وزارت دادگستری تحقیقات معاملات سهام توسط جمهوری خواه ایالت ریچارد با مته سوراخ کردن: گزارش

وزارت دادگستری شروع به تحقیق در مورد بحث معاملات سهام توسط اعضای مجلس سنا پس از دریافت غیر عمومی جلسات در مورد قریب الوقوع بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به یک گزارش جدید.

سی ان ان گزارش کرد که دفتر تحقیقات فدرال (FBI) است که هماهنگی آن پروب کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) رسیده به حداقل یک عضو کنگره آمریکا: سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. یک کارشناس حقوقی گفت: سالن کسانی که معاملات “باید بوی تجارت خودی و خیانت به اعتماد عمومی — نه به ذکر است به سلامت.”

تبلیغات:

یک وکیل با مته سوراخ کردن آلیس فیشر گفت: خروجی است که مشتری او “از یک بررسی کامل از حقایق در این زمینه که ایجاد خواهد شد که اقدامات او مناسب بودند.”

او افزود: “قانون روشن است که هر آمریکایی از جمله سناتور ممکن است شرکت در بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی به عنوان سناتور با مته سوراخ کردن را انجام داد. زمانی که این موضوع به وجود آمد سناتور با مته سوراخ کردن بلافاصله پرسید سنا کمیته اخلاق به انجام یک بررسی کامل و با او همکاری خواهد کرد که با نقد و بررسی و همچنین هر گونه دیگر پرس و جو مناسب.”

که با مته سوراخ کردن برای عموم اصرار داشت که وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد همه گیری او خصوصی تخلیه آنجا که $1.7 میلیون سهام از صنایع خواهد بود که ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

با مته سوراخ کردن است نه تنها سناتور به صورت موشکافی بیش اخیر معاملات سهام است. سناتور. کلی Loeffler, R-Ga., و شوهر او ساخته شده یک سری از 27 فروش سهام بعد از او شروع به دریافت و خصوصی گزارش در ماه ژانویه در مورد بحران بهداشت عمومی با توجه به سنا سوابق. این زوج همچنین به خرید سهام در یک شرکت که مبادرت به فروش از راه دور نرم افزار انبار است که دیده می شود مقدار آن افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر. Loeffler که تخلف را رد کرده است این است که ازدواج به بورس نیویورک رئیس جفری Sprecher.

سناتور. جیم Inhofe R-Ok., همچنین شروع به فروش کردن سهام در روز یک جلسه خصوصی در این بیماری همه گیر به عنوان سناتور. سناتور کالیفرنیا. هر دو از دفاتر خود با سی ان ان گفت که آنها به حال شده است تماس, توسط اف بی آی به عنوان Loeffler است.

“سناتور با مته سوراخ کردن سهام معاملات بالا بردن بیش از یک کمی سوء ظن” استاد حقوق دانشگاه هاروارد لورنس قبیله گفت: سالن توسط ایمیل. “آنها بوی تجارت خودی و خیانت به اعتماد عمومی — نه به ذکر است به سلامت. بیایید امیدواریم که FBI-SEC رسیدگی به جزئیات است که عادلانه و دقیق و نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که نمی توان آن را یک دوغاب از مرتب کردن بر اساس من شگفت زده نمی شود برای دیدن از ما بسیار حزبی دادستان کل.”

تبلیغات:

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson محکوم با مته سوراخ کردن سهام فروش در هفته گذشته گفتن بینندگان که با مته سوراخ کردن به نظر می رسید که “تا به حال در داخل اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد می تواند برای کشور ما که در حال حاضر اتفاق می افتد اما او هشدار می دهند ، او نمی دهد یک آدرس وبگاه. هیچوقت در تلویزیون به صدای زنگ. او حتی رد یک op-ed او نوشته بود فقط ده روز قبل از این ادعا که امریکا شد, نقل قول, ‘بهتر و آماده تر از همیشه برای کوروناویروس.’ او نمی هر یک از کسانی که همه چیز.”

پس از توصیف چگونه با مته سوراخ کردن ریخته سهام در شرکت های خواهد بود که تحت تاثیر شیوع, فاکس نیوز, میزبان نتیجه گرفت که “شاید صادقانه توضیح آنچه که او انجام داد. اگر وجود دارد این است که او باید آن را به اشتراک با بقیه از ما بلافاصله. در غیر این صورت او باید استعفا از مجلس سنا و در صورت پیگرد قانونی برای تجارت خودی.”

تبلیغات:

کارلسون اضافه “وجود ندارد و بیشتر اخلاقی و جرم و جنایت از خیانت به کشور خود را در زمان بحران. و که به نظر می رسد چه اتفاقی افتاده است.”

اما سابق دادستان فدرال رناتو Mariotti سیاسی نوشت: در هفته گذشته که آن را نمی خواهد بود آسان به محکوم کردن با مته سوراخ کردن و یا یک همکار سناتور از تجارت خودی و اشاره کرد که “قانون حاکم بر آن است که نسبتا جدید و تست و تجربه نشان می دهد که آن را بسیار دشوار است برای جدا کردن این نوع از دانش شما ممکن است در کنگره شنوایی از اطلاعات است که نزدیک هر خواننده می تواند از اخبار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>