دموکرات ها را نگه مجازی کنوانسیون; جمهوری خواهان نمی: ظلم و ستم است فقط بیش از حد آشکار

در همان هفته که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت و به مبارزات انتخاباتی, برگزاری دو داخل سالن تظاهرات هزاران نفر از حامیان خود در آمریکا با سرعت در حال افزایش نرخ مثبت آزمایش و بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 دموکرات ها به طور موثر لغو برنامه های خود را به ریاست جمهوری نامزد کنوانسیون. و یا به جای آنها تماس گرفته شده از آن راه بازگشت به: رسمی سال 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون هنوز هم برگزار می شود در میلواکی و جو بایدن هنوز برنامه ای برای حضور در فرد به قبول نامزدی خود را و تحویل سنتی گفتار. اما او نمی تواند صحبت کردن را به هزاران نفر از نمایندگان تناوب و اعضای رسانه ها که به آنجا سفر از سراسر کشور است.

این امر البته معقول برای جمهوری خواهان به دنبال کت و شلوار. پس از همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد خواهد شد تحسین و بایدن قبل از مخالفان چندی پیش اذعان کرد. وجود دارد تقریبا هیچ دلیلی برای نگه استاندارد کنوانسیون های سیاسی در وسط یک مواج بیماری همه گیر. کارشناسان بهداشت بر این باورند که وجود دارد در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس در فضاهای سربسته مانند کسانی که مورد استفاده برای کنوانسیون حوادث. با رها کردن برنامه به استقبال بیش از 50 ، 000 نفر از سراسر کشور از جمله یک کشور و بسیاری از مناطق ایالات متحده است که به معنای واقعی کلمه خارج از کشور دموکرات ها ساخته شده اند آشکارا انتخاب واضح و با شدت بهم زدن غوطه دادن در هر دو شرایط سیاسی اپتیک و دنیای واقعی عواقب.

تبلیغات:

اما از آنجا که رئیس جمهور تهمت نفس بیش از حد شکننده است به تصویب این فرصت برای جشن گرفتن یک نتیجه گیری این کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه و تهمت کمپین صرف خواهد شد و بعد از چند هفته تلاش برای کشف کردن که چگونه برای به دست آوردن یک خانه بسته بندی شده پر از شعار و bellowing تهمت حامیان برای قرار دادن بر روی ماسک — ماسک رهبر خود اصرار دارد تنها فرسوده توسط ضعیف مانند مردم در چین او maligns با نژادپرستان حملات در نزدیکی صورت روزانه. اساسا خود تبعید از کارولینای شمالی پس از به لیبریا روی کوپر و دیگر مقامات جرأت به پیش زمینه نگرانی های خود را در مورد پتانسیل گسترش ویروسی تهمت نقل مکان کرد و امر (یا حداقل بیشتر از آن) به جکسون ویل فلوریدا که در آن با توجه به یک نظرسنجی جدیدنزدیک به 60 درصد از ساکنان آن را نمی خواهند. در یکی دیگر از نظرسنجی 57 درصد گفت: آنها می ترسید جمهوریخواه می زنند شیوع جدید.

این است که نه کاملا مانند حرکت حزب را به گویان اما پژواک Jonestown هستند بی تردید: یک خودشیفتگی دیوانه پیشرو مرگ فرقه به یک دولت با یکی از سریع ترین-افزایش نرخ coronavirus گسترش هر نقطه در جهان است. این به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان یکی از مهمترین و سنگدلانه سیاسی حرکت در مدرن ریاست جمهوری تاریخ است. فلوریدا گزارش شده حدود 9,000 موارد جدید روز جمعه — سوم جدید تک روز پنجشنبه این هفته و نزدیک به 20 ، 000 در سه روز آخر. و آن را به دلیل افزایش تست که Trumpian لو لو می — میزان تست در فلوریدا باقی مانده است تخت برای دو هفته گذشته.

