی اما این مقدار در حال حاضر به نظر می رسد quaintly کافی در مواجهه با این افزایش بحران است.

در حال حاضر که مذاکرات بیش از محرک لایحه در ادامه و بالقوه آن برچسب قیمت متورم به گزارش $2 تریلیون حزب دموکرات به رهبری رهبر اقلیت چاک شومر در حال مشاجره هستند که آن زمان برای قرار دادن مزایای بیکاری “در استروئید.” مزایای بیکاری در حال اجرا و در درجه اول بودجه توسط دولت و در اکثر آنها به طور معمول پوشش حدود نیمی از یک کارگر درآمد قبلی و گذشته تا 26 هفته. دموکرات ها خواسته اند به دست انداز پرداخت تا به پوشش 100 درصد از درآمد و گسترش مزایای اضافی برای 13 هفته. آن را جسورانه موقعیت است که به نظر می رسد مانند آن را عمدتا طراحی شده به عنوان یک حداکثری نقطه شروع برای مذاکرات اما اگر کنگره حتی تحت پوشش 75 درصد از کارگران با دستمزد قبلی آن خواهد بود یک مزیت بزرگ. “این است که ما خط پایین. آن است که ما تنها مهم ترین موضوع” بهداشت ، Ron Wyden به خبرنگاران گفت روز جمعه در مورد amping تا بیمه بیکاری. دموکرات ها می گویند که آنها در حال هل دادن برای دیگر تغییرات مهم به عنوان آنها می خواهم به صرف زمان انتظار است که برخی از ایالت ها نیاز به قبل از متقاضیان می توانید شروع به دریافت مزایای و ایجاد اتوماتیک که باعث افزایش کمک های اولیه به نرخ بیکاری افزایش می یابد.

به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از افزایش نرخ بیکاری خواهد شد آن را به این لایحه داده شده است که جمهوری خواهان مانند لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی و میت رامنی از یوتا نیز پشتیبانی حجیم کردن این منافع است. اما مبارزه بر سر چه مقدار به آنها را افزایش دهد ممکن است مهم ترین بحث در این بسته کمک در طول این آخر هفته را در مذاکرات به ویژه پس از آن در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که کنگره را نیشگون گرفتن و کشیدن کمک نقدی پیشنهاد پس از آن را مجازات ضعیف است.

برخی از جمهوری خواهان به گزارش نگرانی در مورد آبمیوه مزایای بیکاری به دلیل متحده در حال حاضر با داشتن مشکل خیلی برخورد با حجم عظیم از برنامه های کاربردی که منجر به backlogged خطوط تلفن و توفنده وب سایت. یک پاسخ این است که البته به سادگی متحده به منابع بیشتر برای مدیریت آنها. اما این نیز مهم است برای نگه داشتن گسترده تر نقطه در ذهن است که وجود خواهد داشت یک نقره-گلوله راه حل برای این بحران است. هر پیشنهاد به سهولت اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در حال رفتن به کاستی به همین دلیل است که ما نیاز به چند مکمل برنامه به خانواده ها پول و کمک به مردم برای حفظ شغل خود را. گسترش بیمه بیکاری کمک خواهد کرد که افرادی که در حال حاضر شغل خود را از دست, به طوری که آنها می توانید از ادامه پرداخت برای نیازهای اساسی مانند اجاره و مواد غذایی است. کمک به در معرض خطر کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می توانید نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد محدود خواهد شد و تعدادی از اخراج در وهله اول (این لایحه در مجلس سنا در حال حاضر شامل یک وعده وام برنامه ای است که کمک خواهد کرد که در این جبهه هر چند از آن می تواند استفاده از برخی از پیشرفت). ارسال مردم چک را به مطمئن شوید که همه می شود حداقل کمک به طوری که هیچ کس می افتد از طریق ترک به طور کامل. هیچ یک از این اقدامات همه چیز لازم است. اما ترکیب آنها می تواند به محدود کردن همکاری های اقتصادی آسیب و درد و رنج در حالی که راه ما را برای بهبودی سریع تر. ما نیاز هر قطعه از پازل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>