از جان گذشته برای مخفی کردن شماره مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جنگ تمام در تست

در او بگویید همه کتاب در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهر زاده “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی” روانشناس مریم تهمت می گوید یک داستان چگونه او را پدربزرگ و رئیس جمهور پدر فرد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آن را اداره کند که خود را از مستاجران خواست اساسی صاحبخانه خدمات آنها برخوردار بودند.

هنگامی که یک مستاجر بارها و بارها به نام این دفتر به گزارش فقدان گرما فرد او سفر پرداخت. پس از ضربه زدن بر روی درب او را برداشته ژاکت کت و شلوار چیزی که او معمولا هم تنها درست قبل از وارد شدن به رختخواب. یک بار در داخل آپارتمان بود که در واقع سرد او نورد خود را shirtsleeves (دوباره چیزی است که او به ندرت انجام داد) و گفت: مستاجر خود را که او نمی دانست چه آنها شکایت در مورد. “آن را مانند استوایی در اینجا” او به آنها گفت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح آموخته هنر gaslighting از عزیز خود ol’ پدر, یک مرد پس معنی روحیه و نژادپرستانه که وودی گاتری نوشت: یک دیس آهنگ در مورد او. این باور که هر ناخوشایند یا unflattering واقعیت باید در برخورد با تظاهر آن وجود ندارد نزدیک ترین چیزی که مغلوب ساختن پیشی جستن به هدایت فلسفه است. بنابراین جای تعجب نیست که به عنوان coronavirus موارد در حال افزایش در سراسر کشور عمدتا به علت تهمت را از خود بی کفایتی و کینه توزی خود استراتژی است که به سادگی انکار است که این ویروس یک تهدید جدی و انجام آنچه او می تواند برای پنهان کردن شواهد تناقض خود نهفته است.

تبلیغات:

این آخر هفته چه بود مشکوک شد غیر قابل انکار: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است او می تواند این coronavirus مشکل برود با پنهان کردن شواهد.

فاکس نیوز پخش کریس والاس مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه بود که در عین حال یکی دیگر از Trumpian قطار خراب با وجود اینکه برای انجام یک شبکه است که در درجه اول در خدمت این روز به عنوان یک چرخش کارخانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کرد به لاف زدن در مورد عبور از یک آزمون شناختی و دلالت آن را یک کار دشوار است حتی اگر به عنوان والاس اشاره کرد آن عمدتا شامل وظایف مانند به درستی شناسایی یک تصویر از یک فیل و تفاضل 7 از 100. تهمت نیز بسیار به وضوح نشان داد که او قصد ندارد از پذیرش شکست در انتخابات ماه نوامبر در حال حاضر راه اندازی تئوری توطئه در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری که او در نظر دارد برای استفاده به عنوان توجیهی برای امتناع از ترک دفتر.

اما فوری ترین نقطه نگرانی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر نشان داد که او به طور کامل متعهد به پنهان کردن میزان coronavirus همه گیر توسط juking آمار.

تبلیغات:

پس از نشان داده شده است نمودار توسط والاس است که نشان می دهد که افزایش سریع ویروسی سرایت — یک نتیجه مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی نمی mismanaging پاسخ اما به طور فعال در تداخل با تلاش های مقامات دیگر به سرعت گسترش — رئیس جمهور کردم دفاعی است.

“اگر ما نمی توانیم به تست شما نمی خواهد بود قادر به نشان می دهد که نمودار. اگر ما آزمایش نیمی به همان اندازه تعداد کسانی که خواهد بود پایین” مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد.

این است که هر دو اکو و تشدید استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که از زمان شروع این بیماری همه گیر است که هیچ کس حتی می دانم در مورد کوروناویروس اگر ما نمی توانیم به آزمون برای آن که آزمایش یک موضوع فوری بهداشت عمومی اما یک توطئه به مخزن شانس خود را برای انتخاب مجدد.

تبلیغات:

مشکل این استدلال این است که حتی بدون تست مردم هنوز هم گرفتن مشخصه بیمار و نیاز به بستری شدن در نرخ بسیار بالا که به ويژه در برخی از مناطق در حال غرق شده است. همچنين نرخ مرگ و یک بار دیگر رو به افزایش به شدت به همه معقول مردم می دانست آنها را چند هفته پس از این مورد بار شروع به افزایش است. حتی چین دولت استبدادی که در آن ویروس آغاز یافت که خود را بدنام روش های موثر از سانسور و کنترل اطلاعات نمی شد به اندازه کافی برای پنهان کردن توده بدن تا ستون و سرشار بیمارستان.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است که هیچ اگر نه معروف که برخی او را بهترین در همه چیز, مهم نیست چقدر کوچک او می داند در مورد هر موضوع داده شده است. بنابراین پس از ماه از مغلوب ساختن پیشی جستن به ما می گوید که او احساس می کند بهترین راه برای مقابله با کروناویروس بیماری همه گیر است که با برگزاری یک پوشش خود دولت است و حرکت به نوبه خود کسانی که آرزوهای خود را به واقعیت.

