دموکرات ها در حال محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج دو مقام که شهادت در استیضاح تحقیق اقدام رهبران حزب استدلال می کنند که شواهد روشن سیاسی تلافی از یک رئیس جمهور جسارت خود را تبرئه خود را در سنا استیضاح محاکمه.

سفیر سابق آمریکا در اروپا UnionGordon Sondland و عضو شورای امنیت ستوان سرهنگ الکساندر Vindman هر دو تحت فشار قرار دادند از پست جمعه پس از ارائه شهادتها شهادت قبل از اینکه مجلس سال گذشته است.

“رئیس جمهور تهمت است سخت عذاب خود را در از بین بردن کسانی که با پیروی احضاریه جلو آمد و شهادت داد مورد سوء” نوشت: در خانه هوش رئیس کمیته Rep. آدام شیف (D-CA) یکی از رهبران استیضاح پرس و جو. “این اقدامات از یک مرد معتقد است که او را بالاتر از قانون — دقیقا این نوع از رفتار جمهوری خواهان کنگره را فعال کنید.”

مجلس نانسی پلوسی بود تا حدودی کمتر اشاره کرد و خواستار Vindman “یک آمریکایی وطن پرست” که “شجاع شهادت در امریکا نشان داد که حق هنوز هم مسائل” در حالی که ایالت و سناتور ” دایان فاینستاین (D-CA) رتبه بندی عضو کمیته قضایی مجلس سنا به نام اخراج “را به عنوان روشن در مورد قصاص که من دیده ام در طول 27 سال در سنا است.”

Vindman بالا بود اوکراین متخصص در شورای امنیت ملی بود که در گوش دادن در تابستان گذشته وقتی که تهمت صحبت تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. او گفت: خانه محققان آن را “نامناسب” و می تواند “قابل توجه امنیت ملی مفاهیم” برای ما. Vindman را برادر دوقلو بود که یک وکیل در شورای امنیت ملی بود نیز حذف شده از پست خود.

کاخ سفید ادعا کرده است این تصمیم را بر اساس تمایل به کوچک شدن امنیت ملی کارکنان و تاکید کرد مردان از کار اخراج شدند صرفا reassigned به گروه ارتش. زمان تصمیم گیری, اما, پرسش در مورد اعتبار است که ادعا می کنند به عنوان نشانی از شلیک گوردون Sondland.

Sondland اولیه بود مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و عمده کمپین اهدا کننده قبل از تبدیل شدن به یک سفیر. که نقش او یکی از چهره های کلیدی در مبارزات انتخاباتی به فشار اوکراین به بررسی تهمت سیاسی دشمنان با وجود اوکراین که بخشی از اتحادیه اروپا است. او در گفتگو با دیپلمات ایالات متحده در اوکراین در مورد این موضوع و تحقیق شاهد دیوید هولمز, یک دستیار در سفارت آمریکا در اوکراین شهادت او شنیده Sondland بحث تحقیق و تفحص با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در خود بیانیه افتتاحیه قبل از آمریکا در ماه نوامبر Sondland گفت: “من می دانم که اعضای این کمیته بارها قاب این مسائل پیچیده را در قالب یک سوال ساده: وجود دارد ‘در عوض?'”

او سپس گفت: “پاسخ این است که بله.”

این اخراج درست دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه خود را در سنا استیضاح و محاکمه که در واقع تا به حال برخی از دموکرات ها مانند Rep. جکی Speier مقایسه وضعیت به معروف “شنبه شب قتل عام” رخ داده است که در دوران ریاست جمهوری ریچارد نیکسون تصدی هنگامی که تعدادی از مقامات عالی رتبه در دولت سمت چپ و یا از کار اخراج شدند به عنوان رسوایی واترگیت آشکار شد. Speier با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج به عنوان یک “شب جمعه”،”