در این مرحله بایدن فقط نیاز به ماندن در حاشیه و اجازه تهمت از بین بردن خود و حزب جمهوری خواه. مطمئن شوید که تقریبا غیر قابل قبولی پایین میاره. اما نشان میدهد که چگونه یک حزب مسئول مدیریت امور خود را می تواند یک راه طولانی برای خنثیسازی جمهوری خواه حملات و دموکرات ها اجازه می دهد یک فرصت برای همکاری انتخاب کردن این خواسته خود اعلام کرد عنوان حزب از مسئولیت شخصی است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را به ادامه مقاومت در برابر تماس به downscale کنوانسیون ، همانطور که با همه چیز او است و ترس از به دنبال ترس و یا از ظاهر شدن به در به اصطلاح وحشت دستفروشان. در ضمن RNC و تهمت کمپین کارکنان را گرفتار در یک لجستیکی کابوس تلاش برای نگه داشتن هزاران نفر از مردم ایمن و سالم در محیط داخلی و کنوانسیون. در فلوریدا. در اواخر ماه اوت.

گذشته از این قابل پیش بینی jabs مورد hunkering پایین در زیرزمین بایدن چهره بسیار کمی حرکت نزولی از حزب تصمیم به downscale امسال کنوانسیون. رای گیری در مورد داده ها بازگشایی و ماسک استفاده همه نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها در واقع تراز وسط قرار دارد با کارشناسان علمی. که اطمینان بخش و حتی کمی تعجب آور با توجه به قابل ملاحظه و آواز ضد علم مشروط که جذب بیش از حد توجه رسانه ها. اما بایدن تصمیم است که در واقع در خط با عموم مردم.

پیشرفت های فن آوری را ایجاد مقدار زیادی از گزینه های دیگر برای مردم را به ارتباط با یک دیگر در طول یک مجازی کنوانسیون. هیچ کس فکر می کند که می تواند جایگزین انرژی از جمله بزرگ در شخص تجمعات اما کنوانسیون دیگر electorally رویدادهای مهم به هر حال. البته وجود خواهد داشت چالش های — به یاد داشته باشید آیووا انجمن افتضاح? — اما DNC در حال حاضر استخدام یک تولید کننده که مشغول به کار در سوپر باول و Tonys برای ایجاد یک تلویزیون منظره. همه دموکرات ها واقعا باید انجام دهید برای خود کنوانسیون در نظر گرفته شود یک موفقیت تحت این شرایط است که برای راه اندازی یک جریان زنده و کتاب های تیلور سویفت. زمان بایدن ارائه سخنرانی پذیرش خود را, ما باید مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن خالی کردن عرصه و استادیوم ها با لباس های دیجیتال حیله گری — NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال و لیگ برتر فوتبال تمام طرح خود را به صورت کامل فصل با هیچ زندگی می کنند. بایدن می تواند بگوید او در تلویزیون مخاطبان است که هر صندلی خالی در میلواکی را Fiserv فروم نشان دهنده 10 نفر که جان خود را به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بی کفایتی.

تبلیغات:

طبق معمول جمهوری خواهان می تواند مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن سمی تصمیم گیری و انتخاب کنند و در حال حاضر آنها را به خطر می اندازند هسته ای خود را حامیان’ زندگی به خاطر سیاسی تئاتر است. تگزاس جمهوری خواهان هنوز در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک فرد در دولت کنوانسیون با هیچ صورت-ماسک مورد نیاز در ماه آینده در هوستون یک شهر که در حال حاضر ویروس اعداد را تهدید می کند بیش از حد به سیستم بیمارستان. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است هیچ چیز و یا بدتر از آن. او به طور فعال تضعیف ما پاسخ هر دو قبل و بعد از ما می دانستند از این بیماری همه گیر وجود داشته است. در حال حاضر اکثر طرفداران وفادار خواهد پرداخت قیمت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>