دموکرات ها می تواند اصلاح روستایی امریکا — و جین Kleeb می خواهد به آنها نشان دهد که چگونه: قسمت 2

یکی از غالب ترین جنبه از عقل متعارف در سیاست آمریکا این است که روستایی امریکا استوار و خود آشکارا محافظه کار و جمهوری خواه پس از آن اتلاف وقت و انرژی و منابع برای دموکرات ها سعی کنید به رقابت در دور از سواحل و شهرهای بزرگ. قبل از این سال آیووا قفقاز — که ممکن است هرگز یک برنده روشن و یا نتیجه همه تراست — تنها به نظر می رسد بیشتر این استدلال که حزب دموکرات باید تمرکز در جای دیگر.

که قطعا باعث می شود از بعضی جهات از نظر تنظیم اولیه ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی برای متنوع تر رای دهندگان. اما ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی نه تنها بازی در شهر — به عنوان 2018 midterms به زور به ما یاد آوری به خصوص وقتی که می آید به قانونگذاران ایالتی که به نوبه خود کمک به شکل redistricting. که اعتقاد به این که آمریکای روستایی است از حد برای دموکرات ها نسبتا اخیر توسط راه — آن مگس به طور مستقیم در چهره سابق کمیته ملی حزب دموکرات صندلی هوارد دین 50-دولت استراتژی و پاکسازی تاریخ اخیر سناتورهای دموکرات از آنچه در حال حاضر در نظر گرفته red متحده: کنت کنراد و بایرون Dorgan از داکوتای شمالی, Tim Johnson و تام دشل از داکوتای جنوبی در باب Kerrey نبراسکا و تام Harkin آیوا در میان بسیاری دیگر.

تبلیغات:

بیشتر چه, آن را نادیده شواهد تازه نیز مانند سال 2018 موج اعتصاب معلمان آغاز شده است که در غرب ویرجینیا بود و به شدت متمرکز در ایالات قرمز و یا این واقعیت است که “قرمز متحده گذشت مترقی رای گیری مبارزات از ماری جوانا پزشکی برای ازدواج برابری به پزشکی گسترش” اشاره کرد جین Kleeb در کتاب جدید او “برداشت آرا: چگونه دموکرات ها برنده می تواند دوباره در روستایی امریکا است.”

Kleeb رئیس حزب دموکرات در نبراسکا, جایی که او اشاره می کند: “ما تا به حال 850 دموکرات اجرا” در سال 2018 “و 73 درصد از آنها برنده انتخابات است.” بنابراین او فقط ممکن است یک یا دو چیز است که کمربندی صاحب نظران نیست.

قبل از آن Kleeb شد بنیانگذار پررنگ نبراسکا این سازمان مردمی است که نقش کلیدی در پرورش مردمی مخالفت با خط لوله کیستون XL که به نوبه خود کمک به احیای جنبش تغییر آب و هوا. تمام این عناصر وجود دارد برای دموکرات ها به پیروزی دوباره در روستایی امریکا Kleeb استدلال متقاعد کننده. و آن را نشانی از نیاز به فدا کردن ارزش های مترقی به انجام این کار — فقط یک سرمایه گذاری از منابع است که بازپرداخت خود را بیش از چند بار. به عنوان دموکراتیک اولیه فصل آغاز من نشستم به مصاحبه او درباره کتاب و چشم انداز خود را برای یک حزب است که در بخشی از آمریکا است. بخش اول گفتگوی ما منتشر شد در اوایل این آخر هفته. این متن ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

فراتر از نبرد در مقابل Keystone XL pipeline چه چیز دیگری هستند جوامع روستایی و دامداران و کشاورزان برای مبارزه با تغییر آب و هوا است که دیگران باید بدانید در مورد ؟

هر روز کشاورزان و دامداران در حال مبارزه با تغییر آب و هوا و انجام آن را در یک زن و شوهر از راه. آنها کاشت چیزهایی که به نام محصولات پوشش, است که در بین این محصول چرخه در حال ساخت مطمئن شوید که آنها را ثابت پوشش بر روی زمین وجود دارد کمتر فرسایش خاک. بسیاری از آنها را نقل مکان کرد به دور از کودهای شیمیایی و استفاده بیشتر از کودهای آلی است. این خیلی بهتر است برای خاک و آب. وقتی که می آید به آب اگر شما بحث را به کشاورزان آنها را به شما بگویم که پدربزرگ خود overwatered زمین. بنابراین در حال حاضر آنها در حال نصب آب سنسور به مطمئن شوید که آنها با استفاده از آب بیش از حد. شما باید کشاورزان و دامداران که در حال قرار دادن ریزشبکه مقیاس کوچک بادی و خورشیدی در مزرعه و مرتع پرورش احشام عملیات به طوری که آنها می تواند خودکفا و مستقل و یا برخی در واقع می تواند انرژی را بر روی شبکه با co-ops. در نبراسکا ما 100% قدرت عمومی و وجود یک نوع رابطه وجود دارد.

تبلیغات:

و پس از آن من فکر می کنم بزرگترین چیزی که من خیلی نا امید زمانی که من می شنوم ترقی خواهان می گویند: “خب این یکی از راه های ما می تواند جلوگیری از تغییر آب و هوا است که فقط برای جلوگیری از خوردن گوشت است.” و مانند وجود دارد شکی نیست که شرکت های بزرگ کشاورزی — Tysons این Purdues Costco — که آنها در حال تولید مقادیر عظیمی از گوشت و انجام آن را ناپایدار راه. اما در خانواده های کشاورزان و دامداران این راه است که آنها در حال بالا بردن دام است که در واقع خوب برای خاک و ارائه یک منبع پروتئین است که خانواده های ما نیاز دارید. بنابراین مطمئن شوید که به عنوان دموکرات ها بودند نه اینکه به همان دسته شرکت ag و خانواده کشاورزان مهم است که ما در حال حرکت رو به جلو در صحبت کردن در مورد تغییر آب و هوا.

هر بیشتر افکار و ثبات درسهایی از تغییر آب و هوا جنگ ؟

تبلیغات:

یکی از چیزهایی که من می خواهم به ذکر است زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد بزرگ تغییر سیاست — مانند سبز جدید معامله و یا صحبت کردن در مورد انتقال به 100% انرژی پاک — ما باید به یاد داشته باشید که مردم روستایی و اتحادیه کارگران باید در جدول عنوان شد بحث در مورد چگونه ما می رویم به در واقع انجام این کار است. از آنجا که ما اغلب بحث در مورد تغییر آب و هوا و انرژی پاک را در سواحل به عنوان یک نرمال نوع رفتار. اما به منظور ساخت تمام این انرژی پاک, ما نیاز به یک مقدار زیادی از زمین و رفتن به در میانه آمریکا است. اکثر مکالمات در مورد تغییر آب و هوا و بیرون ساختمان جدید انرژی پاک زیرساخت شده است اتفاق می افتد به اندازه کافی در سطح محلی و ما می بینیم برخی از جوامع کوچک منطقه بندی کردن خورشیدی منطقه بندی کردن باد. آنها احساس می کنند مانند افرادی هستند که در خارج از جامعه خود و به آنها می گوید که آنها یک انتخاب نیست, که در حال رفتن به ساخت این خطوط انتقال آنها در حال رفتن به ساخت این بادی جدید پروژه است.

بنابراین من فکر می کنم ما باید به نوبه خود در اطراف این قبل از آن را تبدیل به یک مشکل عمده است که ما در حال رفتن به رفتن به این جوامع کوچک و رفتن به مشارکت با آنها و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که انرژی پاک است که ما در حال توسعه است که برخی از است که در واقع پشت سر باقی می ماند که در آن ایجاد شد و قدرت است که جامعه کوچک و کشاورزان و دامداران و مالکان که زندگی در شهرهای کوچک به یک بخشی از سود حاصل از انرژی پاک که در حال توسعه هستند. هنگامی که ما در حال ایجاد کردن انرژی پاک ما نیاز به آن را انجام دهید و مطمئن شوید که سود هستند نه در دست چند که بدیهی است چگونه صنعت نفت و گاز آن را انجام داد.

