دموکرات ها می تواند به صورت یک فاجعه در یک میانجیگری سازمان ملل متحد ، در اینجا چگونه DNC می توانید از آن اجتناب

ساده سوال تقریبا تضعیف خسته شده اید به قتل عام و تیز آرنج بود که چهارشنبه شب دموکراتیک بحث است.

چاک تاد مدیر ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” مطرح این فرضی به تمام شش امیدوار: اگر مقدماتی با پایان هر نامزد کوتاه از نمایندگان لازم به ادعای نامزدی در اولین رای گیری باید نامزد می رسد که در این کنوانسیون با بیشترین تعداد نمایندگان حزب نامزد?

تبلیغات:

پاسخ پیشنهاد کرد که تمام شش نامزد این باور است که میانجیگری کنوانسیون به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عنوان بزرگ و ایدئولوژیک شکسته درست نکردم با هر دو میلیاردرهای و متعهد کوچک-دهنده پایگاه قادر به صندوق نامزدهای تمام راه را به میلواکی در این تابستان — احساس می کند کمی نیاز به خروج از نژاد و با هر انگیزه ای برای متراکم کردن نمایندگان و نفوذ و سپس ببینید چه اتفاقی می افتد.

تنها سناتور. برنی ساندرز گفت که نامزد می رسد که در این کنوانسیون با اکثر نمایندگان — حتی اگر او می افتد کوتاه از لازم اکثریت باید حزب نامزد. ساندرز البته به خوبی می تواند خود را در آن موقعیت در این تابستان یک نماینده رهبر بدون قدرت به رهبر حزب nod.

در این وضعیت دیگر پنج نامزد توافق کنوانسیون دموکراتیک باید آشکار با توجه به این قوانین است. اگر هیچ یک از جمع آوری 1,991 نمایندگان در اولین رای گیری دور اضافی خواهد امدن تا زمانی که کسی می گذرد تعداد سحر و جادو. Superdelegates — مجموعه ای از بزرگان و مقامات منتخب — نیز قادر به بازیگران برگه های رای با شروع دور دوم.

تبلیغات:

سیاسی معتادان به مدت طولانی رویا پردازی در مورد میانجیگری سازمان ملل متحد ، این مسائل از بالا, سیاسی, درام و پشت درهای بسته فتنه است. نامزدهای خواهد چرخ و معامله و سازش نامزد می تواند از سایه ها پدیدار آینده بهترین فروشندگان مانند “بازی تغییر” خواهد بود birthed در مرکز کنوانسیون راهروها و میلواکی, هتل سوئیت.

هر دو طرف باید از یک نقطه است. از یک طرف قوانین قوانین هستند. یک نامزد نیازهای اکثریت نمایندگان برای یک دلیل خوب: یک حزب حامل استاندارد باید به فرد با گسترده ترین پشتیبانی به سادگی نمی پرشور در حمایت از کثرت.

اما میانجیگری کنوانسیون با دموکراتیک استقرار و حزب نخبگان تعیین نامزد پس از 18 ماه مبارزه و میلیون ها نفر از اولیه آرا مشخص و روشن مورد علاقه خواهد بود یک نگاه وحشتناک به طور بالقوه اشک حزب جدا و گریس مجدد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. نخبگان نباید تعیین برنده. اکثریت مردم باید.

تبلیغات:

وجود دارد یک آزمایش راه برای تعیین برنده واقعی از یک میدان تقسیم و ده ها تن از شهرستانها آمریکا و سازمان ملل در سراسر جهان در حال حاضر استفاده از آن برای اطمینان از برگزاری انتخابات عادلانه و برندگان واقعی حمایت اکثریت. این رتبه در انتخاب رای گیری که رای دهندگان اجازه می دهد تا برای قرار دادن کاندیداهای مورد علاقه خود را به منظور. RCV انتخابات کار مانند یک لحظه انتخابات: رای دهندگان رتبه خود را انتخاب کند. اگر کسی قطاری از 50 درصد از آرا او برنده مانند هر دیگر انتخابات است. اگر نه نامزدی که پس از اتمام گذشته حذف شده است و کسانی دوم-انتخاب برگه های رای را به بازی می آیند. این روند ادامه می یابد تا زمانی که کسی برنده اکثریت و یا تا زمانی که تعیین کننده سر به سر مسابقه ایجاد شده است.

