DeSantis می خواهد به بازگشایی مدارس پس از خارج باز است: “آموزش کودکان و نوجوانان ما کاملا ضروری است”

به عنوان برترين مقامات بهداشت استدلال کرد که دولت با بالا رفتن سرسام آور COVID-19 موارد باید در نظر “بستن” فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis استدلال کرد که مدارس باید پس از بازگشایی فروشگاه های بزرگ عمل می کنند.

“ما صرف ماه گفت که وجود دارد برخی از چیزهایی که ضروری بود. که شامل رستوران فست فود. آن شامل خارج شده است. آن را شامل Home Depot” DeSantis به خبرنگاران گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری. “اما اگر تمام آنچه که ضروری است و سپس آموزش به کودکان و نوجوانان ما کاملا ضروری است. آنها قرار داده شده است به پشت خط در برخی موارد.”

تبلیغات:

DeSantis به تازگی از بین برود کل بودجه برای $30 میلیون آموزش آنلاین برنامه میان خود فشار برای بازگشایی مدارس است.

“متفاوت پدر و مادر باید محاسبات مختلف. اگر پدر و مادر می خواهد به انتخاب کردن برای مجازی آموزش و پرورش آنها باید کاملا قادر به انجام این کار. ما نباید آنها را وادار به انجام هر نوع تصمیم گیری” DeSantis اضافه شده پنج شنبه. “اما من مطمئن هستم اگر شما می توانید انجام دهید Home Depot, اگر شما می توانید انجام دهید, خارج شده اگر شما می توانید انجام این کارها ما کاملا می توانید انجام دهید این مدارس است. من می خواهم بچه های ما قادر به حداقل رساندن آموزش و پرورش این فاصله که من فکر می کنم توسعه داده است.”

DeSantis سخنان خود را با عنوان مرگ و میر ناشی از COVID-19 به یک رکورد بالا در دولت است. دولت 18 درصد مثبت و نرخ تعداد بستری شدن در بیمارستان نیز به یک روز رکورد.

تبلیغات:

“این خیلی ترسناک است که او نمی تواند کشف تفاوت بین خانه انبار و مدارس دولتی” میشیگان پزشک اورژانس دکتر راب دیویدسون گفت.

“پس همه ما از رفتن به انبار خانه و نشستن محکم مفتول در کویل در نوار مجرای راهرو با 37 همسالان برای 40 ساعت در هفته این مقایسه را حس می کند کامل,” سی ان ان Bill Weir اضافه شده است.

Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا انتقاد DeSantis’ مقایسه.

تبلیغات:

“کودکان هستند نه محصولات” او هنوز توییتی. “و ما به صرف یک کل خیلی بیشتر در مدارس از خرید. که در آن است برنامه ریزی برای [بازگشایی با خیال راحت] و منابع؟”

DeSantis استدلال در این کنفرانس خبری که خطر ابتلا به کودکان بیمار شدن بود “بسیار بسیار کم است.” اما مدارس نیز استخدام معلمان و کارکنان اداری که ممکن است در معرض خطر بیماری شدید و کودکان می تواند گسترش عفونت به دیگران است.

تبلیغات:

اگر بیماری شدید در کودکان نادر است در مقایسه با کودکان به مراتب از سیستم ایمنی بدن به ویروس و بچه ها با شرایط بهداشتی اساسی در قابل توجهی خطر است. کودکان نیز در معرض خطر ابتلا به آنچه شناخته شده به عنوان چند سیستم سندرم التهابی که منجر به التهاب اندام های داخلی با توجه به ایمنی بدن در پاسخ به عفونت است.

“بدیهی است که اگر شما یک بچه که کردم قابل توجهی در مسائل مربوط به سلامت ما کاملا نیاز به ایجاد امکانات رفاهی برای این که” DeSantis گفت: پنج شنبه.

در حالی که آمریکا با دور کمتر عفونت را رد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا که بازگشایی مدارس و یا از دست دادن مالی — یک تهدید است که دولت پس از رفت و برگشت — فلوریدا فشار به بازگشایی می آید پس از تعداد موارد تایید شده در کشور دو برابر شده و به حدود 233,000 در تنها 17 روز. ده ها تن از بیمارستان ها در سراسر کشور در حال حاضر آمار 100% مراقبت ويژه ظرفیت.

تبلیغات:

هر چند DeSantis و تهمت و ادعا کرده اند که تست مسئول افزایش در موارد دولت 18 درصد مثبت رای نشان می دهد که آزمایش همچنان به تاخیر نسبت به عفونت هستند.

“ما فرماندار محتوا با استفاده از ما به عنوان یک ظرف پتری برای ملت” فلوریدا انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور Fedrick اینگرام گفت: سیاسی خواستار DeSantis ” فشار “غیر مسئولانه است.”

با وجود نگرانی از معلمان و کارشناسان پزشکی فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران یک DeSantis منصوب صادر اورژانس را نیاز مدارس به پنج روز در هفته در ماه آینده. سفارش گرفتار مدارس خاموش نگهبان.

تبلیغات:

“ما نمی بینیم یک مسیر واقع بینانه” برای باز کردن مدارس پنج روز در هفته, Broward, مدرسه سرپرست رابرت Runcie گفت: South Florida Sun-Sentinel.

معلمان در اورنج کانتی برگزار شد تظاهرات روز شنبه بیش از DeSantis ” به منظور بازگشایی مدارس.میامی-تاریخ مدرسه منطقه گفت: آن را نمی خواهد بازگشایی تا شهرستان می بیند بهبود قابل توجهی در جریان آن بحران بهداشتی.

“ما نمی خواهد به انتقال به یک مدل کامل از آموزش و پرورش سنتی در مدرسه” سرپرست آلبرتو Carvalho گفت. “این تقریبا غیر ممکن است. این امر می تواند بی پروا.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: فلوریدا مشکل این بود که DeSantis بازگشایی بیش از حد به سرعت.

تبلیغات:

“وجود دارد برخی از زمانی که با وجود دستورالعمل ها و توصیه های برای باز کردن با دقت و محتاطانه برخی متحده قلم بیش از آن و فقط باز کردن بیش از حد به سرعت او گفت:” در یک شنبه پادکست مصاحبه. “قطعا فلوریدا . . . من فکر می کنم شروع به پریدن کرد بیش از یک زن و شوهر از پست های بازرسی.”

به جای حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی مجدد متحده با عفونت را افزایش می دهد مانند فلوریدا باید در مقابل او استدلال کرد.

“هر کشوری است که با داشتن یک مشکل جدی است که دولت باید به طور جدی نگاه بستن,” او گفت: وال استریت ژورنال.

“به جای فکر می کنم در شرایط بازگشت به تعطیلی کامل, من فکر می کنم ما نیاز به دریافت متحده توقف در باز کردن فرایند به دنبال چه به خوبی کار نمی کند و سعی کنید به کاهش است که” او بعد روشن در مصاحبه با تپه. “من فکر نمی کنم ما نیاز به بازگشت به افراطی از خاموش کردن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>