مراقبت های بهداشتی است که یک مثال از یک موضوع است که بر همه آمریکایی ها است اما برخی متمایز و ویژگی های مختلف برای روستایی امریکا است. آنچه مهم است برای روستایی آمریکایی جوامع است ؟

تبلیغات:

یک زن و شوهر از چیزهایی است. قطعا ما نگه داشتن بیمارستان های روستایی باز است. بسیاری از شهرهای روستایی شما نیاز به درایو 45 دقیقه یک ساعت و گاهی دو ساعت برای رسیدن به نزدیکترین بیمارستان است که در بسیاری از سطوح به خصوص اگر شما یک خانواده جوان و به دنبال بالا بردن یک خانواده است. قادر به زایمان در یک بیمارستان که تنها 15 یا 20 دقیقه به دور یک مشکل بزرگ است. شما واقعا شروع به از دست دادن خانواده های جوان, چرا که آنها نمی باید مراقبت که آنها باید برای خانواده خود در شهر است.

سلامت روان است که یک مانع بزرگ در شهرهای کوچک. بهداشت روانی این است که یک مشکل بزرگ در سراسر کشور ما جوامع شهری و همچنین, اما ما لازم نیست به اندازه کافی دسترسی به مراقبت مقرون به صرفه برای افرادی که مسائل مربوط به سلامت روان دارد اما در جوامع روستایی. در آن زمان خانواده ما هشت ماه به ملاقات با درمانگر برای ما وسط کودک که مبتلا به اوتیسم است. و وجود دارد فقط کافی نیست درمانگران حتی اگر شما بیمه است. وجود دارد هرگز به اندازه کافی درمانگران در شهر واقعا در خدمت نیازهای جامعه ما است. سپس اگر شما یک کودک یا یک دوست که نیاز به بستری و درمان برای اعتیاد به مواد مخدر و یا اختلال در غذا خوردن و یا دیگر مسائل مربوط به سلامت روانی شما اغلب باید برای قرار دادن آنها را بر روی یک هواپیما و ارسال آنها را به یک متفاوت دولت به این دلیل که بسیاری از کشورهای کوچک و روستایی متحده فقط نمی باید بستری سلامت روان درمان نیز هست. ما مجبور به گرفتن جدی در مورد سرمایه گذاری واقعی منابع و ایجاد بستری و امکانات جدید ارائه برنامه های اعطای بنابراین ما می توانیم درمانگران است که زندگی در جوامع روستایی.

چگونه اتحاد دموکرات’ غفلت از روستایی امریکا صدمه دیده و آنها را در مبارزه برای تصویب Obamacare و دیگر مراقبت های بهداشتی جنگ ؟

تبلیغات:

عقل متعارف را به ما بگویید که اگر شما مردم روستایی در جدول است که این بدان معناست که سیاست خود را برای تبدیل شدن به “متوسط است.” دیدگاه من این است که اگر شما مردم روستایی در جدول شما باید یک چشم انداز کاملا جدید در این واقعیت است که آن را یک ساعت برای برخی از بیماران به درایو [برای دریافت مراقبت] و شما باید نوآوری های مختلف به ترکیب برخی از نوع از بهداشت دهان و دندان و سلامت روان به مراکز بهداشتی درمانی شهر کوچک روستایی. بنابراین مردم روستایی در جدول خواهد شد در واقع ما صورتحساب قوی تر نه تنها در سیاست ایده های است که می تواند قرار داده و به اما است که شما را متفاوت طرفداران و رسولان در سفارش به داستان چرا ما نیاز خاص این لایحه به تصویب رسید. بنابراین ما در حال تمرکز ما آرای مردم تنها آبی و حتی بنفش متحده است.