دموکرات ها در حال حاضر درک کنند که این روند منجر به منصفانه ترین نتیجه. پنج دموکراتیک مقدماتی و قفقاز استفاده خواهد کرد RCV این ماه: نوادا اولیه رای گیری و همه پرسی در کانزاس, وایومینگ, آلاسکا و هاوایی. این کشورها در آغوش RCV به منظور حفظ یک جلسه — امکان به realign اگر نامزد مورد علاقه خود را می افتد کوتاه از زنده ماندن — بدون رای دهندگان مجبور به صرف ساعت در انجمن سایت.

تبلیغات:

در حال حاضر دموکرات ها چهره دیگر, معمای, و, یک بار دیگر, RCV راه حل است.

پس از همه, پاسخ به چاک تاد بحث سوال در سه شنبه شب آشکار شد. ساندرز’ پنج رقبا تقریبا قطعا بر این باورند که هیچ یک از آنها به اندازه کافی نمایندگان به نفع نامزدی آشکار است. استراتژی های خود را در حال حاضر لولا در ساندرز در حال سقوط کوتاه نیز به دنبال تحکیم نایب ضد ساندرز بلوک و superdelegate پشتیبانی هل دادن شخص دیگری در گذشته سناتور ورمونت.

فقط تصور کنید که هرج و مرج است که می امدن. ساندرز’ نیروهای می تواند پیچ کنوانسیون حفظ نتیجه بودند تقلب شده است. حزب دموکرات نامزد می تواند تبدیل به یک نامزد که نمی از ظهور اولیه فصل با اکثر نمایندگان و یا رای. استقرار ممکن است تاج برنده در پشت درهای بسته. این یک دستور العمل برای نفاق و dis-وحدت.

تبلیغات:

از سوی دیگر حزب راست است به خواهید یک نامزد با گسترده ترین پشتیبانی ممکن است. اگر ساندرز می رسد در میلواکی با 35 درصد از نمایندگان به عنوان مثال, که بدان معنی است که برخی از 65 درصد از دموکرات ها ترجیح شخص دیگری به عنوان انتخاب اول خود را. کثرت پیروزی به سادگی خوب نیست به اندازه کافی. آن می افتد کوتاه از اکثریت می افتد و آن را کوتاه تحت این قوانین است.

برای این سال DNC می تواند یک انتخاب جسورانه: روشن است که متعهد نمایندگان را بازیگران رتبه, انتخاب رای گیری. اجازه دهید نمایندگان که منتخب تعیین برنده اکثریت. حزب دموکرات نامزد خواهد بود که نامزد منتخب نمایندگان می توانند به توافق برسند. ممکن است آن را ساندرز (که در سر-به-سر سنجی در حال حاضر به آسانی شکست بلومبرگ) یا شخص دیگری. اما آن نامزد خواهد بود electable چرا که نامزد را به دست آورده اند اکثریت.

برای آینده رهبران حزب نباید به پایمال کردن هر کس دیگری در برخی از پشت درهای بسته. RCV اجازه می دهد رای دهندگان را به تماس بگیرید. دوم و سوم انتخاب اجازه می دهد پیچیدگی هر صدا شنیده شود ، آن پاداش مبارزات است که ایجاد ائتلاف و جمع آوری پشتیبانی در سراسر این حزب است. و آن را به تولید یک نتیجه است که هیچ کس نمی تواند تمسخر به عنوان تقلب توسط superdelegates یا سوپر نخبگان.

تبلیغات:

هر دو طرف باید این تغییر به این دام است و نه دور. میدانهای بزرگ و ثروتمند داوطلبان و اهداکنندگان پایگاه به نظر می رسد این واقعیت جدید برای نامزدی ریاست جمهوری در میدان جنگ در جنگهای. به جای اجازه نخبگان تصمیم بگیرند که اجازه افزایش قدرت مردم به صدای در تعیین نامزد بهترین قادر به متحد کردن حزب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>