دموکرات نیست در مواجهه با این سوال بزرگ: آنچه آنها انجام خواهد داد اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک نخواهد کرد ،

10 حزب دموکرات ریاست جمهوری اولیه بحث برگزار شد در روز سه شنبه شب در Charleston, کارولینای جنوبی. اگر چه جو بود دیوانه وار و تقریبا پر هرج و مرج در زمان آن بسیار شبیه به کسانی که قبل از.

به این نکته نامزدها پرسیده شده که در مورد این موضوعات به عنوان اقتصاد جهانی آب و هوا فاجعه مهاجرت, سیاست های مالیاتی, امور خارجه, بهداشت و درمان, تبعیض نژادپرستی و دیگر اشکال نابرابری های اجتماعی است.

تبلیغات:

این “مناظره” — که تا حد زیادی اسکریپت فعل و انفعالات که در آن soundbites ارائه شده در پاسخ به قابل پیش بینی سوال — آیا تا به حال خود را در لحظات شور و هیجان. در هفته گذشته ما شاهد سناتور. الیزابت وارن pummeling سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به عنوان اگر او بودند قهرمان بوکس سنگین وزن جهان تایسون خشم و او نیز برخی بیچاره باشگاه جنگنده. بحث در چارلستون دیدم وارن ادامه برچیدن بلومبرگ. به عنوان سناتور دیابت ساندرز نیز هدف نخست که در آن نامزدهای دیگر به او حمله یکهو اما هیچ کدام قادر به واقعا او را شکست. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در تلاش برای باقی می ماند مربوطه.

این بحث نیز خسته کننده به دلیل وجود بودند (و هستند) بیش از حد بسیاری از نامزدها در این زمینه — و بسیاری از آنها تا به حال هیچ شانس واقعی از شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز انتخابات در ماه نوامبر.

اما در تمام این بحث های دموکراتیک حزب آینده نگر ریاست جمهوری نامزد شده اند خواسته مهم ترین سوال: چه اتفاقی می افتد اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و پس از آن حاضر به ترک دفتر ؟

تبلیغات:

در یک لحظه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور سیستماتیک تضعیف حاکمیت قانون نادیده گرفتن قانون اساسی پالايش دولت از هر کسی که مکان وفاداری به دموکراسی و قانون اساسی بیش از شخصی سرسپردگی به او و در مجموع اقدام به عنوان اگر او بودند یک پادشاه یا دیکتاتور در پاسخ به این سوال ضروری است برای آینده کشور است.

همانطور که از هفته اول فوریه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “شوخی” حداقل 27 بار که او قصد دارد برای ماندن در گذشته دو دوره مجاز توسط قانون اساسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن مبلغان ساخته شده اند اظهارات مشابه از جمله ادعاهای عجیب و غریب که به دلیل تهمت بود استیضاح او به نحوی در حال حاضر اضافی اختصاص داده است.

نوشتن در اقیانوس اطلس Sarada Peri خلاصه روشن و در حال حاضر خطر lawless جمهور که رد مردم را مشروع جمعی خواهد شد:

تبلیغات:

باید از دروغ گفتن و فریب دادن شکست — باید دموکرات موفق به پیروزی در 2020 انتخابات — مغلوب ساختن پیشی جستن را یک حقه تا آستین خود را. قبل از سال 2016 انتخابات او پیشنهاد کرد که او ممکن است با قبول یک شکست. به طوری که به می گویند که او قبول خواهد شد یکی در سال 2020? شما لازم نیست که به چپ نگاه کردن به این سرنخ: او را بازتوییت کرد جری فالول جونیور پیشنهاد که او باید به مدت دو سال به اضافه مدت خود را و “شوخی” در مورد ماندن در اتاق بیش از هشت سال است. اگر او از دست می دهد در ماه نوامبر دعوایی چاخان ممکن است ادعا می کنند که انتخابات آن تقلب علیه او و نمایشی نتایج مسابقه در دادگاه.

