دموکراتها در پاسخ به وزارت امور خارجه اتحادیه گذاشته خود را در سال 2020 توسعه لاتین استراتژی

اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک پیش نمایش از انتخاب مجدد پیام شنبه شب تگزاس در کنگره ورونیکا Escobar رسمی زبان اسپانیایی پاسخ بود در نگاه اول پیام حزب دموکرات می خواهد Latino رای دهندگان به شنیدن.

اسکوبار اول دوره عضو کنگره که برنده صندلی که قبلا برگزار شده توسط سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری Beto o’rourke شد یکی از اولین آمریکای لاتینی به نماینده تگزاس در کنگره وقتی او انتخاب شد و در نوامبر سال 2018 است.

در پاسخ Escobar مشخص دموکرات موضع در نان-و-کره انتخابات مسائل جهانی از جمله مراقبت های بهداشتی مناسب و بالا بردن حداقل دستمزد فدرال. آن نشان داد که چگونه دموکرات ها در حال تلاش برای قاب مسائل رای دهندگان در مورد مراقبت بیشتر در نظر است که درخواست تجدید نظر به لاتینی, بدون عمدتا با تمرکز بر بحث مهاجرت.

اما Escobar نیز خاص تجدید نظر برای او در درجه اول مخاطب لاتین از جمله چگونه رئیس جمهور شعارهای هدف قرار داده Latinos و مهاجران به طور گسترده تر.

“در امریکا, ما تنوع باعث می شود ما قوی تر از آن چیزی است که uplifts همه صداها و باعث می شود ما فراگیر و پویا در کشور او گفت:” در اسپانیایی. “در عین حال رئیس جمهور به وضوح می کند به اشتراک گذاری این باور است.”

در سخنرانی خود در یک مرکز در منطقه ال پاسو او اذعان پورتو Ricans’ مبارزه برای بازسازی در پی طوفان ماریا در سال 2017. و او اشاره کرد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی را آزار مهاجران زندگی در آمریکا از جمله به اصطلاح خیال که ممکن است از دست دادن خود را در وضعیت حقوقی اگر رئيس جمهور را به تلاش برای از بین بردن اقدام معوق برای ورود دوران کودکی غالب; خانواده های مهاجر که از هم جدا شدند و در مرز; کودکان مهاجر که فوت کرده اند در مهاجرت بازداشت و مهاجران که در صورت شرایط خطرناک انتظار در مکزیک برای شانس خود را به دنبال پناهندگی در ایالات متحده است.

“این سیاست هیچ یک از ما تا به حال تصور اتفاق می افتد در امریکا در طول عمر ما,” او گفت:.

اسکوبار در حال حاضر شده است از منتقدان تهمت مهاجرت لفاظی و سیاست فرستادن پناهجویان به مکزیک بازگشت و ادعا کرد که آنها دامن زده نوع نفرت که رهبری به سال گذشته تیراندازی در ال پسوکه در آن 20 نفر کشته شدند.

او با استناد به همین استدلال در رد خواستار تصویب قانون رفع خشونت اسلحه اپیدمی و تصریح کرد که, El Paso, تیرانداز استفاده می شود “همان نفرت کلمات” که برنده استفاده می کند که مراجعه کننده به مهاجران است.

اسپانیایی-زبان رد شده تحویل داده شده توسط هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در طول سال نسبتا جدید است سنت است که در سال 2011 آغاز شده و در تلاش برای رسیدن به 37 میلیون Latinos زندگی در ایالات متحده که اسپانیایی صحبت می کنند در خانه. در حالی که اسپانیایی است که ما رایج ترین غیر انگلیسی زبان, سهم Latinos که اسپانیایی صحبت می کنند که در واقع کاهشدر بخشی به دلیل بسیاری از Latinos زندگی در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد.

توسعه لاتین مهم خواهد بود برای سال 2020 دموکرات ها در ایالات فلوریدا که تهمت برنده توسط یک تیغ نازک حاشیه در سال 2016 و در آن Latinos را تا نزدیک به یک چهارم از جمعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی