مقررات زدایی مرگبار عواقب: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به دولت تشدید این بیماری همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های مداوم به عقب و مقررات طراحی شده برای حفاظت از محیط زیست و کارگران و بهداشت عمومی به احتمال زیاد نقش مهمی در گسترش Covid-19 در ایالات متحده است.

که با توجه به یک گزارش جدید منتشر شد سهشنبه توسط دانشگاه نیویورک که موسسه سیاست صداقت (IPI) یک حزبی سیاست فکر می کنم تانک.

تبلیغات:

45 صفحه گزارش با عنوان “ضعف دفاعی ما” (pdf) جزئیات چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده deregulatory فشار را تشدید کرده است چندین عامل خطر برای ابتلا و گسترش Covid-19 مانند سطح بالایی از آلودگی هوا خطرناک شرایط کار و عدم بیمه مناسب.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory دستور کار است و تحت تاثیر همه این عوامل و در نتیجه نامتناسب نژادی و عدالت اقتصادی اثرات زدایی در حال حاضر به احتمال زیاد در ترکیب مرگبار راه در پی Covid-19 همه گیر” این گزارش می گوید.

“حتی قبل از این بیماری همه گیر” این گزارش ادامه می دهد: “آنها تنظیم مقررات تصمیم گیری های جمعی بودند در حال حاضر باعث عواقب وخیم برای سلامت و ایمنی محیط زیست و شرایط اقتصادی—اما ما در حال حاضر می دانیم که کسانی که نظارتی تصمیم گیری به احتمال زیاد نیز افزایش یافته جمعی ما حساسيت به Covid-19.”

تبلیغات:

این گزارش به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقبگرد محدودیت در نزدیک به 2000 اشکال خطرناک آلودگی هوا در سال 2018 تضعیف قدرت تمیز پلان و برش از خودرو بهره وری سوخت استاندارد در سال 2020 به عنوان نمونه از محیط زیست deregulatory اقداماتی که در سمت چپ آمریکا بیشتر در معرض Covid-19. ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تایید coronavirus موارد و مرگ و میر در جهان است.

“این حرکت صعودی قرار داشته و همه ما—به خصوص در جوامع کم درآمد مردم سیاه و سفید و رنگ و ضروری کارگران در معرض خطر ابتلا و مرگ ناشی از Covid-19” گفت: جینا مک کارتی سابق آژانس حفاظت از محیط زیست, مدیر و رییس کنونی شورای دفاع منابع طبیعی.

این گزارش همچنین با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تضعیف ایمنی استاندارد در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان است که تبدیل به عمده Covid-19 نقاط. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, بیش از 16,200 پردازش گوشت و مرغ کارگران قرارداد Covid-19 در 239 امکانات در ایالات متحده

تبلیغات:

“در اکتبر 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به بخش کشاورزی نهایی یک قانون به ‘نوسازی’ خوکی کشتار بازرسی” IPI را گزارش می گوید. “این برنامه جدید که خوک گیاهان پردازش ممکن است انتخاب کردن به کاهش تعداد غذا بازرسان ایمنی در گیاهان و حذف کلاه در خوک کشتار خط سرعت.”

با وادار کردن کارگران به انجام مشاغل خود را در مجاورت نزدیک به یکدیگر, گزارش, یادداشت, اولویت بندی با سرعت بیش از نیروهای ایمنی “به احتمال زیاد قرار می دهد برای پردازش گوشت کارگران در معرض خطر بیشتری برای Covid-19.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای تضعیف مراقبت مقرون به صرفه و حد مدیکید واجد شرایط با تصویب دولت در سطح کار مورد نیاز نیز ممکن است کمک به گسترش Covid-19 با توجه به گزارش جدید.

“هر چند برخی از این الزامات دولت شده اند باطل توسط دادگاه دیگر برنامه های دولت هنوز می تواند اجرا شود و حتی از دست دادن موقت از پوشش در برخی از ایالت ها می تواند قابل توجه—به خصوص در طول یک بیماری همه گیر” این گزارش می گوید.

دکتر کاتلین بقیه مدیر اجرایی اتحادیه دانشمندان نگران گفت: در بیانیه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “شکست برای گوش دادن به و عمل در بهترین موجود علم است غیر مسئولانه و خطرناک است.”

تبلیغات:

“از روز یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش کرده است به عقب نه تنها موجود بهداشت عمومی حمایت اما پایه و اساس علمی است که در آن همه سلامت عمومی حمایت بر اساس هستند” گفت: بقیه. “که کوتاه اندیش و احمقانه در بهترین زمان, اما آنها همچنان به از بین بردن پادمان حتی به عنوان کشور چهره تهدید Covid-19 یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بحران در تاریخ ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>