من همیشه به یاد مردم که توسط 2040 70 درصد از جمعیت ما در حال رفتن به متمرکز در 15 تا 17 متحده که بدان معنی است که تعداد بسیار کمی از کشورها را کنترل آمریکا و چیزی شبیه به 50 درصد از آمریکایی ها را کنترل 84% آمریکا کرسی است. بنابراین اگر ما جدی در مورد تغییرات بزرگ آن را نه تنها در مورد گرفتن یک رئیس جمهور انتخاب می شوند. ما باید مجلس و سنا و همچنین, که بدان معنی است که ما باید برای شروع بازی در مناطق روستایی و شهرهای کوچک و روستایی متحده, و یا ما هرگز به اندازه کافی رای.

شما استناد گسترش مدیکید به عنوان یکی از چندین مترقی رای گیری مسائل که گذشت در قرمز متحده — همراه با ماری جوانا پزشکی و برابری ازدواج. اما شما اضافه کنید که آن را بیش از حد نادر برای دموکرات ها در دولت های فدرال و ایالتی سطح را به نفع خود در روستایی متحده است. آنچه مورد نیاز است برای شروع در حال تغییر است که هر دو نظر ارائه منابع و تغییر نحوه حزب عمل?

تبلیغات:

آن دیوانه زمانی که شما صحبت کردن با مردم در مورد چگونگی دوم صبر در یوتا آیداهو و نبراسکا ما گذشت پزشکی گسترش, اما در همان زمان ما نمی تواند برنده فدرال صندلی و یا برنده شدن در یک ایالت ، و بنابراین این سوال واضح است که چرا ؟

هنگامی که شما در سطح دولت در این ایالت شما می دانید چرا. بسیاری از این رای گیری کمپین های برنده توسط 501(c)(3) و 501(c)(4) گروه های حمایت است که دریافت مقدار زیادی از پول از خارج سازمان های ملی و ملی اتحادیه های کارگری. به طوری که آنها باید از این منابع و کارکنان برای اجرای با کیفیت خوب مبارزات. آنها را در هوا پیام آنها را بر روی زمین canvassing آنها هر جزء که شما نیاز به یک کمپین موفق به دریافت بیش از خط پایان. زمانی که ما داوطلبانی که هم قوی و خوب ایده های خوب و سیاست های, اما آنها لازم نیست که پول از حزب ملی حمایت از آنها شکست. و آن را نمی کند چرا که آنها بد نامزد شده است. آن را نمی کند چرا که آنها لازم نیست که یک پیام است که طنین انداز با رای دهندگان. آن را به دلیل رای دهندگان حتی نمی دانند که آنها وجود داشته یا این که وجود یک رقیب واقعی برای جمهوری خواهان که در انتخابات.

به عنوان یک حزب ملی ما تقریبا به معکوس کردن هرم که در آن اکثریت قریب به اتفاق منابع در حال رفتن به آبی متحده و بنفش متحده و چند خرده برای نوسان متحده پرتاب در برای اندازه گیری خوبی مانند ویسکانسین. در عوض ما باید با قرار دادن سه برابر مقدار پول به West Virginia, نبراسکا, داکوتای جنوبی و آیداهو — ایالات که در آن شما می توانید استدلال می کنند که ما برنده دیگر مترقی مسائل اما ما نبوده است قادر به برنده شدن با نامزد زیرا حزب زیرساخت بوده است به طوری که تضعیف و کشیده بسیار نازک چرا که آنها نمی باید این پول را برای اجرای زیرساخت است که ما نیاز به فشار یک نامزد بیش از خط پایان.

وقتی Howard Dean, شد, صندلی, احزاب دولت داده شد $25,000 یک ماه به اجرای خود حزب عملیات و در بالای آن است که آنها قادر به درخواست برای کمک های مالی از DNC به یک شهردار و یا نژاد فرماندار مسابقه. با رئیس جمهور اوباما که رفت به 2500 دلار در هر ماه. او نه یک رابطه خوب با DNC زمانی که او برنده کاخ سفید در سال 2008 و مدل آن بود برای ایجاد این جدید مستقل در خارج از گروه های مانند مرکز آمریکایی پیشرفت است. او در تمام این گروه های مستقل که فنر در اطراف آن زمان. اما ما باید برای بازگشت به اصول اولیه و چون دولت احزاب موسسات و زیرساخت ها است که وجود دارد و همیشه وجود دارد خواهد بود و در واقع تخصص و دانش را به نفع خود نژادها اگر آنها در واقع منابع مالی است.