تبلیغات:

در روز شنبه گزارش آمده است که کاخ سفید در تلاش است برای وادار کردن کنگره به حذف مقررات از آینده coronavirus امداد لایحه که ارائه کمک های مالی به کشورهای to continue virus تست. دولت نیز در تلاش برای جلوگیری از بودجه برای CDC و پنتاگون در تلاش برای تحقیق و حاوی ویروس است.

این گزارش می آید بر روی پاشنه از گزارش های دیگر نشان می دهد که برگ برنده دولت در تلاش است تا نیروی بیمارستان ها برای جلوگیری از گزارش موارد به سی دی و به جای آنها را می خواهد به گزارش به طور مستقیم به یک برنامه در وزارت بهداشت و خدمات انسانی که نمی خواهد این اطلاعات در دسترس عموم در راه همان است که CDC می کند. گزارش در مورد این متمرکز مقامات بهداشت وضعیتی وخیم “نگران” است که این مورد تهمت تلاش برای پنهان کردن میزان این بیماری همه گیر. در نور از نظرات عمومی و دیگر تلاش ها برای جلوگیری از تست و جمع آوری اطلاعات آن را ایمن می گویند که تا کنون likeliest توضیح.

مغلوب ساختن پیشی جستن gaslighting استراتژی های آموخته شده از پدر و شاغل در طول زندگی اش تا حد زیادی برای او کار می کرد. این کار به پوشش گسترده خود تبانی با یک توطئه به تداخل با انتخابات 2016 از طرف او. آن کار می کرد هنگامی که تهمت بود استیضاح برای تلاش برای باج خواهی از رئیس جمهور اوکراین را به کمک به او تقلب در سال 2020 انتخابات به مجلس سنا جمهوری خواهان فقط به اندازه کافی پوشش برای توجیه رأی دادن به او را از دفتر حذف. مغلوب ساختن پیشی جستن gaslighting کار کرده است وقتی که می آید به خود را آشکار اختلاس از هر دو مالیات دهندگان بودجه و کمک های مالی مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات:

این استراتژی کار می کند نه در واقع متقاعد کردن مردم به این باور مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است که در حال حاضر به طور متوسط حدود 12 روز است. بلکه آن را با این نسخهها کار راه همان فرد مغلوب ساختن پیشی جستن gaslighting در مورد گرمایش کار کرده — با القای حس ناتوانی در قربانی و روشن وجود دارد هیچ چیز قربانی می گویند یا انجام برای متقاعد کردن gaslighter به رسمیت شناختن واقعیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن فریاد زد: “هیچ تبانی” مانند یک طوطی برای ماه تا عمومی اساسا به در به دروغ در یک “آن را راه خود را فقط با توقف فریاد در من” واکنش.

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح امیدوار است او می تواند از همان ترفند خاموش یک بار دیگر با coronavirus اصرار دارد که همه چیز خوب است — در برابر تمام شواهد خلاف — در چنین طول و با چنین معاندت که مخالفان او در نهایت فقط به. این واقعا تعجب آور او نیست دوباره خود را “هیچ تبانی” عبارت به برخی از نسخه های “هیچ coronavirus” اگر چه ما هنوز سه ماه و نیم تا انتخابات را به حکومت آن را.

هدف از این تکرار است که به اگزوز مخالفان. آن را خسته کننده اصرار دارد که بله coronavirus است یک تهدید واقعی در مواجهه با کسی که هرگز اعتراف کنم که. پنهان کردن شواهد کمک می کند تا با ساخت کسانی که همچنان به این باور در کار است که بسیار سخت تر و طولانی تر برای اثبات نقطه نظر خود را. تهمت می خواهد برای پوشیدن ما را در راه پدرش را به تن خود مستاجران که متوجه شدم که چیزی که آنها می گویند را وادار به اعتراف است که گرما شکسته شد.

تبلیغات:

خبر خوب این است که واقعیت مبتنی بر مردمی که باور coronavirus است یک تهدید واقعی ندارد و برای متقاعد کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها فقط باید برای متقاعد کردن همکار خود آمریکایی ها. که در مقابل چیزهایی که به دنبال خوب است. نظرسنجی نشان می دهد که 60 درصد از آمریکایی ها از رد تهمت را از دست داده و coronavirus و تنها 38 درصد — تقریبا درصد که هرگز رها مغلوب ساختن پیشی جستن, حتی اگر او شروع به محدود کردن stomping توله سگ در برنامه زنده تلویزیونی — تایید عملکرد خود را. مردم می توانید ببینید که coronavirus فراگیر از طریق جوامع خود و پر کردن خود را در بیمارستان و حتی اگر دولت موفق به ساخت واقعی در مورد اعداد سخت تر برای پیگیری. رسانه ها به خصوص در سطح محلی متوقف نخواهد شد پوشش این موضوع به خصوص اگر شرایط زمین نگه دارید ، مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به کسب پیروزی های متعدد از طریق تجربه و تخصص خود را در gaslighting اما او نمی تواند ترفند ویروس و شانس خود را در نهایت ممکن است در حال اجرا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>