بسیاری دیگر از مقامات که شهادت چپ نقش خود را پیش از محاکمه نتيجه. سفیر سابق آمریکا در اوکراین ماری Yovanovitch که به یاد می آورد و ممکن است تحت نظارت توسط متفقین به رودی جولیانی — بازنشسته در ماه ژانویه ، در مدت کوتاهی قبل از او انجام ویلیام تیلور بود که در خدمت به عنوان دیپلمات در اوکراین در محل خود پا به پایین. Kurt Volker سابق آمریکا نماینده ویژه به اوکراین استعفا داد و در سپتامبر گذشته قبل از ارائه شهادت او. دیگران از جمله امنیت ملی دستیار جنیفر ویلیامز و امنیت ملی رسمی تیم موریسون را ترک پست خود را به عنوان به خوبی.

این Vindmans و Sondland به نظر نمی رسد آماده به ترک پست خود را به طور داوطلبانه و در حال حاضر حذف شده است. دانشگاه آلاباما قانون پروفسور جویس Alene اشاره کرده است که آن را غیر قانونی به مقابله به مثل در برابر شاهدان می گوید: “به نظر می رسد بی اهمیت به ذکر است در این مرحله” پس از حمله داعش تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد و یک دولت پاسخگویی دفتر گزارش که رئیس جمهور در عمل به طور غیر قانونی در منع اوکراین کمک های کمی وجود دارد که نشان می دهد حزب خود را سرزنش او برای برخی دیگر غیر قانونی عمل می کنند.

به عنوان دموکرات اعتراض ادامه می دهد جمهوری خواهان در حال حاضر در حال دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف به عنوان منطقی اقدامات علیه کارکنان او دیگر اعتماد.

Vindman “اختصاص داده بود به شورای امنیت ملی خدمت رئیس جمهور که حق مردم او اعتماد در کارکنان” سناتور. مارکو روبیو از فلوریدا در توییتر نوشت. “Sondland بود سیاسی منصوب. هیچ نقطه ای در داشتن یک سیاسی منصوب که دیگر رئیس جمهور اعتماد به نفس.”

Donald Trump Jr., تهمت قدیمی ترین پسر, آن را در زمان یک گام بیشتر sarcastically ارسال یک فریاد به شیف در توییتر برای آشکار ضعیف ترین لینک در خود دولت است. “نبود او crack بررسی مهارت های [تهمت] ممکن است تا به حال زمان سخت تر کشف که همه نیاز به اخراج می شود.”

توییت روشن می سازد کاخ سفید نمی آتش Vindman در “تلاش گسترده برای کوچک شدن” دولت سیاست خارجی تیم به آنها گفته شد با انگیزه انتقام.

تهمت خودش را قرار داده و ظریف نقطه بر روی آن صبح روز شنبه به tweeting که Vindman “بود که بسیار سرکش گزارش مطالب من کامل’ تماس های نادرست & داده شد وحشتناک گزارش خود را برتر و… به عبارت دیگر “از”.”

برخی تعجب می کنم که آیا تهمت را ادامه خواهد داد به مقابله به مثل در برابر کسانی که با پیروی خانه استیضاح پرس و جو. به عنوان بورسی را Alex Ward نوشته است:

شاید با فشار وزیر امور خارجه مایک Pompeo به فشار جرج کنت — یکی از هیئت های دیپلماتیک’ top کارشناسان اوکراین که شهادت در مجلس استیضاح تحقیقات — و یا گرفتن وزیر دفاع علامت Esper به پا زدن کردن لورا کوپر وزارت دفاع معاون دستیار وزیر روسیه و اوراسیا گفت که محققان در کاخ سفید به کارگردانی توقف کمک نظامی به کیف.

صرف نظر رئیس جمهور روشن ساخته است که کسانی که صحبت کردن در برابر او را در معرض خطر از دست دادن شغل خود را — و آن تهمت می داند او بعید به نظر می رسد برای آن مجازات شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی