دموکرات ها را به تهمت وزارت امور خارجه: به نوبه خود بیش از “برنامه راز” به بریده بریده امنیت اجتماعی در میان همه گیر

آمریکا خواستار هستند که برگ برنده دولت نوبه خود به کنگره تمام اسناد و مدارک مربوط به یک داخلی وزارت امور خارجه طرح که بنا به گزارش ها پیشنهاد دادن آمریکایی ها مستقیم و پرداخت نقدی در ازای کاهش به مزایای تامین اجتماعی یک ایده گروه های حمایت را محکوم کرد به عنوان “هیولا.”

در یک نامه (pdf) ارسال شده در اواخر هفته گذشته به کیت Krach—وزیر رشد اقتصادی و انرژی و محیط زیست در وزارت امور خارجه—مظنونان حمله به دانشگاه Joaquin کاسترو (D-تگزاس) و جان لارسون (D-Conn.) به نام دولت به نسخه کامل به اصطلاح “عقاب طرح” وجود بود که برای اولین بار منتشر شده در هفته گذشته توسط واشنگتن پست.

تبلیغات:

“در این لحظه از بحران, زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار و ترس خود را برای بازنشستگی ما باید ارتقای امنیت اجتماعی, توسعه و سیاست برای کاهش مزایای,” نمایندگان مجلس نوشت. “ایده این است که شما بخواهید فردی آمریکایی به فروش خود را سخت به دست آورده بازنشستگی امنیت به عنوان قیمت به شدت مورد نیاز به کمک در طول یک بحران غیر قابل قبول است.”

در این پست گزارش داد که “طرح عقاب” نوشته شده بود توسط پل Touw مدیر ارشد استراتژی افسر به Krach و فرستاده شده به کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر.

در یک بیانیه کاسترو مشخص داخلی وزارت امور خارجه پیشنهاد به عنوان “یک راز برنامه ای برای برش سخت به دست آورده مزایای تامین اجتماعی.”

تبلیغات:

“این نباید تعجب پس از اوایل سال جاری در داووس زمانی که رئیس جمهور تهمت و گفت: “در زمان مناسب ما نگاهی که به'” کاسترو گفت. “به خطر انداختن امنیت بازنشستگی در طول سلامت و بحران اقتصادی که disproportionally اثرات مسن آمریکایی است نه “زمان مناسب’—ما تنها باید تقویت امنیت اجتماعی است.”

لارسون که پیشنهاد اضطراری گسترش امنیت اجتماعی در طول coronavirus بحران تکرار کاسترو گفت: “این ایده که ما می خواهیم آمریکایی ها به فروش بازنشستگی خود و امنیت دراز مدت برای کمک در طول یک بحران دیوانه است.”

“امنیت اجتماعی است که در اینجا برای آمریکایی ها برای بار دقیقا مانند آنهایی که ما امروز” گفت: لارسون. “وقت آن است که ما آن را تقویت. این تلاش مضحک است.”

تبلیغات:

با توجه به پستهای “عقاب طرح” یکی از دو پیشنهاد برای کاهش امنیت اجتماعی است که مقامات ارشد کاخ سفید و مقامات در نظر گرفته اند در روزهای اخیر به عنوان دولت و کنگره جمهوری خواهان ادعا می شود در مورد افزایش کسری بودجه. ترقی خواهان هشدار داده اند که ایران را تمدید کرد کسری hawkery یک شگرد بدبینانه به توجیه برش خالص ایمنی برنامه های.

الکس Lawson, مدیر اجرایی گروه حمایت از امنیت اجتماعی کار می کند در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که “عقاب طرح” امر “زور مردم را به را انتخاب کنید: گرسنه امروز یا کار تا زمانی که شما می میرند.”

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با وسواس با استفاده از coronavirus بحران به تضعیف سیستم امنیت اجتماعی ما” گفت: Lawson. “امنیت اجتماعی است که به دست آورده بیمه بهره مند شوند. آن است که یک قللک.”

“این طرح و هر طرح که حملات امنیت اجتماعی اخلاقی است پلیدی” Lawson اضافه شده است. “به جای تلاش برای سرقت به دست آورده منافع مردم از جان گذشته, دولت باید ارسال 2000 دلار در ماه برای هر کس در امریکا به عنوان دموکرات ها در کنگره پیشنهاد کرده اند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>