دموکرات ها نشان می دهد به طور موثر که وجود دارد بیش از حد بسیاری از دموکرات نامزد چپ


Buttigieg and Sanders gesture at each other from their lecterns as Warren stands between them.

پیت Buttigieg الیزابت وارن و برنی ساندرز در چارلستون کارولینای جنوبی در روز سه شنبه.

برنده McNamee/گتی ایماژ

تاریخچه آن گفت: خود را تکرار اول به عنوان تراژدی و سپس به عنوان f—[با صدای بلند تداخل] [با صدای بلند تداخل] سناتور است— [درهم] آنچه به او گفت: کاملا نادرست [فریاد] فیدل کاسترو [BOOING] دانمارک!?!?! [تشویق] نامزدهای! نامزدهای! لطفا به قوانین احترام—

با عرض پوزش! رو انجام دور وجود دارد در شیوه ای از روز سه شنبه بحث دموکراتیک در چارلستون—عاقبت به آخرین چهارشنبه پرحادثه مسابقه در لاس وگاس که رفت کمی بیش از حد سنگین در اصلی را بسیار ستایش مبارزه با روح. در حالی که در لاس وگاس بحث برخوردهای مورد پر مخاطره افراد بودند سرگرم کننده و آموزنده برای رای دهندگان که هنوز هم ممکن است در تلاش برای افتراق بین نامزدها چارلستون احتمالا می تواند بهترین بود خلاصه با این قهرمانانه رونویسی کشش که در طی آن پیت Buttigieg و برنی ساندرز صحبت بیش از هر یک از دیگر در مورد اینکه آیا دومی نظرات در مورد کاسترو کوبا خیانت غیر قابل قبول همدردی با افراط گرایی:

CBS مدیر مارگارت برنان: سناتور ساندرز پاسخ خود را.

ساندرز: اجازه دهید ما روشن شود ما فکر می کنم مراقبت های بهداشتی برای همه, پیت است برخی از نوع رادیکال کمونیست ایده ؟

(CROSSTALK)

BUTTIGIEG: خوب شما به ارمغان آورد این, اجازه دهید بحث در مورد آن.

(CROSSTALK)

ساندرز: آیا ما فکر می کنیم بالا بردن حداقل دستمزد به یک دستمزد زندگی می کنند…

(CROSSTALK)

BUTTIGIEG: من خوشحال برای پاسخ به این سوال به دلیل این است که واقعا مهم است…

(CROSSTALK)

ساندرز: … آیا ما فکر می کنیم ساختمان میلیون ها نفر از واحد های مسکن مقرون به صرفه است که ما نیاز…

(CROSSTALK)

BUTTIGIEG: اگر شما در حال رفتن به پرسیدن این سوال اجازه دهید…

(CROSSTALK)

ساندرز: … آیا ما فکر می کنیم افزایش مالیات بر میلیاردرهای رادیکال ایده ؟

(CROSSTALK)

BUTTIGIEG: اجازه دهید بحث در مورد این. اجازه دهید بحث در مورد آنچه رادیکال در مورد این طرح.

(CROSSTALK)

ساندرز: آیا شما فکر می کنم عدالت کیفری اصلاحات رادیکال ایده ؟

(CROSSTALK)

BUTTIGIEG: چیزهایی که شما فقط نام چیزهایی هستند که…

(CROSSTALK)

ساندرز: آیا شما فکر می کنم مهاجرت اصلاحات ؟ حقیقت این است که پیت…

(CROSSTALK)

برنان: یکی در یک زمان.

(CROSSTALK)

ساندرز: … مردم آمریکا از من حمایت کرد.

(CROSSTALK)

BUTTIGIEG: راه شما در حال صحبت کردن در مورد انجام آن است که رادیکال های…

(CROSSTALK)

ساندرز: که چرا من ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تقریبا در هر نظرسنجی که انجام شده است و به همین دلیل من او را شکست.

(CROSSTALK)

BUTTIGIEG: ما باید برای باز کردن این. جهانی بهداشت به عنوان مثال…

(در این مرحله برنان نقل مکان کرد به Klobuchar که به خود او مبارزه با ساندرز با تماس او را “بیگانه.”)

است “نامزد موقعیت در 1960s کوبا” رفتن به بالا از ذهن نگرانی در سه شنبه? احتمالا نه. باید ساندرز باید عاقلانه کاهش یافته و این موضوع به جای سرسختانه اصرار دارد که شما می توانید ستایش کاسترو برنامه های سواد آموزی ابراز تأسف می کنند در حالی که خود حقوق بشر رکورد ؟ احتمالا. شد Buttigieg را هیپی/red-طعمه ریاکارانه و او را به انجام دور با آن که او به طور تصادفی به پایان رسید تا افشاگری در مورد جنبش حقوق مدنی? قطعا. اما آیا این توقف یا آنها از صحبت کردن در دیگر peevishly? نوچ!

بخش بزرگی از این گسل از CBS’ مدیران سایت که به نظر می رسید goading نامزدها به این استدلال در حالی که به طور کامل آمادگی برای مقابله با argumentativeness. در ساعت اول بحث از آنها خواسته بایدن چرا خود نظرسنجی شماره لغزش با رای دهندگان آورده و سپس برای nامین بار این مسئله که آیا ساندرز واقعا می تواند پرداخت هزینه برای مدیکر برای همه—دو غیر روشن “electability” افراد است که به پیشبرد هر کسی درک نژادی و بی عدالتی و یا هزینه های پزشکی اما فراموش ارائه یک ماشه برای همه در صحنه به در با آمادگی صدا نیش در مورد خود مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما فقط به عنوان بزرگ یک مشکل بود و تعداد مطلق از دموکرات ها در تلاش برای پرونده خود را که بالاتر بود در این هفته از آخرین زیرا خود بودجه مترقی سرمایه گذار تام Steyer که می خواهم از دست رفته قطع برای لاس وگاس واجد شرایط برای چارلستون در آخرین لحظه. ساندرز است که پیشرو در این زمینه, اما او را به یک روش غیر معمول frontrunner که سوسیالیستی خود شوی آگهی های بسیاری در حزب به ترس از انتخابات و رفتن او را دنبال کرد با چهار نامزد دیگر که در عرض هفت امتیاز از هر یک از دیگر و دو که فقط به اندازه کافی به حمایت از خود متقاعد کند که آنها باید به چسبیدن به اطراف در مورد هر کس دیگری خود defenestrates. هیچ یک از این افراد انگیزه لازم برای انجام کار بالا از نزاع و اعتماد به نفس است که آنها همه تلاش برای انتقال به فوریت به عنوان امکان پذیر است که آنها را نامزد است که پرقدرت قانع کننده مناسب و همدلی و الهام بخش به اندازه کافی به مستحق رای خود را. فقط هیچ راهی وجود دارد برای هفت نفر را که در دو ساعت بدون بارها و بارها تلاش برای پرتاب هر کس دیگری از راه, به ویژه هنگامی که همه آنها آماده کنند چرا که از هفته گذشته انفجاری برای انجام بسیاری از تنه زدن.

وجود دارد برخی از لحظات مفیدی ارتباط روشن. الیزابت وارن در مورد زندگی خود را اخلال در اوایل 20s بارداری قبل از آوردن اتهام از یک کارمند طرح دعوی در دادگاه است که بلومبرگ یک بار توصیه می شود که یک تابع “کشتن” خود جنین است. (او آن را انکار می کند هر چند واشنگتن پست پیدا همخوانی شاهد.) پیت Buttigieg در مقایسه با filibuster فعال محاصره قانون اسلحه در ایالت کارولینای جنوبی سفید supremacist Strom Thurmond را محاصره لغو تبعیض نژادی مشخص قوانین به یک پاسخ در مورد حمایت از آموزش عمومی بود که به سادگی گره خورده به شوهر خود را به عنوان یک معلم و به طور کلی به نظر می رسید کمتر از کوره در رفته از هر کس دیگری حتی زمانی که او انجام شده بود خود را قطع. جو بایدن که در غیر این صورت پاسخ به هر سوال توسط پارس INDIGNANTLY در مورد چگونه او انجام کارها با اوباما رو ساندرز به اعتراف است که او می خواهم بازیگران “بد رای” هنگامی که او کمک کرد تا شکست یک لایحه که اجازه داده اند تفنگ کنندگان برگزار می شود در قبال آسیب های ناشی از محصولات خود را. حتی بلومبرگ پس از خود را در حال حاضر-مراسم تحقیر توسط وارن به معقول صدایی پاسخ در مورد بهداشت عمومی و ماری جوانا.

این لحظات اتفاق افتاده در طول مدت کوتاهی آرامش پدید آمده است که در جنجال و هیاهو از بحث اول ساعت یا بیشتر. در ساعت دوم مدیران بیشتر کردم تداخل تحت کنترل است اما تنها با رفتن از نامزد به نامزد درخواست perplexingly اشاره مارپیچ سوال در مورد نسبتا مسائل جزئی که اگر به کمک فرضی مخالفان ناخن آنها را با تبلیغات منفی خود را در مورد ضعف و عدم میهن پرستی. تهدید بلندی از یک بیماری همه گیر کوروناویروس بود به سختی ذکر شده و هنگامی که آن را آورده بود تا به مقایسه جزئیات از نامزدها بحران-مدیریت برنامه های, اما به منظور به چالش Klobuchar می گویند که آیا او می خواهم نزدیک مرز برای جلوگیری از آلوده شهروندان ایالات متحده از بازگشت به خانه. وارن خواسته شد skeptically برای توضیح چگونگی از بین بردن نیروهای نظامی از خاورمیانه خواهد بود “محافظت از آمریکا در امنیت ملی” و پس از آن زمان برای برخی از دلیل صرف درخواست سه نامزد به طور جداگانه مورد اینکه آیا آنها “اجازه می دهد شرکت های چینی برای ساخت حیاتی ایالات متحده زیرساخت ها است.” جو بایدن کردم پرسید که آیا او می خواهد “راه اندازی یک تلافی جویانه حمله سایبری” علیه روسیه در صورت ادامه دخالت در انتخابات آمریکا و سه نامزد بودند مورد بررسی اینکه آیا آمریکا باید حرکت آن سفارتخانه اسرائیل به تل آویو از اورشلیم—یک موضوع که فشار یکی از ترین کشور طولانی مدت و آزار دهنده دیپلماتیک مشکلات اسرائیل و فلسطین روابط پایین به یک بله/خیر سوال در مورد یک تحریک آمیز تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

با هیچ کس در کنترل بحث و با هیچ کس قادر به شارژ در شرایط مثبت راه نگاه کردن به چیزهایی است که رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده را مجبور به انتخاب خود را بر اساس کور-پرواز در مورد تعیین که بهترین نامزد خواهد بود به جای که نامزدی به نظر می رسد بیشتر اجتناب ناپذیر است. با توجه به این سطح از بی تصمیمی و خود-دوم-حدس زدن که دموکراتیک رای دهندگان تا کنون نشان داده هر چند معلوم نیست که این در واقع کمک به محدود کردن حوزه در مارس 15, وقتی که بعد از بحث تنظیم شده است را در ققنوس. به عبارت دیگر هنوز هم وجود دارد زمان به هیلاری, Al Gore و به تازگی بازنشسته دیزنی مدیر عامل Bob Iger به پرش در مسابقه. فقط شوخی! شاید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>