دموکرات ها به مدت طولانی به حال یک رویا لوله تبدیل تگزاس آبی. آن را در نهایت به حقیقت می پیوندند در سال 2020?

اگر دموکرات ها هستند Charlie Brown – و می تواند – تگزاس سیاسی فوتبال yanked دور در پایان هر بازی. وعده نامزدهای ادامه به تحمل درد و در عین حال قابل پیش بینی زیان که ساعت نزدیک به اندازه کافی برای نگه داشتن امید برای دفعه بعد.

انتخابات teeing آنها را دوباره در سال 2020 است. جدید رادیو فردا/نظرسنجی YouGov می یابد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه بیش سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در میان رای دهندگان تگزاس در 46 درصد به 45 درصد. که به خوبی در حاشیه خطا.

تبلیغات:

و این که نظر سنجی نیست پرت. به طور متوسط هشت تگزاس نظر سنجی عمومی از آنجا که ممکن است نشان می دهد بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در یک آماری کراوات با بایدن با 0.3 امتیاز. A Real Clear Politics متوسط پنج نظرسنجی های اخیر نیز قوانین مسابقه یک کراوات و megyn kelly را به طور متوسط وزن تهمت قرار می دهد تا با تنها 0.1 امتیاز.

چند عامل در حال رانندگی اعداد از جمله به شدت انتقاد پاسخ جمهوریخواه رهبری به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان موارد افزایش در سراسر کشور. هوستون تبدیل شده به کشور شدید ترین کانون. در اخیر اخبار صبح دالاس/UT تایلر نظرسنجی تنها 38 درصد از اهالی تگزاس تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

هر چند تگزاس شده است بیش از کرات به عنوان یک نوسان دولت دموکرات ارسال شده اعداد بی بدیل در یک نسل. این است که برانگیخته شده توسط شتاب تغییرات در سراسر تعدادی از کلید های سیاسی جمعیتی مانند افزایش رای دهندگان اسپانیایی. شاید کمتر به خوبی مستند شده است تزریق کالج تحصیل سفید رای دهندگان در این ایالت پرجمعیت ترین شهرهای: Austin دالاس هیوستون و سن آنتونیو.

تبلیغات:

تگزاس, اما, عظیم دولت و کوه در می رم این امر به احتمال زیاد به نیاز بسیار زیاد به خوبی از منابع و زمان است که ممکن است بهتر است در جای دیگر قرار داده شده. علاوه بر دولت است یک انتخابات اوج نقطه: در این مسابقه می تواند به دست آورد در دیگر بیشتر قابل کنترل میدانهای.

هر چند بایدن کمپین مشغول است رای دهندگان در سراسر کشور برگزاری مجازی میزگردها جامعه جلسات و تماس آن تا کنون نشان داده است تمایل به ظروف سرباز یا مسافر با تگزاس. در بیانیه ای به سالن کمپین پیشنهاد آن را اجازه رای دهندگان را به تماس خود با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن botched پاسخ به همه گیر.

“تگزاسی فراموش نخواهد تهمت ناتوانی برای رهبری کشور ما در طول این همه گیر و این سقوط آنها این فرصت را به ایجاد یک تغییر و ارسال جو بایدن به کاخ سفید” کمپین گفت.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ملی معاون مطبوعاتی وزیر سامانتا Zager رد هر گونه حدس و گمان را از دست.

“دموکرات مانند تظاهر به تگزاس است که روی میز است اما آنها می دانند که یک شوخی – فقط بخواهید فرماندار وندی دیویس سناتور Beto o’rourke و رئیس جمهور و هیلاری کلینتون گفت:” سالن در یک ایمیل در تلاش برای comedically مسخره شکست سه اخیر با مشخصات بالا نامزدها.

تبلیغات:

Zager یک نقطه: صاحب نظران که پیش بینی عبادی سه از خواب بیدار کردن تماس ها در یک ردیف. اما کارشناسان انتخاباتی نیست نقطه به نتایج گذشته. آنها را به داده های کنونی و آنها نقطه به نقطه روند.

در آن حس Zager سیاه-و-سفید ادعا افترا واقعیت ناراحت کننده رو مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین: حاشیه پیروزی افت قابل ملاحظه ای بین هر یک از این نژادها.

اول دیویس’ 2014 فرمانداری پیشنهاد جلب توجه ملی و ملی دلار — پس از پرقدرت 13-ساعت filibuster علیه 2013 ضد سقط جنین ، دیویس در نهایت خود را از دست نژاد به جمهوری گرگ ابوت با 20 امتیاز.

تبلیغات:

کلینتون نامزدی یا شاید مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب پذیری در به شدت هیسپانیک دولت ساخته شده است تا بیشتر وزوز در سال 2016. با این حال کلینتون هرگز در عرض سه امتیاز در آینده نزدیک در اوایل ماه اوت بر روی پاشنه از مغلوب ساختن پیشی جستن از اظهارات تحقیر در مورد یک مسلمان ستاره طلا ، زمانی که او از دست رفته دولت با نه امتیاز, او اولین دموکراتیک رئیس جمهور آمده است در درون تک رقمی از 1990s شروع شد. آن را یکی از 10 ونرخ برنده آن سال برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

فاصله تنگ شده دوباره در سال 2018 با سنا نامزدی سابق تشکر. Beto o’rourke یک روحیه مصمم سیاستمدار جوان که تصویر به نظر می رسید برای گرفتن چیزی مرکزی در مورد تغییرات نسلی در سراسر کشور. او با فنر به مرحله ملی تنها چند ماه قبل از انتخابات کشیدن ده ها میلیون دلار کمک مالی از سراسر کشور است. هر چند او در یک مسابقه o’rourke آمد تا سه امتیاز از حریف جمهوری خواه تد کروز.

چه چیزی بیشتر: این سال را به رقابت سنای ممکن است رقابتی بیش از حد. در CBS/نظرسنجی دیابت John Cornyn شد تا شش امتیاز (علیه رویس غرب) و یا هشت امتیاز (علیه محمدجواد Hegar) در برابر او ممکن دموکراتیک رقبا. اخیر دولت رای گیری نشان می دهد که حدود یک سوم از رای دهندگان تگزاس هنوز بلاتکلیف هستند, حتی در مورد خود 18-سال وقت.

تبلیغات:

همچنین طبخ سیاسی گزارش پیش بینی می کند که به عنوان بسیاری از شش جمهوری-برگزار می شود کرسی مجلس ممکن است در واقع تلنگر در ماه نوامبر. به عبارت دیگر حداقل در برخی از نژادها در تگزاس بسیار زیادی را در بازی برای دموکرات ها.

امروز لری Sabato را توپ کریستال پروژه در دانشگاه ویرجینیا لیست تگزاس به عنوان “خم خواه.” اما این گروه می گوید که یک قفل.

“ما هنوز هم فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد علاقه در تگزاس” کایل Kondik سایت سردبیر گفت: سالن. “اما این اعداد چه هستند.”

“دولت در حال تبدیل شدن بیشتر رقابتی و دموکراتیک رشد است رانده می شود به هیچ درجه کوچک با مهاجرت از رای دهندگان سفید با چهار سال تحصیلات دانشگاهی به حزب دموکرات – و یا حداقل به ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ستون” او ادامه داد. “ما این نوع از روند بسیار تحصیل اماکن در سراسر کشور است که شامل بسیاری از حومه کنگره مناطق در تگزاس

تبلیغات:

“در این مرحله من فکر می کنم ما بهترین حدس خواهد بود که انتخابات ریاست جمهوری را نگاه بسیاری مانند سنا نژاد در سال 2018 – اما با یک جمهوری خواه لبه” Kondik اضافه شده است. “اما حتی است که می تواند به راحتی برای جمهوری خواهان که نمی تواند در کنار هم قرار محتمل کالج انتخاباتی اکثریت بدون تگزاس است.”

Sabato را توپ کریستال در حال حاضر دارای چهار ایالت در “toss-up” رده: آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی و ویسکانسین. با اینحال تگزاس سنجی همواره نزدیک تر از همه ،

پرسید که آیا این روند می تواند اشاره تگزاس به بازی شیر یا خط تا ستون Kondik گفت: “اگر آن را هنوز هم به نظر می رسد شبیه به این آمده است, روز کارگر, کاملا ممکن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>