اثر تجمعی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش همه لکه ها بر روی پیراهن خود به disorient رسانه ها و مردم است. دموکرات ها در ضمن در حال مبارزه در مورد چگونه تهاجمی به تغییر آب و هوا و یا اینکه بدهی های دانشگاه آزاد باید به معنای آزمایش — برکت قلب خود را. اینها در خور سوال اما این سوال از لحظه ای: چگونه باید از آنها مبارزه با یک رئیس جمهور که هیچ اخلاقی یا حقوقی قطب نما و خواهد شد که با استفاده از تمام قدرت قوه مجریه را به نفع خود ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن عدم احترام به هنجارهای دموکراتیک و قانون — چیزی جدید است. به عنوان Peri یادداشت در طول مبارزات انتخاباتی 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها به او پیشنهاد کرد که ممکن است نه احترام به نتیجه انتخابات اگر او برنده نیست

اگر چه پیت Buttigieg ممکن است فکر می کنم در غیر این صورت مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به باقی می ماند در دفتر به طور نامحدود نیست جوک. مانند دیگر autocrats و authoritarians تهمت است تست هنجارها و مرزهای به عنوان راهی برای گسترش خود را حمله به دموکراسی و کنترل بر کشور است.

تبلیغات:

تهمت بود استیضاح تلاش برای رشوه و اخاذی دولت اوکراین به دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری از طرف او. “تبرئه” توسط او خواه handmaidens در یک تقلب سنا محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر آشکار در درخواست که کشورهای دیگر دخالت در انتخابات ریاست جمهوری برای کمک به او را شکست حزب دموکرات و نقض اراده مردم آمریکا است.

هفته گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج خود اقدام مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر. چرا ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن غضبناک توسط گزارش های اطلاعاتی است که دولت روسیه مشغول است — به عنوان آن را چهار سال پیش در یک عملیات روانی, کمپین با هدف دستکاری مردم آمریکا به حمایت از او گشتند.

نوشتن فقط در امنیت الکس فینلی جان Sipher و آشا Rangappa توصیف روسیه و پوتین را تهدیدی برای آمریکا و استراتژی با استفاده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه و حامیان آنها به عنوان استبدادی هرج و مرج عوامل:

تبلیغات:

پوتین با هدف به هرج و مرج و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و هرج و مرج در انتخابات ریاست جمهوری 2016. اما پوتین همچنان به حمله یعنی به خاطر اهداف تغییر نکرده و ایالات متحده انجام داده است و نه چیزی برای دفاع و یا بازداشتن او از این دوره از عمل است. تنها تفاوت این است که پس از چهار سال از مغلوب ساختن پیشی جستن تولید هرج و مرج خواهد بود حتی ساده تر برای رسیدن به عنوان تهمت و عملیاتی اتخاذ کرده اند همان راهکار….

این وضعیت رسیده است برای پنهان اقدامات خصمانه بازیگر. پوتین مراقبت می کند اگر برگ برنده برنده است. او به سادگی می خواهد به تضعیف آمریکا ساخت کشور سوال نتیجه از مقدس ترین بخشی از دموکراسی است که یک راه خوب برای انجام آن است.

چرا دموکراتیک اولیه نامزدهای زور و اجبار و به وضوح اعلام کرد که آنچه آنها انجام خواهد داد اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در سال 2020 و پس از آن حاضر به تسلیم قدرت ؟

دلایل متعددی وجود دارد. برای مقابله با چنین به طور فزاینده ای احتمالی نتیجه خواهد ایجاد یک epistemic بحران که در آن چیزی است که گرفته شده درست باشد به منزله دانش و وجود دارد به عنوان واقعیت تجربی و قابل اثبات حقایق را وارونه و discombobulated.

به طور کلی سیاستمداران به شدت سرمایه گذاری در سیستم به عنوان آن وجود دارد. که سیستم آنها را فراهم می کند عاطفی و حمایت مالی سرمایه اجتماعی و گسترده تر حس هویت خود و ارضاء نفس. برای مقابله با یک بحران وجودی در امریکا دموکراسی به این معنی است که حزب دموکرات نامزدهای ریاست جمهوری و دیگر چهره های پیشرو را به شرکت در یک عمل عمیق و دردناک انتقادی خود بازتاب چرا که سیستم باور خود و مرتبط با هویت خواهد بود به نام شک بزرگ.

