دموکرات ها در حال آماده شروع به کار در یک چهارم coronavirus لایحه. جمهوری خواهان می خواهید به صبر کنید.

مجلس نمایندگان و سنا به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت به کاپیتول هیل تا آوریل 20 در اولین اما این توقف خانه دموکرات ها از فکر کردن در مورد یک چهارم coronavirus بسته محرک.

یکی از عمده طرح دموکرات ها در حال حاضر در نظر است یک زیرساخت لایحه ویژه مرتبط با کروناویروس بازیابی. یک لیست می تواند شامل گسترش امریکا پهنای باند و اینترنت 5G اجازه می دهد بیشتر آمریکایی ها برای کار از خانه; نوسازی بیمارستان ها و جامعه مراکز بهداشتی درمانی و به روز رسانی فاسد خطوط لوله آب.

“چهارمین لایحه خواهد بود در مورد بازیابی” مجلس نانسی پلوسی (D-CA) به خبرنگاران گفت: در یک شنبه تماس را فشار دهید. “ما می خواهم برای دیدن در چه می آید بعدی چیزی است که همواره حزبی و … خواهد بود که یک زیرساخت قطعه ای است که ما را به آینده.”

پلوسی و دو خانه کمیته صندلی — خانه انرژی و تجارت کمیته صندلی فرانک Pallone و خانه کمیته آموزش و پرورش و نیروی کار صندلی بابی اسکات گذاشته تعدادی از اولویت های آنها برنامه ریزی برای کار به سمت در هفته های آینده از جمله بیشتر تجهیزات حفاظتی و افزایش مقررات ایمنی و بهداشت برای پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران ضروری مانند فروشگاه مواد غذایی کارگران و داروسازان. دموکرات ها همچنین ادامه داد: برای فشار به صورت رایگان coronavirus درمان برای همه از جمله بیمه.

“من به شما تضمین شما در حال رفتن به گرفتن برخی از تعجب صورتحساب whoppers,” اسکات گفت: nodding به هزینه های بالای سفر به اتاق اورژانس و یا مراقبت طولانی مدت. “خانواده به طور متوسط در حال رفتن به ورشکسته حتی اگر آنها بیمه است.”

البته منظور باید یک لایحه رفتن در هر نقطه پلوسی خواهد نیاز به خرید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل از او می تواند همکاری از جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا. داشتن فقط یک تاریخی 2 تریلیون دلار لایحه جمهوری خواهان در حال حاضر به نظر می رسد تمایلی به صرف مقدار بیشتر.

“من مطمئن هستم که شما نیاز به یک چهارم بسته” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-CA) گفت: این هفته در فاکس نیوز’ صبح روز یکشنبه آتی.

سه خانه با نفوذ رهبران همچنین صحبت در مورد جایی که آنها فکر می کنم دموکرات ها و جمهوری خواهان می تواند توافق بر دیگر برنامه به طور بالقوه هزینه بسته محرک. Pelosi بارها و بارها برگشتم به زیرساخت اشاره کرد که در آن یکی از اولویت های دموکرات به اشتراک گذاری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“از نظر بازیابی که احتمالا هر دو حزب در راه ما می تواند به” پلوسی گفت. “زیرساخت هرگز یک مسئله حزبی ، این یک مسئله بهداشت عمومی در واقع: هوای پاک, تمیز کردن آب است. علاوه بر آن, آن را به یک موضوع اقتصادی آن را یک کار موضوع است.”

پلوسی تاکید کرد به خبرنگاران گفت که این خانه است که در اوایل مراحل جمع آوری ایده ها برای چهارمین coronavirus لایحه. این قانون هنوز به طور پیش نویس اما مجلس افزود او می خواهم چیزی آماده برای رفتن در زمانی که کنگره در ماه آینده.

“من فکر می کنم این مهم است که به عنوان به زودی به عنوان ما در اینجا ما در حال آماده به تصویب قانون” پلوسی گفت. “من می خواهم مشکوک نیست ما می خواهم هر دو حزبی قانون قبل از ما بازگشت.”

در اینجا چه چیزی در آمریکا’ لیست از ایده های است که می تواند نشان می دهد تا در یک پیش نویس نهایی:

  • مقررات OSHA برای ایمنی کارگران: برای سه دور گذشته از صورتحساب دموکرات شده اند اقدام به گوشت گاو تا مقررات ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) که در حال حاضر شامل نمی شود یک استاندارد به آدرس هوابرد بیماری های عفونی. به طور خاص دموکرات ها می خواهند OSHA به اتخاذ اضطراری و موقت استاندارد به مقررات در این کتاب هم برای پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران ضروری مانند داروسازان و فروشگاه خواروبار کارگران است.

“این کاملا ضروری است که قوانین مورد نیاز است” پلوسی گفت. “اگر ما موفق به عمل ما خواهد بود وضعیت حتی بیشتر خطرناک است.”

  • رایگان coronavirus درمان: آمریکا شامل این ماده در لایحه آنها معرفی شده در هفته گذشته قبل از سنا گذشت مراقبت عمل می کنند. این امر از بین بردن هزینه های برای coronavirus درمان و واکسن برای تمام بیماران از جمله کسانی که در حال ایجاد. هزینه coronavirus درمان می تواند طیف وسیعی از هزاران دلار به ده ها هزار نفر با توجه به های اخیر گزارش زمان. (هر چند به عنوان تشکر. کتی پورتر با اشاره به همکارم Emily Stewart, دولت می تواند انجام این کار در خود را دارد.)
  • افزایش پرداخت های مستقیم به کارگران: در روز دوشنبه تماس پلوسی شناور ایده برای ارسال بیشتر پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و احتمالا افزایش مقدار. پس از عبور از مراقبت در عمل هر آمریکایی ساخت کمتر از 75000 دلار در سال دریافت خواهد کرد یک بار $1,200 بررسی از دولت فدرال به خار هزینه های مصرف کننده. بسته به چه مدت coronavirus شیوع و در نتیجه بحران اقتصادی در آمریکا آخرین پلوسی روشن ساخته است که او می خواهم برای دیدن اضافی پرداخت های مستقیم.
  • زیرساخت های بیل: پلوسی Pallone و اسکات همه صحبت در مورد مفاد آنها می خواهم برای دیدن اگر آمریکا دنبال یک زیرساخت لایحه ای را برای کمک به قرار دادن آمریکایی ها بازگشت به کار پس از شیوع کروناویروس را کاهش می دهد. اگر چه زیرساخت مذاکرات بین دموکرات ها و تهمت نیست رفته بسیار دور در سه سال گذشته — به این نکته که “زیرساخت های هفته” تبدیل به یک شوخی در حال اجرا در واشنگتن — رهبران دموکرات به نظر می رسد مشتاق به پیدا کردن زمینه های مشترک در مورد مسائل مانند گسترش آمریکا روستایی پهنای باند و اینترنت 5G ظرفیت; سرمایه گذاری پول به بازسازی پیری بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی و تعمیر و یا بازسازی زیرساخت های آب مانند پیری لوله های.

“ما نیاز به بیشتر مراکز بهداشتی و درمانی در مناطق روستایی” Pallone گفت: برجسته سازی یکی از راه های کنگره می تواند به بهبود امریکا زیرساخت های بهداشت و درمان پس از coronavirus بحران فروکش.

دموکرات ها در مراحل اولیه طوفان مغزی ایده هایی برای یک بعدی coronavirus بسته و آن را خیلی زود به بگویید که آیا خواهان را در هیئت مدیره. اما این به ما می دهد یک طرح کلی از آنچه انتظار می رود از رهبران دموکرات رفتن به جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>