دموکرات ها در حال حاضر مورد علاقه به دست گرفتن کنترل مجلس سنا از میچ مک کانل: تحلیلگر

عقل متعارف برای بسیاری از سال 2020 چرخه شده است که خواهان استفاده در نبرد برای سنا. در حالی که آنها در حال دفاع از مراتب بیشتر کرسی بسیاری از کسانی که صندلی ها در آمده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دو رقمی و که نمی خواهد به طور جدی رقابت در نوامبر است. یک نفر هل دادن این بحث تا زمانی که به تازگی انتخابات پیش بینی هری Enten.

در حال حاضر Enten اتحادش را تغییر ذهن خود را. نوشتن برای سی ان ان روز شنبه وی گفت دموکرات ها در حال حاضر مورد علاقه را به نفع خود در مجلس سنا در سال 2020 — اگر فقط کمی.

تبلیغات:

“برای به دست آوردن کنترل سنا از اوباما در ماه نوامبر انتخابات دموکرات خواهد شد نیاز به یک سود خالص سه کرسی (اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نگه می دارد بر روی برتری خود را بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروزی) یا چهار صندلی (اگر تهمت برنده)” نوشت Enten. “یک نگاه اولیه در داده ها نشان می دهد که دموکرات ها در حال کوچکترین علاقه مندی را به مجلس سنا. شانس دموکرات ها سود خالص حداقل 3 کرسی در حدود 3-در-5 (60%) در حالی که شانس آنها سود خالص حداقل 4 صندلی در حدود 1 در 2 (50%).”

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت” اضافه شده Enten. “دموکرات ها در واقع می تواند تا پایان در هر نقطه از از دست دادن خالص از 4 صندلی به سود خالص از 11 کرسی هر چند چند بار بیش از نه آنها را تا پایان در اکثریت است.”

“دموکرات ها در حال انجام نسبتا خوب نمی کند چرا که آنها قریب به اتفاق موارد مورد علاقه در هر یک یا تعداد انتخاب صندلی” نوشت Enten. “به جای آن که آنها را غیر قابل اغماض به فرصت خوب در بسیاری از صندلی. اگر چه دموکرات ها تنها نگه 12 از 35 کرسی تا آنها حداقل 1 در 20 (5%) به ضرب گلوله در 25 کرسی است. دموکرات ها تقریبا به طور قطع برنده شدن نیست همه از این صندلی هر چند از آن صحبت می کند به زمین بازی بزرگ است.”

تبلیغات:

بعلاوه Enten استدلال دموکرات ها رای گیری به خوبی در عمومی کنگره رای گیری در سراسر کشور — و بر خلاف 2018 دموکرات ها تنها دفاع از یک صندلی که در آن آنها در قابل توجه حزبی نقطه ضعف: Doug Jones’ صندلی در آلاباما.

“در حال حاضر دموکرات ها حذف علاقه مندی ها در سه کرسی جمهوری خواهان در حال حاضر برگزاری: آریزونا (سن. مارتا McSally), کلرادو (ایالت کوری گاردنر) و مین (ایالت سوزان کالینز)” نوشت Enten. “هر سه در متحده که تصمیم گرفته با 5 امتیاز یا کمتر در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و که در آن ملی محیط زیست کمک دموکرات ها. محدود رای گیری در آریزونا و مین نیز به دموکرات بودن پیش توسط یک حاشیه کوچک.”

“اگر دموکرات ها در حال رفتن به سود خالص سه کرسی در حالی که از دست دادن در آلاباما بهترین شات خود را که برای دریافت اضافی وانت در کارولینای شمالی” نوشت Enten. “این است که دولت دیگر که مشخص شد کمتر از 5 امتیاز در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و که در آن جمهوری خواه ایالت تهم Tillis واقع شده است در حال اجرا کمی پشت دموکراتیک رقیب کال کانینگهام در یک میانگین از رای گیری.” فراتر از آن Enten استدلال دموکرات ها باید خارج شانس برنده شدن کرسی در کانزاس آیووا یا مونتانا — و آنها نیز بهتر از 1-در-20 احتمال ساخت یا گرجستان, صندلی, کنتاکی, می سی سی پی در ایالت کارولینای جنوبی و یا تگزاس رقابتی است.

تبلیغات:

هم او به این نتیجه وجود دارد تعدادی از مسیرهای دموکرات باید برای برنده شدن در یک اکثریت سنا — به اندازه کافی به آنها را اندکی مورد علاقه های شما. “دموکرات ها به سادگی باید گسترده تر زمین بازی,” او نوشت.

شما می توانید در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>