تبلیغات:

هر فردی خود را سیاست تفاوت ممکن است حزب دموکرات بالقوه نامزد و دیگر نخبگان اعتقاد بنیادی خوبی از امریکا است. آنها همچنین بر این باورند در آمریکا استثنایی. مجبور به مقابله با این پرسش که “می تواند از آن اتفاق می افتد در اینجا?” است که به نظر چیزی غیرممکن ترسناک برای آنها.

دلایل مشابه بحث مدیران جلوگیری از پرسیدن سوال در مورد تهمت امکان یا احتمال امتناع از افتخار و یا تشخیص قانون اساسی به منظور اگر او را شکست داد و در ماه نوامبر. علاوه بر این مدیران به شدت سرمایه گذاری در حفظ ظاهر عادی با تقویت یک توهم است که در امریکا دموکراسی و فرهنگ سیاسی هستند در واقع دچار یک بحران وجودی.

حزب دموکرات ریاست جمهوری اولیه نامزدها نیز باید ارائه پاسخ به این سناریو مشخص شده توسط باربارا McQuade در اقیانوس اطلس:

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده در دفتر بعید به نظر می رسد, یک ترسناک تر و قابل قبول — سناریو خواهد بود اگر شکست خود را الهام گرفته از حامیان افراطی درگیر در خشونت است. یکی می تواند تصور یک جهان که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در سال 2020 انتخابات و او بلافاصله شروع به tweeting که در انتخابات تقلب شد. و یا در نظر گرفتن احتمال البته از راه دور که در یک ثانیه-مدت مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته شده است از طریق استیضاح و ریل در مورد فردی گری به عنوان یک کودتا. پیام خود را می تواند به تقویت جناح راست از رسانه ها. اگر نارضایتی آمار خانه حتی با تعداد کمی از مردم تمایل به خشونت مرگبار و اعمال خشونت و یا حتی حملات تروریستی علیه دولت جدید می تواند در نتیجه.

در نهایت کلید به انتقال مسالمت آمیز قدرت است رفتار خروجی رهبر خود. امریکا تا کنون خوش شانس بوده که در زمینه….

اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن باید شکست در فینال وظیفه به عنوان رئیس جمهور برای انتقال قدرت مسالمت آمیز در این کشور قوانین و هنجارها و نهادهای مسئول خواهد بود انجام خواهد از رای دهندگان. باید کسانی که شکست بیش از حد و سپس آمریکا آزمایش بزرگترین دستاورد خواهد آمد به توقف سنگ زنی و با این امید که یک جمهوری تا کنون می تواند نگه داشته شود.

شاید بیشتر ominously در یک op-ed برای واشنگتن پست بازنشسته Adm. ویلیام McRaven نوشت: در مورد خطرات را به امریکا نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم او:

تبلیغات:

به عنوان آمریکایی ما باید وحشت زده — عمیقا نگران آینده این کشور است. هنگامی که مردان و زنان خوب نمی تواند صحبت می کنند حقیقت زمانی که حقایق ناخوشایند هستند که صداقت و شخصیت دیگر مهم نیست که ریاست جمهوری نفس و حفظ خود هستند و مهم تر از امنیت ملی — سپس وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از پیروزی شر است.

چه باید کرد ؟

مردم آمریکا باید نیروی حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد و آن نامزد احتمالی برای پاسخ به این سوال بسیار مهم: آنچه باید انجام شود اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به ترک دفتر در سال 2020?

چگونه یک نامزد داده شده پاسخ این سوال این است که مانند یک امتحان نهایی که باید به کمک مردم آمریکا ارزیابی در صورتی که فرد قادر است که رییس جمهور بعدی ایالات متحده — و قادر به انجام آن دشوار است و کار لازم برای بازیابی و تعمیر امریکا پس از آسیب های ناشی از سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>