دموکرات ها هشدار می دهند از پتانسیل هرج و مرج در نوادا هفته پس از مسائل فنی خدشه دار آیووا انجمن

با رای گیری اولیه در حال حاضر در راه مبارزات دموکراتیک و داوطلبان هشدار داد از این پتانسیل برای هرج و مرج در شنبه نوادا حزبی حتی اگر دولت رها شده و استفاده از همان معیوب نرم افزار تلفن همراه است که خدشه دار نتایج حاصل از هرج و مرج حزبی آیووا.

هفته پس از آیووا قفقاز در ارتباط با مطبوعات هنوز هم هنوز برای اعلام برنده در دموکراتیک نامزدی مسابقه به دلیل خطا در گزارش نتایج. به قفقاز رفت ریل هنگامی که آن یک برنامه توسعه یافته برای گزارش نتایج درستی کار و یک نسخه پشتیبان تهیه تلفن خط تلفن به همین ضعف است.

تبلیغات:

نوادا اوراق قصد دارد با استفاده از همان برنامه در آن جلسه. اما دولت حزب دموکرات نگه داشته است مادر در مورد آن فرآیند جدید — حتی به نامزدها در مسابقه.

“کمپین گفت: آنها هنوز بدست حزب به ارائه حتی یک توضیح اساسی از چه بخش های کلیدی از فرایند کار” واشنگتن پست گزارش روز شنبه. “داوطلبان گزارش مشکلات با فناوری ای است که مستقر شده در آخرین دقیقه به شمارش آرا و صاف.”

کارشناسان همچنین نگرانی در مورد “ابزار” دولت قصد دارد برای استفاده در محل برنامه.

تبلیغات:

“آن احساس می کند مانند [دولت است] و آن را به عنوان آنها به همراه” یک دموکرات در مبارزات انتخاباتی مشاور گفت: پست. “این که چگونه ما نیاز به در حال اجرا یک انتخابات است.”

نوادا حزب دموکرات را رد کرده است که آن را تا به حال نگه داشته و مبارزات در تاریکی.

“ما در تماس مداوم با کمپین” یک حزب رسمی گفت: پست. “ارتباط ما در سطح بسیار بالا و با مبارزات . . . و ما باید آنها را نگه داشته اطلاع در هر مرحله از راه است.”

تبلیغات:

اما یکی دیگر از مبارزات دموکراتیک دستیار ادعا کرد که دولت حزب شده است کمتر از آینده در آن بحث جرقه نگرانی در حال رشد.

“اگر حزب به حال این فرایند به خوبی تعریف شده بود و اعتماد به نفس در آن من فکر می کنم که ما می خواهم می دانم که بسیاری در مورد آن” دستیار گفت.

تبلیغات:

کمپین های متعدد گفت: خروجی است که این حزب نه تنها با عجله تصمیم گیری های خاص بلکه غفلت به اطلاع مبارزات قبل از اعلام به روز رسانی به خبرنگاران گفت.

“ما شده اند به یادگیری بیشتر در مورد این فرایند از رسانه ها از دولت و یا DNC,” کمپین دستیار گفت: پست.

یکی دیگر از مشاوران گفت: کمیته ملی حزب دموکرات بود و به طور مشابه مفید نیست.

تبلیغات:

“آنها هستند که همچنین می تواند به تقاضا پاسخ” دستیار گفت. “آنها قرار بود به آنهایی که بزرگسالان در اتاق که می تواند اعتماد و تایید کنید. و است که اتفاق افتاده است به ما دانش است.”

DNC سخنگوی Xochitl هینجسا تحت فشار قرار دادند که ادعا می کنند گفت: هر دو کمیته و دولت شد و در “ارتباط منظم با مبارزات.”

“ما با اعتماد به نفس است که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند به پیاده سازی درس های آموخته شده در آیووا و ما اعزام کارکنان به کمک در سراسر هیئت مدیره از جمله پشتیبانی فنی و داوطلب استخدام” هینجسا گفت.

تبلیغات:

فراتر از مسائل با این روند کارشناسان نیز نگران است که دولت با استفاده از اشکال گوگل برای بررسی در رای دهندگان و گزارش نتایج.

“مرورگر مبتنی بر اشکال کار نمی کند خوب” جو Verschueren اجرا می شود که یک شرکت است که باعث می شود فرم های سفارشی گفت: پست. “گوگل اشکال بسیار ساده است.”

دولت گفت: پست است که آن را از مشورت با وزارت امنیت داخلی و گوگل به “اطمینان از فرآیند باقی می ماند امن است.” این گزارش اشاره کرد که آن را “روشن نیست که دقیقا چه حزب کار کرده است به دامپزشک مسائل امنیتی است.”

رای گیری اولیه در حال حاضر لگد کردن در نوادا و برخی از حوزه در حال حاضر مسائل گزارش شده از جمله مشکل با گوگل فرم ثبت نام که ناشی از برخی از سایت های برای تبدیل به کاغذ. دولت مقصر مشارکت بالا برای مشکلات.

تبلیغات:

“وجود دارد هیچ آموزشی در این ابزار از آنجا که آنها هنوز هم در حال کار بر روی آن” ست موریسون یک سایت منجر به چندین حوزه در نوادا با سی ان ان گفت. “ما تا به حال آموزش های زیادی در این روند چگونه کار می کند اما هیچ آموزشی در این ابزار چگونه ما رای داده و یا چگونه ما دریافت نتایج به پارتی شنبه شب. همه آنها گفته اند که در این ابزار و محاسبات طرف است: “به ما اعتماد. ما باید آن را به خوبی در دست است. ما نمی توانیم به شما بگویم آنچه فروشندگان استفاده می کنیم چرا که پس از آن آنها را هک می شود.'”

موریسون تقبیح روند و خواهان پایان قفقاز به طور کامل در ظاهر خود را در سی ان ان.

“ما در حال شمارش در این تست نشده ابزاری است که ما شده اند آموزش دیده در” او گفت: “کوبیدن “وحشتناک” حزبی روند. “هر دو طرف واقعا نیاز به از بین بردن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی