از جان گذشته, موش ها در حال گرفتن بیشتر تهاجمی در جستجو برای مواد غذایی در طول همه گیر


A rat sits in the road outside 10 Downing Street, the official residence of Britain's Prime Minister, in central London on May 12, 2020.

یک موش نشسته در جاده های خارج از 10 Downing Street, محل اقامت رسمی نخست وزیر بریتانیا در مرکز لندن در مارس 12 سال 2020 است.

TOLGA AKMEN/گتی ایماژ

با رستوران ها بسته انسان است که نمی دانم چگونه و یا نمی خواهم به طبخ تنها کسانی نیستند که گرفتن جان گذشته. موش ها نیز به طور ناگهانی دیده می شود زندگی خود را تبدیل وارونه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و آنها در حال تبدیل شدن به تهاجمی تر و شجاعانه در جستجو برای نان روزانه خود هشدار داد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. در حالی که موش ها معمولا گیر به مناطق تجاری و متراکم از مناطق شهری که در آن وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی به حال آنها در حال حاضر به طور فزاینده ای جسارت به بیشتر مناطق مسکونی.

“حوزه های قضایی را بسته و یا محدود خدمات در رستوران ها و دیگر موسسات تجاری برای کمک به محدود کردن گسترش COVID-19” CDC گفت. “جوندگان تکیه بر مواد غذایی و زباله های تولید شده توسط این موسسات است. جامعه گسترده تعطیلی منجر به کاهش مواد غذایی در دسترس جوندگان به خصوص در انبوه مناطق تجاری.”

پس از coronavirus مربوط به تعطیلی شروع شده اند وجود دارد افزایش گزارش ها از جوندگان رؤیت با کارشناسان صحبت کردن در مورد افزایش موارد آدم خواری و حامی. “آنها پستانداران درست مثل من و شما و هنگامی که شما واقعا گرسنه, شما در حال رفتن به همان عمل. شما در حال رفتن به عمل بسیار بد معمولا” بابی Corrigan, یک شهری rodentologist گفت NBC News. “پس این موش ها در حال مبارزه با یک دیگر در حال حاضر بزرگسالان, قتل دختر جوان در لانه و cannibalizing نوزادان.” Corrigan, گفت واشنگتن پست در مورد یک عکس او را دیدم یک “وحشتناک موش نبرد در کوئینز” زمانی که جوندگان تبدیل شده در هر یک از دیگر. “توده ای از موش اندام در پیاده رو بود که باقی ماند” اشاره کرد پست. یک ویدئو ویروسی رفت و با نشان دادن تعداد زیادی از موش swarming خیابان های محله فرانسوی ها در New Orleans, به عنوان مثال. New Orleans شهردار LaToya Cantrell گفت: موش داره “دیوانه”.

در حال حاضر CDC هشدار داده است خانه و کسب و کار به مراقبت بیشتری برای جلوگیری از جذب جوندگان. “اقدامات پيشگيرانه شامل آب بندی تا دسترسی به خانه ها و کسب و کار از بین بردن باقی مانده و سنگین پوشش گیاهی نگهداری زباله در محکم پوشش مخازن و از بین بردن حیوان خانگی و مواد غذایی پرنده خود را از متری” CDC گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>