دموکرات ها در حال به دست آوردن زمین دوباره انجام هیچ چیز


Biden, seen from the side, gestures with both hands while speaking from a lectern decorated with a red, white, and blue Biden for President sign.

جو بایدن در شهرستان فیلادلفیا سالن در روز سه شنبه.

جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

انجام هیچ چیز را نگه می دارد کار را برای حزب دموکرات است. این کار در اوایل سال 2017, هنگامی که زنان راهپیمایی led توسط فعالان محلی و گروه های مردمی به جای مقامات منتخب prefigured یک 2018 موج انتخابات برجسته اولین بار زن نامزد. آن کار می کرد جو بایدن در شدید ترین هفته از coronavirus بحران زمانی که او ساخته شده محدود آنلاین-تنها ظاهر عمومی به دست آورد اما در انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هر حال به عنوان رئیس جمهور نشان روزانه است که او نمی تواند درک کند و یا مدیریت تهدید COVID-19 و گمانه زنی در مورد محاسن تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده. در حال حاضر آن را در حال کار دوباره در طول تظاهرات توده ای که گل از پیاده رو جایی که پلیس کشته جورج فلوید در مینیاپولیس.

دوشنبه در کاپیتول هیل, Nancy Pelosi و چارلز شومر اعلام کرد پلیس جدید-اصلاحات قانون یک رونمایی که تأکید چگونه بی ربط با این ارقام بالا قبلا به این جنبش که رسید فلوید پس از مرگ در مه 25. خانه نشده برگزار می شود جلسات خود را در قتل و یا در موضوع خشونت پلیس به طور کلی در حالی که بسیاری از دموکرات شهرداران و فرمانداران باید به طور فعال خود را در تقابل با معترضان با صدور حکومت و اجازه می دهد پلیس سرکوب. بایدن ساخته شده است که حضور در اینجا و آنجا به سیگنال همبستگی خود را با معترضان است اما نه تلاش برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک رهبر جنبش. معترضان unburdened حرفه ای توسط حرفه ای نگرانی های سیاسی در مورد اینکه به عنوان بیش از حد رادیکال و یا بیش از حد مجاز از غارت که صورت گرفته است به طور همزمان با برخی از پیاده روی را کشف و ضبط اخبار چرخه روز به روز نگه داشته و تمرکز خود را به طور مستقیم بر سوء رفتار پلیس.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و افسران پلیس خود را reflexively همکاری با این هدف تشویق و ارتکاب بیشتر در آوریم. بی دلیل ضرب و شتم اشک-gassings و لاستیک-گلوله حملات ثبت شده است ویروسی در فیلم از آن گرفته شده به طور مستقیم در خارج از کاخ سفید و این منظره غیرقابل دفاع شده و افزایش تعداد راهپیمایان از خانه های خود. مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل لایحه Barr و روسای پلیس سراسر کشور در ضمن دنبال واقع meritless نظریه به دنیا آمد و بیشتر یا کمتر از جناح راست ایمیل زنجیر که تظاهرات شده اند نفوذ و دستکاری شده توسط یک هماهنگ حرفه ای, شبکه ملی “antifa” آنارشیست ها. (“بلوک سیاه” ضد فاشیستی فعالان بر این باورند که در موقعیتی خشونت وجود دارد اما نه در سراسر کشور سازماندهی شده اند و کمتر قابل مشاهده در تظاهرات فلوید پس از مرگ از آنها در کسانی که صورت گرفته است در زمان های دیگر در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.)

اما آن را سخت به چرخش این به عنوان خشونت آمیز و خرابکارانه افراط گرایی:

بیش از آخر هفته و نگرانی شروع به حباب که گسترده اما پرقدرت معترضان شعارهایی در مورد لغو و یا defunding ادارات پلیس خواهد بومرنگ در برابر دموکرات ها در ماه نوامبر. این یک نگرانی است که آسان به درک در یک سطح فرضی—پلیس هستند, انتزاعی, هنوز هم محبوب—اما آن است که تنها در حال حاضر وجود دارد فرضی. یک نظرسنجی سی ان ان روز دوشنبه منتشر یافت بایدن پیشرو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان ثبت شده توسط تقریبا باور نکردنی 14-نقطه حاشیه; در حالی که نتیجه یک پرت, RealClearPolitics’ رای گیری دمای هنوز قرار می دهد ex-VP جلوتر از وقت 8 جلوتر از جایی که هر حزب دموکرات شده است در این نقطه در انتخابات ریاست جمهوری این قرن است. بایدن همچنین تصریح کرد: در یک شنبه بیانیه ای که او را پشتیبانی نمی کند “defunding” پلیس در هر حس اصطلاح و قانون است که پلوسی معرفی نمی کند و برای آن تماس بگیرید یا.

در همان زمان نظر سنجی ها نشان می دهد که موقعیت اصلی منتخب دموکرات و فعالان فراموش توافق—که فلوید مرگ نشان می دهد سیستمیک تعصب نژادی علیه سیاه آمریکایی ها به جای اینکه کار یک “بد اپل” افسر—دارای اکثریت پشتیبانی می کند.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” فعالان را انتقاد کنگره دموکراتیک طرح امروز منتشر شد به عنوان کافی نیست و وجود خواهد داشت بسیاری از شبیه دعوا پیش در کنگره و در statehouses. اما در نظر بگیرید که در آن حزب بود که سه ماه پیش با آن presumptive نامزد رو تقریبا کل عدم شور و شوق در میان جوانان زیر 40 آمریکایی ها در چه شکل به عنوان یک مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر آن را هنوز هم دارای یک نامزد است که مورد اعتماد توسط رای دهندگان بلکه یک پایه است که علت آن.

در سال 1968 ریچارد نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری بر روی پلت فرم از قانون نظم و ثبات است. اما او نیز کمتر ارتجاعی رای دهندگان نشانه های او به منافع خود پیشنهاد پایان دادن به نظامی پیش نویس و ارائه خود را vis-à-vis شخص ثالث segregationist جورج والاس به عنوان یک حامی افزایشی حقوق مدنی پیشرفت است. (او در رفتن به عقب, علت, مدرسه, ادغام, اما همچنین به ثبت نام در رای گیری حقوق قانونی و تصویب اقدام مثبت سیاست.) نیکسون البته یک مخلوق شر خالص است که بسیار چهره شد gnarled با فساد و وجود و ما محکوم همه چیز در مورد او. ما صرفا اشاره به این که انفجار جنبش اعتراضی و تهمت تمایل به سرکوب خود را تند و زننده انگیزه—داده بایدن این شانس را به تبدیل شدن به یک نوع معکوس غیر وحشتناک نیکسون بازگرداندن “نظم” و ایجاد توازن میان خواسته های فوتبال و حزب او را پایه در راه است که پیشرفت به جای تضعیف دموکراسی است. (پس از سال 1968 انتخابات میانه سابق میشیگان رژیم صهیونیستی است. جورج رامنی توافق برای پیوستن نیکسون را در کابینه به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی; امروز پسر خود میت است که پیوستن به یک پل مارس در یکی از بسیاری از سیگنال های که یک راهرو عبور حمایت از بایدن ممکن است قریب الوقوع است.) ما در منحصر به فرد بد, اما بدانند که چگونه به جای صالح جاه طلبی های یک آرمان جنبش جوانان به یک حزب که نامزد است ضرب و شتم یک خبرنگار توسط رئیس جمهور لغزش حاشیه نسبتا خوب مشکل را داشته است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>