تبلیغات:

شما استدلال می کنند که دموکرات ها را نادیده گرفته روستایی رای دهندگان اما نه این که جمهوری خواهان شده است به خصوص مفید برای آنها. در عوض آنها به شدت لاغر روی داغ دکمه مسائل مربوط به تقسیم مردم است. صحبت شما در مورد برخورد با بسیاری از آنهایی که برجسته ترین روستایی-یکی از خاص بودن اسلحه. مردم روستایی دیدن اسلحه بسیار متفاوت هر دو به صورت عملی و فرهنگی ، در عین حال آنها اغلب بسیار مهم از NRA. چه دموکرات ها نیاز به درک در مورد روستایی از نظر اسلحه ؟

مردمی که به یاد داشته باشید که مردم روستایی نفرت بزرگ — که شرکت های بزرگ و همچنین لابی بزرگ قرار گرفتند. و NRA است یکی از آنها را به عنوان یک گروه لابی گری است که تنها به دنبال تولید کنندگان اسلحه. به عنوان دموکرات ما باید گفت که بیشتر و بیشتر در سطح ملی و ایالتی و محلی در سطح. در همان زمان ما نیز نیاز به برقراری ارتباط است که ما احترام صاحبان اسلحه و که ما می دانیم که این یک سنت در شهرهای کوچک برای پدران و مادران و پدربزرگ ها و مادربزرگ به پاس کردن اسلحه به نسل های آینده زمانی که آنها را شکار و جشن در خارج از منزل با خانواده های خود. این است که چگونه آن را دیده است که آنها در حال مراقبت از محیط زیست است که آنها در حال جشن در خارج از منزل است که آنها در حال گرفتن به اتصال با زمین و آب و طبیعت است.

من درک می کنم که چرا شهری مردم و مردمی که در شهرها زندگی می دیدن اسلحه در یک چشم انداز بسیار متفاوت در مورد خشونت اسلحه است که اتفاق می افتد در سراسر کشور است. پس این است که به شدت شارژ عاطفی مسئله برای حزب ما برای مقابله با. و ما می توانید انجام دهید که با داشتن روستایی بیشتر رهبران صحبت کردن در مورد چه اسلحه معنی در آن جوامع روستایی و با هدف قرار دادن دشمن مشترک — که پل روستایی و شهری رای دهندگان در اسلحه — که واقعا NRA. ما پس از NRA ما اجازه نمی دهد NRA به دستکاری ما سیاست دیگر در اطراف این موضوع است. حتی Joe Manchin [از غرب ویرجینیا] احتمالا محافظه کار دموکرات ما باید در سنا و یا در سطح ملی بود و برای دفاع از برخی از تفنگ ایمنی اصلاحات. بنابراین ما می توانیم دنبال رهبری [جان] تست و Manchins زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد تفنگ اصلاحات.

در کتاب خود یکی از چیزهایی که شما بحث در مورد این است که چگونه شما پاسخ هنگامی که به چالش در مسائل داغ دکمه. من می خواهم شما را به بحث در مورد که کمی.

تبلیغات:

من مشغول به کار بود با برخی از کشاورزان که مبارزه Costco بود که از آمدن به شهر کوچک نیکرسون برای ساخت یک کارخانه است که فرایند 2 میلیون جوجه یک هفته. رفتن به منطقه بندی جلسه هیئت مدیره یکی از کشاورزان از من خواست به دنبال او در وانت خود را, و او تا به حال یک حزب چای دشنه و سپس یک سپر دشنه که گفت: “اگر شما فکر می کنم اسلحه مردم را بکشند و سپس مداد املای غلط بکار بردن کلمات.” بنابراین من فکر نمی کنم او از من در مورد سپر تابلوچسبها اما مطمئن شوید که به اندازه کافی او در پارک من پارک شده او بر می آید و می گوید: “بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم در مورد من سپر تابلوچسبها?”

من می تواند داشته باشد گفت: “من فکر می کنم خود را سپر تابلوچسبها افتضاح هستند.” در عوض من در مورد آن فکر نمی کنم که در راه است. این غریزه است که من از آنجا که من خیلی با مردم روستایی. من فقط گفت: “نگاه ما در حال رفتن به مخالفت بر روی اسلحه. هیچ تردیدی در مورد آن. اما من نمی بینم هر جمهوریخواهان ایستاده در اینجا با شما. من اینجا ایستاده با شما برای محافظت از زمین و آب است.” ما تا به حال که زمینه های مشترک و به عنوان دموکرات ها ما نیاز به انجام این کار ، ما نیاز به می گویند که ما مخالفت با روستایی رای دهندگان و یا هر گونه رای دهندگان که برای ماده: “نگاه کنید, آن را خوب است برای ما به مخالفت بر اسلحه و سقط جنین و ما توافق بر سر ما نگه داشتن بیمارستان های روستایی باز در عبور کشور از مبدا برچسب زدن بر پایان دادن به دامنه برجسته به صورت خصوصی به دست آورید. اینها همه مسائلی است که در حال رفتن به تاثیر زندگی روزمره ما و روستایی ما اقتصاد است. اجازه دهید که زمینه های مشترک است.”

اگر شما معتبر هستند و اگر شما صادقانه با رای دهندگان آنها شما خواهد شد پاداش با رای خود. اگر شما سعی می کنید برای ایجاد یک نظر سنجی-تست پیام شما صدا مانند یک ربات و آنها نمی خواهند به شما اعتماد بر هر چیزی است. که کلید. که نقطه اصلی در اسلحه و سقط جنین.

مهم ترین چیزی است که سوال من بپرسم ؟ و چه کار کنیم ؟

تبلیغات:

یکی از چیزهایی که من در تلاش برای دریافت در سراسر این کتاب این است که من می خواستم مردم روستایی به احساس توجه و شنیده و دیده می شود در این صفحات و نه کلیشه ای که اغلب چه اتفاقی می افتد که آیا آن “جنگلی مرثیه” و یا برخی از کتاب های دیگر هستند که در آن مردم روستایی هستند به عنوان فقیر, متروک,, بی سواد نژادپرستانه مواد مخدر-معتاد. ما همه این مشکلات در همه جا, در شهرهای کوچک و در شهرستانها بزرگ است. و ما نیز باید در شهرهای کوچک و شهرهای بزرگ بسیاری از امید و نوآورانه راه حل های خلاق برای حمله به برخی از مشکلات که با آن مواجه هستیم.

من فقط می دانم وقتی که من راه رفتن را به یک اتاق با کشاورزان و دامداران زمانی که من راه رفتن به یک شهر کوچک فروشگاه مواد غذایی خیلی زیادی وجود دارد تمایل به ارتباط با یکدیگر و به مردم در واقع خود را به عقب و به عنوان دموکرات که همه ما انجام می دهیم. ما پشت بچه ها کمی در این کشورها و من فکر می کنم که برای بیش از حد طولانی ما فقط فراموش کرده و با توجه به بالا یا فکر می کردند که پیروزی روستایی که قرار بود به راه بیش از حد دشوار است.

من گفت: از پشت بام ها “وقت آن است!” درست است ؟ جمهوریخواهان نیست که به این شهرهای کوچک. ما باید آنهایی که نشان می شود. ما باید آنهایی که داشتن پشت خود را. بنابراین من فقط می خواهم مردم بدانند که مردم روستایی هستند خیلی بیشتر باز و مایل به شنیدن پیام ما و برای دموکرات ها رای. تا زمانی که ما در حال حاضر به شنیدن پیام خود را و ایستاده با آنها را زمانی که آنها به ما نیاز دارند بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی