دموکرات ها معرفی “تحول” پلیس اصلاحات لایحه: “آمریکایی های سیاه و سفید می خواهید برای جلوگیری از کشته شدن”

دموکرات ها پرده برداری از یک اصلی پلیس اصلاحات لایحه جمعه در سراسر کشور در میان تظاهرکنندگان و پلیس فرانسه پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا پرده برداری از جارو لایحه پس از پیوستن به رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. دیابت Cory Booker, D-N. J. دیابت کامالا هریس D-کالیفرنیا رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., سیاه پارلمانی رئیس کارن باس, D-کالیفرنیا و دیگر بالا دموکرات در زانو روی زمین در حالی که با پوشیدن kente روسری برای نزدیک به نه ساعت. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین kneeled در Floyd گردن برای همان مقدار از زمان قبل از او درگذشت.

تبلیغات:

“ما اینجا هستیم چون سیاه و سفید آمریکایی ها می خواهند برای جلوگیری از کشته شدن” هریس گفت: پس از آن در یک کنفرانس خبری. “اصلاح پلیس است که در بهترین منافع همه آمریکایی ها.”

“جهان شاهد تولد یک حرکت جدید در کشور ما” باس اضافه شده است. “حرفه ای که در آن شما باید قدرت را به کشتن باید یک حرفه ای که در آن شما باید بسیار آموزش دیده افسران پاسخگو به مردم است.”

Hoyer گفت: خانه ممکن است قادر به رای دادن در این قانون قبل از پایان ماه ژوئن هر چند او بدبین در مورد قانون شانس در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا.

تبلیغات:

این لایحه ممنوعیت “بدون دست کشیدن از” حکم مربوط به مواد مخدر, موارد, نوار پلیس chokeholds در سراسر کشور ایجاد یک پایگاه داده فدرال برای پیگیری پلیس سوء محدود کردن تجهیزات نظامی برای ادارات پلیس آن را آسان تر به محاکمه افسران پلیس و نیاز به بخش های تحت تعصب نژادی آموزش سیاسی گزارش شده است. این لایحه همچنین مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت پس از رند پل سناتور. R-Ky., مسدود شده و یک قطعه مشابه از قانون در سنا بیش از نگرانی هایی است که تعریف “مجازات” بود بیش از حد وسیع است.

جمهوری خواهان گفته اند که دموکرات ها می خواهند به “پال خواستار قطع بودجه دولت” پلیس که اعتراض بسیاری از گروه های تروریستی برای طی تظاهرات. مینیاپولیس شورای شهر در حال حاضر متعهد به از بین بردن پلیس و شهردار نیویورک, بیل د Blasio اعلام کرد که تغییر بودجه برای پلیس به خدمات اجتماعی.

باس در روز دوشنبه تحت فشار قرار دادند پشت در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “نظم و قانون” پیام.

تبلیغات:

“من فکر می کنم برای ما به خصوص وقتی که می آید به این قانون ما احساس می کنیم که این تحول است — که آن را تبدیل به روابط جوامع ما باید با پلیس,” او گفت:. “و من فکر می کنم برای ‘قانون و نظم” پیام رئیس جمهور است خارج وجود دارد وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد این پیام و من آن را باور نمی کند موفق خواهد بود.”

باس در یکشنبه سی ان ان گفت او نمی کند “بر این باورند که شما باید منحل ادارات پلیس” اما متحده “نیاز به نگاه چگونه ما صرف این منابع و سرمایه گذاری بیشتر در جوامع ما است.”

تبلیغات:

هریس همچنین اذعان کرد که وجود دارد “گسترده تر موضوع است که خطاب در این لایحه است.”

“راه واقعی برای رسیدن به امن و سالم جوامع است به سرمایه گذاری در آن جوامع,” او گفت: “مقرون به صرفه مسکن در توانایی برای مالکیت خانه, مشاغل, کمک های مالی برای مدارس دولتی به مردم دسترسی به سرمایه, به طوری که آنها می تواند به رشد آن دسته از کسب و کارهای کوچک است که بخشی از رهبری و سلامت از این جوامع است.”

شومر به نام برای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., برای آوردن این لایحه به رای جولای 4.

تبلیغات:

“در سنا دموکرات ها در حال رفتن برای مبارزه با مانند جهنم را به این واقعیت است,” او گفت:. “مک کانل رهبر, اجازه دهید بحث است. نه فقط در تلویزیون و توییتر اما در کف این کشور ایالات متحده آمریکا. یک کشور تقسیم شده نمی توانید صبر کنید برای شفا برای راه حل.”

همانطور که جمهوری خواهان با انتقاد دموکرات ها بیش از رشد تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس برخی از سمت چپ با انتقاد از این حزب برای عدم تهاجمی تر در پاسخ به خشونت پلیس.

“به جای زانو زدن من می خواهم دموکرات جسورانه و متحد بیش از سیاست های است که اصلاح سیستم” سی ان ان و نیویورک تایمز از عوامل Wajahat Ali توییتی. “اگر آنها نمی تواند آن را انجام دهد و سپس آن را فقط یک عملکرد است.”

تبلیغات:

“هر کسی که در حمایت از این لایحه و یا دادن دموکرات ها اعتباری برای این لایحه است نه جدی در مورد هدف پایان دادن به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید. کامل متوقف کند” روزنامه نگار بن با geier نوشت. “وجود دارد مراحل در بین, که در آن ما هستند و پلیس لغو? اطمینان حاصل کنید. اما این نیست. این پرتاب پول به پلیس برای انجام همان sh*t آنها در حال حاضر سعی کردم که کار نمی کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی