دموکرات بلوک تهمت کسب و کار از اتحادیه اروپا به عنوان coronavirus بسته جمهور گلف

دموکرات امن یک ماده است که بلوک های کسب و کار متعلق به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولتی از دریافت فدرال کمک مالی وجوه رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. اعلام کرد در اوایل صبح روز چهارشنبه.

شومر را از دين ارائه بلوک های کسب و کار متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن, خود, خانواده, معاون رییس جمهور مایک پنس مقامات دولت و اعضای کنگره از دریافت وام از 500 میلیارد دلار از صندوق خواهد بود که توزیع شده توسط وزارت خزانه داری با توجه به انتخاب.

تبلیغات:

دموکرات ها همچنین امن ارائه در 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه که ارائه دقیق نظارت قوانین برای نجات بودجه شومر گفت.

این لایحه که بزرگترین بسته امداد در, تاریخچه شامل کمک مالی بودجه برای ضربه صنایع پرداخت های مستقیم از 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار به ازای هر فرزند برای بسیاری از آمریکایی ها $350 میلیارد برای وام کسب و کار کوچک 250 میلیارد دلار در گسترش بیمه بیکاری 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و 150 میلیارد دلار برای کمک به آمریکا و دولت های محلی. انتظار می رود که این تایید شود بعد شنبه.

این قانون می آید را به عنوان برگ برنده هل به بالابر اجتماعی فاصله محدودیت علیه مشاوره از کارشناسان پزشکی در تلاش برای افزایش کسب و کار. تماس به سهولت محدودیت آمد و به عنوان تهمت و سازمان مجبور شد به شاتر شش نفر از آن هفت بالا-درآمد باشگاه های گلف با توجه به دستورالعمل دولت واشنگتن پست گزارش داد. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد به کسب و کار خود را پس از او به عهده دفتر ریاست جمهوری.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان مجبور شده است به شاتر آن دورال و Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا و همچنین مکان در بدمینستر, N. J., لاس وگاس, ایرلند و اسکاتلند. این تعطیلی در حال برآورد هزینه حدود 478,000 در هر روز با توجه به گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواص در شیکاگو و نیویورک و واشنگتن باز باقی می ماند هر چند آنها را از دست داد بنا به گزارش منابع کلیدی از درآمد پس از اشغال سقوط کرد و از خواص بودند مجبور به تعطیل کردن رستوران خود را. واشنگتن هتل در حال حاضر گذاشته 160 نفر و نیویورک هتل گذاشته حداقل 51 کارگران است.

“آن صدمه زدن به من” مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان یکشنبه “و آن را به صدمه زدن به هیلتون و آن را به صدمه زدن به همه از هتل های زنجیره ای در سراسر جهان است.”

تبلیغات:

جان بردمن که سران واشنگتن شعبه متحد در اینجا نیروی کار اتحادیه اروپا گفت که این شرکت حاضر به شاتر آن محلی هتل با وجود کاهش اشغال.

“این معنی ندارد برای آنها باز بماند. این هتل مانند 3 درصد اشغال” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “او ممکن است خاموش کردن آن فقط قادر به می گویند که آنها هنوز هم عامل.”

تبلیغات:

تسهیلات عمومی می تواند کمک به احیای خواص, اما انجام این کار در حالی که این ویروس همچنان به گسترش به احتمال زیاد نمی خواهد کمک زیادی هشدار داد Jan Freitag, یک معاون ارشد رئیس جمهور در خ که تجزیه و تحلیل صنعت هتل داده است.

“اگر مردم در جاده ها و ویروس ها همچنان به گسترش شما اساسا یک جامعه دو طبقه, درست است ؟ افرادی که تا به حال آن افرادی که آن را ندارید,” او گفت: پست. “این خواهد بود برای متقاعد کردن کسانی که نه تا به حال این ویروس به عقب بر گردیم در مسیر.”

اما حتی به عنوان کارشناسان تحت فشار قرار دادند در مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای احیای اقتصاد, رئیس جمهور اعلام کرد در روز سه شنبه است که او می خواهد برای دیدن کسب و کار “باز کردن و فقط مشتاق به رفتن” عید پاک. اعضای coronavirus نیروی کار کاهش یافته است می گویند عموم که آیا جدول زمانی خود را است “واقع بینانه است.”

تبلیغات:

رهبران کسب و کار هشدار داد که بازگشایی شرکت قبل از موعد مقرر خواهد صدمه دیده است — و نه کمک به اقتصاد است. مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت به نام محدودیت های سفت و نه کاهش آنها.

“ما نیاز به تعطیل به طوری که بدترین حالت که اتفاق می افتد در [ووهان چین] و یا در شمال ایتالیا — که ما جلوگیری از آن,” او گفت:. “این بسیار دشوار است برای گفتن به مردم, ‘هی نگه داشتن رفتن به رستوران. به خرید خانه های جدید است. نادیده گرفت که توده ای از اجساد بیش در گوشه.'”

گیتس’ فراخوان ملی تعطیل شد تکرار توسط نیویورک تایمز هیئت تحریریه.

تبلیغات:

“به جای بالا بردن کاذب انتظارات سریع و بازگشت کامل به کسب و کار به عنوان معمول رئیس جمهور باید به دنبال حتی بیشتر اقدامات شدید” آن استدلال کرد. “او باید اعلام کند که ظرف 24 ساعت همه غیر ضروری کسب و کار باید بسته و ساکنان به کارگردانی باقی می ماند در خانه های خود به جز حیاتی سفر مانند به دست آوردن غذا یا مراقبت های پزشکی.”

اعضای هر دو طرف هشدار داده اند در برابر زودتر از موعد لغو محدودیت.

“بیایید واقع بینانه: این منحنی بالا رفتن و بالا و تا آنجا که ما عمل نمی کند زمانی که ما باید عمل” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: MSNBC.

“وجود خواهد داشت هیچ عملکرد اقتصاد اگر ما بیمارستان ها غرق می شوند و هزاران نفر از آمریکایی ها در تمام سنین از جمله پزشکان و پرستاران lay dying چرا که ما موفق به انجام آنچه لازم برای جلوگیری از ویروس” Rep. لیز چنی R-Wyo., شماره 3 جمهوریخواه در خانه است.

تبلیغات:

فرمانداران از هر دو طرف تحت فشار قرار دادند پشت این ایده که کشورهای خود را ممکن است آماده به لغو محدودیت در عرض چند هفته.

“اگر شما بخواهید مردم آمریکا برای انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد از آن هیچ مسابقه. هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی انسان” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت. “کار به صرفه جویی در زندگی — که باید در اولویت باشد.”

کومو و دیگر فرمانداران باید بارها و بارها نام در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ارسال هواکش و تجهیزات از ملی ذخایر و به استناد دفاع تولید عمل به نیاز شرکت به ساخت تجهیزات لازم برای مقابله با بحران.

“آنچه که ما می رویم به انجام با 400 هواکش زمانی که ما نیاز 30,000 هواکش? شما از دست رفته این قدر مشکل” کومو روز سه شنبه گفت. “شما انتخاب کنید 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز پس از کومو را در کنفرانس خبری که با فرمانداران باید خوب به او در به دست آوردن کمک کند.

“این یک خیابان دو طرفه” رئیس جمهور گفت:. “آنها باید برای درمان به ما هم همینطور. آنها نمی توانند بگویند هی ما باید این ما باید دریافت که. ما در حال انجام یک کار بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>