دموکرات ها در حال گرفتن آنچه آنها برای معامله در خارج از جو بایدن


An empty lectern decorated with a Biden logo against the backdrop of supporters at a rally.

یک بایدن رویداد در کلمبیا, کارولینای جنوبی در فوریه. 29.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

جو بایدن را اولین رویداد مهم پس از او در مارس 15 بحث با برنی سندرز برای روز شنبه در ساعت 11:30 p. m. و هنگامی که او را مورد بحث coronavirus بحران از یک استودیو که تعیین شده است تا در دلاور صفحه اصلی. او reclusiveness در روزهای اخیر تبدیل شده است و اخبار را در خود دارد: او تنها واقعی یا مجازی ظاهر عمومی هفته گذشته در طول نگران کننده ترین سری از حوادث به رخنه در امریکا برای حداقل نوزده سال بود پنج دقیقه سخنرانی در مورد روز سه شنبه اولیه انتخابات و جمعه کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. در پایان است که او عذرخواهی گفت: مبارزات انتخاباتی خود بود و فقط در آستانه گرفتن دیجیتال جریان نمیفهمد. “آنها به من بگویید که وجود دارد راه های که در آن ما می توانید انجام دهید نهفته طریق همه ما از بودن در مکان های مختلف او گفت:” در راه که نه کاملا انتقال پولادین و اعتماد به نفس و تمرکز مدیریتی و اضافه کرد: “ما با استخدام یک تیم حرفه ای به انجام این کار در حال حاضر. و اگر شما ببخشید بیان, آن را کمی بالاتر از پرداخت هزینه کلاس چگونه به انجام این کار است.” (برنی ساندرز با وجود اینکه بیش از بایدن و داشتن یک شغل تمام وقت در سنا در حال حاضر شده است برگزاری منظم حوادث آنلاین.)

بایدن غیبت ذکر شده است توسط منتقدان خود را در سمت چپ liberalsphere که پرسیدن دقیقا نقطه ای است که از داشتن یک نامزد که نقطه فروش اصلی است ثابت و خوش برخورد شخصیت های عمومی اگر او را نمی توان به ظاهر شدن در زمانی که ثبات و روحیه پایین در حال اجرا هستند. ناپدید شدن او آن را گفت: اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تسلط بر بحران روایت و به نحوی احتمالا برای قرار دادن خود را در یک موقعیت برای پیروزی در انتخابات توسط belatedly نیمه-رفع مشکل او خود را به ایجاد.

اما بایدن انتخاباتی است همیشه بوده است در مورد ایده جمعی از جو بایدن به جای روز به روز واقعیت است. او باز گشت به presumptive نامزد وضعیت اتفاق نمی افتد چرا که او به یک سری از تکان دهنده عملکرد و یا اینکه ایده های خود را به تصرف تصور عمومی اما از آنجا که افراد دیگر را تایید و استراتژیک انتخابات شک و تردید در مورد Sanders. سخنرانی ها و بحث صدا در مورد باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از آنها در مورد خود و گیج کننده-غیر منطقی-به-ظاهر نسبت به 1:1 است که احتمالا به همین دلیل حتی قبل از این ویروس ضربه او برگزار شد و تعداد نسبتا کمی از کمپین رویدادها و کنفرانس های مطبوعاتی. مطمئن شوید که آن را ممکن است به یک نامزد با انرژی و تمرکز ذهنی به نظر می رسد در هر روز در پایان ممکن است از تمدن اما 2020 نسخه بایدن هرگز چنین فرد و شما نمی تواند ناپدید می شوند اگر شما هرگز واقعا وجود دارد. در حال حاضر او است که به دموکرات ها دقیقا چه آنها رای دادند برای: دور حضور که نمی خواهد به طور فعال بیگانه و کسانی که همراه است با به اندازه کافی ایده های خوب و مردم قادر است که شما می تواند منطقی شرط او را به یک بهبود در طول زمان فاجعه است.

در نظر بگیرید که بایدن می کند در واقع یک coronavirus طرح است که مشخص شده در وب سایت را پوشش می دهد که تمام نقاط آن است که هر بالا-اطلاعات مصرف کننده از Covid-19 اخبار می توانید بپرسید برای: افزایش فوری به بیمارستان ظرفیت پزشکی و زنجیره تامین; تحکیم عمومی ملی-اطلاعات تلاش; بودجه برای تست و درمان و مرخصی استعلاجی و چند وجهی برای کمک به به طور ناگهانی سازمان ملل متحد و بیکار کارگران و کارفرمایان). تاپیک بحث در مورد آینده جلوگیری بیماری های همه گیر از طریق اهداف است که طیف وسیعی از روزمره (نیروی انسانی در سازمان های فدرال) به وجودی (کاهش تغییر آب و هوا). و اساسی وجود دارد—اما در این نقطه خوش آمدید—اظهارات ارزش مانند “قرار دادن دانشمندان و بهداشت عمومی رهبران جلو و مرکز در ارتباط با مردم آمریکا” و “اطمینان حاصل شود که بهداشت عمومی تصمیم گیری ساخته شده توسط متخصصان بهداشت عمومی و سیاستمداران نیست.” به حدی که ممکن است برای قاضی چنین چیزهایی در اینجا در چشم طوفان بایدن را coronavirus پیشنهاد خوب است.

آیا بایدن نوشتن این طرح را با دست از خانه اش در ایالت دلاور قبل از “اینترنت بچه ها” نوشته شده آن را در سایت خود? من نمی توانم بگویم. اما حداقل آن را نشان می دهد که او به اندازه کافی هوشمند است به معاشرت خود را با حق coronavirus مردمیک نقطه ثابت بیشتر زمانی که او گفت: در طول کنفرانس تلفنی که او در تماس با واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که تحسین به صورت فعال و شفاف دست زدن به خود را محلی شیوع است. (با توجه بایدن شدید محبت برای اینکه یک مرد که به یاد می آورد که آیا ما خواهان یا دموکرات ها همه ما در تیم آمریکا شکست خود را به ذکر است به همان اندازه فعال اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک برآمدگی نظارت.) هفته گذشته بایدن انتخاباتی ارسال شده به خوبی تولید شده تصویری از رئیس سابق خود را از کارکنان ران Klain—که به عنوان دولت اوباما “ابولا تزار” در زمان رمان رویکرد پیشگیری از ده ها هزار نفر از آمریکایی ها از آلوده بودن به ویروس مرگبار—با استفاده از یک تخته سفید و ماژیک برای شکستن مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست از بحران و توضیح آنچه باید انجام شود به آن را تشکیل می دهند. این یک مورد بسیار خوبی برای انتخاب جو بایدن به اجازه ران Klain رسیدگی به 100 درصد از بیماری همه گیر ،

و در حالی که بسیاری نگران احساسات احساس شد در نیمه سمت چپ طیف سیاسی که یک ABC News/ایپسوس نظرسنجی منتشر شد جمعه متوجه شد که 55 درصد از آمریکایی ها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus وجود دارد هیچ دیگر شاخص های ناگهانی در حمایت از رئیس جمهور, تایید که امتیاز برگزاری باثبات در یک (خوب نیست) 43.5 درصد است. در واقع تنها سر به سر انتخابات و نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته که نتایج در دسترس انجام شد توسط امرسون که بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با شش امتیاز در سراسر کشور—خالص نوسان از ده امتیاز در بایدن به نفع پس از آخرین بار همان pollster سوال پرسید. هر چه جو بایدن در حال انجام است با انجام کارهایی که به نظر می رسد به کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>